Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hordozható infraszauna fórum

Hordozható infraszauna (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
715. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 714. - Gábor85)
2008. szept. 17. 11:36
Ha így is izzadsz benne, akkor az jó volt, szerintem. A hőmérséklet számít amit elérsz benne a felfűtéssel.
2008. szept. 17. 00:48
Közben most már visszaküldtem gariztatni a Wolfhoz. Egyébként sohasem használok széket, mindig le szoktam ülni az aljára, hogy az arcomat is érje. A legmagasabb fokozaton kb 30 percig szoktam így használni. Könnyen el lehetett viselni, de elég sokat ki is szoktam izzadni, de valószinű sokkal durvább lenne, ha mind a 3 fűtőszál maximális hőmérsékleten működne az előre beállított ideig.
713. Renaa
2008. szept. 16. 22:26

Sziasztok!

Új vagyok itt,szeretnék venni egy infraszaunát.Hallottam,hogy rengeteg típus létezik.Én a metróba láttam 36-ért (Beauty Spa 08-12),de sajna nem tudom,hogy mennyire lehet hatásos.Ha esetleg van valakinek ilyen vagy tudna nekem segíteni abban,hogy melyiket érdemes megvenni,akkor légyszi ossza meg velem.Köszke

2008. szept. 16. 16:52
Tegnap beültem ebben a hidegben, hát nagyon jól esett, mostmár rendszeresen használom majd megint. Csak úgy folyt a víz rólam 52 fokon. Szuper, újra itt az infraszauna szezon.
711. c20c593f1c (válaszként erre: 686. - Gábor85)
2008. szept. 13. 23:25
Nálam hasonló a panelek hőmérséklete.
2008. szept. 12. 23:44
Valaki tud válaszolni az Augusztus 28-i hozzászólásomra? Érdekelne hogy ez garanciális gond, vagy tényleg ilyennek kell lennie? Felhívni nem akarom egyből a boltot, mert bemagyarázhatják, hogy ennek így kell működnie.
2008. szept. 12. 07:30

Többen is írtátok, hogy a szék, amit adtak vele nem igazán jó.

Én vettem az IKEA-ban egy virágtartót.


[link]


Ha engem elbírt, akkor Titeket is!

708. c20c593f1c (válaszként erre: 698. - Stainway)
2008. szept. 10. 10:06
Nem vagyok egy fiatal csirke, de sokkal fittebbnek érzem magam mióta megvettem. Pár hozzászólással lejjebb már leírtam a tapasztalataim.
707. c20c593f1c (válaszként erre: 705. - 29)
2008. szept. 10. 09:49
Én a győri Wolfban vettem. Más tipussal nincs tapasztalatom
706. ERZSI
2008. szept. 9. 19:52

Hát lányok!

Ma jött meg az infraszaunám. Csodálatos. Köszönöm a sok tanácsot, amit olvastam tőletek.

705. 29
2008. szept. 9. 15:21

Sziasztok!


Tudtok abban segíteni, hogy milyen áron van egy infraszauna?Van e olyan "márka", ami sztetek jó,és hol lehet kapni?

A másik,hogy van ez is annyira hatásos, mint a fekvő infra?Ez is felmelegszik annyira?


Köszönöm

Anita

704. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 702. - Stainway)
2008. szept. 9. 15:12
Amikor fogyóztam, nagyon keveset ettem és szaunáztam, semmilyen egyéb mozgást nem végeztem. Típusilag, ha tartósan sokat eszem, nem annyit amennyinél az agyam szól, akkor hízom. Ja és tavaly karácsony óta van kb. mobil infraszaunánk otthon, én futás után használom, a párom kondizni jár és még ő is néha beül, pedig nincs egyébként oda az ilyen egészségügyi dolgokért, de erre még ő is azt mondja, hogy szuper.
2008. szept. 9. 13:29
Ja és még az nem egyértelmű, hogy mostanság is eljársz szaunázni, vagy van otthon mobil infrád... ?
2008. szept. 9. 13:27
Keeeedves Nakedbike! Engem nem kell kétszer bíztatni... :D Tehát kérdés: amikor fogyóztál, más rendszeres mozgás, tornát is csináltál a diéta mellett, vagy "csak" a szoliban vesztetted a kalóriákat? (Különben - ha nem vagyok indiszkrét -, milyen típus vagy? Én hacsak ránézek az ételre, már ugrálnak fel a kilók :D :S)
701. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 700. - Chicho)
2008. szept. 9. 12:25
Én is így vélekedem, több éves használat után, ahogyan te. Kíváncsi vagyok mivel alapozta meg ezt az állítását? Az én masszőröm kifejezetten ajánlotta a fáradt izmokra is, meg a masszázs után is, hogy még tökéletesebb legyen a hatás. Azért várom olyanok jelentkezését ide, akiknél ödémát vagy narancsbőrt okozott.
700. Chicho
2008. szept. 9. 11:48
Sziasztok! Előszeretettel használom az infraszaunát főleg azóta, hogy életmódot változtattam. Tegnap masszázson voltam és a masszőr teljesen ellenzi a használatát, meg hogy gyorsan felejtsem el mivel ödémát okoz és narancsbőrös leszek tőle. Nos én pont az ellenkező hatásairól tudok. Mi a véleményetek erről?
699. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 698. - Stainway)
2008. szept. 9. 09:59
szia, én nem szeretem, hanem imádom, ha este használom, utána olyat alszom, hogy csak na, lelkileg és testileg is helyretesz. Próbáld ki a kabint, és utána már tudsz dönteni. Minden városban van már ált. kozmetikával vagy szolival együtt, ahol lehet használni. Évekkel ezelőtt fogyóztam, akkor 3 hónap alatt leadtam 17 kg-t, 70-ről 53 kg-ra fogytam, hetente kétszer jártam infrába, jó volt mert amit megettem azt kalóriában le is adtam. Nincs narancsbőröm, akkor sem lett. A bőröm meg fantasztikus tőle. Nem kell testápoló sem. HÁt röviden ennyi ha még kérdésed van ne habozz tedd fel.
2008. szept. 9. 09:31
Wááá :) Köszi az infókat mindenkinek! És egyértelműen érzitek a jótékony hatását az infra szaunának? Pl. fogyás, cellulitisz-eltüntetés terén? Gondolom, Te is azért jársz rendszeresen (Nakedbike), mert segít, jól érzed magad tőle... Mh? Ha most azt válaszoljátok, "jaja, egyértelműen jó", akkor valószínűleg megszabadítom magam egy kisebb/nagyobb összegtől... és beruházok egyre :D Sziasztoook!
697. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 696. - C20c593f1c)
2008. szept. 9. 08:07
Pontosan így érzem én is mindig, mostmár nem is megyek gőzszaunába.
696. c20c593f1c (válaszként erre: 692. - Stainway)
2008. szept. 9. 07:36
Múlt hétfőn voltam uszodában. Bementem a gőzszaunába, az 5.perctől úgy éreztem, hogy a légcsövem is megégett. Ezzel szemben 40 percig - az előre felmelegített - elüldögélek az infrában.
695. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 694. - Stainway)
2008. szept. 8. 14:23
Szívesen, ha még kérdésed van, nyugodtan kérdezz, azért tudom mert amikor még nagyon ismeretlen volt az infra, akkor én már rendszeresen használtam. Fürdőkben, szállodákban ált. még csak finn szauna van, olyankor azt használtam. Ezért tudom szó szerint a különbséget, de mindenki magából indulhat ki.
694. Stainway (válaszként erre: 693. - 94c02c5bb5)
2008. szept. 8. 13:36
Köszi a gyors választ, véleményt Nakedbike! Ha a "forró levegős" szauna nem egyezik meg az infraszaunával, akkor tényleg igazad van... elnéztem...
693. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 692. - Stainway)
2008. szept. 8. 12:13
Szerintem valamit elnéztél, az infrát könnyebb elviselni mint a gőzszaunát, próbáld ki és menj el egy fürődbe, ahol mindkettő üzemel, egy gőzszaunában jó ha kibírsz 15 percet, utána örülsz ha élsz (én így tapasztaltam) az infrában pedig 50 percet töltök el anélkül hogy kiesnék belőle. Teljesen máshogy hat, az infrafény dolgozik. A legfontosabb különbség remélem mindent elmond: az izzadság 80 % méreganyag az infránál, 20 % max a gőznél.
2008. szept. 8. 11:04

Sziasztok! GŐZ- vagy INFRAszauna???

Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat, látom, nem egyedül vagyok, aki dilemmázik a két fajta között. A gőzszaunáról azt olvastam, hogy sokkal kíméletesebb, mint az infra, jobban lehet "bírni". De most, hogy olyan sok jót írtatok az infraszaunáról, egézsen elbizonytalanodtam. Ha valamelyikőtök próbálta már mindekttőt (DDIS-07-infra és DDIS-05-gőz szaunát) írja le lécci néhány szóban, tényleg nagyságrendekkel jobb az infraszauna? Előre is köszi!

691. c20c593f1c (válaszként erre: 690. - Kisstoth)
2008. szept. 2. 23:01

Azt nem mondom, hogy soha nem vágnék be egy szelet tortát, de nem vagyok különösen éhes.


Egyébként ez a szaunát továbbra is nagyon kedvelem. Annyi, de annyi változást hozott az életemben!

A lányom hazaért külföldről. Ha pár napot itthon tölt, megyünk, mint a mérgezett egerek. 2 hónapja állandóan meg kellett állnom, leülnöm, mert kész volt a derekam. Most sokkal jobban érzem magam.

690. kisstoth (válaszként erre: 688. - C20c593f1c)
2008. szept. 2. 20:00

Köszönöm szépen. És tényleg nem vagy éhes ?

Igazad van, különben tényleg az a baj, hogy a család "bűnbe" visz. Szigorúan el kell határolódnom !...

689. c20c593f1c (válaszként erre: 688. - C20c593f1c)
2008. szept. 2. 17:58
let=lehet
688. c20c593f1c (válaszként erre: 687. - Kisstoth)
2008. szept. 2. 17:55

Bocs, hogy eddig nem tudtam válaszolni.


Először is az édességet, cukrot, kenyérféléket, rizst, tésztaféléket, száraz babot, száraz borsót nem eszem. Ez a cukorproblémámat egyből megoldotta.


A hét öt napjában innen rendelek: [link] Szerencsére 1/2 9-9 tájban jön a "futár", aki kihozza az ételt.

Reggelire egy levest, ebédre pedig egy főételt rendelek. A fentiek figyelembevételével szoktam rendelni. Sok ételnél szerepel az étel kalória értéke is.

Az a szerencsém, hogy eddig is sok mindent meg tudtam enni kenyér nélkül. Ilyeneket vacsorázom: paradicsomos hal+paradicsom, felvágott, zsírszegény sajt, vagy tojás zöldségekkel (paradicsom, retek, uborka, hagyma...stb). Ha minden nap mást zöldséget eszel este, akkor talán nem annyira unalmas. De van olyan, amikor egy rakás gyümölcsöt. Vagy a zöldséget ízesítem egy kanál kefírrel, vagy valamilyen öntettel. Én nagyon szeretem, és igen tápláló, kenyér nélkül persze: mokkáskanálnyi olajban egy kis fej vöröshagymát, 1-2 paprikával megdinsztelek, és 2 tojást ütök rá, eszem hozzá,

2-3 paradicsomot. Vagy bedobok a mikróba 2-3 kisebb krumplit (héjában 15 perc alatt kész), és kevés majonézzel, vagy vajjal, sóval-paprikával megeszem.

A hétvége más persze. Főzök egy nagy kondér frankfurti levest, vagy valamilyen húslevest, zöldséglevest, vagy feltét nélküli főzeléket - kis rántással, vagy inkább habarva. Ezt ebédre, vacsorára . Reggeli, mint hétköznap este.


Az is igaz, hogy ezeket főleg akkor tudod betartani,

- ha egyedül laksz - gondolom ismerős a szöveg: sajnálom kidobni -

- ha soha sincs otthon kenyér, édesség, ropogtatnivaló. De a rostos üdítők se legyenek!Én tejet sem iszom, mert 3 dl már majdnem egy fél étkezés.

Egyébként 1200 kcal körüli étrendet tartok. Persze nem számolgatom szigorúan. Egyik nap ez let 1000, másik nap meg 1300... st.

687. kisstoth (válaszként erre: 683. - C20c593f1c)
2008. aug. 28. 11:19

GRATULÁLOK, NAGY ELHATÁROZÁS ÉS AKARATERŐ KELL AHHOZ, HOGY LEADJUNK JÓ NÉHÁNY KILÓT.

MILYEN MÓDSZERREL FOGYÓZOL, HOGY NEM VAGY ÉHES. ERRE NAGYON KÍVÁNCSI LENNÉK. NÁLAM AZ A GOND, HOGY HA ÉHES VAGYOK, ROSSZUL VAGYOK. FEJFÁJÁS, HGYOMORFÁJÁS, IDEGESSÉG.

LÉGYSZI OSZD MEG VELÜNK AZ ÉHEZÉS NÉLKÜLI DIÉTA RECEPTJÉT. KÖSZI M

2008. aug. 28. 02:22
Én már megvettem a DDIS-07-es infraszaunát, de azt tapasztaltam, hogy nem egyenletes a panelek hőmérséklete. Amíg a bal oldalihoz hozzá sem lehet érni annyira forró, addig a jobb oldali vagy a hátsó csak langyos. Másnál is szokott ilyen lenni ez a tipusú infraszauna?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook