Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hüvelyi fájdalom terhesség ideje alatt? fórum

Hüvelyi fájdalom terhesség ideje alatt? (beszélgetős fórum)


7. M0728 (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2022. nov. 25. 16:44
Volt gátmetszés. De nem csak ott érzem a fájdalmat. A hüvelyem két oldalán is. Néha kicsit a comb hajlatnál is.
6. Alnisa (válaszként erre: 5. - M0728)
2022. nov. 25. 07:28
Volt repedés, gátmetszés az első terhesség alatt? Mert pl ha varrtak hüvelyen belül is, akkor a heg is fájhat, mert ügye nyúluk, terhelődik folyamatosan.
5. M0728 (válaszként erre: 3. - Timycat)
2022. nov. 24. 22:37
És én még naivan azt hittem, hogy a második terhesség könnyebb, mert a szervezetem már ismeri a dolgot...
4. M0728 (válaszként erre: 2. - B24e024c70)
2022. nov. 24. 22:35
Igen. Egyértelműen érzem, hogy a hüvely fáj.
3. timycat (válaszként erre: 1. - M0728)
2022. nov. 24. 21:19
Szerintem igaza van a dokinak, főleg az árulkodó jel, hogy mozgásra enyhül, elmúlik és hogy a térd közé tett párna segít.
2. b24e024c70 (válaszként erre: 1. - M0728)
2022. nov. 24. 19:04
Biztos hogy hüvelyi a fájdalom? Nem lehet esetleg aranyered? Nekem a végén volt és kegyetlenül fájt+ jött hozzá egy tompa combtő fájdalom, az pedig inkább így a hajlatban fájt a combomnál,de kisugárzott.
2022. nov. 24. 18:07

Sziasztok!

18+4 hetes kismama vagyok, és már egy hónapja kegyetlen hüvelyi fájdalmam van, leginkább akkor amikor kelek fel az ágyról vagy székről, és utána ha teszek pár lépést akkor jobb lesz. Természetesen még az elején amikor jelentkezett ez a fájdalom beszéltem az orvosommal, ő azt mondta hogy nyúlnak a szalagok. Alaposan megvizsgált és mindent rendben találtak. Méhszáj csukva, méhnyak hossza megfelelő. Felírt egy olyan gyógyszert amely magnéziumot, B6 vitamint és alfa lipoin savat tartalmaz. De nem mondanám, hogy sokat segít.

Reggeli felkelés a legrosszabb, olyan mintha éjszaka elnyomorodnának a szalagok és akkor lesz könnyebb ha elkezdek sétálni, mintha újra bejáródnának. Sajnos aludni sem sokat tudok, mert éjszaka felébredek arra, ahogy fordulok át a másik oldalamra és belehasít a fájdalom. Ráadásul néha muszáj párnát raknom a lábaim közé, mert akkor is fáj ha összeérnek a combjaim.

Egyébként második terhesség, és az elsőnél egyáltalán nem volt ilyen. Félek, hogy talán valamit nem vett észre az orvos és valami még sincs rendben?

Volt valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook