Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet kollégának finoman a tudtára adni, hogy kellemetlen nagyon a szaga? fórum

Hogyan lehet kollégának finoman a tudtára adni, hogy kellemetlen nagyon a szaga? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
105. hjaniko
2019. aug. 23. 11:12
Nekem is volt ilyen kolléganőm. Nem mertünk neki szólni, szenvesdtünk évekig. Ráadásul mögöttem ült.
104. BESTia ☺ (válaszként erre: 100. - Mothertiger)
2015. febr. 6. 19:30

Oké-oké. Mivel a hozzászólásom után írtad és amit írtam, megkerülős lehet, ezért éreztem azt, hogy - hiába nincs csatolás - nekem írtad.

Kellemes hétvégét!

103. juditka23 (válaszként erre: 101. - Csimicsanga)
2015. febr. 5. 09:38

milyen celozgatasokat tettel Neki a googleba beirason kivul?

remeljuk tiszta szivvel, hogy igy marad :-)

102. Érdekes73 (válaszként erre: 96. - Csimicsanga)
2015. febr. 4. 13:37
Lehet hogy kifogtad a heti fürdős napját :)
2015. febr. 4. 12:11

Ma kivételes alkalom volt, én jöttem az irodába később, és semmilyen szag nem fogadott. El sem merem hinni :)

Ezek szerint a célozgatások még is csak célba értek.

Én azért köszönöm mindenkinek a hozzászólását, akár tanács volt, akár vicceskedés :D

100. mothertiger (válaszként erre: 98. - BESTia ☺)
2015. febr. 3. 15:10

Én pedig csak általánosságban írtam a hozzászólásomat, nem kifejezetten neked címezve, és nem kötözködésből. :)


Úgy érzem, ha valaki hetekig, hónapokig, évekig nem tisztel meg annyival, hogy tegyen a testszaga ellen, én lehetek vele annyira nyílt, hogy - hangsúlyozom, - nem bántó módon, kertelés nélkül megmondjam neki, hogy zavar a kipárolgása, ami ellen egyszerű odafigyeléssel felléphetne. ;)

Szép napot!

99. kleeri
2015. febr. 3. 13:45

én már az elején mondtam, hogy egyenesen megkell neki mondani, még ha kellemetlen is, tegyen ellene, ha nem, akkor....

érezze magát ő kellemetlenül

98. BESTia ☺ (válaszként erre: 95. - Mothertiger)
2015. febr. 3. 13:20
A topikindítónak adtam tanácsot. Különbözőek vagyunk, valakinél az egyik fajta módszer válik be, valakinél a másik.
97. adfa0d8bdb (válaszként erre: 96. - Csimicsanga)
2015. febr. 3. 13:08
No, akkor most kell megjegyezned hogy hmm... milyen kellemes a parfümöd! Hátha észbe kap!
2015. febr. 3. 13:06
Nem fogjátok elhinni, ma megint épp hogy érezni egy kicsit. És mintha valami enyhe parfümöt, vagy deót is éreznék. Talán haladunk :D
2015. febr. 2. 20:40

Nekem meg ez a "körüljárás" olyan hátulról jövős. Napokig kérdezgesse, és azután vágja a képébe, hogy rossz szagú?

Szerintem még ha kínos is a téma, akkor is el kellene mondania neki. A jó felvezetés, a konkrét (de nem sértő) szavak nem bánthatják meg. Akinek szégyellnie kellene magát, az a pasi, amiért úgy meg dolgozni.

Ha meg mondjuk tudja magáról, hogy betegség áll a rossz szagok hátterében, de nem tesz ellene semmit, akkor meg ő a tapintatlan, amiért "szagoltatja" magát a munkatársaival!


Ha valakivel nem kell órákat eltöltenem, de érzem, hogy kellemetlen szagú a ruhája (ne adj' Isten a lehelete), annak nyilván nem fogok beszólni (max megkínálom rágógumival). De ha napokig, évekig kénytelen vagyok egy légtérben (illetve bűztérben) leledzeni, akkor igenis tiszteljen meg annyival, hogy nem kell a kipárolgásait szagolnom. ;)

2015. febr. 2. 18:47

Kérdezgesd.

Milyen mosószert, öblítőt használ, hol tartja a ruháit és ha valamelyikre gyanakszol, adj tanácsot, hogy nem lenne-e jobb így vagy úgy.

93. MILKA7
2015. febr. 2. 15:41

Szerintem nem kell a lelkecskéért ennyire aggódni...férfiből van...baromira lesz@rja az egészet, higgyétek el!


Szóval a főnöknek kellemetlen?

Hol van az előírva, hogy csak kellemes feladatai vannak?

A főnöknek nincs főnöke?

2015. febr. 2. 14:44
szólsz neki szimplán:Büdös vagy!
2015. febr. 2. 14:40

Akkor lepd meg őt egy parfümmel!


Vagy beszélj az élettársával ha ismered!


De semmiképp ne légy durva, mert tényleg annak a híve vagyok hogy ahogy mi bánunk másokkal, az hosszútávon visszaüt...

2015. febr. 2. 14:37

az illetö allandoan budös...


egyebkent ha a fönökkel allit oda akkor meg azt gondolna, hogy hatba tamadjak es kibeszeltek öt közösen szoval sztem az nem a legjobb ötlet..

89. adfa0d8bdb (válaszként erre: 87. - Csimicsanga)
2015. febr. 2. 14:29

Ez tényleg totál kellemetlen téma! Én sem mondanék neki semmit.


Annál is inkább, mert mi van ha velünk történik hasonló? Ha menstruálunk, annak is lehet szaga, vagy ha olyat eszünk ami büdi leheletet hagy maga után... sosem lehet tudni, velünk mikor fordul elő ilyen eset a leghatékonyabb tisztálkodás ellenére sem!

88. mothertiger (válaszként erre: 87. - Csimicsanga)
2015. febr. 2. 13:35

Mi lenne, ha összefognátok, és együtt mondanátok meg neki, és nem egyedül neked kellene magadra vállalni?

A felettesed könnyen sunnyog, mivel gondolom nem ül ott veletek egész nap... -_-'

87. Csimicsanga (válaszként erre: 86. - MILKA7)
2015. febr. 2. 13:03

Biztos vagyok benne, hogy ezt fogom tenni :D


Tudom, hogy kívülről nagyon könnyű azt mondani, hogy egyszerűen meg kell a szemébe mondani.

De ha belegondolsz, akkor minden nap 6 órát ülünk egymással szemben csak mi ketten, valahogy el kell viselni egymást, úgyhogy ha nagyon a lelkébe tiprok, akkor az nem lesz egy jó lépés.


Nem kedvelem, mint embert, de egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy kerek perec megmondjam neki.

Ma bent volt a felettes, megkértem őt, hogy intézkedjen ez ügyben, de azt válaszolta, h ez túl kellemetlen...hát igen, erről beszéltem.

86. MILKA7
2015. jan. 30. 13:05

Én már réges-rég megmondtam volna neki, hogy bűzlesz ember, csinálj valamit...

De akkor véget ért volna ez a fórum és nem lehetne ilyen jókat rötyögni...:D


És most mit csinálsz legközelebb Csimicsanga?

Orrot felhúzogatva szimatolgatni kezdesz az irodában, közben óvatosan lépkedve eljutsz hozzá és meglepődve azt mondod: - Nahát kedves kolléga te vagy ilyen rohadt büdös!!!

85. MILKA7 (válaszként erre: 84. - Adfa0d8bdb)
2015. jan. 30. 12:59
Ha nem zavarja, hogy büdös a kecó, akkor az sem zavarja, hogy ő maga is büdi.
84. adfa0d8bdb (válaszként erre: 82. - Csimicsanga)
2015. jan. 30. 12:47

Lehet hogy dohos a lakás ahol él.


Nekem is van ilyen ismerősöm. Bár a fogát meg a testrészeit ettől függetlenül moshatná! :/

83. Érdekes73 (válaszként erre: 82. - Csimicsanga)
2015. jan. 30. 12:18

Még te érzed magad zavarba ?

gáz meg bűz a köbön

2015. jan. 30. 12:10

Ma annyira tudtam összeszedni a bátorságomat, hogy mikor visszajöttem a mosdóból és benyitottam, akkor mondtam, h milyen rossz szag van, és megkérdeztem, hogy ő nem szokta-e érezni?


Kérdezte, hogy milyen szagra gondolok, mondtam, h ilyen áporodott, állott szagra, de hogy reggel, mikor jövök (nekem 2 órával korábban van munkakezdésem) akkor még nem érzem, csak így később, ha visszatérek kintről az irodába.

És kinyitottam az ablakot.


Fogalmam sincs, h értette-e a célzást. Bár megvakarta a fülét, talán zavarában :D

81. 31bc25d879 (válaszként erre: 75. - Csimicsanga)
2015. jan. 27. 16:27
Hagyd nyitva tüntetőleg ezt az oldalt, hátha beleolvas és feleszmél:)
80. d1e807c461 (válaszként erre: 75. - Csimicsanga)
2015. jan. 27. 16:25
vess véget ennek az egésznek, mert már attól hányingerem van, h olvasok róla! :(
79. MILKA7 (válaszként erre: 77. - Tamtamano)
2015. jan. 27. 16:13
ez jó...:)
78. Réka vagyok (válaszként erre: 1. - Csimicsanga)
2015. jan. 27. 13:37
Hívdd félre és tapintatosan beszéld meg vele!Lehet, hogy valami betegsége van, azért büdös. Hallottam már ilyet: egy öreg nénit egyszer leszállíttattak a buszról, mert nagyon büdös volt, kiderült hogy rákos.
77. tamtamano (válaszként erre: 75. - Csimicsanga)
2015. jan. 26. 10:43
Vedd elő a dezodorodat, parfümödet, és küldj egy adagot a levegőbe belőle... :)
76. Miss Poppy (válaszként erre: 75. - Csimicsanga)
2015. jan. 26. 10:21
Őszinte részvétem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook