Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hordozható infraszauna fórum

Hordozható infraszauna (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
655. Tiduj30
2008. júl. 11. 21:26

Közben végigolvastam a fórumot...illetve étfutottam, már értem, hogy nagyjából milyen ez a szauna.

Aki ült már kabinosban, az a jobb vagy ez a hordozható?

654. Tiduj30
2008. júl. 11. 20:18

Hello!


Itt mindenkinek hordozható infraszunája van? Szeretném megkérdezni, hogy ebben hol van az ami a sugarakat kibocsájtja...külön van vmi ,amit be kell tenni alá vagy a belső falán van ennek a vminek ,amit lehet látni a képeken!?

653. haribo
2008. júl. 10. 11:59

Olvasva Titeket, én is rendeltem a Wolf-tól egy infraszaunát. Most érkezett meg, és 15 percet ültem benne, isteni volt. Maradtam volna tövább, de épp jött valaki. De már ennyi idő alatt is folyt rólam a víz. Ezen nem hőfok van, hanem csak fokozatok, összesen 6. Hármason próbáltam, nagyon jó!!

Remélem kicsit segít majd fogyásban is, mert nagyon nem tudok megszabadulni a plusz 6-8 kilómtól.


Paprikaolajam nekem is van itthon, de tekercselő fóliám nincs. Szerintetek anélkül is hatásos lehet az olaj?

2008. júl. 7. 22:56
Na ma volt paprikaolaj bemaszirozva, utána a fahéjas kence, fólia és így 40 perc szauna és érdekes, hogy egyáltalán nem égetett, viszont amikor kibújtam még pihizni akkor nagyon! be is takargattam magam, mert így írja. Ez a terv 4 napig, utána beszámolok az eredményről. Ja és léböjtkúra mellette.
2008. júl. 7. 06:31
Jó volt a tekerccsel is az infra, érdekes, de nem égetett annyira mint a múltkor, sajnos azóta nem volt időm egyikre se, de ma lesz! és a héten léböjt (Neera) kúrát is tartok, úgyhogy az infra is látványosabb lesz !
2008. júl. 3. 15:15
egyelőre szemre ill. érzésre :)
649. Avi (válaszként erre: 648. - Miamanoka)
2008. júl. 2. 22:51
Az infrát persze, hogy átengedi. Sajnos nekem is gyengém a kaja, meg az édesség. Várjuk a többi tapasztalatot. Centiben, vagy súlyban méred a változást?
648. miamanoka (válaszként erre: 647. - Avi)
2008. júl. 2. 21:14
Persze, hogy korai, de az abaj, hogy mellette a diétát is tartani kéne, de nagy gyengém az evés. Ma pihenek minden tekintetben pl. de holnap megpróbálkozom az infrában a tekerccsel! csak nem tudom, hogy a tekercs alatt hogy izzadok? egyáltalán átengedi-e az infrát,. vagy mi?
647. Avi (válaszként erre: 646. - Miamanoka)
2008. júl. 2. 14:32
Ezek szerint nem csak szép lett a bőröd, de fogysz is? Vagy még korai ilyet kérdeznem?
2008. júl. 2. 12:22
Egyébként a paprikaolajt néha vákumos maszirozóval szoktam bemaszirozni (mert minden hülyeséget képes vagyok megvenni) meg Leg Magic-et is használok és a combon, fenekem szépen alakul át.
645. miamanoka (válaszként erre: 644. - Szepk)
2008. júl. 2. 12:20

Ha jól emlékszem Welness paprikalolaj a neve és én a Naturtanyában vettem (ajánlom egyébként mindnekinek, az Oktogonnál van boltjuk és sok jó termélük van, de honlapjuk is van), nem volt dára se, ha jól emlékszem 7-800 Ft volt pár hónapja, de akkor akciós volt.

De itt a biszállítóban is láttam másfélét, gondolkodtam is rajta, de inkább a drkelent vettem nagy kiszerelésbe, mert azt is használom, most gyakran. Nekem mondjuk nem a narancsbőrömmel van baj, hanem karcsúsodni szeretnék és persze jó pár kilót leadni.

644. szepk (válaszként erre: 635. - Miamanoka)
2008. júl. 2. 09:30

Milyen paprikaolajod van? És hol vetted?

Köszi.

643. szepk (válaszként erre: 642. - Kisstoth)
2008. júl. 2. 09:26

:-)

A szépségért a női nem sokmindenre képes...

Ugyebár!

2008. júl. 2. 09:04
Nagyon köszi, akkor valószínű én is benevezek a dolgba. Lehet, hogy egy kicsit mazohisták vagyunk ? Nyáron száz fokban szaunázunk és tekerjük magunkat, csípős kreémmal kenekedünk. Ez nem normális... Azért veszek egy ilyen szettet..
2008. júl. 2. 06:30
Egyébként a krém alá javasolja a masszázsolajat is, de azt nem vettem. Ja a bőröm reggelre lett persze szép, a fóliázás után közvetlenül csúnya hurkás.
2008. júl. 2. 06:28
Na kipróbáltam, egyelőre szauna nélkül, szauna és zuhany után. Vastagon bekentem, kicsit bedörzsöltem és betekertem (szerintem nincs igazán különbség a a testekercselő fólia és a folpack között, talán egy kicsit vastagabb), magamra csavartam még egy vastag fürdőlepedőt, egy pokrócot és még bebújtam az ágyamba a paplanom alá. kb. 5 perc múlva jött egy nagyon égető érzés, ami kb. 10 percig tartott aztán elmúlt, csak a fólia volt kellemetlen, mert csúszkált is, meg bele is vágott a bőrőmbe, pedig nem tekertem szorosra nagyon. Kb. 40 percig tartottam magamon (30-40 percet ír), aztán nedves törülközővel letöröltem az egyébként beszívódott krémet. A bőröm tök sima lett, fogom gyakran használni. Egyébként nagyon kellemes faháj illata van a krémnek, mint egy friss, fahájal megszórt tejbegríz, úgy is néz ki. Holnap rászánom magam az infrával együttes használatára.
2008. júl. 1. 18:45
Várom a tapasztalatokat.
2008. júl. 1. 15:27
Megvan a krém és a fólia, ma tesztelem, de egyelőre szerintem infra nélkül. Majd meglátom.
637. Avi
2008. jún. 29. 22:57
Én próbáltam, hogy bekentem magam karcsúsító krémmel,majd betekertem magam (igaz, folpakkal) és lefutottam 10 km-t 1 óra alatt. Szerintem valamennyit használt a zsírégetésben is, de hogy iszonyatosan izzadtam alatta, az biztos. Méregtelenítésre nagyon jó volt. A narancsbőr ellen nekem használt, igaz nem bírtam sokáig csinálni, mert kipurcant a térdem.
2008. jún. 27. 17:34
Várjuk a tapasztalatokat.
2008. jún. 27. 14:06

Én már rendeltem is, 2-7 munkanap alatt hozzák ki. Tényleg nem drága, de úgy éri meg ha több mindent rendel az ember mert 790 a posta költség.

Nekem vannak azért kencéim, de nem mertem még kipróbálni úgy beülni az infrába. Pl. paprikaolaj, karcsúsító gélek, amiket egyébként használok, de volt olyan, hogy az infra utáni zuhany után kentem be magam és úgy is nagyon égetett, ill. sokkal jobban mint szokott, de ezt nem igazán értem, hogy miért, talán még mindig ki voltak tágulva a pólusok. Na és akkor ha közbe lettem volna, akkor a viszont kibírhatatlan lett volna! na mindegy azért kipróbálom majd, lehet, hogy először csak kisebb bőrdarabon.

634. szepk (válaszként erre: 632. - Kisstoth)
2008. jún. 26. 13:22

Engem is izgat ez a tekercselős-téma, hátha csökkenthetem a hátsómról ezeket a fránya karfiolkákat... :-(

Örültem is, hogy ilyen jó áron találtam kenceficét, remélem jó is lesz.

Ha netán valaki kipróbálja, írja már le legyenszíves, hogy jó-e?!

(De lehet, hogy veszek is... )

633. szepk (válaszként erre: 632. - Kisstoth)
2008. jún. 26. 13:11

:-)))


Igyexem...

632. kisstoth (válaszként erre: 629. - Szepk)
2008. jún. 26. 11:30

Te egy tündér vagy !


A többiek nevében is köszönöm.


A krém ára teljesen elfogadható.

Hajrá Lányok !

M

631. szepk
2008. jún. 26. 09:52

Meg ez is:


[link]

630. szepk
2008. jún. 26. 09:48

[link]


Ez a fólia.

629. szepk
2008. jún. 26. 09:46

Sziasztok!


Még ezt is találtam:

[link]


Ugyanitt fóliát is lehet kapni!


Nekem is van otthon ülő szaunám, már én is agyaltam hogy ki kéne próbálni a testtekercselést is szaunázás közben, hátha hatékonyabb!

Szerintem a tekercselés nem gátolja az izzadást, mert a fólia alatt a verejtékmirigyekből azért tud távozni a cucc.

Szerintem... :-)

628. kisstoth (válaszként erre: 627. - Sarkanylany)
2008. jún. 25. 22:52

Szia Sárkánylány !

Teljesn igazad van, józan paraszti ésszel én is így gondolom. Akkor miért fizetnek ki emberek egy rakás pénz testtekercselésre ?

Egyszer én is voltam , kipróbáltam kíváncsiságból és mit mondjak, gyönyörű lett a bőröm. Tényleg, mint a babapopsi. Kérdeztem a nőt mivel ken be, de olyan gyorsan eltüntette az óriási tégelyt, hogy még megnézni sem volt időm. Álítólag valami fahájas cucc volt, de azt mondta van algás és csokoládés, erőspaprikás krém, kifejezetten tekercselésre. Megindítja a salakanyagok kiürülését (méregtelenít), emellett feszesít és a zsírt is bontja. Sajnos nem árulta el, hogy mi ez és hol lehet beszerezni, de a csaj szerint egy bérlet (kb.8-10 alkalom) garantáltan 1 ruhaméret csökkenést okoz. Hát erre lennék kíváncsi.

Ha valaki tud ilyet, a többiek nevénben is nagyon megköszönném. Igaz szaunázó lányok ?

Nyomozzunk ! ha valaki megtud valamit, tegye itt közzé a többieknek is !

Mindenkinek puszi és jó szaunázást (bár ebben a melegben nehéz)

M

627. sarkanylany (válaszként erre: 621. - Kisstoth)
2008. jún. 25. 22:08

HAli

Rengeted szaunás krém van, de szerintem ezek csak a rendes szaunában jók. PAtikában kapható. Tekercselőset meg kül fogyis helyeken szoktak adni.

De szerintem az indra szunának az a lényege, hogy mélyről kiszedje a salakanyagot. HA lefóliázod magad, akkor talán nem tud rendesen kijönni a méreg anyag.

Mert más ha pl izzadni akarsz torna közben még jobban, s betekered magad...na de én csak egy laikus, paraszt ésszel gondolkodó nőci vagyok :)

626. kisstoth (válaszként erre: 625. - Szepk)
2008. jún. 25. 21:32

Tényleg jók, megnéztem, köszi szépen.

M

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook