Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiszel a szellemekben? fórum

Hiszel a szellemekben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
914. Ada*
2010. ápr. 13. 13:48
sziasztok! Csatlakozhatok hozzátok? Érdekes dolgokról beszélgettek...
913. Juca78
2010. ápr. 13. 09:23

Igen, szépen kértem, hogy menjen el, hisz ki tudja lehet, hogy rossz szándékú.

Nem szabad kockáztatni.

2010. ápr. 13. 09:11

Igen ezt olvastam, hogy meglehet kérni, hogy menjen el, mert félsz tőle vagy zavar stb. De azt írták, hogy csak szépen lehet, kérni lehet, mert ha durván küldöd el, az még rosszabb.

Hát a lányomnak ezért nem is mertem mondani, hogy küldje el, nehogy ráordítson, hogy hagyja békén. Mert volt rá példa, hogy a gyerekszobában nézett mesét, aztán egyszer csak azt hallottam, hogy mit akarsz?Hagyj békén!

Bár tuti, ha felhívom ezt a nőt még vagy egy hónap, mire eljön. Ha egyáltalán eljön. Meg azért kíváncsi lennék, hogy mennyiért dolgoznak.

911. Juca78
2010. ápr. 13. 09:07

Ja csak kétszer mertem ránézni, legtöbb időt csukott szemmel éltem át.

Akkor azt érzem, hogy olyankor nem bánt.

Az, hogy ki volt az, azóta sem tudom, de nagyon-nagyon féltem.

910. Juca78
2010. ápr. 13. 09:04

Igaz írtam már,

Nálunk, amikor tapasztaltam a szobába, azaz láttam az alakot, az is az ágyam sarkánál volt először, majd amikor közelebb jött beleült a fotelomba. Na akkor elkezdtem imádkozni, és kértem, hogy menjen el.

909. 35c81b79eb (válaszként erre: 906. - A2880)
2010. ápr. 13. 08:59

Az én párom is ilyen. Tök hibbantnak néz, hogy ilyenekről dumálok, de még egyszer sem kelt fel éjjel a gyerekekhez. A hat év alatt, nem volt olyan éjszaka, amit ne én csináltam volna végig, ez vonatkozik azokra is, amikor a lányom megijedt. Ő mindent csak abból tud, hogy én elmeséltem neki reggel. És ő persze mindent kimagyaráz.

De kíváncsi lennék, hogy azt mivel magyarázná, hogy pénteken este jéghideg volt, a gyerekszoba, hiába csavartam fel a radiátort, másnap már semmi baj nem volt. Azóta is jó idő van bent, még éjjel is.

JA és csak a nagylányom ágyának a sarkánál van nagyon hideg. A fal felőli oldalon. De nincs hozzátolva a falhoz. Nem is alszik ott, köztünk alszik. Lehet, hogy ezért, bár eddig még sosem jutott eszembe, csak most mikor anyu is itt volt.

2010. ápr. 13. 08:55

Nekem akit ajánlottak, ő Kovács-Magyar Andrásnál dolgozik, Hegedűs Mária. Nemtudom hallott-e már valamelyikőtök róla.

Hát igen, nálunk minden lakáson belül történik,és mindig csak a hátsó három szobában. Volt mikor úgy jött ki a lányom, hogy valaki azt mondta neki: Lindus. Becézni csak mi szoktuk, családon belül. De legtöbbször Lindát mondanak neki. Ez a fehér kéz dolog az, amit még nem értek. Sosem nézi meg a lányom, hogy mit mutogat neki, mit szeretne vagy mit kér. Szerintetek, ha megnézné látná azt is, hogy mit akar? Ugyanis nincs semmi a szekrény előtt, csak a parketta, még szőnyeg sem.

907. Juca78
2010. ápr. 13. 08:10

Tegnap voltam úgy, hogy miközben itt ültem a gép előtt azt éreztem, hogy van valaki a hátam mögött, még a kezem is elkezdett zsibbadni a félelemtől. Alig mertem hátrafordulni, de nem volt ott senki.

Lehet csak beképzeltem, de nagyon félelmetes volt.

906. A2880
2010. ápr. 13. 07:36
Hátborzongató.Sajnos nekem is volt élményem a szülői házban,nekem a szobámban nejlon zsák csörgését hallottam,olyan sitty-sutty,nem láttam semmit,de követve a hangot fel-le járkált a szobámban,a frász kerülgetett,hogy semmit nem látok,de hallom,hogy van valami,nővérem is mindig hangokat hallott,sőt a mai napig is néha furcsa dolgok történnek,de drága apukámnnak mindenre van magyarázata,de mikor megkérdőjelezem a magyarázatot csak legyint.Én most végeztem angyal tanfolyamot és ott beszéltünk a szellemek létéről, az oktatóm említette,hogy sok a kuruzsló aki nem megfelelően távolítja el őket(ismert ördögűzők).Az oktatóm már többször segített a kóbor lelkeknek oda jutni ahová való,van aki nagyon ragaszkodik a helyhez és nehéz megértetni vele,hogy hova való.Ilyen emberektől,mesterektől kellene segítséget kérni!
905. Juca78
2010. ápr. 13. 07:10
Ja ha itthon lenne ez, benn a szobába, akkor tuti frászt kapnék.
904. Juca78 (válaszként erre: 903. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 13. 07:09

Jéé én is gyakran vagyok úgy, hogy megyek az utcán, és valaki kiabál utánam.

Vagyis a nevemet kiabálja!! Legtöbbször női hang, mintha anyut hallanám.

903. 35c81b79eb (válaszként erre: 902. - Gretaa)
2010. ápr. 12. 22:51
Na most már tuti, hogy holnap telefonálok, mert kikészülök. Itt ül kint a lányom megint velem a nappaliban még mindig, most hangot hallott, jobban mondva valaki megint a nevén szólította. Nem mer bemenni a szobába. Azthiszem kezdek kikészülni én is! Fáradt is vagyok, a tehetetlenségtől meg feltudnék robbanni!!!!!
902. Gretaa (válaszként erre: 901. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 12. 19:54
Oké,akkor majd holnap írd meg.Kíváncsi vagyok rá,hogy mit mond a nő.
901. 35c81b79eb (válaszként erre: 897. - Gretaa)
2010. ápr. 12. 19:39

Jaj nem volt rá időm, de holnap mindenképpen felhívom, aztán megírom mit mondott.

Egyébként egyszer valahol azt olvastam, hogy a szellemek este kilenctől hajnal négyig vagy ötig a legaktívabbak. Ezért van az, hogy éjjel halljuk a zörgéseket, érezzük az illatokat stb.

900. Gretaa (válaszként erre: 899. - Juca78)
2010. ápr. 12. 15:32
Ezt én sem tudom.
899. Juca78
2010. ápr. 12. 12:13

Igen ez tényleg érdekes.

Vajon miért éjszaka? Nappal miért ritkábban?

898. Gretaa (válaszként erre: 896. - Juca78)
2010. ápr. 12. 11:44
Történnek fura dolgok az biztos.De általában mindig éjszaka.(legalább is én akkor tapasztaltam.)
897. Gretaa (válaszként erre: 895. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 12. 11:43
Felhívtad ma a nőt? :)
896. Juca78 (válaszként erre: 883. - Gretaa)
2010. ápr. 12. 08:36

Rengeteg hasonló, de szerintem mindet leírtam a fórumba. bemásolja? Hosszú lesz.


Ja nem pár hete megint otthon voltunk anyuéknál, és este kb 11 körül hazajött a húgom, majd bement a már nem használt szobába, (ott vannak a ruhái, könyvei meg hasonlók csak már nem alszik ott) majd lement. Én kérdeztem másnap, hogy mit mászkált annyit de ő határozottan állította, hogy fel sem jött az emeletre.

895. 35c81b79eb (válaszként erre: 894. - Gretaa)
2010. ápr. 11. 23:57

Nemtudom. Már sokat gondolkodtam rajta. Előttünk egy idős házaspár élt itt, ők azt mondták a két kezükkel építették, imádták ezt a házat, ezért dolgoztak. Aztán a lányuk beteg lett azthiszem, azért adták el, hogy tudják támogatni, elköltöztek egy panellakásba. De még élnek és nem is messze laknak tőlünk. Hogy azelőtt mielőtt ők megvették a telket (vagy ha esetleg már akkor is állt rajta ház, akkor azt is )élt-e itt valaki, azt nemtudom.

De nagyon úgy néz ki, hogy ha van is itt valaki, akkor többen vannak.

Már megkerestem a telefonszámát a hölgynek, holnap felhívom. Bár ez egy recepció gondolom, ahol időpontokat adnak, de megpróbálom elmondani, ha szóhoz jutok, hogy én azt szeretném,ha a hölgy ide jönne, mivel a gyerekeimet is érinti a dolog, és a ház lehet a probléma forrása. Nemtudom mennyire fognak végig hallgatni a telefonban, de próba szerencse. Az is lehet, hogy mindenki azt mondja, hogy neki sűrgős. :D

894. Gretaa (válaszként erre: 893. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 11. 22:40
Nincs valami múltja annak a háznak?Mármint laktak benne előttetek?
2010. ápr. 11. 22:37

Most a hétvégén anyu itt volt nálunk, itt aludt. Kitalálta, hogy ne ágyazzunk meg neki ott, ahol szoktunk, hanem ő alszik a lányom ágyában, egy éjszakát kibír. Bement lefeküdt aztán még beszélgettünk. Egyszer csak azt mondta, hogy olyan, mintha hideg levegő jönne be, de csak a lányom ágyánál. Ez különben lehetetlen, a függönyök sem mozogtak, meg vadi újak a nyílászárók. A szoba tök hideg volt, pedig teljesen fel volt csavarva a radiátor. Megnéztem a falakat is, de azok sem voltak hidegek. Elég ijesztő volt.

Anyu is inkább átcuccolt a másik szobába, mert a hátán mindig érezte a hideget.

892. Gretaa (válaszként erre: 891. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 11. 22:27
Szerintem akkor érdemes elmenned hozzá.És elmondani neki ezeket a fura dolgokat az otthonodról is...
2010. ápr. 11. 22:25
Két és fél óra autóval. Gondolkodtam már,hogy kérek időpontot és megnézetem magamat is. Rám is rám jár a rúd mostanában (nyár óta).
890. Gretaa (válaszként erre: 889. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 11. 22:19
Mennyi a távolság köztetek?
2010. ápr. 11. 22:13

Ők nála voltak és nagyon dícsérték, mert a nő nagyon sokat fogyott egy hónap alatt, és folyamatosan orvoshoz járt,mert egyre rosszabbul lett. Kiderült hozzá ragadt egy szellem. Részt vett egy aura tisztításon is és utána kimentek a házukba. Azt mondta felforgatták az egész lakást, három vízér is futott ott és mióta átrendezték úgy, ahogy a nő mondta, azóta megszűntek a kopogások és jól van a hölgy is.

De ők pestiek.

888. Gretaa (válaszként erre: 887. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 11. 22:03
Tényleg nagyon nehéz lehet olyat találni aki tényleg nem ver át.De akit Pesten dícsértek pl. akik dícsérték azt a nőt,azokat kérdezd meg,hogy tudna-e még esetleg valakit?
887. 35c81b79eb (válaszként erre: 886. - Gretaa)
2010. ápr. 11. 21:57

Hát ez az! Itt akadok el állanóan. :D

Honnan tudom, hogy igaz, amit mond? Hogy nem vág át és nem csak lehúzni akar? A környezetemben nincs senki, akitől tanácsot kérhetnék vagy tudna ajánlani valakit. Az internetet meg szerintem hiába nézem, azzal nem jutok előrébb.

Pesten dícsértek egy hölgyet, de nem hiszem, hogy ő eljönne ide, csak hogy megnézze ezt nekem. Kb. 2-3 órás út.

886. Gretaa (válaszként erre: 885. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 11. 21:54
De olyat keress aki tényleg megbízható ilyen téren.
2010. ápr. 11. 21:53
Valakit keresnem kell, aki megnézi nekem a házban a vízereket vagy miket, mert kezd idegesíteni már ez a dolog.
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook