Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiszel a szellemekben? fórum

Hiszel a szellemekben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2010. ápr. 19. 06:35

Irj, mindenképp!

Viszont, azt még kifelejtettem, hogy, ha néha másik szobákban is érzitek a hideget, érdemes végig menni az egész lakáson!!!

973. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 969. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 19. 06:34

Kérdés: Ha Te magad is félsz a gyerek szobába, miért hagyod, hogy ott aludjanak a lányok???


A leírtak alapján én minden képpen javaslom ezt a megtisztítást, küld el őket, úgy ahogy naperszével javasoltuk!!

Gyújts gyertyát is és küld el őket!!


Szép napot!

972. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 968. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 19. 06:31

Jó reggelt! :)

A fekete alak a papa lelkének elköszönését, elválását jelképezi a függönyön. Ha a gyermeked látja még az azért van, mert erősen él benne az emlékkép a "búcsúról".


Egy dolog nagyon fontos, amit én is megtanultam!! A jósnő, csak irányelvet ad, lehetőségeket, amit késleltethetsz, vagy ha máshogy cselekszel javíthatsz rajta!

Mivel elindított egy gondolatsort a jósnő az édesapáddal kapcsolatban, és mi emberek hajlamosak vagyunk a rosszra koncentrálni, egyszerűen töröld ki a fejedből ezt a gondolatot!

Tedd azt, hogy minden reggel ébredés után elmondod magadban, hogy minden rendben a családodban, mindenki egészséges!

Ha negatívan és aggódva állsz hozzá, édesapád egyre betegebb lesz! Ne láss rémeket, lásd őt egészségesnek, mosolygósnak, sőt! lásd, hogy leteszi a cigarettát, hogy leszokik róla! :))


Igen, a lányaid generációi, már teljesen vagy indigó, vagy már átesnek a gyémánt-kristály szintbe!

2010. ápr. 19. 06:25

Kis javítás:

A gyémánt gyerekeket sokan Kristály gyerekeknek is ismerik!!


Helga, nemsokára írok! :))

2010. ápr. 18. 23:32

Ja és még valami! Megtudnátok nekem magyarázni valamit, hátha ti már hallottatok ilyenről!

Amikor először mentem a jósnőhöz (pont a lányom miatt), kérdeztem egy - két embert, akik már voltak nála. Mindenki azt mesélte,hogy mikor belépett hozzá, olyan nyugis volt a hely, megkönnyebbült, jó érzés volt.

Én bementem hozzá, beszélgettem vele, és úgy éreztem egyre nehezebben tudok rá figyelni a végére, izzadtam, de közben fáztam. Mire végeztünk és kijöttem, olyan fáradt voltam, mint akit agyon ütöttek. Nem az a szimpla fáradtság, hanem az a fajta,ami már túlnő az emberen. Ahhoz is fáradtnak éreztem magam,hogy elmondjam a páromnak, hogy mit mondott. Olyan volt, mintha leszívta volna az összes energiámat.

Mikor másodszor mentem hozzá ugyanez volt, ugyanez az iszonyú fáradtság.

Hogy lehet az, hogy az emberek többsége, aki hozzá jár (nagyon sokan vannak, mert ennek a hölgynek tényleg vele született képessége van,nem kókler)mind azt mondja, hogy megkönnyebbül és feltöltődik. De akkor én miért az ellenkezőjét érzem?

969. 35c81b79eb (válaszként erre: 959. - 98ec496afb)
2010. ápr. 18. 23:25

A lányom velünk alszik egy szobában, a hálóban és köztünk. A gyerekszobát valamiért egyikük sem szereti, de én sem tudok megmaradni ott éjjel. Nem látok, hallok semmit, de rossz érzésem van ott. Csak éjjel, nappal semmi gond.

Ha a lányom mellett fekszem, altatom, nem látja. HA éjjel felkel pisilni, kimegy akkor felébreszt, elmeséli, de utána mindig eltűnik. Egyedül a függönyön mászó alak nem tűnt el, mert ott kiabált mellettem, hogy De nem látod, hogy ott van anya, gyorsan kapcsold fel a villanyt!!!!

Már mondtam neki kérdezze meg ki ő és mit akar, meg is kérdezte múltkor is, de én is mellette voltam és megkérdeztem tőle, hogy mit mondott, azthittem nekem szólt. Erre a lányom azt mondta, hogy eltűnt a hang, aki a nevén szólította és ha lehet legközelebb maradjak csöndben, mert szeretné hallani a választ a kérdésre.

Ő nem fél tőlük általában. Teljesen természetes neki, pedig tudja, hogy én nem látom,nem hallom. Csak odajön és közli, hogy megint valaki a nevén szólította. Ez a fehér, vékony kéz viszont zavarja. Ettől tart valamiért, azt mondta azért mert nemtudja mit akar, mit mutat neki.

Nem biztos, hogy a nagypapám az, én csak próbálok rájönni. A papám rákos volt és a végére iszonyú vékony volt a keze és a lába is és mindig mutogatott, mert a mamám nagyon nem hall már és ők így beszélgettek otthon. Ezért gondoltam, de nem vagyok benne biztos.

Istenben nem nagyon hiszek. Azt gondolom, hogy van "élet" a halál után, hogy csak a testünk hal meg, de a lelkünk nem. Hiszem, hogy meg van írva a sorsunk, amin persze változtathatunk, de semmi sem történik véletlenül.

Ami számomra érezhető az egészből az a hideg gyerekszoba, ha a gyerekszoba már nem hideg, akkor a hálószoba hideg. A nagylányom ágya mellett a sarokban van még nagyon hideg, ahol anyu mondta, olyan, mintha fújná a hideg szél a hátát.

A pici lányom három napja ugyanabban az időben este 11 kor megébred és át kell vinnem a hálószobánkba. Most ott alszik mind a két lányunk köztünk. Még jó, hogy elég nagy az ágy. :)

Bár lehet ennek semmi köze ezekhez a dolgokhoz, de már mindentől " félek ".

Mert igazából én vagyok az , aki ezektől a dolgoktól fél. Most már. Nekem sok volt ez az idő, öt év így.

968. 35c81b79eb (válaszként erre: 958. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 18. 23:11

Nem, nincs nálunk semmi, ami a papáé volt. A mamitól elszerettem volna kérni a mellényét egy héttel a temetés után (mindig ez volt rajta otthon),de addigra a mami már kidobta, azt mondta, nem bírta nézegetni minden nap.


A fekete alak a függönyön még a papa halála előtt történt, kb. egy évvel. Bocsi ezt nem írtam oda az előbb.

Utána mentem el ehhez a jósnőhöz, mert kezdtem "kiakadni" azoktól a dolgoktól, amiket a lányom lát. A jósnő azt mondta, hogy meg fog halni a nagypapám egy, másfél éven belül. Mindenkit váratlanul fog érni és gyorsan fog elmenni. És ez így történt, pont egy évre rá meghalt a papa és úgy, ahogy mondta. Akkor azt is mondta, hogy anyukám mellett is ott az özvegyi kártya és apukám beteg lesz vagy már az, csak nem szól, de mire mondani fogja már késő lesz.

Fél évvel ezelőtt megint elmentem ehhez a jósnőhöz, akkor azt mondta apu tüdején van egy folt, de nem részletezte. Én elmondtam apunak és kértem menjen el tüdőszűrőre,(mivel a papát is meg tudta mondani a hölgy), de ő nem hajlandó. Utánam 3 nappal elment a párom is, de nem sokmindent mondott el nekem abból, amit neki mondott a nő. Erre két napja véletlenül kicsúszott a száján,mikor beszélgettünk valami, amitől azóta sem tudok szabadulni.

Pont a jósnőkről volt szó, és ő azt mondta, hogy nem szabad nekik hinni. Én ugye az ellenkezőjét bizonygattam mire ő megszólalt, hogy azt mondta a jősnő, hogy apukám meg fog halni tüdőrákban, anyu nagyon korán egyedül marad, és mégsem jött be neki,mert még él apu. Nem nyugodtam meg. Ennek még csak fél éve és a hölgy az mondta, hogy egy másfél évre tud előre jósolni. És apukám köhög, dohányzik is. Orvoshoz nem hajlandó menni.

Bocsi, hogy ezt is leírtam, nem ide tartozik, de muszály volt, mert ki vagyok. :(

A nagylányomra azt mondta a jósnő, hogy indigó, a pici kristály, mert a homlokán van valami jel. Ehhez nem értek.

A papám sajnos jól látott dolgokat a páromat illetően. Nagyon sok mindent megbeszéltem vele, bár sosem mondtam neki, hogy problémánk van vagy egyáltalán ezzel kapcsolatban semmit. Mégis valahogy látta és érezte. Bár hozzá tartozi, hogy általában egyedül mentem mindig a gyerekekkel, ha kérdezte hol a párom a válasz mindig az volt, hogy vissza ment ( haza ) vagy pesten van.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült.

967. 98ec496afb (válaszként erre: 966. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 18. 21:48

Köszönöm szépen. (A többit folyt.köv.)

Nyugodalmas jó éjszakát!

2010. ápr. 18. 21:27
Hidd el, ez működik!
965. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 962. - 98ec496afb)
2010. ápr. 18. 21:26

Ha egynek engedsz, akkor már szabad préda vagy! Gyengül az aurád!!! Ezt soha ne hagyd, mert ebből táplálkoznak! sokan bolyonganak, és menedék kell nekik. Sokan nem értik miért ragadtak itt, és az élőktől várnak segítséget, de nem mindenki tud segíteni, vagyis így, hogy elküldöd őket a fény felé! Erősnek és határozottnak kell lenned! Ez az egyetlen lehetőség, hogy szembenézz a tényekkel!

Erősítsd az aurád, fehér fényburokkal! Minden nap! Sőt, a szobád vagy akár a házad köré is gondolatban tegyél fehér burkot, és lásd a lelki szemeiddel, hogy semmi rossz, és senki nem hatol át rajta. Belül meg minden tiszta, egészséges, jóóó!

2010. ápr. 18. 21:23
Bocsi, nem nane00, hanem Helga lányai!!! Még egyszer bocsi, rosszul emlékeztem a névre!
963. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 960. - 98ec496afb)
2010. ápr. 18. 21:22

Csak lassan, csak biztosan!! Válaszolok! :))


Minden tiszta lélek eldöntheti, hogy ahová született ott is akar-e maradni, vagy 5 éves koráig másképp dönt. Általában azok döntenek másképp, akik úgy gondolják, hogy a szülőknek szükségük van érésre, valami tragédiára, ami egy kicsit a helyes irányba vezeti őket, de aztán újra születnek hozzájuk, de mindenképpen a gyermek a tanítómestere egy szülőnek!

Azért van a gyermek kezében, mert lassan, de formálódnak, lassan, de tudatosul bennük a fizikai világ, hiszen egyre többet tanulnak ők is a szüleiktől, így halványodik a szellemi síkon nyitott énük, felkészülve a fizikai világra, hiszen a racionalizmus világában, hol fér bele a spiritualizmus??? Látod, itt is megjegyezzük, hogy csak akkor írunk bármi hasonló dologról, ha mások nem nevetnek ki érte?? Miért is?

Mert mindenki a képességgel születik, van, akiben csendben fejlődik, és hagyja kibontakozni (mint Te, vagy én), de vannak olyanok, akik elnyomják, és két lábon járnak a fizikai világban. Abban élnek, amit ténylegesen látnak, a megfogható világban!!

Igen, sok felnőtt csak abban hisz, ami dokumentatív. Próbálj odamenni egy ügyvédhez és beszélni ezekről a dolgokról! Tutti, hívná az elmegyógyintézetet, annak ellenére, hogy egykor ő is nyitott volt, sokan "elfelejtik", elnyomják ezt az érzést, mert nem akarnak látni a harmadik szemükkel, nem akarnak érezni a hatodik érzékkel!


Vannak az indigó gyerekek, mint az én korosztályom, akik a harmadik szemmel születnek, de még ők sem mindenki kész befogadni ezeket a tényeket, és vannak a gyémánt gyerekek, akiknek meg fog maradni a tudás, nem fognak felejteni, tudati szinten érettebbek lesznek, mint mi.

Indigó-felnőtt korban tanulnak, befogadó képességük, és lelki szintük szerint

Gyémánt-gyerekkoruktól folyamatosan hordozzák a tudást, és bennük is marad, rajtuk múlik, hogy az évek során mennyire fejlesztik magukat, de ők már magasabb befogadó szinttel rendelkeznek, ők már tudják azt, amit mi még esetleg sokan most tanulunk! Pl.: Nane00 lányai is már ilyenek! Ezért van a döntés a kezükben!

962. 98ec496afb (válaszként erre: 961. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 18. 21:20
Ugye, hogy jönnek mások is? És szerinted miért? Ha nem tartoznak oda, miért? Személyes dolgok eltávolításához ki kellett volna pateroljam az egész házat, ami egy albérlőtől azért elég furcsa dolog lett volna, bár az is furcsa, hogy egy főbérlő minden értékét otthagyva... no mindegy, már nem élek ott, hál Istennek, de azóta is félek a sötétben. pánik fogna el, ha egyedül kéne megtennem valamit a sötétben. Ez maradt régről. Nem tudom, hogy lehet megszabadulni tőle. gondolom, egyszer szembe kéne néznem a dolgokkal.
2010. ápr. 18. 21:13

Szia napersze!


Szerintem, jól cselekedtél! Rokon, nem rokon érdemes megpróbálni először saját magunknak kivülre tessékelni az illetőket! Mert az is lehet, hogy van egy kis kötődés, vagy, hogy ha 1 léleknél nem bánod, jön hát a többi is! Ez így nem igazán jó, mert mindennek megvan a maga helye!!

Nagyon jól csináltad, az egyik legjobb módja a tisztításnak, bár én az első perctől ragaszkodtam volna hozzá, hogy a személyes tárgyak is elkerüljenek onnan! Nem minden esetben jó a barátkozás, pontosan azért, ahogy Te magad is írtad!!! Vonzás törvénye, ha egynek engedsz, jönnek mások is!

2010. ápr. 18. 21:12

Szinte egyszerre írtuk Amyw- vel ugyanazt (beszélj Vele, és a gyerekek látják a túlvilágot) Persze, Amyw érdekesebben, mint én, mindenképpen megfontolandó.


Amyw: "A lányod nagyon fogékony, mint minden gyermek, hiszen minden gyermek 5 éves koráig döntheti el, hogy itt akar-e maradni a fizikai síkon vagy nem, addig ők látják mind a két világot. Bár ő már az indigó vagy talán a gyémánt gyerekek korszakában született, ez a jövő titka-zenéje, hogy vagy kialakul nála ez a képesség, vagy a háttérbe marad, viszont ha szüksége lesz rá, úgy is előveszi majd "rejteke zugából". Ez a döntés viszont a lányodé lesz a későbbiekben!"


Ezt elmagyaráznád?

hogy érted azt, hogy a döntés a gyermek kezében van? Konkrét döntésről beszélsz? nem "kikopik" ez belőlünk (nem mindenkiből) egy idő után? Úgy értem, a "felnőttek" már csak azt fogadják el, ami dokumentativ. Amihez a hatodik érzék kell, azt már kevésbé. És mi az, hogy indigó meg gyémánt korszak?

2010. ápr. 18. 21:05

Sziasztok! De jó, hogy van ilyen fórum is (csak most akadtam rá), olvastam vagy hét oldalt, közben hidegborzongok...

Helga, megírod majd, hogy mit tudott tenni a pasas?

Érdekes nagyon, ami veletek történik.

Előszöris azt gondolom, hogy a gyermekek (és ide beletarozik minden gyermek) látják a másik világot, de nem félnek. Egyik ismerősöm mesélte, hogy a 4 éves lánya mindig ki akarja nyitni a kaput. "Anya, anya, nyissuk ki, a dédi megfázik, ha sokat áll kinn." Persze a dédi már meghalt és anya sem nézi hülyének a gyereket. Ez a szerencsésebbik eset. Érdekes, hogy a Te lányod fél. Miért? ha szerette nagyapát, nem kéne félnie... de öt éve ezt csinálni tényleg nem könnyű, főleg, ha a közelünkben nem mindenki gondolkodik egyformán erről.

Én kívánom, hogy járjatok szerencsével.

De lenne pár kérdésem is, ha nem haragszol.

Igaz, hogy a lányodnak üzen a nagyapa, de Te nem próbáltál még a lányoddal aludni sosem az ő szobájában? Neked sosem jelent meg? És próbáltatok-e olyat, hogy ketten vagytok ott a lányoddal, amikor a nagyapa is ott van? vagy próbáltál -e a nagyapáddal "beszélni" erről? Megkérni, hogy pl. Neked üzenjen, ha akar valamit, aztán, ha elintéződött az ügy, többet ne jöjjön?

És az Istennel való kapcsolat milyen? Ne haragudj, ha ezeket kérdezem, biztos eleged lehet már a kéretlen tanácsokból és kérdésekből... ha mesélted már pár embernek (persze, nem gondolom, hogy az ilyesmit sok embernek lehetne mesélni).

És most az én történetem, ha már idepofátlankodtam.

Én éltem egy régi régi házban, albérletben. Persze, egyedül. A tulaj egy öreg úr volt, festő. A lakást, gondolom, azért hagyta ott és adta ki, mert az emlékek miatt nem bírt már ott lakni. Abban halt meg a felesége, akit a mai napig nem engedett el. Az összes dolgai kinn voltak hagyva... az egész ház területén. (polgári ház volt valamikor, el lehet képzelni, milyen, de ha nem, szivesen leirom:).

Én nagyon féltem tőle, vagyis borzongtam, amikor jelen volt, de megbarátkoztunk... először is pozitivan gondoltam rá, "ismerkedtem" vele, még a ruháit is felpróbáltam és nézegettem magam a tükörben... no nem "sértegetésből", de úgy gondoltam, hátha ez a barátkozásnak egyik formája... aztán nem is zavart már, hogy tudtam, néha ott van Ő is....Viszont voltak ott egy idő után mások is, mert lakatlanul hagytam egy hónapra a házat, és eladdig olyasmi nem történt, hogy ne laktak volna benne. Azt mondta valaki, hogy ahol egy lélek jelen van, oda jönnek többen is. Na, tőlük azért féltem. Hallottam zajokat, éreztem a hideget, különösen egy hideg folt volt az ágy szélén, kattogtatták a zárat, a billentyűt, stb. Valahogy nem éreztem jól magam, noha hiszek Istenben és tudom, semmi bántódásom nem eshet, de régen, egy "afférom" (ez egy nagyon sz*r történet) volt velük és azóta kerülöm az ilyen helyzeteket.

Szóval egy idő után terhes volt már a jelenlétük és azt csináltam, hogy kinyitottam minden ajtót, ablakot. Egy gyertyát elő. Előtte imádkoztam, erőt kértem. Meggyújtottam a gyertyát és körbe-körbe jártam a lakásban, s félhangosan (majdnem kiabálva) minden sarkot bejárva ennyit mondtam : "Jézus Krisztus nevében kérlek, aki nem ide tartozol, távozz innen". Ez tartott annyi ideig, amig nem nyugodtan meg. Aztán többet nem éreztem semmilyen hátborzongatót. Persze, ez nem biztos, hogy mindenki számára recept, sőt.

Ha rokonom lenne, tanácstalan lennék. Szóval nagyon kiváncsi vagyok a történet végére.

Egyébként üdv mindenkinek.

958. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 957. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 18. 20:53

Szia!

Örülök, hogy hasznosnak vélted a leírásomat, hidd el csak azt írom, amit én is tudok, és amit másnak szívesen átadok, addig a pontig, amíg a másik fél is hisz benne! A tudás kell, hogy megértsük a jelenéseket! :)


Na lássuk csak!

A kéz lehet egy szimbólum is a Nagypapa részéről, pontosan a biztonság, a szorítás, vagy valami hasonló jelkép! Ha látja a lányod, igyekezz Te is a közelben lenni, és ha érzed a jelenlétét, mondd el neki hangosan, hogy jól vagy, nagyon szereted, de nem kell aggódnia érted, jól érzed magad a házasságodban, nyugodtan megbékélhet. Kérd meg, hogy menjen a fény felé, keresse meg a fényt, és kérd meg arra is, hogy ne jelenjen meg a lányodnak semmilyen formában, mert megijeszti vele! Mondd neki, hogy tudod, hogy a keze jelkép a számodra, a biztonság jelképe, de ez a Te életed, és nyugodtan megbékélhet, mert jó helyen vagy a párod mellett, nagyon jól megvagytok a pároddal!!! Közben érezd át a szerelmet, amit a párod iránt érzel, és a mély szeretetet, amit a lányaid iránt, majd végül éld át újra, milyen volt a Nagypapát átölelni, aztán lelki szemeiddel irányítsd a fény felé, és lásd, hogy elmegy oda, és átmegy a másik oldalra, ahol szintén várják őt! Lásd, hogy várja valamelyik szerette, és segít neki átmenni a fényen túlra!! Ez nagyon fontos! Próbáld ki, és ismételd mindig, ha valami krakk üt be, vagy megint érzékelitek őt!!!


Szerintem ez a függönyös alak is a Nagypapa lehet, de kíváncsi vagyok, mi lesz, ha kipróbálod, amit leírtam! Persze, félre ne érts, nem fontos megtenned, de 2 hét azért még messze van, míg megy az az illető hozzátok, hátha addigra Te magad is meg tudod tisztítani a terepet! De persze a döntés a Te kezedben van, meg is várhatod az illetőt!


A lányod nagyon fogékony, mint minden gyermek, hiszen minden gyermek 5 éves koráig döntheti el, hogy itt akar-e maradni a fizikai síkon vagy nem, addig ők látják mind a két világot. Bár ő már az indigó vagy talán a gyémánt gyerekek korszakában született, ez a jövő titka-zenéje, hogy vagy kialakul nála ez a képesség, vagy a háttérbe marad, viszont ha szüksége lesz rá, úgy is előveszi majd "rejteke zugából". Ez a döntés viszont a lányodé lesz a későbbiekben!


Ha, az őrzők nem jelentkeznek, az azt jelenti, átestetek valami krízisen, valamit jó fele tettetek, valami jó irányba halad! Nem is kell bolygatni őket! Lehet, hogy a lányod egyik őrzője.


Van-e valami tárgy nálatok, ami a Nagyapáé volt??

957. 35c81b79eb (válaszként erre: 956. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 18. 19:42

Hú! Köszönöm szépen! Jó volt olvasni, amit írtál.

A nagypapám ismerte a lányaimat. A nagylányom hat éves lesz jövő hónapban és a papám október végén halt meg. Nagyon szerette őket és engem, és ez fordítva is így volt.

Nagyon féltem a temetéstől, mivel szoros volt köztünk a kapcsolat, de érdekes módon, úgy éreztem, hogy ő nincs ott.

A papám egyetlen befejezetlen dolga,amire én gondolni tudok az az: hogy ő azt mondta anyunak még a halála előtt fél évvel, hogy én nem vagyok jó helyen, és nagyon szeretne biztonságban tudni, de a párom mellett nem vagyok.

A csuklyás alak azóta nem jelent meg, vagyis nem mondta a lányom.

A függönyön mászó fekete alaktól rettegett napokig. Másnap világosban, nappal is bement a hálószobába és sírva futott ki, hogy ott van bent és ő nem megy be. Három-négy napig a nappaliban altattam este, és ha elaludt akkor vittem be a hálóba.

Most, hogy kb. egy hete megint látja a fehér kezet kinyúlni a szekrényből, megint minden este altatom.

Egyedül a párom nagymamája az, aki nagyon szerett engem is és nagyon várta a nagylányom születését annak idején, de már csak fényképen tudtuk neki megmutatni, mert Lindus születése után két héttel meghalt.

Ő volt az első, akit látott a lányom, kb. másfél évesen. Onnan tudom, hogy ő volt, hogy nagyon jól elbeszélgetett vele Linda, mosolygott és mesélt. Másnap anyósékhoz átvittem a gyereket kértem fényképet a nagymamáról. Egy tablót kaptam sok emberrel. A nagylányom végig ment mindenkin: néni-bácsi,néni-bácsi, DÉDIMAMA!! Mindenki meglepődött.

Viszont a feketék, nemtudom mit akarnak. És nemtudom mit akarhat a kéz, mit kér a lányomtól, hogy adja oda, egyszerűen nem értem. És mit akart tőlem?

956. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 949. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 18. 16:15

Sziasztok!


Bocsi, de szeretnék hozzá szólni én is, hátha tudok segíteni egy picit!

Igen, a jósnőnek igaza volt, a csuklyások nem feltétlenül rosszak! Sőt, mivel az egyszerűségbe vannak burkolva, hívhatjuk őket őrzőknek, tanítóknak, angyaloknak, hírnököknek. Sok nevük van, ők 'utazók' a szellem és a fizikai világ között. Tudnod kell beazonosítani az érzést, amit akkor érzel, vagy a kislányod érez, amikor megjelennek.

Mivel, általában, többnyire segíteni jönnek, valószínű, hogy valamire figyelmeztetni akarnak, általában ők azok, akik az életutad során való rossz letérés, vagy egy rossz döntés következményei elkerülése végett jelennek meg, és figyelmeztetnek, hogy nem az a helyes irány, amerre haladni készülsz!

Ezt a jelzést több féle formában is kaphatod tőlük, akár meg is jelennek, vagy nem, vagy jelzés értékkel hallasz egy dalt, aminek a szövegére felfigyelsz, vagy megragad egy könyv címe, aminek szintén jelzés értéke van, vagy egy tök idegentől, mondjuk a buszmegállóba megragad egy mondat, amit mond. Általában ezekre érdemes odafigyelni.

Ha jó felé haladsz életed során, akkor van a boldogság, az elfogadás, a hála, és béke érzése. Ha ezek már vegyülnek más érzésekkel érdemes megállni és elgondolkodni, mit miért, és hogyan csinálsz, és átgondolni másik lehetőségeket!


A patadobogás annak is lehet a szimbóluma, hogy abban az időben, valami nagy léptekkel tartott felétek, vagy Ti vártatok valami eseményt, vagy megpróbáltátok előrehozni, ami nem jelent feltétlenül jót. Sok értelme lehet, de mivel Te hallottad leginkább Veled lehet kapcsolatban.

Visszakanyarodva, lehet, hogy valami váratlan esemény, történés tartott, vagy tart felétek, és ennek jelképeként jelentek meg az őrök az életetekben.


Persze ez csak az én véleményem, természetesen hallgasd meg az Úri embert is!


A Nagyapának, aki ott ragad, és a lányotok körül "lebzsel", nem maradt valami befejezetlen dolga? Esetleg éltében találkozott a lányotokkal? Látta Őt?? Volt valami kapcsolat közöttük??

955. Gretaa (válaszként erre: 954. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 17. 20:45
A lényeg,hogy már megvan beszélve akkor :)
2010. ápr. 16. 14:20

Csak gondoltam ne legyek már türelmetlen, azért kérdeztem. De türelmetlen voltam és felhívtam. :)

De nem jön holnap. :(

Azt mondta nem tudja összehozni a holnapot, de két héten belül jön. Rendes volt. Mondta, hogy ne haragudjak, nem gond? stb....

Mondtam neki, hogy öt éve így élünk, két hét ide vagy oda, már nem számít. De remélem minél hamarabb összehozza.

953. Juca78 (válaszként erre: 952. - Gretaa)
2010. ápr. 16. 12:18
Szerintem sem gáz!!!
952. Gretaa (válaszként erre: 951. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 16. 11:55
Miért lenne gáz?Szerintem nem.
2010. ápr. 16. 09:22
Nem hívott vissza a hapsi. Szerintetek gáz, ha felhívom ma délután ( ha addig nem hívna), hogy akkor mi van, jön - e?
950. Juca78 (válaszként erre: 949. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 14. 22:52
Ja igen erről írtál már, de azért kíváncsi vagyok más mit mond.
2010. ápr. 14. 22:08

Majd megkérdezem ettől a hapsitól is, aki jön, de egyszer már kérdeztem egy jósnőt, akihez nagyon sokan járnak, elvileg neki is vele született képessége van,hogy lásson dolgokat. Ő azt mondta, nála ugyanígy kezdődött, mint a lányomnál, hasonló dolgokat látott.

Azt mondta a fekete csuklyás alak, nem feltétlenül jelent rosszat, lehetnek " őrzők " is!! De ne kérdezzétek, hogy ők kik, mert nem találtam róluk semmit a neten. :)

948. Re87
2010. ápr. 14. 19:56
Ki lehet ez a csukjás faszi??Ez mindenhol ott van??Vagy többen vannak??Gondolom nem valami jó szándékú....
947. Gretaa (válaszként erre: 946. - Juca78)
2010. ápr. 14. 19:52
Húúú ,na én még ilyet nem láttam,de remélem nem is fogok.
946. Juca78 (válaszként erre: 945. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 14. 19:10

Kérdezd meg mit jelent a csukjás alak lécciléccilécci!

Én is láttam ilyet, és nagyon kíváncsi vagyok mit jelent.

Előre is köszönöm!

2010. ápr. 14. 16:51
Kérdezte, hogy áll a család ehhez a dologhoz, mondtam, hogy a párom elég szkeptikus, azt mondta nem baj,ő szívesen áll elébe a kérdéseinek, és nem zavarja az sem, ha kötekedik. Azt mondta, így, hogy ő nem hisz benne, így is megtudja csinálni amit kell.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook