Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Halál minden fogyókúrára! fórum

Halál minden fogyókúrára! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halál minden fogyókúrára!

139. lilura (válaszként erre: 136. - Katthy)
2009. ápr. 26. 23:06

Én mondjuk tudom magamról, hogy rettentő irigy és hiú tudok lenni és folyamatosan méricskélem magam másokhoz...Nekem az egész élet olyan, mint egy verseny. De emellé meg borzasztóan lusta is vagyok, így mindennel utolsó utánni pillanatban készülök el:).

Amikor másokat kritizálok olyan mintha magamnak bizonygatnám, hogy "látod-látod, ő sem tökéletes".

Kicsit beteges, tudom:).

138. fadigflo (válaszként erre: 134. - Lilura)
2009. ápr. 26. 23:01
Én is megmondom. Néha érzem, hogy már-már "túl őszinte" vagyok .... Néha megbántok olyanokat is, akiket nem szeretnék...
137. fadigflo (válaszként erre: 136. - Katthy)
2009. ápr. 26. 23:00
Én is, pont ilyen vagyok. Őszinte, ám kíméletes! :)
136. Katthy
2009. ápr. 26. 22:31
Amúgy, aki másokat bánt, szerintem biztos, hogy kompenzál vele valamit. Én rettentő szarkasztikus és szókimondó ember vagyok, de azért igyekszem korlátok között tartani. :))
135. Katthy
2009. ápr. 26. 22:29

"Időnként meghal bennünk valaki, és valaki más megszületik. Ami elmúlt, annak múlttá kell válnia, s ha nem akar, akkor tudatos munkával azzá kell tenni. Maga az idő nem teszi azzá - segíteni kell neki. Hogy miért? Mert csak a testnek van ideje - a léleknek nincs."

Müller Péter

134. lilura (válaszként erre: 133. - Fadigflo)
2009. ápr. 26. 22:14

Jó, van amit nem lehet kinőni:D.

Én ilyen szúrkálodós vagyok, de a humorom is pont ilyen. De ez magammal szemben is működik, nem kell aggódni:P.

Mondjuk pont emiatt szeretnek a barátnőim Velem elmenni vásárolgatni, Én úgyis megmondom ha vmi sz*rul áll:D.

133. fadigflo (válaszként erre: 131. - Lilura)
2009. ápr. 26. 22:11

Durva :D


Csak voltál? Már nem vagy köcsög? :D:D:D:)

132. lilura (válaszként erre: 130. - Fadigflo)
2009. ápr. 26. 22:06
Úhh, egyébként Én ritka egy köcsög gyerek voltam, mindekire "beceneveket" aggattam, volt akiről még versikét is kreáltam, szóval inkább befogom a szám...:D
131. lilura (válaszként erre: 130. - Fadigflo)
2009. ápr. 26. 22:05

Az Én tesóm egész kerek lett:D, na ilyen a sors.

Gyereknek is tök sovány volt, fiatalnak is, versenyszerűen táncolt, aztán abbahagyta, megy a nasi, ő meg közel 100 kg. Egyébként nagyon hiú, de ez ellen valahogy mégsem tesz semmit. Persze, pasinak még ezért se szólnak nagyon...max annyit, hogy megemberesedett.

2009. ápr. 26. 21:59

Nem értem az ilyet. Én SOHA, de SOHA nem kövéreztem le senkit, főleg nem szemtől-szembe, és nem olyat, aki még csak nem is kövér..

Azért az emberi gonoszság ott van valahol.

Szóval se a Te bátyádnak, se az enyémnek nem volt oka ilyesmit mondania, mert Te sem voltál kövér, csupán nem voltál csont sovány. DE a kövérséghez azért több kell... Mondjuk jó neki, hogy akármit eszik, nem hízik. Bár ma már ő küszködik, hogy mennyire zavarja, hogy ilyen vékony. Hát bezzeg amikor kicsik voltunk... :D Az élet kegyetlen.

129. lilura
2009. ápr. 26. 21:59
Egyébként néha jó futni, néha nem...holnap azért lesz jó, mert utánna megint egész nap itt fogok üldögélni a gép előtt és pötyögöm be a szakdogámat, legalább lesz valami, ami átmozgat teljesen...
128. lilura
2009. ápr. 26. 21:56

Egyébként szerintem tesóm emlékszik rá, Nálunk nagy a korkülönbség, Én késői gyerek vagyok:).

De már nem haragszom...:)

127. fadigflo (válaszként erre: 118. - Lilura)
2009. ápr. 26. 21:52
Hát AZ nekem rendben van, hát mégis... Én genetikailag vagyok hibás :D Rossz kódok.. a francba.
126. fadigflo (válaszként erre: 119. - Lilura)
2009. ápr. 26. 21:50
Előtte!
125. 2d5a00656a (válaszként erre: 119. - Lilura)
2009. ápr. 26. 21:49
Én utána szoktam!/Előtte megpróbálom győzni magam hog minek,közben krvára szenvedek szóval utána mindenképp/
124. fadigflo (válaszként erre: 114. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 26. 21:49

Én benne vagyok, rögtön írok is majd, jó? :)

Mindkettőről. Ahogy Tulipán írta, majd először csukott szemmel, aztán egy távoli pontba, majd a tükörbe. :)

123. lilura (válaszként erre: 116. - Feher tulipan)
2009. ápr. 26. 21:48

De egyébként nézz tényleg a tükörbe, mosolyogj, biztos, hogy tetszeni fog, amit látsz:).

Nagyon-nagyon szép vagy:)!

122. fadigflo (válaszként erre: 112. - Lilura)
2009. ápr. 26. 21:47

Úgy-úgy. Csak uuuh. Na nem tudom. :D


Én is szeretném, ha lenne unokahúgom :) Az tök jó lehet..

121. fadigflo (válaszként erre: 111. - Feher tulipan)
2009. ápr. 26. 21:46
Nekem is kéne egy 'ARANY'. :D NA nem, az emberekkel körülöttem meg vagyok elégedve :) De tök jó, hogy kijöttél belőle..
120. 2d5a00656a (válaszként erre: 113. - Feher tulipan)
2009. ápr. 26. 21:41

Tulipán!

Még nem értelek téged!De próbállak!Mi a baj nálad?miért nem szereted magad?De az öteltedzseniális /aq reggeli tükör/én kipróbálom:)

119. lilura (válaszként erre: 117. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 26. 21:40
Reggel megyek futni, előtte vagy utánna mosolyogjak:)? közbe nem jó, nem szeretek tükörrel futkározni:).
118. lilura (válaszként erre: 113. - Feher tulipan)
2009. ápr. 26. 21:39

Nem is tudom, talán csak az életemre gondolok...nem cserélnék senkivel, vannak benne nehézségek, hibák, mégis úgy jó, ahogy van, nagyon jó:).

Amióta együtt vagyunk a barátommal azóta egyre hallom a pozítiv visszajelzéseket, hogy csak sugárzik belőlünk a harmónia:).

na igen, ha az embernek rendben van a magánélete, akkor sok gond nem lehet:).

117. 2d5a00656a (válaszként erre: 112. - Lilura)
2009. ápr. 26. 21:38

Nem hiszem,hogy ő/mármint a bátyó/is emlékszik még arra hogy csesztetett téged,te is felejtsd el!

Gyönyörű vagy,és szerintem ezt teis tudod,nefogd rá a múltra a szorongásaid,fogadd el magad!

És reggel tükör:)

116. feher tulipan (válaszként erre: 113. - Feher tulipan)
2009. ápr. 26. 21:38
Viszont,volt egy olyan,hogy reggel ebredeskor meg csukott szemmel mosolygoni,aztan felkeles utan rogton kinezni az ablakon egy tavoli pontra es mosolyogni.Ezek jobban bejottek nekem,viszont most ha tukorbe nezek,mar mosolygok legalabb::)
2009. ápr. 26. 21:36

bonyolult ez a tema....de en megertelek teljesen,abszolut tudom milyen erzes amikor keves vagy magadnak:(

JO ejt csajok!

114. 2d5a00656a (válaszként erre: 110. - Fadigflo)
2009. ápr. 26. 21:36

Hát mindannyian próbáljuk meg,igazad van ezt a reggeli önszeretős tükörképeset,és tényleg lehet hogy bejön:)Én beszámolok róla:)

Ti is,légyszi:)

113. feher tulipan (válaszként erre: 109. - Lilura)
2009. ápr. 26. 21:35

Jaj,nagyon irigyellek!Amugy a lelkem melyen en is mosolygok,de valahogy felek kimutatni,pedig tudom magamrol mennyire jolesik ha rammosolyognak!van meg mit tanulnom,az biztos!Es tenyleg,mi a titkod?


Flo,amikor en eloszor probaltam a mosolygosat,nem volt semmi elmenyem,nem ereztem magam jobban utana,csak miutan mar jo parszor gyakoroltam.

112. lilura (válaszként erre: 110. - Fadigflo)
2009. ápr. 26. 21:32

Jól van na, engem így kell szeretni:P (vagy így nem, de az már egy más kérdés...)

Meztelen is leszel majd? Úgy az igazi;).

Az Én nagyokos bátyám egyébként most lesz Apuka, a héten derült ki, hogy kislánya lesz, na majd Én pátyolgatom az önbecsülését, mert szerintem szüksége lesz rá...:)

111. feher tulipan (válaszként erre: 108. - Fadigflo)
2009. ápr. 26. 21:32

A gyerekkor,igen..:(az sinylett meg engem is,de nagyon,azt is gondoltam sosem maszok ki belole,soha nem lesz egy normalis kepem magamrol.

Neha most is mennek vissza....de olyankor van itt a ferjem,aki egy ARANY es figyelmeztet,hogy az csak mult,ne is torodjek.Igazabol mellette lettem az aki most vagyok,es mellette sikerult megoldanom olyan feladatokat,amikbol kiderult szamomra is,hogy mennyire eros es csodalatos vagyok.Pl a nagy fogyas is,de meg van sok miden,amitol ugy erzem kulonb vagyok es ertekes.

Az is fontos,hogy olyan feladatot talalj magadnak,aminek orulsz,ami feltolt es aminek vegen azt erezheted hogy ertekes vagy es egyedi.

2009. ápr. 26. 21:30

Kipróbálom holnap reggel:

a tükröset és a mosolygósat.

Majd beszámolok, csajok :))) Mármint, hogy milyen érzés volt.

Fehér tulipán, annyira irigykedem Rád!!! Meg Csalánlevélre is!! És persze Lilurára , de neki már az egója amúgy is az egekben :D (vicc volt. :) )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook