Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hordozható infraszauna fórum

Hordozható infraszauna (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
475. McKenzi (válaszként erre: 459. - Sarkanylany)
2008. ápr. 17. 16:17
Köszi a választ! Ezek szerint megoldható - a célom a fogyás utáni bőrfeszesítés lenne, mit tapasztalsz, jó erre?
474. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 458. - Zsikee)
2008. ápr. 17. 15:32
szia, igen én használom így a szaunát. Én közben relaxálok is a félhomályban és a melegben. Nagyon jó a léleknek és a testnek egyaránt.
2008. ápr. 17. 08:38
JA tegnap zokniba ültem bele, így nem volt vészes :)))
472. sarkanylany (válaszként erre: 471. - Ronin38)
2008. ápr. 17. 08:37
Lehet...
471. Ronin38 (válaszként erre: 463. - Sarkanylany)
2008. ápr. 16. 20:44

Szia !

Ha előfűtöd a rendszert, akkor is hideg alul? Amúgy, ha félidőben kikapcsolom a ventit, akkor nálam is kezd hidegedni a lábam felől. Lehet, hogy ez típushiba?

470. Gordonka (válaszként erre: 465. - Gaba23)
2008. ápr. 16. 19:45
Köszi Gaba! A héten kiderül, meg tudom-e rendelni, annyit szeretnék még kérdezni, ha nem nagy fáradság Neked, hogy hossza és szélessége mennyi kb. Mert a párom nagyon berzenkedik, le akarnám mérni, egyáltalán hol tudnám felállítani a sátrat :)
469. Gaba23 (válaszként erre: 458. - Zsikee)
2008. ápr. 16. 19:05

Zsikee! Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő, mire kezdenek múlni a pattincsok?

Ugye én még kezdő vagyok szaunázásban, de azt vettem észre, hogy rajtam most több jött ki. Biztosan méregtelenít a szervezetem azért, csak érdekelne, hogy mikortól jön a jobb időszak :-)))

468. Gaba23 (válaszként erre: 460. - Sarkanylany)
2008. ápr. 16. 19:01
Köszi mégegyszer is a jótanácsot, majd járok olyan helyen, akkor veszek dörzsikesztyűt.
467. Gaba23 (válaszként erre: 463. - Sarkanylany)
2008. ápr. 16. 19:00

Szia Sárkánylány!


Azt én is észrevettem, hogy lent jóval hidegebb van benne, és a panelek is fent melegebbek az enyémben. (4-es fokozaton szoktam használni. - Lehet, hogy ahogyan nyomom fel a fokozatokat, úgy kapcsolódnak be sorban lefelé a melegítő nemtudommik? :-)))

466. Gaba23 (válaszként erre: 464. - 7084e2e161)
2008. ápr. 16. 18:57

A fogyásra még nem tudok válaszolni, én még nem régóta használom.

Az ár meg teljesen szubjektív, hogy kinek mennyit ér meg :-)))

De félretéve a viccet, szerintem itt a kínálat szabja meg az árat. Ha kicsit visszaolvasol, láthatod, hogy kétféle típust lehet kapni idehaza, a ventilátorosat és a DDIS-07-est, ami nem ventilátoros.

Év elejétől figyeltem az árakat, én már elszántam magamat, hogy megveszem 45-47 ezer Ft-ért a csomagküldőktől. Teljesen véletlenül fedeztem fel a Wolf Orvosi Műszer Termékkatalógusában 34 eFt-ért. Az meg már a privát szerencsém volt, hogy kifogtam egy olyan eladót, aki felhívta a figyelmemet rá, hogy 20 %-os kedvezményre jogosító kupon is van a világon, így került durván 27 eFt-ba. (Ugyanaz a nem ventilátoros, ami máshol 45-47 eFt)

Nem tudom/hiszem, hogy ennél jelentősen olcsóbb lesz egyhamar....

465. Gaba23 (válaszként erre: 455. - Gordonka)
2008. ápr. 16. 18:47
Igen, lábmaszírozó is van hozzá. Meg textil szék, összecsukható.
2008. ápr. 16. 17:21

Sziasztok, most először léptem ide, de már egy ideje érdekel ez a kérdés.

Tényleg lehet fogyni a használatával?

És mennyi a reális ár érte?

2008. ápr. 16. 17:11

Én vegyesen szedem, de nem túl sok mennyiségben. A kávéba teszem és aztán kifújt.


Tudjátok mi a gondom a szaunával az eljén: lefagy a lábam benne. Pedig van a szauna alatt egy vastag takaró és arra van rátéve.

A szaunázás végére kezdem azt érezni, hogy kezd melegedni...

462. Gordonka (válaszként erre: 461. - Tóthanyuka)
2008. ápr. 16. 10:26
Én bizony bevállalom a kalóriákat, aszpartamot még véletlenül sem ennék. Ami még jó, a gyümölcscukor, a finomított cukornál ezerszer jobb megoldás.
2008. ápr. 16. 07:36
Én se bújok bele teljesen,ugyanúgy csinálom mint Sárkánylány.Gondolom sokunk a fogyokúráját egészíti ki a szaunával,ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. A Norbi-fórumon is kérdeztem,de ott nem is reagáltak rá.Biztos olvastátok a cikket az aszpartámról,a többi édesítőszerrel is gondok vannak(ciklamát=hólyagrák).Ti mit használtok?
460. sarkanylany (válaszként erre: 450. - Gaba23)
2008. ápr. 15. 21:28

Szia

Én javasoltam a többieknek a törölgetést, de a helyes mód:

lehet kapni dörzsi kesztyűt, vagy egyéb szaunás dörzsit. Azzal, ha átdörzsölöd magad, akkor a felső hámréteg lejön, és még jobban elindul a vérgeringés. Ez jobb, mint a törülköző, hisz nem a vizet kell letörölni csak... :)

sok sikert!

459. sarkanylany (válaszként erre: 457. - McKenzi)
2008. ápr. 15. 21:25

Hali


Azt a tanácsot kaptam, hogy üljek bele teljesen. A tetejét letakartam egy nagy párnával. Levegőm volt. Én nem izzadtam jobban, így jó a székes megoldás. És az izületes lábamnak kicsit kényelmetlen volt törökülésben egy órát.

Én annyit csinálok, hogy egy nagyon kicsit a nyakamnál kiengedem a levegőt, attől izzad az arcom is.

458. Zsikee
2008. ápr. 15. 21:20
Valaki azt irta , hogy beleül mint egy sátorba és a kézlyukon keresztül nézi a TV. Nekem is ezt kellene kipróbálnom mert nagyon kényelmetlen a szék. A lányom az utolsó 10 percre bújik bele teljesen és fejtetővel zárja a felső rést. A pattanások, miteszerek már tünnek el róla.
457. McKenzi
2008. ápr. 15. 18:56

Nekem az lenne a lényeg, hogy az arcomat is érje. Már elképzelni is vicces, de azért megkérdezem: valahogy megoldható, hogy az ember tetőtől talpig benne legyen?

:D

456. tóthanyuka (válaszként erre: 454. - Gordonka)
2008. ápr. 15. 18:45
DDIS-07 nekem is.Most jöttem ki belőle,nagyon élvezem mindig.Kiválasztok egy számomra érdekes filmet műsort stb.és csak ülök és izzadok.Szerintem van pszichés hatása is,mivel egész nap (na jó félnap)a kertben molyoltam és eléggé megmozgattam magam,arra gondoltam ma kihagyom a"wellnes-órát",de úgy éreztem mennem kell mégis tornázni és szaunázni is,mivel ha nem teszem, adok egy pofont a fogyokúrámnak.Amikor aztán kifolytam a szaunából,meg voltam elégedve magammal.Jól bevacsiztam(fél lityi ásványvizet)és rendbe vagyok lelkileg!
455. Gordonka (válaszként erre: 450. - Gaba23)
2008. ápr. 15. 13:41
Örülök, hogy bejött a dolog :))) lábmasszírozót is kaptál hozzá? Az a baj, hogy nekem muszáj csukogatni, nem férne el sehol kinytva...
454. Gordonka (válaszként erre: 452. - Tóthanyuka)
2008. ápr. 15. 13:40
Tóthanyuka, neked milyen típus van?
453. 5d9f6a8bf8 (válaszként erre: 452. - Tóthanyuka)
2008. ápr. 15. 08:28
Szerintem azért "garanciális",hogy megjavitsák-kicseréljék ami hibás .
2008. ápr. 14. 19:40
Én is itt vagyok,csak sokat dolgozom.Én rendszeresen,kétnaponként használom,már az életem része lett.Mindig torna után,de ezt már leírtam.Arra valaki, aki műszaki zseni válaszoljon,hogy mit csinálhatok az időkapcsolóval , mivel 1 perc alatt 5 egységet megy le.40 perc alatt sokat kell újra indítanom.
451. Ronin38 (válaszként erre: 450. - Gaba23)
2008. ápr. 14. 19:00
Szia !Nem tűntünk el.Örülök, hogy sikeres a dolog. Mi is az erkélyen csináltunk állandó helyet, mert rendszeresen használjuk mind a négyen és a sok csukogatást nem bírná ki szegényke.
450. Gaba23 (válaszként erre: 449. - Gordonka)
2008. ápr. 14. 18:36

Szióka!

Bizony eltüntek a többiek. Biztosan szaunáznak :-)))

Nekem nagyon tetszik. Nagy következtetéseket még nem tudok levonni (háromszor használtam :-)), de ellazulásnak kiváló.

Egyszer próbáltam úgy, hogy előtte tekertem fél órát a szobabiciklin, akkor tényleg már szinte első perctől dőlt rólam a víz. Kétszer csak úgy natúr beültem, akkor tényleg kb. tíz perc után kezdtem izzadni. A férjem is kipróbálta egyszer, azt mondta, hogy neki is tetszik. Én a bőrömön érzem, hogy simább, vagy bársonyosabb, szóval jó érzés.

Úgy szoktam csinálni, hogy mikor már tudom, hogy be akarok ülni, akkor elindítom 6-os fokozaton, beállítom a 40 percet. Aztán kimegyek inni egy pohár vizet, mert ugye fontos előtte a folyadék, meg levetkőzök, és addigra már tök meleg van benne. Gyorsan beülök, és visszaveszem 4-es fokozatra. Úgyhogy kb. 35 percet ülök benne, az elég is. Még anno mikor végigolvastam a fórumot, akkor javasolta valaki, hogy egy törcsit érdemes bevinni, és törölgetni folyamatában, mert akkor jobban izzad az ember. Úgyhogy ezt is alkalmazom.

Hát egyenlőre ennyi. Meg még az, hogy tényleg érdemes helyet keresni neki, ahol elfér, legalább is ha magamból indulok ki, biztosan kevesebbszer használnám, ha előtte elő kellene szedni.

Várom a jelentkezésedet, hogy mit sikerült intézned!

Én nem bántam meg, hogy megvettem. (Remélem nem is fogom a későbbiekben sem :-)))

449. Gordonka (válaszként erre: 447. - Gaba23)
2008. ápr. 14. 13:34

Szia Gaba, a többiek jól eltűntek, sehol egy sikersztori, beszámoló stb :)

Neked hogy vált be, működik rendesen? Hányas fokozaton használod? Mennyi időre? Hogy tetszik?

Köszi szépen a tippeket, rajta leszek a témán, amint lesz egy kis időm, érdeklődni fogok a cégnél.

448. Gaba23 (válaszként erre: 446. - F001428e4f)
2008. ápr. 11. 15:33
Köszi Linzi, hogy megnézted, nagyon kedves vagy!
447. Gaba23 (válaszként erre: 445. - Gordonka)
2008. ápr. 11. 15:32

Szijjjjaaaaa!

Először is, talán bizakodhatunk, hogy jó a termék, mert a doboz ki volt bontva, és Wolfos ragasztószalaggal átragasztva. Kérdésemre azt mondta az eladócsajszi (és neki hiszek, mert nagyon készséges és kedves volt :-))), hogy amikor beérkezik az áru, (mert bizony nagyon messziről jön- mondta :-)) akkor náluk a központban kipróbálják. Tehát üzletbe már úgy kerül ki szerinte, hogy ki van próbálva.

Szerintem a központjukkal kellene beszélned, és ott megkérni, hogy tényleg próbálják ki.

A másik a kedvezmény...

Szintén a központjukkal kellene egyezkedni, vagy ha másképp nem megy, akkor kérni előbb postán tőlük egy katalógust, és utána a ténylegesen kivágott kuponnal együtt megrendelni. A kuponon nem említik, hogy csak személyes vásárlás esetén érvényes, úgyhogy mindenképpen érdemes próbálkozni. Lehet, hogy nem is kérik ténylegesen "papírformában" a kupont. Végül is ez a termék ebben a katalógusban szerepel.


Remélem összejön!!!


A központjuk elérhetőse:

Wolf Orvosi Műszer KKT

H-9027 Győr, Csörgőfa sor 4.

Tel.:00-36-96-428-160

Fax.00-36-96-428-160

E-mail: info@wolforvosimuszer.hu

www.wolforvosimuszer.hu


Még az is eszembe jutott, hogy Győr nagyon szép város, és nincs messze Pesttől, tehát egy szép tavaszi kirándulással is összeköthető a vásárlás. Legfeljebb a kedvezmény árát elkirándulod :-)))

446. f001428e4f (válaszként erre: 443. - Gaba23)
2008. ápr. 11. 09:13

Szia!

Nyugi nekünk is ugyanez van ráírva a távirányítóra.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook