Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet kollégának finoman a tudtára adni, hogy kellemetlen nagyon a szaga? fórum

Hogyan lehet kollégának finoman a tudtára adni, hogy kellemetlen nagyon a szaga? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2015. jan. 26. 10:20
Megérkezett a delikvens, szagával együtt :(
74. gyöngyszemü (válaszként erre: 53. - 9b10f3d7ff)
2015. jan. 23. 19:43

Az biztos, mert elég hamar be is csődölt a cég!



Nem messzire elkerültük a csajt! Volt aki kendőt vett fel, nehogy elkapja, az meg egész nap vakaródzott..Szőrnyű volt!!!

73. emagdi (válaszként erre: 72. - Csimicsanga)
2015. jan. 22. 12:59

lehet, hgoy azt hiszi, hogy a főnökötök a büdös :D


de jövő héten majd számolj be légyszi, hogy van-e fejlemény! :)))

72. Csimicsanga (válaszként erre: 70. - Emagdi)
2015. jan. 22. 12:54

Tényleg lehet, h csak épp fürdött valami oknál fogva, vagy máshonnan vette elő a ruhát, ahol nem volt olyan áporodott szag...

Jövőhéten kiderül :D


Másra nem gondolhatott, mert ma nincs bent a felettes, szal csak ketten vagyunk az irodába.


Remélem skizofrénnek nem néz :D

71. Csimicsanga (válaszként erre: 69. - Juditka23)
2015. jan. 22. 12:52

"Hogyan lehet tapintatosan megmondani a kollégámnak, hogy kellemetlen szaga van?"


Valami ilyesmit, ami a topic címe is, és szándékosan elöl hagytam, hátha felkel, hogy belekukkantson a gépembe. Szándékosan hagytam bennt.


Ezek szerint vagy megtette, vagy csak szerencsém van.

70. emagdi (válaszként erre: 67. - Csimicsanga)
2015. jan. 22. 12:48

lehet, hogy csak a heti egyszeri fürdése pont tegnap estére esett :)) vagy holnapi szabadnapján valami speciális programra készül, és gondolta megünnepli előző nap egy zuhannyal :D


az ilyenek szerintem nem érzik magukon a büdöset, szóval hiába látja mondjuk a keresőben, hogy a kollégám büdös mit tegyek, biztos azt gondolja, hogy valaki másról van szó :)

69. juditka23 (válaszként erre: 67. - Csimicsanga)
2015. jan. 22. 12:44
pontosan mit irtal be a keresöbe? :)
68. MILKA7 (válaszként erre: 67. - Csimicsanga)
2015. jan. 22. 12:14

Lehet, hogy ez csak a "szokásos" egy-két ritka nap egyike, amikor nem bűzlik.

De az is lehet, hogy azért vette ki a szabit, mert egy teljes generált csinál otthon...


Egyébként aki egészségügyileg izzad az sem kell hogy büdös legyen, mert ha felírat magának, vagy anélkül megveszi a patikában kapható izzadsággátló ecsetelőt (antisouderika) vagy ilyesmi és tiszta ruhát -lehetőleg pamutot és nem műszálast- hord, akkor még ha izzad sem lesz büdös.

A lábszagot is lehet kezelni, szóval nincs mentség a bűzösségre...

Ja és a szájszag ellen is tehet bárki, aki egy kicsit is ad magára...

2015. jan. 22. 11:29

Új fejlemények!

Vagy rápillantott a gépemre, amíg kimentem a mosdóba és meglátta a véletlenül otthagyott google keresést, vagy csak a véletlen, hogy ma NEM szaglik messziről. Amikor itt mászkált körülöttem, éreztem valamit, de nem az a penetráns, átható bűz.

Szerencsére az asztal túlsó felén vagyok most, így a szájszaga, ha nem liheg, nem jut el idáig.


Reméljük a legjobbakat. Holnapra szabit vett ki. Úgyhogy a hetem jó fog zárulni. :)

66. juditka23 (válaszként erre: 55. - Miss Poppy)
2015. jan. 21. 22:36
ah nem birom abba hagyni a nevetest :D
2015. jan. 21. 22:00
otthagysz egy dezodort az asztalán, hátha leesik neki
64. d1e807c461 (válaszként erre: 60. - Miss Poppy)
2015. jan. 21. 20:40
én nem üvöltök, csak leszállok. xD
2015. jan. 21. 20:35

Lehet pl. epeproblemaja.

Van oblito, amely az en orromnak buzos.

62. A Bolond (válaszként erre: 59. - D1e807c461)
2015. jan. 21. 20:29
Persze,mind a 22 izzadósat este-reggel végigzuhanyoztatom, sőt velük mosakszom (44x),azért vagyok illatos;D
61. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 60. - Miss Poppy)
2015. jan. 21. 20:28
Komolyan felháboritónak tartom,hogy valaki leszarja,hogy másoknak mit okoz az ő igénytelensége,szaga. Az,hogy őt nem érdekli azt kb nagyjából mindenki leszarja és vastagon :)
60. Miss Poppy (válaszként erre: 56. - 0f332c4ec9)
2015. jan. 21. 20:26

De:)

Gyerekkoromban üvöltöttem a buszon,hogy szálljunk le,mert büdös van,szegény nagyim meg égett,mint az állat

59. d1e807c461 (válaszként erre: 57. - A Bolond)
2015. jan. 21. 20:19

h kétszer zuhanyzott?

miért vagy ennyire biztos benne, együtt zuhanyoztatok? :)

legtöbbször azért büdös valaki, mert nem tisztálkodik.

hja! s az izzadás nem egyenlő a büdösséggel, ismétlem.

58. A Bolond (válaszként erre: 57. - A Bolond)
2015. jan. 21. 20:16
Ja,ismerjük a szappant,hónaljstiftet,izzadásgátló deot,hintőport,mindent,mielőtt kinevetne bárki. Ilyenek vagyunk.Lelkiismeretesek,s büdösek. :-)
57. A Bolond (válaszként erre: 43. - D1e807c461)
2015. jan. 21. 20:13
Ne bacogass,má',na, én is izzadok,ha kell. Volt olyan agyban nagy kolléganőm,aki képes volt bebüzzenteni az irodát,szegény,hiába 2xi zuhany,izzadásgátló. Kollégám is,de igénytelenségből:(
56. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 55. - Miss Poppy)
2015. jan. 21. 20:03
:D De most nem? :DD
55. Miss Poppy (válaszként erre: 54. - 0f332c4ec9)
2015. jan. 21. 19:39
Jajj,ferré,fúúúúj..
54. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 18. - Csimicsanga)
2015. jan. 21. 19:35
Jó igénytelen lehet a barát"nő"-je is! És milyen lehet a lakásuk...hányni való. Én megmondanám neki kerek-perec,hogy baszki zuhanyozzál naponta és cserélj ruhát mert ez felháboritó és nem csak neki egészségtelen hanem nektek is. Most az jobb,hogy ki tudja mit visztek haza tőle? Megfogjátok ugyanazt az ajtót,bármit. Ha ilyen koszos,igénytelen ki tudja miket terjeszthet. Fúj!
53. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 51. - Gyöngyszemü)
2015. jan. 21. 18:51

Az a főnök, nem volt alkalmas a posztjára akkor.


És akkor, naponta irtottátok a tetveket?

52. viva70
2015. jan. 21. 18:43
Nekem is van olyan kolléganőm, akinek időnként kissé illuminált szaga van. Meg lábszaga is, ha lehúzza a cipőjét. Utóbbit megoldottuk, előbbi már nehezebb ügy... A főnökünknek jeleztük többször, de amúgy is tudott róla, meg mindenki tudja, de megoldani nekünk kellene, akik egy irodában ülünk vele. Szerencsére nem mindennapos a dolog, meg viszonylag keveset is van velünk, mert más területen is dolgozik. Ha mindennapos lenne, és egésznap azt szagolnám én tutira szólnék érte. Másik kolléganő is volt, akinek izzadtságszaga volt. Szóltak neki, azóta figyel.
2015. jan. 21. 18:00
Nálunk is volt ilyen nő szörnyen büdös volt már korán reggel.. a haja pedig nyüzsgött a tetvektől!!! Kértük a főnököt hogy szóljon neki... de nem mert, nem tett semmit, mondván nem szabad, félt az ombudsmantól mert mindig azzal fenyegetőzött a csaj aki roma származású volt... :-(
50. kriszta773 (válaszként erre: 47. - Csimicsanga)
2015. jan. 21. 17:29

a legtöbb ilyen bűzlő emberkének szerintem semmi szervi baja nincs, egyszerűen nem fürdik rendszeresen, vagy nem mossa ki a ruháit, csak elvétve, és ugye a ruháktól is lehet ilyen szaga.


szerintem is a főnök dolga az ilyesmit rendezni, neki (is) érdeke, hogy az emberek normálisan tudjanak együtt dolgozni :)


én nem vennék a palinak izzadásgátlót meg egyebeket, az már direkt sértő. valószínűleg nem hülye, és érteni fog a szóból. nagyon kellemetlen lehet, ha ilyet közölnek valakivel, bőven elég az is

49. emagdi (válaszként erre: 47. - Csimicsanga)
2015. jan. 21. 15:38

biztos van valami szervi baja is, de hát menjen el a dokihoz és kezeltesse!

egész biztos az is, hogy nem érzi magán a büdöset (biztos a barátnője sem), és ezért nem érzi fontosnak, hogy gyakrabban fürödjön v mosson hajat.

vagy hogy mire jó az izzadásgátló deo.


szerintem beszéljetek vele mindenképp, de úgy, hogy ne támadásnak vegye, mert akkor csak azért sem fog erőlködni a szagtalanítása ügyében. szóval valahogy segítőkészen hívjátok fel a figyelmét a problémákra, mindjárt ajándékozhatnátok neki egy izzadásgátló dezodort is, tényleg segítségképp, hogy próbálja ki. kérjétek meg, hogy reggel, munkába indulás előtt zuhanyozzon és mosson fogat. (ki tudja, hol nőtt fel, lehet hogy náluk nem volt szokás a rendszeres tisztálkodás? :S)

48. d1e807c461 (válaszként erre: 47. - Csimicsanga)
2015. jan. 21. 15:09

tehát lehetnének normális napjai, csak túl hanyag.

nem érdekli, h zavar másokat.

2015. jan. 21. 15:07

Én nyuszi vagyok szerintem ehhez, megkérem a főnököt, hátha hajlandó neki szólni.

Bár azt mondta a srác, hogy van valami fül-orr gégészetre való gondja-baja, de nem jut el orvoshoz soha.

Előfordulhat, hogy tényleg betegség áll mögötte? Ami a krákogást, szörcsögést is okozhatja?

De hát akkor nem lennének "normális" napjai, amikor nem büdös, nem? Mert fél év alatt előfordult 2-3x, sőt egyszer még éreztem, h parfümöt is használt.


De rendesek vagytok a sok hsz-szal, jó ez a fórum, sokat mulattam ma :D

46. emagdi
2015. jan. 21. 14:51

mondjuk az ennyire bűzös lehelet mögött simán elképzelhető, hogy valami kórosabb dolog is áll, mint szimplán a fogmosás hiánya.

el kellene küldeni fogorvoshoz, hogy ha vannak a szájában rothadó fogak, vagy gyulladt-gennyes íny (fúúújjj), akkor azt kezeltesse.

az is lehet, hogy az emésztésével van valami probléma, és a gyomrából jön a szájszag :S


a nagyon savanyú izzadtságszagnak is lehet egyéb betegség az oka, de azért ha reggel lezuhanyozik, és dezodorálja magát (valami olyan deóval ami semlegesíti a szagokat, nem csak elnyomja), akkor nem hiszem hogy ennyire elviselhetetlen szaga lenne.



hajrá, hajrá, majd azért írd meg, ha van fejlemény, mert kíváncsi vagyok :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook