Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet a terhesség alatt izomlázszerű alhasi fájdalom? fórum

Mitől lehet a terhesség alatt izomlázszerű alhasi fájdalom? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 3. 23:20
uppppppppsz,,, ezer éves fórum...ezt beettem...ha olvasod, mi lett a vége a dolognak? :-)
21. Macskanita (válaszként erre: 1. - Funny.suzie)
2013. szept. 3. 23:20
NEm szeretnélek megrémíteni, de volt ultrahangod? Nekem is ugyanez volt, és a 37 héten megindították a szülést, ugyanis a méhemen az előző császár utáni heg 1 mm-re vékonyodott el...pillanatok kérdése volt, és lereped. De előtte hetekig szenvedtem ilyen jellegű fájdalommal,hol fájt, hol jobb volt, panaszkodtam, de nem törődtek vele, uh-n derült ki a dolog. Kérdezz ráa dokira hogy améhed vastagságát ugyan nézze mármeg, mert nekem azt mondták, ez nem csak azoknál fordulhat elő,akiknek már volt egy császásuk...
20. funny.suzie (válaszként erre: 19. - Eperlevél)
2011. márc. 17. 16:05

Neked is köszi a választ :)

igazából most már nincs, szombatra enyhült, vasárnapra elmúlt.

2011. márc. 12. 08:31
Tágulsz. Csontok, szövetek egyebek. Ez normális.
2011. márc. 12. 08:22
Erre emlékszem,nekeme is volt ilyen.Azt nem tudom mitől,de nem volt semmi baj!
17. funny.suzie (válaszként erre: 16. - Cac78ceb03)
2011. márc. 11. 23:40

köszi! Neked is jó babavárást!

Azt hiszem méhszalagok lesznek.

16. cac78ceb03 (válaszként erre: 15. - Funny.suzie)
2011. márc. 11. 23:37
Veled is lehet, akár ez is, nem? Vagy a méhszalagok. Szerintem, nyugodj meg. Ha nagyon tartós vagy nagyon fáj, akkor meg menj orvoshoz újra, hogy megnyugtasson! :) Jó babavárást a finisben!:)
15. funny.suzie (válaszként erre: 13. - Cac78ceb03)
2011. márc. 11. 23:35
igen, az lehet, hogy megnyomódott valami. Főleg ha elmúlt.
14. cac78ceb03 (válaszként erre: 12. - Funny.suzie)
2011. márc. 11. 23:32
igen, az fontos. Nekem is mocorgott végig (akkor, izomlázasan, ez kicsit fájt is) :)
13. cac78ceb03 (válaszként erre: 7. - Funny.suzie)
2011. márc. 11. 23:30
Csak mert én oda jutottam, hpgy szerintem az volt a baj, hogy a fájó gyomrom miatt most hanyatt feküdtem (oldalt szoktam), és tudod, az baromi kényelmetlen egy idő után. De mikor végre aludni bírtam olyan kómás voltam, hogy szerintem, nem ébredtem fel erre a kényelmetlenségre. És szernitem ott valami megnyomorgatott kicsit valamit ezalatt a hanyattfekvés alatt (méh a belső szerveket??)
2011. márc. 11. 23:30
ja és persze a kis Drágám tök vidáman mozog, szóval gondolom teljesen jól van
11. funny.suzie (válaszként erre: 10. - Cac78ceb03)
2011. márc. 11. 23:28

oldalt fekve fáj, de az alhasam.

Persze ettől igazatok lehet, remélem igazatok van, igazából lehet, hogy csak én izgulom túl..... asszem csak megnyugtatásra vágyom.

10. cac78ceb03 (válaszként erre: 7. - Funny.suzie)
2011. márc. 11. 23:25
ha oldalt fáj, akkor az lehet, hogy tényleg a méhszalagok nyúlása lesz.
9. funny.suzie (válaszként erre: 5. - Reno77)
2011. márc. 11. 23:25
Múltkor nekem is ezt mondta... Csak most valahogy megijedtem.
8. cac78ceb03 (válaszként erre: 5. - Reno77)
2011. márc. 11. 23:25
Lehet, de nekem a méhszalagok nyűlása egészen más érzés volt. Nem annyira izomlázra hasonlított, és nem is annyira belül, mint inkább a méhem mellett oldalt fájt. De, mondjuk, nem én voltam a kérdező :)
7. funny.suzie (válaszként erre: 6. - Cac78ceb03)
2011. márc. 11. 23:24

Próbáltam a fürdőt, ami jól esett :) de ennek ellenére ha oldalt fekszem most is fáj, még ha alá is polcolom...

igazából nehezen alszom most már egy ideje, és az ágy tök mindegy, leginkább a félig ülés jön be.

2011. márc. 11. 23:21
Igen, elmúlt. Próbáltad a meleg (nem forró) fürdőt? Én ezt szoktam alkalmazni, ha fájdogál a hasam. De most pihentem, és magától elmúlt. Szerintem, egyébként nem vész. Nem volt rossz éjjeled, vagy nem volt kényelmetlen az ágyad?
5. Reno77 (válaszként erre: 3. - Funny.suzie)
2011. márc. 11. 23:20

Ilyen nekem is volt. Azt mondta a dokim, hogy a méhszalagok nyúlnak a nagy súly miatt és az fáj így.

Beszélj a dokiddal, de valószínűleg neked is ez lesz.

4. funny.suzie (válaszként erre: 2. - Cac78ceb03)
2011. márc. 11. 23:19

és elmúlt?

remélem se semmi rossz :)

2011. márc. 11. 23:18

Sziasztok!

Tanácsokat szeretnék kérni, mert nem tudom mit tegyek.


Oldalt fekve olyan alhasi fájdalmam van, mintha izomlázam lenne. Nem tartós, ha ülök, állok, (félig)háton fekszem, sétálok semmi.

Nincs görcs, vérzés, nem kemény a hasam, semmi egyéb panaszom.

Ja, az talán még fontos, hogy az átlaghoz képest hatalmas a pocim.


Először kb 2-3 hete jelent meg ez az érzés néha, amikor hosszabb ülés után álltam fel, akkor kérdeztem az orvosomat, megvizsgált és rendben volt minden, azt mondta, hogy csak húzódik a hasizom (vagy alhasi-szalag).


Így pénteken este (hosszú hétvége előtt) szerintetek mit tegyek?


köszi a tanácsokat meg az ötleteket.

2011. márc. 11. 23:16

Hú, nem tusom, ez mit jelent, de, képzeld, nekem épp tegnap volt ilyenem (a 19. héten vagyok), úgyhogy nagyon érdekel, mit válaszolnak.

Nekem, egyébként, egy éjszakányi hányás előzte ezt meg (vírusfertőzés), ezért én a megerőltetésre gondoltam. Estére azonban elmúlt, s azóta nem jött.

Remélem, nem jelent rosszat :)

2011. márc. 11. 23:13
Terhesség alatt izomlázszerű alhasi fájdalom (34. hét)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook