Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiszel a szellemekben? fórum

Hiszel a szellemekben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2010. ápr. 25. 22:06
Na volt ma a hapsi! Nem is tudom hol kezdjem mesélni. Van egyáltalán itt valaki? :)
1003. Gretaa (válaszként erre: 1002. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 24. 19:50

Én is kíváncsi vagyok mit mond a jósnő :)

A barátod meg örülhet ha ő nem tapasztal fura dolgokat :)

1002. 35c81b79eb (válaszként erre: 1001. - Gretaa)
2010. ápr. 24. 19:47

Hát én már nem fekszem le egyedül aludni és ha párom előbb elakar menni, megyek utána , mint a pulikutya. Megmosolyog, de nem érdekel. :)

Szerintem olyan érzés lehet mikor leszívják az energiád, amit én a jósnőnél érzek,de megfogom tőle kérdezni, hogy mi ez. Kíváncsi természet vagyok. :D Tényleg olyan ólmos fáradtság, ami teljesen más, mint egy agyondolgozott nap után, mikor alig várod, hogy lefeküdj aludni. Mikor bemegyek semmi bajom, egy óra múlva mikor kijövök akkor meg olyan vagyok, mint akit hússzor fejbe vertek.

1001. Gretaa (válaszként erre: 1000. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 24. 19:44

Mindig amikor félsz,akkor ne legyél egyedül.Velem ha valaki van,akkor nem félek még ha fura dolgokat is tapasztalok.

Én sem tudom milyen lehet,ha leszívják az energiát.

1000. 35c81b79eb (válaszként erre: 999. - Gretaa)
2010. ápr. 24. 19:42

Nekem esküszöm a jósnő is leszívja. :D Én nemtudom konkrétan ez mit jelent, vagy mit érez az illető, akinek leszívják az energiáját, de az amit én akkor érzek, mikor kijövök a jósnőtől az nagyon érdekes.

Egyébként én nemtudok nem félni tőlük. Nemtudom megszokni őket. Várom már a hapsit nagyon.

999. Gretaa (válaszként erre: 998. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 24. 19:38
Ebben is lehet némi igazság,de ha megtanulod kezelni az ilyen helyzeteket amikor szellemeket tapasztalsz vagy fura dolgokat,akkor nm fogsz félni tőlük és nem szívhatják le az enregiádat.
998. 35c81b79eb (válaszként erre: 997. - Gretaa)
2010. ápr. 24. 19:36

Nekem erre azt mondták, hogy ha nem is fizikailag, de bánthatnak. ( ezt egy másik jósnő mondta)Kihasználják, ha gyenge vagy, ha félsz, és " rád telepednek ", leszívhatják az energiádat.

Ezért van, hogy az egészségügyi állapotodra is kihathatnak. Vagy legalábbis nekem ezt mondta a másik hölgy. Ő azt mondta, hogy nem szabad félni tőlük, mert pont azt használják, ki ha valaki gyenge.

997. Gretaa (válaszként erre: 995. - Badonyimariaeva)
2010. ápr. 24. 19:33
Félni nem a szellemektől kell,ha nem az élőktől.Hiszen a szellemek nem bánthatnak.
996. 35c81b79eb (válaszként erre: 995. - Badonyimariaeva)
2010. ápr. 24. 19:17

Miért félsz tőlük? Én mikor megkérdeztem a jósnőt, és mondtam neki, hogy én félek ezektől a dolgoktól. Megkérdezte, hogy miért? Nem értette. Azt mondta egyáltalán nem kell tőlük félni.

Mondjuk én sem nyugodtam meg, azóta is borsózik a hátam, ha belegondolok,hogy van itt valaki rajtunk kívül.

2010. ápr. 24. 14:18
Nem csak hiszek bennük, de félek is tőlük!
994. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 992. - 3c0814215c)
2010. ápr. 24. 13:48
hát ha alátogatásnak nem volt célja akkor ennyi is elég volt :O))))
993. 35c81b79eb (válaszként erre: 990. - 3c0814215c)
2010. ápr. 24. 12:47

Igen ezt is lehetne mondani,ez is egy magyarázat. :))

De az én nagylányom amúgy köztünk aludt előtte is, mielőtt újra kezdődtek a dolgok egyedül aludt el, nem volt vele gond.

Ne gondoljátok, hogy nekem nem jutott eszembe, hogy csak a fantáziája, hogy a szobában lévő árnyékok stb. De azt gondolom (ez azthiszem le is írtam már) hogyha ez csak fantázia lenne, nem tudná újra elmesélni. Két évre visszamenőleg mindent eltud mondani, és ugyanúgy. Nem tesz hozzá, nem vesz el belőle.

Lehet, hogy kidobott pénz lesz az ablakon ez a próbálkozás, de nekem a gyerekem nyugalma megér ennyit. Ha nem lesz változás, akkor nem lesz. Kidobtam az ablakon a pénzt, ha meg ezután nyugodtan fog aludni a lányom és egyedül, nem fog félni, akkor viszont csak örülhetek és megköszönhetem. Nem érdekel, hogy mit csinál, hogy varázsol a hapsi, ha megoldódik a probléma, felőlem táncolhat is hátul a szobában miközben énekel és hókuszpókuszozik. :D

992. 3c0814215c (válaszként erre: 991. - 7448dbc8a0)
2010. ápr. 24. 00:17
Én kevésbé természetfeletti kifogást találtam: megmondtam hogy rosszat álmodtam, hadd menjek hozzájuk! :)
991. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 990. - 3c0814215c)
2010. ápr. 23. 23:54

azért ez korántsem biztos:O)))


igaz én csak ritkán mertem anyunak szólni róla, de néha kellett


és nem múlt el :O))

2010. ápr. 23. 23:40

Gyerekek megtalálják a módját hogyan keltsék fel anyuci figyelmét. Főleg ha vele akarnak aludni.

:)

2010. ápr. 23. 21:22

Hahó! Mindenki eltűnt?!

Azért megírom,hogy vasárnap jön a hapsi délután kettő körül azt mondta. Apósomnak véletlenül kiköptem, hogy jön, és kiröhögött. Azt mondta kidobott pénz és hogy pszichológus kéne, nem varázsló. Mit ne mondjak kiakadtam. Mondtam is neki, hogy az a baj,hogy vannak ilyen emberek, akik így gondolkodnak, mint ő és előbb nyugtatózzák le a gyereket,minthogy hinnének neki és megpróbálnának segíteni.

Attól, hogy mi nem látjuk, nehezebb megérteni, de azért nem hibbant a lányom, mert olyat is lát, amit én már nem!

MÉRGES VOLTAM!

988. 35c81b79eb (válaszként erre: 987. - Bigbri)
2010. ápr. 21. 16:14

Igen ezek elég furcsa dolgok. Nálunk szerencsére nem esik le semmi sem a helyéről. Elég, hogy mindig megszólal valami. Viszont van egy ajándékbolt a városban és a hölgy,aki ott dolgozik (ő a tulaj is) mesélt egy-két érdekes dolgot.

Nála is a polcról esnek le néha ajándék tárgyak, vagy volt hogy egy óra esett le a falról például. Ám ő észrevette,hogy ezek a dolgok " jelzések". Egy-egy ilyen eset után mindig történik valami a családban. Mikor utoljára kb.egy hónappal ezelőtt leesett valami dísztárgy, miután hazament mesélte neki a férje,hogy jött hazafelé autóval valahonnan és rádőlt az autóra egy fa. Nem hívta fel,mert nem akarta idegesíteni, ezért várta inkább otthon a hírrel. Neki nem lett baja, csak az autó lett totálkáros. Az is kiderült,hogy ugyanabban az időben történt a baleset, amikor a dísztárgy leesett a polcról.

987. Bigbri
2010. ápr. 21. 15:34

Sziasztok!


Az összes hozzászólást elolvastam.

Én is hiszek a szellemekben. Nagypapámat láttam a halála után. Itt állt nálunk a folyosón...de sajnos nem mertem akkor oda menni hozzá, és azóta is bánom.

Érdekesség, h aznap este beszéltünk vele, hajnalban meg meghalt. :( Ez 97.09.11. volt.

Különben meg hangokat mindig hallunk, recsegnek a bútorok, leesik egy két dolog a polcról (pedig széljárás sincsen) stb.

Éppen most azon gondolkozok, h felhívom azt a jóst akinél voltam egy éve. Mert akkor azt mondta, h anya el van átkozva és ez kihat apura is. Hát lehet benne valami, mert csak rossz dolgok történnek mind a kettőjükkel. :(

986. Juca78
2010. ápr. 21. 11:17
Miért van az, hogy eltűnnek tárgyak, és olyan helyen találok rájuk teljesen véletlenül, ahol már korábban kerestem?
985. Gretaa (válaszként erre: 984. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 20. 19:05
De nem örökre :)) közben olvasgatom miket írtatok...
2010. ápr. 20. 18:59
Hát igen! :))) Kicsit eltűntél! :)
983. Gretaa
2010. ápr. 20. 18:34

Sziasztok!

Húúha annyi mindent írtatok :}

2010. ápr. 20. 05:50
Szia! Szerintem minden képpen várd meg akkor a pasit! ez a legtanácsosabb!! :)
2010. ápr. 19. 22:40

Azthiszem mindenképpen megvárom ezt a hapsit,én nem kontárkodok ebbe bele. Ráadásul most már kíváncsi is vagyok rá,hogy ki/kik van/vannak itt, és miért,mit akarnak.

Anyukám szerint a kéz, amit a lányom lát, nem lehet a papáé,mivel nagyon szerette a kislányt és nem akarná megijeszteni.

A hang,amit utoljára hallott a lányom,(mikor azt mondta olyan volt,mintha egy csőbe beszélne bele) azt mondta olyan volt a hangja, mint az övé, vagyis gyerekhang.

Legszívesebben felhívnám ezt a hapsit holnap, hogy egy kicsit megsűrgessem, de nem akarok tolakodó lenni.

980. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 979. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 19. 17:36

Ez badarság! Írnék csúnyábbat is, de az nem szalonképes!!

Mármint, hogy nem foghatod meg álmodba halott kezét!!!

Nekem, ha Anya jön álmomba, folyamatosan átélem, az iránta érzett mély szeretetemet, sírok álmomba, hogy újra látom, és van úgy, hogy ölelem csókolom!! Mégis itt vagyok!!!

Egyébként a hozzátartozók, aki visszajárnak álomba, mindig mosolyognak. Ez náluk a megbékélés jelképe.

Bocsi, elemezném az álmod: Az, hogy a papa kicsit arrébb ült a szobában, az azt jelenti, hogy a másik oldalon van, az, hogy nyújtotta feléd a karját, s Te elfogadtad, az azt, hogy szeret, és óvni akar Téged!

Ha újra látja valamelyik lányod, és ott vagy, mondd neki azokat, amiket leírtam, és tedd hozzá, hogy ha védeni akar, vagy jelezni valamit a számodra, vagy közölni valamit a számodra, akkor álmodban jöjjön és úgy segítsen, mert így mindenkit megrémiszt! Hidd el, működik! Érteni fog a szóból.

979. 35c81b79eb (válaszként erre: 978. - 1d1ca5cb3a)
2010. ápr. 19. 15:25

Igen. Én is így gondoltam, hogy azzal, hogy szóltam,talán beleültettem a bogarat a fülébe. Legalábbis remélem, mert apu nem könnyű eset.

Egy másik fórumon írtam, hogy egyszer álmodtam a papámmal mióta meghalt. Azt álmodtam, hogy bementem egy szobába, ahogy befordultam láttam, hogy anyu, apu és a mami ülnek ott bent. Senki nem szólt semmit, szomorúnak tűntek. De ahogy elnéztem oldalra (jobbra) ott ült a papám egy fotelban az ajtó mellett. Rám mosolygott és nyújtotta a kezét. Én visszamosolyogtam és meg fogtam a kezét. Én arra gondoltam, hogy ez azért volt, mert a kórházban is mindig mellette ültem és fogtam a kezét, mikor már nemtudott beszélni. De ott valaki azt írta, hogy halott kezét még álmomban sem szabad megfognom, mert magával visz.

2010. ápr. 19. 10:38
Próbálkozz édesapádnál, de csak óvatosan, és finoman. Ne érezze, hogy bármit is rá akarsz tukmákolni!! És, ha tanácsolhatom, ne csak egyszer beszélj vele a kivizsgálásról, hanem többször keveset! Ha elindítassz egy folyamatot, azzal elülteted a magját, aminek hatása lesz, hisz a magból is gyönyörű virág lesz!
977. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 975. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 19. 10:36

Hát persze!! Itt a megoldás!! A kéz!!


Azért látja - szerintem a kicsi a kezet, mert a papa játszott vele!! lehet ennek a szimbóluma is, hogy a játék szellemében esetleg megmarad benne, hogy a papa kezével játszott!

Viszont továbbra is azt tudom tanácsolni Neked, hogy addig, amíg nem megy a "tisztító" Te magad is tudsz tenni a jelenségek ellen!


Valószínű, az is befolyásoló tényező, hogy mind két gyermeked annyira szerette a papát!


Édesapáddal kapcsolatban, pedig továbbra is azt gondolom, hogy csak pozitívan állj hozzá, mindig erősen, energetikusan küldj felé egészséget, és lásd makkegészségesnek! :)

2010. ápr. 19. 09:19
Ja apuval kapcsolatban még annyit, hogy kb. 30 éve nem volt orvosnál, tehát amúgy sem ártana neki egy kivizsgálás, de nem lehet vele mit csinálni. Anyu egyáltalán nem tud rá hatni(pedig egészségügyis ), anyut " elhajtja ", a húgomat is, úgyhogy én meg próbálkozom.
2010. ápr. 19. 09:15

Hát ezt várom a férfitől, aki jön, hogy az egész lakást megtisztítsa, én nem szeretnék nekiállni, mert szeretném,ha tényleg sikerülne. Azthiszem még egy-két hetet kibírunk.

Amikor a papám halálát megmondta, azt is totál kiiktattam, mert hiába volt 90 éves, letagadhatott vagy 20 évet és soha nem volt beteg. Nem is volt semmi gond és én sem rágtam magam rajta, még akkor sem mikor tavaly nyáron azt mondta, hogy szédül. Először csak kicsit, aztán már nem tudott kimenni a lakásból és nyár végére 10 kg-t fogyott, viszont minden eredménye negatív lett. De ő csak hajtogatta, hogy ő beteg, neki biztos valami baja van vizsgálják ki. Még akkor sem jutott eszembe,amit a jósnő mondott. Aztán szeptember közepén jött a hideg zuhany, hogy a papa rákos és átéttek vannak a máján, tüdején, nem lehet megmenteni. Másfél hónap alatt elment. :(

Ezek után rossz egy kicsit hallani, amit apuval kapcsolatban mond. Bár arra is azt mondta, hogy ha időben szól vagy észrevesszük, hogy gond van, elmegy orvoshoz, akkor nem lesz nagy baj. Ezt mondta másfél évvel ezelőtt. Tudom, hogy meglehet változtatni, tehát nem kell, hogy bekövetkezzen az, amit mond, pont ezért jó, mert ha oda érsz, már lehet, hogy könnyebben döntesz. De így, hogy apuval kapcsolatban ezt elmondta, nem tudom azt megtenni, hogy csak ülök a fenekemen és várok. Két napja felhívtam aput, elmondtam neki ezt is, kértem menjen el tüdőszűrőre. Mondtam neki, hogy bizonyítsa be, hogy a jósnő hazudott, mutassa meg a felvételt, hogy nincs semmi a tüdején. Azt mondta, majd meglátja.

A gyerekszobával kapcsolatban tanácstalan vagyok. Ez teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor milyen. Utoljára például az utolsó egy hónapban, a pici reggelig egyszer sem kelt fel, fél kilencig aludt ott. Pedig általában éjjel költözik ő is. Három napja pedig kel este 11-kor.

Mivel a párom hibbantnak néz azért, mert hiszek ezekben a dolgokban, nehéz lenne a gyerekszobával bármit is csinálnom. Mikor visszaköltöztünk és a pici egy éves volt, minden éjjel visítva ébredt és képtelen voltam elaltatni abban a szobában, csak ha kijöttem akkor aludt el. Akkor mondtam a páromnak egyik éjjel, mikor már egy ideje járkáltam vele a hálóban és az előszobában, leszakadt a derekam, hogy hozza be az utazóágyat a teraszról, mert én vissza nem viszem a gyereket abba a szobába, de én sem teszem be a lábamat oda. Kiröhögött azt mondta adjam oda a gyereket neki, majd ő elaltatja. Szerencséje volt, mert én jó pár órát járkáltam vele, mire ő bevitte már világosodott és elaludt. Mert ha világosodott, már nem volt semmi probléma. De mondjuk hajnal 3-4-tól,nem volt valami kellemes minden éjjel járkálni minimum 6 óráig, hogy megvárjam míg kivilágosodik.


Ami nekem még érdekes volt az a nagylányom viselkedése, mikor még senki sem tudta, hogy a papa beteg. Akkor még csak panaszkodott, hogy szédül. Lindus nagyon szeretett náluk lenni. Egy hónapban egyszer vagy kétszer mindig mentünk és volt , hogy több, mint két órát is ott voltam a lányokkal. Aztán nyár közepén egyszer csak ha mentünk ő nem akart jönni, azt mondta, ő addig megy a mamihoz(anyu).Nemtudtam felvinni. Egyszer jött fel, de akkor is leült a papával szemben és csak nézte. Nagyon érdekes volt.

A pici pedig az ellenkezőjére változott. Nagyon sokat foglalkozott a papával, mindig hívta játszani és nagyon furcsa volt, mikor utoljára volt fent velem (akkor már beteg volt, csak feküdt a papa), a nagyobbikat ekkor már egyáltalán nem tudtam felvinni, mindig küldött rajzokat a dédipapának, de ő nem jött fel. Szóval a pici az utolsó alkalommal, mikor jöttünk haza, odament a papához, megfogta két oldalról az arcát oda húzta magához, a szemébe nézett és úgy nyomott le egy puszit neki és megölelte. Előtte ilyet nem csinált, mindig adott puszit, de csak azt a megszokott, befutok-puszi és játszunk.


Apuval kapcsolatban tisztában vagyok ezzel, amit írsz, tehát a negatív dolgokra tudom, hogy nem szabad gondolni, ezt is teszem, csak szeretném elérni, hogy orvoshoz menjen. Magammal kapcsolatban is így vagyok, próbálok pozitívan állni a dolgokhoz, és nem elkeseredni, pedig rám jár a rúd rendesen.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook