Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hordozható infraszauna fórum

Hordozható infraszauna (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
625. szepk (válaszként erre: 621. - Kisstoth)
2008. jún. 25. 14:55

Sziasztok!


Nagyon jó ez a fórum, szinte végigolvastalak benneteket és sok jó ötlettel gazdagodtam.

Hajrá izzadók! :-))

624. Avi
2008. jún. 23. 23:23

Sziasztok!

Sok dicsérő hozzászólást olvastam az infraszaunáról. Gondolkodom azon, hogy veszek egy hordozhatót, csak nem tudom milyent. Akcióban most olvastam Beauty Spa 08-12 szaunáról 36000-ért.

Lécci segítsetek. Szívesen veszem az infókat.

623. kisstoth (válaszként erre: 622. - Gordonka)
2008. jún. 23. 08:20
A Duna Plaza földszintjén a patika mellett van egy gyógynövény bolt, ott láttam a múltkor, kb 700-800 Ft volt egy tekercs. De elég vastag. M
622. Gordonka (válaszként erre: 621. - Kisstoth)
2008. jún. 22. 23:39
Na ez engem is érdekel, mármint ez a varázskrém. De az is egy csavar, hogy a sima fólia nem ér semmit, van kifejezetten testre való fólia, azt meg nem kapok sehol.
2008. jún. 22. 14:59

Köszi, tényléeg jobb lehet. Ezzel a székkel, amit beleadtak, a hűátunkat nem éri rendesen a meleg.

Lányok, tud valaki ajánlani testtekercseléshez használatos krémet ? Próbáltam egy szalonban kinyomozni, de nem árulják el. Állítólag bekeni magát az ember, betekeri fóliával és beül. Teléjesen méregtelenít és még karcsúsít is. Ha tud valaki segítsen ! akkor már kössük össze a kellemest a hasznossal.

Előre is köszi M

2008. jún. 22. 08:02

sziasztok


Most láttam akcióban a tescoban kis háttámlás fa széket, amivel sokkal kényelmesebb a szauna használata és mivel nincs anyag a hátadnál, ott is sokkal jobban ér a meleg, vagyis intenzívebb a hatása, és csak 2000 Ft


én ezzel használom :)

amúgy régen ilyen székkel forgalmazták

2008. jún. 20. 13:40

Köszi mindnekinek a szíves fogadtatást! Már 3x használtam és nagyon meg vagyok elégedve!

A teljesen belebújásra még nem tudtam magamat rászánni, de meg fogom próbálni az biztos.

618. Gordonka (válaszként erre: 615. - Miamanoka)
2008. jún. 19. 22:19
Üdv az ufózsákban kuporgók közt :)
617. Ronin38
2008. jún. 18. 10:08
Ilyenkor esőben még hangulatosabb......
616. 3a0842d373 (válaszként erre: 615. - Miamanoka)
2008. jún. 18. 10:06
Isten hozott az izzadósok között :))
2008. jún. 17. 21:35

Az áráért irigyellek is, de én tényleg peches vagyok az elektromos szerkentyűkkkel, vagy valamilyen kisugárzásom van rájuk. A mosógépemet 2xkellett visszavinnem, + félév múlva csere, a maszirozó övem félév után csere, de még csomó minden. Na de! Van szunám nekem is (még ha sajnos drágábban) de működik!!!. Most jöttem ki nemrég, 2-es fokozaton kezdem, de fokozatosan felvittem 6-osig, mert jól bírtam, sőt úgy éreztem, hogy nem izzadok annyira, de végül is igen, csak vártam arra a fekvőszaunás utolsó kibírhatatlan 5 percére, de nem jött, de valószínűleg így is hat.

A 30 percre is rátettem még 10-et. Nekem is kikapcsolnak időnként, aztán újramelegszenek, akkor ez mindenkinél így van? A törülközővel kicsot bénáztam, de majd kitalálok valami új technikát. Szóval már a lényeg, hogy "köztetek vagyok" én is!!!

2008. jún. 17. 17:08
Nekem (lekopogom) nincs vele problémám. Szériahiba mindenhol előfordul, de az is lehet, hogy nem vigyáztak rá szállításnál, leesett stb. bármi lehet. Én nem láttam, hogy sokaknak lenne problémája ezzel a típussal, nekem nagyon bejött, főleg hogy 30ezret se fizettem érte és tökéletesen működik.
2008. jún. 16. 21:32
Ma is megjártam, egy üzletben találtak és majd áthozatják, ami 2-3 nap alatt (!) átér. Mondtam, hogy én érte megyek, vonakodva mondták, hogy azt is lehet, de előtte vigyem vissza hozzájuk a régit. Ok, délután biztos ami biztos odatelefonáltam a másik boltba, hogy el ne adják véletlenül (mert ott is csak 1 van) hát már átszállították, talán holnapra odaér, de nem biztos. (kb. 10 perc kocsival a távolság egyébként, de előtte még körbemegy a szállító ki tudja hová?)Odatelefonáltam az én üzletembe, igen majd jön, remélhetőleg holnap. Kipróbálni? Nem ott nincs lehetőség erre! Úgyhogy megyek holnap "balhézni, drukkoljatok. Nem fogom az életemet erre berendezni, hogy állandóan visszavigyem?! Hát nem?
612. Ronin38
2008. jún. 16. 17:17
Ez a típus nem igazán van topon ezek szerint.Kezdek örülni, hogy nem ilyet vettem.....
2008. jún. 15. 21:29
Végigrágtam és láttam, hogy többeknek volt problémájuk először. Sárkánylány nem írta, hogy miért kellett cserélni a 2. ikat (többször is?) esetéeg ilyen probléma is volt? Elég bizonytalan az a távirányító. érdekes ez a marha nagy árkülönbség is, különösen mert az én OMKER-es tájákoztatómra az van írva, hogy a Wolf a forgalmazó. Csaknem a dupláját teszik rá itt Pesten?? Iszonyú kiváncsi leszek, hogy holnap mit ajánlanak, de ezek szerint nemcsak a kapcsolót kell kipróbálnom, hanem a paneleket is, hogy melegszenek-e, esettéeg vigyek hőmérőt is,?? Hülyének fognak nézni, itt azt mondták, hogy még nem volt probléma vele. Furcsa.
2008. jún. 14. 23:09

Sziasztok, én is új vagyok. Félig olvastalak el benneteket, na képzeljétek pénteken (csütörtöki hirtelen elhatározásra) vettem egy DDIS-07-et az OMKER-ben, 1 trolimegállóra tőlem, így kézben hazavittem, na azóta semmit sem tdok csinálni, úgy meghúzódott mindkét karom! Na de nem ez a baj, az 5,5 éves lányomnak nagyon tetszik mint kuckó, de ugye azért egy kicsit drága, így gondoltam rögtön ki is próbálom. Szék bekészítbe, fél liter víz lenyomva, levetkőzés, beülés, bakapcsolás... azaz csak lett volna, ugyanis NEM MŰKÖDÖTT!!!!! Semmi, sem a kijelző, de a két alsó gombot nem is lehet rendesen bekapcsolni. A hátsó fél topikban nem olvastam ilyen tapasztalatot, így nem tudom járt-e valaki is így, de iszonyú csalódott vagyok. Azért mert annyira rákészültem, hogy már a hétvégén is 3-szor is infrázom, de persze már annyi mindennel jártam így! Na ma felhívtam őket, csodálkoztak, de persze nincs nekik több és kártyával fizettem, de nem volt ott az üzletvezető, de hétfőn megbeszélem vele, hogy hozzanak oda át egy másikat. De ezek után szeretnék ott helyen kipróbálni, anélkül nem viszem haza, így is macerás lesz nekem visszavinni. Bocs, hog yhosszú voltam, de már úgy ki akartam önteni valakinek a bánatomat!

Egyébként fekvőbe jártam sokat, de már régen, a kabinosat 5 percig sem bírtam.

2008. jún. 14. 18:20
Csacskamacska, köszi az érdeklődést, végül nem ültem bele, már egy hete, de holnap pótolom. Amúgy hál isten elmúlt a torokgyuszi :)
608. 3a0842d373 (válaszként erre: 604. - Gordonka)
2008. jún. 12. 09:10

Gordonka,

milyen volt "begyulladva" beleülni? Mit éreztél? Használt?

Jól vagy már?

CSM

2008. jún. 11. 18:00

Megjött a szaunám, mielőbb ki fogom próbálni !

Köszönöm Nektek a segítséget !

Puszi M

606. 5d9f6a8bf8 (válaszként erre: 603. - Curefan)
2008. jún. 11. 17:24
Bocsi,silyxkft@freemail.hu Ez a jó.
605. 5d9f6a8bf8 (válaszként erre: 603. - Curefan)
2008. jún. 11. 17:22
silyxkft@email.hu Ezen az oldalon van leirás is.
2008. jún. 11. 16:29
A mostani metró újságban hirdetik, ha jól rémlik 36 ezerért.
603. curefan
2008. jún. 9. 17:42

sziasztok!


tudna valaki küldeni kpet nekem aszerkezetről? vagy egy honlapot ahol meg tudom nézni?

köszi!

602. Gordonka (válaszként erre: 601. - 3a0842d373)
2008. jún. 9. 16:20
Köszi a tanácsod. Nem vagyok lázas, csak két hete fáj a torkom (nincs már mandulám) és be van gyulladva. Olyan, mintha lenyeltem volna egy ping-pong labdát és megakadt volna félúton. Szerintem beleülök...
601. 3a0842d373 (válaszként erre: 600. - Gordonka)
2008. jún. 9. 14:08

Lázas is vagy? Ha igen, akkor inkább ne ülj be. Ha nem, akkor szerintem nyugodtan. Még jót is tesz a hőterápia.

Gyógyulj gyorsan!

Üdv.

CSM

2008. jún. 9. 13:48
S.o.s kérdés: torokgyulladás esetén merjem használni a szaunát szerintetek?
2008. jún. 6. 19:51
Hű, én nagyon alacsonyan ülök, csak lesüpped az anyag, addig, amig el nem ér.
598. Ronin38 (válaszként erre: 597. - Gordonka)
2008. jún. 6. 17:47

Szia !

Alacsonyabb széket használj, hogy ne érjen oda.Nekem azért nem ér oda, mert L-es méretet vettem pont emiatt.

2008. jún. 6. 13:26

Sziasztok újra!

Van tapasztalat azügyben, hogy fent vállnál a forró steppelt anyag hozzáér a bőrhöz? Azaz ki tudjátok valahogy védeni? Törölközőt akartam rakni oda, de nem jó, nagyon melegít.

596. rotis
2008. jún. 6. 00:10

Sziasztok ! :)

Végre már ide ért nekem is a szauna !

29.000.- ezer forint postaköltséggel.

Alig vártam hogy végre kipróbáljam ,annyi jót hallottam tőletek róla és azt kell mondjam egyetértek veletek nagyon jóóóóóóó :-)

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek ! :)

Móni

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook