Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hordozható infraszauna fórum

Hordozható infraszauna (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
685. yager01
2008. aug. 26. 21:40

Sziasztok! Mobil Infra szauna vásárlásán gondolkodom! A Páromnak szeretném vennei, de fogalmam sincs, hogy mire kell odafigyelni!


Tudtok tanácsot adni, hogy mire érdemes figyelni? Teljesítmény, márka, ára...stb?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

684. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 683. - C20c593f1c)
2008. aug. 25. 09:11
Szia, örülök, hogy te is megtapasztalhattad hogy milyen nagyszerű, egyszeri befektetésű, de hamar megtérülő dolog az infraszauna. Csak használd rendszeresen, és nem leszel beteg, a bőröd is puha lesz és nem száraz,stb. Köszöntelek közöttünk, az infrások táborában.
2008. aug. 24. 08:13

Sziasztok!


Végig olvastam ezt a topicot. Felbuzdulva vettem magamnak én is. Még éppen sikerült a győri akción megcsípni. Július 30-án! :-)) Nem 20 éves vagyok már, sőt....

A bőröm hihetetlenül megváltozott tőle. De, ami fontosabb: Legalább 7-8 éve küzdök ödémával. Persze gyógyszert nem szedek, de néha csináltam egy vízhajtótea-kúrát.


A szauna egy heti használata után eltűnt az ödéma. Már nagyon régen volt olyan, hogy egybefüggően legalább 2 napig ne legyen vizes a lábam. Egyszerűen hihetetlen, hogy nem kell azon idegeskednem, hogy hogyan vegyem fel valamelyik cipőmet, mert annyira dagadt a lábam. Egy kis női érdekesség: Egy hónapja a karkötőim csak krém segítségével mentek fel a karomra - pedig nem volt soha kövér sem a kézfejem, sem az alkarom -, most minden nélkül símán fel tudom venni.


Mióta megvettem, intenzíven fogyókúrázom is, mert nagyon-nagyon túlsúlyos nő vagyok. Nemcsak a szénhidrátot, hanem a zsiradék féléket is lecsökkentettem. Az egy hónap alatt egyszer sem éheztem, mert kitaláltam hogyan tudok úgy jóllakni, hogy ne legyen unalmas az étrendem.


Muszáj volt változtatni az életmódomon, ugyanis július közepén megállapították, hogy a magas vérnyomásom és cukorbeteg vagyok. Az utóbbi miatt az azóta elfogyasztott liszt mennyisége, rántással mindennel együtt nem éri el a fél kilót. (Nem ettem azóta kenyeret sem.Édességet meg pláne nem. )Ezzel a diétával most teljesen normális a vércukorszint.


A lányom augusztus 2-án külföldre utazott,

kedden hajnalban ér haza. Már nagyon várom, persze nemcsak ezért, hogy észre veszi-e a változást.

2008. aug. 22. 12:55
Előzőleg irtam,hogy a FÉM a lábamban nem szereti,de újra gond van,igy úgy döntöttünk,hogy ha valaki kérné eladjuk vagy "fagyasztóra" nem lelakottra gondoltam cserélnénk. 30 e.ft értékben. Jövő tavaszig garis-minden tartozék-szla-haszn,ut megvan.Saját dobozában szállitható,de megoldjuk. Mi 40-ért vettük 3 hó várakozás után.Tökéletes,újszerű !Priviben is várok választ !Megpróbálok a lapomra képet tenni.
681. Gaba23 (válaszként erre: 680. - 5d9f6a8bf8)
2008. aug. 21. 14:42

De, azokon rajta volt, csak magán a szaunán nem!

És tök mindegy, hogy milyen papírt adnak hozzá, ha bent meg esetleg nem az van, nem? :-)))

680. 5d9f6a8bf8 (válaszként erre: 677. - Gaba23)
2008. aug. 19. 09:42
Bocsi,de a használatin és a garin is rajta kellene lenni a tipusnak. A számlán sem volt ?
679. ERZSI
2008. aug. 17. 19:04
Írjátok meg, legyetek szívesek, hogy milyen infraszaunát lehet venni, ami nem drága, de jó. Előre is köszönöm.
678. miamanoka (válaszként erre: 677. - Gaba23)
2008. aug. 15. 22:57
Egyébként én is így voltam amikor kihoztam a boltból, ott izzadtam le, hogy átvertek, nem is az van benne, mert a dobozon tényleg a gőzös volt, de aztán megfordítottam és ott már a jó kép volt. A tipusszám rá volt ragasztva egy kis fehér papíron.
677. Gaba23 (válaszként erre: 672. - Gábor85)
2008. aug. 13. 10:27

Bocsi, hogy értetlenkedek, de biztosan gőzszauna volt benne? Kibontottad?

Mert én is a Wolfnál vettem az infrát, és először én is kétségbe estem, mert a doboz egyik oldalán gőzös kabin képe volt, ha jól emlékszem, a másik oldalán az infráé. És tényleg nem volt rajta cikkszám. De akkor az eladó mondta, meg ki is bontottuk, hogy tényleg infra. Azt, hogy valóban DDIS07-es, azt csak itt a fórumon a távirányító leegyeztetésével sikerült kiderítenem. Már ha az egyforma távirányító bizonyíték :-)))

Az a lényeg, hogy azóta is jól működik.


Remélem azóta van szupi infrád neked is!

676. 5d9f6a8bf8 (válaszként erre: 675. - 7aab4d3657)
2008. aug. 5. 08:03
Betekertem és nem volt "bizsergő" érzés. Lehet,hogy a kihagyástól ?A sugár nem tudom átmegy rajta? Ha megint "bánt"abbahagyom.Megint kérdeztem egy dokit,ki kell venni azt mondta,aki beletette az szerint maradjon.Szerintem is,mert nem gyerek vagyok,elfér !
675. 7aab4d3657 (válaszként erre: 674. - 5d9f6a8bf8)
2008. júl. 30. 11:10
Ez érdekes, ez az alufólia-dolog. És akkor alatta nem is melegedik a lábad? Nekem titán van a csípőmben, mert fémallergiám van, így azt pakoltak bele.
674. 5d9f6a8bf8 (válaszként erre: 668. - 7aab4d3657)
2008. júl. 30. 11:06
Legújabb " vélemény",tekerjem azt a részt alufóliával ,de mivel bokától-térdig van a "kard" benne,nem tudom mit tesz ,ma semmi tünet nem volt. Vagy jó a fólia vagy régen használtam,meglátjuk,mert szeretem.
2008. júl. 29. 01:14
Persze természetesen visszavásárolták tőlem, nem vittem haza, de infraszaunát már tudtam megvenni, mert a többi Wolfos bolt már zárva volt 5 órakot. Ja és csak olyantól szeretnék kérni képet, aki nem a Wolfnál vette. E-mail címem az adatlapomon van.
2008. júl. 29. 01:05
Valaki tudna küldeni egy képet a DDIS-07 dobozáról? Ha esetleg nem, akkor az is jó ha valaki elmondja hogy néz ki, rajta van-e a tipus szám, vagy mi a jellegzetessége. Ez azért fontos, mert ma elutaztam Győrbe megvenni, és csak a vásárlás után vettem észre hogy nem infra hanem gőzszauna, tehát feleslegesen utaztam el. Ezek után szeretném tudni előre hogy kell kinéznie a doboznak, nem akarom hogy megint mást kapjak.
671. 7aab4d3657 (válaszként erre: 670. - Tiduj30)
2008. júl. 24. 15:23

Szia!


Nem is javasolják 40 percnél tovább a bent üldögélést a kabinban! Van olyan, amelyik automatukusan kikapcsol 45 perc után. Ha dől rólad a víz, az pont jó. az infraszaunának az a lényege, hogy már alacsony hőmérsékleten működik. Én ezért használom. A finn szaunát nem is bírom, ott nekem túl meleg van.

670. Tiduj30
2008. júl. 24. 13:58
Én meg kabint vettem, de 30 perc alatt csak 35 fokra melegedett fel...na mondjuk dölt rólam a víz, és klassz volt, de lehet, hogy tovább kéne maradnom. Mondjuk kb a felénél vettem fel a hőmérsékletet, na majd ma hátha jobban melegszik!
2008. júl. 24. 08:17
Sziasztok, mivel beállt a rosszidő, elővettem az infraszaunámat és tegnap este beültem a kis sátramba 52 fokon 60 percre. Isteni volt, közben megittam 1 liter vizet, hát egyfolytában ömlött rólam a víz. Isteni volt utána relaxálni. Remélem, más is így tesz, szinte jól esett most a meleg.
668. 7aab4d3657 (válaszként erre: 659. - 5d9f6a8bf8)
2008. júl. 22. 15:53

Szia! Nekem is van fém a lábamban és infraszunám tavaly karácsony óta. Minden szembejövő egészségügyist megkérdeztem erről. A végeredmény: az operáció után fél évig nem javasolták, mert a gyulladásos folyamatokat hirtelen belobbanthatja. Utána nincs ellenjavallat.


Valószínűleg azért, mert még nem olyan régen van ilyesmi Magyarországon, hogy tapasztalatokat gyűjthettek volna. Én a műtött lábamat próbálom messzebb tartani a csőtől, de azért beülök a kabinba. Infrafüggő vagyok egyébként: ha sokáig nem tudok beülni, nagyon hiányzik. Egyébként szerintem nem fogyaszt az infraszuna (és más szauna sem), csak méregtelenít. De így is nagyon jó.

2008. júl. 22. 10:11
Köszi, köszi! Igen sajnos mensi is volt közbe, de a Néra miatt nem szabadna csak víznek lennie, de akkor is olyan rossz. De ma reggel megint a 80 alá sikerült mennem. A cél szép lassan (de jó lenne gyorsan) a 70-t elérni. Majd a nyaralás alatt is vigyázok! De addig is 1-2 kiló minusz kell még!
666. szepk (válaszként erre: 663. - Miamanoka)
2008. júl. 22. 10:06

Manóka!

Milyen vákumos szerkentyűd van?

Én is gondolkolkozom egy ilyesféle vásárlásán...

665. Avi (válaszként erre: 663. - Miamanoka)
2008. júl. 21. 22:57
Hajrá!!!
664. 3a0842d373 (válaszként erre: 663. - Miamanoka)
2008. júl. 21. 14:36

Manóka,

annak a másfél kilónak a zöme víz. Ha jön a mensid, akkor még kaja nélkül is visszaszeded az egy-másfél kilót.

Sok sikert a szépüléshez

CSM

2008. júl. 21. 14:01
Nekem még 1 hetem van a nyaralásig, így mindent megpróbálok bevetni. Ma esti program: fél-1 óra súlyzós torna, utána paprikaolaj, vákumozás, majd fahéjas tekercseléssel infra, majd utána drkelenes gél (még ez is égetni szokott). És előtte utána legmagic. Közben még iszom a néra léböltkúrát, csak sajno shétvégén bűnöztem egy kicsit és hihetetlen, de 1 nap alatt visszakúszik 1,5 kiló is, ami gyakorlatilag lehetetlen, mert annyit azért nem ettem. De a mérleg sajnos ennyit mutatott. Úgyhogy hajrá. Lehet, hogy kivételesen reggel is beülök az infrába, bár nem tudom szabad-e. Csak nekem ma és holnap van kicsit több időm.
662. Avi
2008. júl. 18. 21:50
Szia miamanoka! Hogy állsz a "terápiával"? Mesélj, mi válik be a legjobban a zsírharc ellen? Mi használ?
661. miamanoka (válaszként erre: 655. - Tiduj30)
2008. júl. 18. 18:36
A kabinost sokan nem bírják, én sem, legfeljebb 10 percig, de ha jól tudom az infrának az a lényege, hogy min, 20 (vagy 30?) percig kell benne lenni. Én ha megtehetném sem vennék kabinost, persze el sem férne sehol. Persze ettől függetlenül biztos jó lehet. Én nagyon szeretem ezt a hordozhatót. És persze ebből lehet TV-t is nézni, de a kabinosban nehezen :)
660. Tiduj30
2008. júl. 18. 09:57

Érdekes, mert van ahol azt írják, hogy csak 3-5 mm-re hatol a bőr alá...bár,ha a sípcsontnál van.

Én kabint tervezek venni!

2008. júl. 18. 09:02
A fórum elején kérdeztem,hogy ha "fém" van valaki lábában jó a szauna ? Sajnos még orvos sem tudta,igy a "sylix Kft"-től februárban vettem. Mégse jó,olyan a lábam,mintha égne ahol a fém van benne,igy ha átvenné valaki jó lenne. Garanciális természetesen,alig használt új állapotú. Panelek-távkapcsoló-thermosztát tökéletes. Lábmaszirozó+kisszék jár hozzá.Esetleges szállitást megbeszélhetnénk,de szivesen átadom lakásunkon,próba után a Mátra mellett. 35-re tartom,igy is vesztek + 300 km ,hogy érte mentem Budára.A "google" keresőn beütöd,hogy DDIS-07,első lesz a Sylixkft,ott minden le-van irva. Mindenkinek szép napot !
658. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 655. - Tiduj30)
2008. júl. 17. 11:45
Szia, mindkettőt használtam sokáig, nekem is hordozhatóm van. A kabinos jobb, de ez meg olcsóbb és nem vagy időhöz kötve.
657. haribo
2008. júl. 17. 11:39
Lányok! fólia nélkül, de paprikaolajjal bekenve beültem fél órára a szaunába. Mikor kijöttem jobban csípett, mint benn, de sokkal szebb a bőröm. Bár nincs narancsbőröm, de a combomon látványos, viszont legalább fél óráig szenvedtem utána.
656. kisstoth (válaszként erre: 653. - Haribo)
2008. júl. 11. 21:35
A tekercselő fólia szinte ugyanaz, mint a folpack. (az eladó modnta, hogy fölösleges olyat venni) Azzal is kipróbálhatod.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook