Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hüvelyi fájdalom terhesség esetén fórum

Hüvelyi fájdalom terhesség esetén (beszélgetős fórum)


12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 12:38
Biztos. Jó nagy azért már.
nov. 24. 12:24
Na a mai nap akkor is elkezdett elegge fajni ha megyek. De azt vettem észre hogy ahogy megyek egyre jobban kell pisilni is hiaba mentem el 1 perce. Ugyhogy lehet tenyleg csak a baba nyom valamit.remelem.
10. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 17:02
Szerintem csak nyom valamit ami oda sugárzik. De van akinek valami viszér dolog alakul ki lent, meg csomó ilyen olyan nyavaja tud kialakulni a nagy igénybevétel miatt de ezek ártatalmatlanok a magzatra, terhességre, csak anyukának kellemetlen.
nov. 23. 11:49

Csak akkor van ha egyik oldalról, a másikra fordulok

Nagyon ritkán ha megyek és rosszul mozdulok.

Ha csak fekszek, ülök akkor semmibaj

8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 10:52
Csak fekve? Egyéb tünet nincs? Nekem nyilalások sokszor voltak egész terhesség alatt. Nem lehetett mihez kötni.
nov. 23. 09:49
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hétfőre kaptam időpontot a dokimhoz, aztán meglátjuk. Sajnos azóta is van ez a fájdalom
6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
nov. 23. 09:43
Természetesen az az idealis ha még bent marad, de messze nem olyan vészes koraszülés mint amikor huszon pár hétre születnek egészséges babák. Több 30-35. Hét között született gyereket ismerek mind szép és egészséges. Persze a szülőknek nehéz az első pár hét amíg nem engedik haza őket. Biztos a kérdező babája is bent marad még, csak szegény joggal ijed meg minden akár természtes tünettől is amiatt mert elkezdett kinyílni a mégszája.
5. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
nov. 22. 20:44
Hát azért 33 hétre meg baromira ne szülessen meg 🫨
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 20:32
Hogy vagy azóta? Elmúlt? Kindenfele fura fajdalom lehet ilyenkor már bőven. Nagy terhelés azért ez a női tesznek. De persze érthető hogy jobban aggodsz így a nyilas miatt. Egyébként az semmit nem jelent. Legfeljebb kicsit gyorsabb lesz a szülés. Az meg jó isy Sokaknak nyílik a külső méhszáj főleg ha nem első baba. Ettől még simán végig hordják a terhességet. Szerencsére a te babád már nem is olyan kicsi. 2-3 hét es már tényleg nem kell aggodnod miatta, de ha most születne sem lenne már semmi gond valószínűleg, legfeljebb kicsit bent kéne még maradni vele. De már biztos önálló légzésre, étkezésre képes lenne most is. Van ismerősöm akinek hamar elkezdett nyilni. Egy majdnem 2 éves mellett nem tudott pihenni sem, annyi hogy nem emelte. Ő még ilyen pesszárium szerü valamit is kapott amit havonta cserélt az orvos. Amikor levette neki 37. Hét körül még majdnem 3hét volt mire beindult a szülés.pedig akkor aztán már nem is vigyázott annyira sem mint előtte.
nov. 22. 10:15
Ezt a kérdést nem én tettem fel, és nem is ugyanaz a kérdés. Aki nem tud vagy nem akar válaszolni ne tegye.
2. tyityu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 10:13

Itt mar kaptal valaszt a kerdesedre:


[link]

nov. 22. 09:50

Sziasztok! 33 hetes várandós vagyok, és kiderült 1 hete hogy egy újjnyira ki van nyílva a belső méhszájam.ágynyugalomra vagyok ítélve.a külső nincsen nyitva.

Észre vettem hogy pár napja eléggé fáj a a hüvelyem, ha például egyik oldalanról éjszaka megfordulok a másikra.

Más tünetem nincsen, jól vagyok, babám aktív.

Valakinek volt hasonló tünete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook