Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan NE szüljünk fórum

Hogyan NE szüljünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan NE szüljünk

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2011. jún. 9. 10:28

Hű, nagyon sajnálom ami veled történt! Remélem azóta javul a helyzet, és a pici is jól van!

Nekem nem volt fogadott orvosom, az SZTK-ba jártam,ahhoz a dokihoz, akinél születtem. Ő csak ritkán vállal szüléseket, és engem se szívesen vállalt volna, mondván hogy túlsúlyos vagyok. Közben veszélyeztetett lettem, és egy ismerős jó drága dokijához jártam 2 hetente, akivel nov. 2án este beszéltük volna meg a programozott császárt. Ő csak úgy vállalt el, hogyha éjjel vagy hétvégén szülök,ő nem tud bejönni, de rá hivatkozva mehetek a Klinikára. Nov.2án hajnalban megszületett az ügyeletes orvosnak köszönhetően a Klinikán a kisfiam 33.hétre. Mindkettőnk életét Ő mentette meg. Azóta is hozzá járok. Ha lenne bármikor legközelebb, csak Őt választanám!!!

A másik dokival"összefutottam " a klinikán, meg sem kérdezte mi történt! Erről-ennyit!!!

2011. jún. 9. 10:25

Én is sajnálom. :( A kineziológus nagyon jó, szerencse, hogy tud segíteni. Kitartást és jó egészséget...


Én is még emésztem a dolgokat, de még lehet vissza fogok jönni kommentelni.

2011. jún. 9. 10:24

Szia!

Nagyon sajnálom,hogy ilyen rossz "élményt"Nyújtott neked a szülés.

Én megfogadtam a nődokim a szüléshez.Előre közölte az összeget,hogy mennyit kér.Minden vizsgálaton rendes volt velem.Persze főleg a magánrendeléseken.Na aztán szüléskor épp valami (magán)problémája volt.Látszott rajta,hogy ideges.Tök flegma volt végig.Még a szülésznővel is össze veszett.Hát ennyit arról,hogy ,ha fizetek valakinek akkor majd normálisan bánik velem.

Amúgy a szülésem szerencsére"könnyű"volt.

Remélem sikerül teljesen rendbe jönnöd lelkileg,testileg egyaránt.Majd az idő segít.

Jó egészséget kívánok nektek!

2011. jún. 9. 10:13

elsőre ez a reakcióm, meg másodjára is... sajnos most mennem kell, de később még ...

hát nagyon sajnálom!!! basszus...

2011. jún. 9. 10:12
úristen.
2011. jún. 9. 10:08
Szülésem rövid történetét szeretném megosztani másokkal azért, hogy lehetőleg minél kevesebben essenek abba a hibába, amibe én.
Ez az írás elsősorban az orvosválasztás fontosságáról szól, illetve arról, hogy akár az utolsó pillanatban is merjünk cselekedni - az esetleges negatív következmények miatt feltétlenül megéri! Ne feledjük, nem csak magunkért, hanem születendő gyermekünkért is felelősséggel tartozunk!

Ugrás a teljes írásra: Hogyan NE szüljünk
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook