Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hordozható infraszauna fórum

Hordozható infraszauna (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2008. ápr. 27. 15:05

Tudom, hogy nem kéne naponta, de 3 egymást követő este nagyon fáztam. Beleültem.

És a harmadik nap reggelén, amikor ráálltam a mérlegre 2 kilóval kevesebbet mutatott! ÁÁÁÁÁÁÁÁ :))))

Jó, tudom, hogy csak víz, de akkor is :)

504. rotis
2008. ápr. 27. 01:27

Kedves Gabi !

Nagyon szépen köszönöm a választ ! Most már mindenféle képpen szeretnék venni ,már csak a kedvezménynek kell utána néznem, hogy tudjak

rendelni. :)

További szép napokat mindenkinek ! :-))

Móni

503. Gaba23 (válaszként erre: 500. - Sarkanylany)
2008. ápr. 26. 19:19

Szióka Sárkánylány!


Én meg most monologizálok, sehol senki... :-)))


Mizujs veled, ez a mostani ami van neked jól szuperál? Emlékszem, hogy az előzőkkel gondjaid voltak.

A másik, amiben kiváncsi vagyok a véleményedre: szerinted fogjuk nyáron is használni? (Azért tartok tőle, hogy nem ekkora lelkesedéssel :-)))

502. Gaba23 (válaszként erre: 489. - Rotis)
2008. ápr. 26. 19:15

Kedves Móni!

Én azért választottm az infraszaunát, mert a forró gőzt nem bírtam, rosszul voltam benne. Ebben nincs ilyen problémám. Ráadásul, ha valaki lakásban használja, akkor nem tudom a gőz, páralecsapódás mennyire jó dolog...

Gordonka tapasztalatait ha elolvasod, láthatod, hogy postai úton is tudta érvényesíteni a Wolfnál a kedvezményt. (a mikéntjét tőle kérdezd..)

Nekem ez a DDIS-07-es Wolfnál vásárolt infra van, nagyon szeretem, bár még nem régóta használom. Szerintem a bőrre nagyon jótékony hatással van, és biztosan méregtelenít a szervezetem (ezt az előjött pattanások bizonyítják, remélem ez nem sokáig tart :-)))

Tegnap pl. szakadt az eső, jól eláztam, és nagyon fáztam, mire hazaértem. Egyből beültem szaunázni, isteni volt. Ráadásul ilyen esetben másnap már prüszköltem, most meg ilyenről szó sincs.

Szóval nem tisztem rábeszélni téged, én csak azt mondom, hogy én nem bántam meg.

Szia: Gabi

501. Gaba23
2008. ápr. 26. 19:05

Szijjjjasztok mindenkinek!

Én azt olvasztam valahol a neten az infraszauna jótékony hatásai között, hogy menstruációs görcsoldásra kiválóan alkalmas. (Zárójeles megjegyzés is volt: ebben az esetben bővebb vérsést okozhat).

Ha belegondolunk, nagymamáink görcsoldója a melegvizes palack, meg a melegített fedő szintén a vérerek kitágulásával hatott. A melegvízbe ülést pedig nem a meleg miatt, hanem a vízben lévő esetleges fertőzés, bacik bejutása miatt nem ajánlják.

Eddig az elmélet. Gyakorlatban még nem próbáltam. :-)))

2008. ápr. 26. 15:01
Halihó, erre senki sem jár? Mndenki napozik?
2008. ápr. 24. 19:38
Köszi Nektek a tippeket.
498. sarkanylany (válaszként erre: 493. - Gordonka)
2008. ápr. 24. 14:58

szia


szerintem menzesz alatt ne használd, mert nem tesz jót...hisz forró fürdőt sem ajánlott akkor venni...

2008. ápr. 24. 08:10
Ami még nagyon tetszik, hogy bár a fejem kint van, de már két alkalom után szebb a bőr az arcomon, és a többi részemen pedig olyan finom, selymes :)))
496. 3a0842d373 (válaszként erre: 495. - Gordonka)
2008. ápr. 24. 08:07

Köszi, Gordonka.

Tegnap folyamatosan ellenőrizgettem amíg benne üldögéltem és azt hiszem, megbocsátottam neki. :)

Szépen lehet izzadni benne, ettől függetlenül is. Főleg, ha letörölgetem magamról folyamatosan a vizet, mert az gátolja az izzadást.

Mensi alatt nem kéne szerintem, mert vérbőséget okoz a szauna, hisz értágító hatású.

495. Gordonka (válaszként erre: 494. - 3a0842d373)
2008. ápr. 24. 06:47
Szia, nekem felül meleg, alul alig langyos a panel...
2008. ápr. 22. 22:55

Sziasztok,

pár nap alatt sikerült végigrágnom magam az összes hozzászóláson és így ma megvettem egy DDIS-07 típust.

Megtapiznátok a panelt? Milyen hőmérsékletű üzem közben? Csak nekem vagy másnak is langyosabb, mint a felső, vállkörüli területen?


Köszönöm és kellemes izzadást mindenkinek :)

493. Gordonka (válaszként erre: 492. - Gaba23)
2008. ápr. 22. 17:43

Szia! Igen, a sátor dizájnja olyan, mintha ufonauták kempingeznének épp a szobában :)

Igen, a mozgás után szerintem is jobb, bár még anélkül nem is voltam benne, hisz két napos a kicsike :) Azt nem tudom, hogy lehet-e minden nap használni, mert bújom a netet és hol azt írják, hogy teljesen jó a mindennapos használatra, hol meg azt, hogy kb. 2 naponta kell, vajon melyik a jó megközelítés?

egy kérdés a közösbe: mensi idején ajánlott használni????

Gaba, mindenre igen a válaszom az utolsó pár kérdésedre :)

492. Gaba23 (válaszként erre: 488. - Gordonka)
2008. ápr. 22. 17:02

Szióka!

A "sátor" elnevezés tetszik. Mondjuk tényleg nem egy díjnyertes dizájn :-))) De hát valamit valamiért.

Még nem igazán alakult ki a rendszeresség nálam, mert mostanában a munkahelyemen is kiszámíthatatlan a munkaidő vége, meg idehaza is elég sok a tennivaló. Igyekszem másnaponta, de legalább harmadnaponta becsücsülni. Én a 6-oson bekapcsolom a 40 percet, aztán közben iszom egyet, levetkőzök, stb. szóval kb 5 perc telik el, ez a bemelegedés. Tehát 35 percet ülök benne. Persze amikor beülök, leveszem 4-esre, aztán néha kapcsolgatom feljebb, lejjebb, mikor mit kíván a szervezet :-)))

Úgy kb. 10 perc után kezdek izzadni, és a végére "csöpögök" rendesen. De az tény, hogy amikor a fél óra szobabicó után ülök be, akkor sokkal intenzívebben, és gyorsabban indul be a folyamat.

Azt akartam még kérdezni, hogy a Wolftól rendelted meg végül is? És sikerült érvényesíteni az akciót? Postán küldték?

491. Gordonka (válaszként erre: 490. - 94c02c5bb5)
2008. ápr. 22. 13:23
Ja értem, azt hittem az otthoni hordozható infraszaunával fogytál... köszi a választ.
490. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 484. - Gordonka)
2008. ápr. 22. 12:29
Gordonka, kabinba jártam heti 3x30 percet, 60 fokon. Ja és nagyon nagyon keveset ettem, napi egy joghurt (kispoharas) rengeteg gyümölccsel, műzlivel és ezt elosztva délelőtt és délután ettem. Három hónapig. Ilyen egyszerű a titok.
489. rotis
2008. ápr. 21. 23:49

Sziasztok ! :)

Most regisztráltam és szeretnék véleményt ill. tanácsokat kérni tőletek.

Melyik a jobb a gőzszauna vagy az infraszauna?

Én is nagyon szeretnék venni egyet,csak nem tudom eldönteni melyiket :( A tv újságban van most akcióban SPA SZAUNA 18 ezerért ,de hallottam a WOLF infraszaunáról is ami 34 ezer ill. ha személyesen veszed akkor csak 27.200.- forint. Igaz sajnos nekem Győr nagyon messze van . Azt nem tudja valaki ,hogy csak személyes átvételre vonatkozik a 20% kedvezmény ?

Ti milyet használtok és mennyire vagytok megelégedve vele ? Előre is köszönöm szépen a válaszokat ! :-)

További szép napokat mindenkinek ! :)

Üdv : Móni

488. Gordonka (válaszként erre: 487. - Gaba23)
2008. ápr. 21. 21:08

Szia, igen, tök egyszerre írtuk, érdekes. Helyet még nem találtam, sajnos lehet, hogy össze kell csukogatnom, ami nem tesz túl jót neki, de a párom kijelentette, hogy nem kerülget sátrat :) mondjuk sajnos elég kicsi az a szoba, ahol lehetne és tele is van bútorral :)

Te megizzadsz benne? Hány naponta használod és mennyi időt?

487. Gaba23 (válaszként erre: 485. - Gordonka)
2008. ápr. 21. 18:14

Beelőztél, ugyanabban a percben válaszoltam az előző kérdésedre :-)))

Nagyon örülök, hogy ennyire tetszik. Szerintem is szupi jó dolog. Sikerült valami fix helyet találni neki?

486. Gaba23 (válaszként erre: 483. - Gordonka)
2008. ápr. 21. 18:11

???????????

Ezt nem értem.

Az enyém kijelzőjén három számjegy jelenik meg, ha bekapcsolom. Az első mutatja a fokozatot (Temp Level; alapban az 1), a második kettő a percet (Timer; alapban a 40). Tehát, ha bekapcsolom, akkor az 140 jelenik meg. Aztán kette fokozatra átnyomom, akkor 240 ... Ha közben csökkentem az időt mondjuk egy csippantással (öt perccel) akkor 235..

Remélem jól szuperál majd...

2008. ápr. 21. 18:11

Gaba, köztben a nagy eszemmel rájöttem, hogy az első szám a fokozat, a második a perc, és 6 fokozat van, 40 perc:) kellett hozzá egy kis idő, de megérte :)

Szóval beszámolok az első élményről, nem bírtam estig várni... 6-oson ment és 40 percig, az utolsó 10 percben kezdett szakadni a víz rólam, állati jó volt. A bőröm (lehet, hogy cak bebeszélem magamnak) de már az első után is érezhetően selymesebb lett.

Nem tudom, ki hogy csinálja, de én előtte hullahoppoztam 20 percet és csak utána ültem be, szerintem előtte jó a mozgás, felgyorsítja a folyamatot, írta is itt egy fórumozó, hogy ő is így csinálja, most hirtelen nem tudom, ki. A másik, utána langyos zuhany, ledörgölöm magam érdes szivaccsal és a legvégén egy hűvös, majdnem hideg zuhany. Isteni élmény volt. Köszi, hogy segítettetek a döntésben, hogy vegyek én is :)

484. Gordonka (válaszként erre: 476. - 94c02c5bb5)
2008. ápr. 21. 15:07

Nadedbike, milyen kúrát tartottál, ami az infraszauna segítségével ilyen szép eredményt hozott? Mennyit szaunáztál hetente és milyen hosszan? Keveset ettél?

Köszi.

2008. ápr. 21. 15:06
Gaba, ma megérkezett, drukkolj, hogy működjön, este fogom kirpóbálni. Segíts légyszi, neked időben mi a legmagasabb szám, amire beállíthatod??? Nekem 400 valamennyi, de nem értem, az 400 percet takar?? A hőfok 650 a legtöbb, neked is? Köszi :)
482. Ronin38 (válaszként erre: 481. - Gordonka)
2008. ápr. 18. 22:37
Nézelődő 387-es hozzászólása pontosan elmondja a választ műszaki szempontból.
481. Gordonka (válaszként erre: 480. - Ronin38)
2008. ápr. 18. 17:31
Tudom, tudom, csak elképzelni nem tudom :) meg azt, hogy pontosan milyen panelek tudnak infrát sugározni ilyen kis helyen.
480. Ronin38
2008. ápr. 17. 21:37
Infra panelek :)))
2008. ápr. 17. 19:41
Arra tud valaki válaszolni, hogy tulajdonképpen milyen panelek vannak benne, amik biztosítják az infra-hatást?
478. Gordonka (válaszként erre: 477. - Gaba23)
2008. ápr. 17. 19:40
Köszi szépen!!! Ígérem, ha meglesz, beszámolok róla, milyen érzés :)
477. Gaba23 (válaszként erre: 470. - Gordonka)
2008. ápr. 17. 18:03

Szélessége 70 cm, mélysége 83 cm, magassága 100 cm.

Drukkolok!

476. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 475. - McKenzi)
2008. ápr. 17. 16:49
én infraszaunával fogytam le korábban 3 hónap alatt 17 kg-ot. A bőröm ugyanolyan szép maradt, mint korábban, semmmi narancsbőr vagy lógós bőr. Pedig radikális kúrát tartottam. Úgyhogy csak ajánlani tudom, különféle kencék helyett.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook