Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha meghalt valakid, akit szerettél gyere ide fórum

Ha meghalt valakid, akit szerettél gyere ide (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
7. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - Szilvi0410)
2008. jún. 11. 19:11

Biztos is, hogy nem.

Az tudott felháborítani, hogy amikor nálunk történt a tragédia a kedves rokonok olyan könnyen osztották az észt. Egyikőjük se volt még ilyen helyzetben, mert nálunk történt elöször ilyen tragédia (lszámítva a nagyszülőket).

Nem is volt kedvem egyikkel se beszélni.

6. szilvi0410 (válaszként erre: 5. - Tücsimücsi)
2008. jún. 11. 18:52

Szerintem azoknak a családtagoknak az elvesztése aki közel van hozzánk ,nagyon rossz....legyen ez bárki is...


AZ ÉN apum most lesz 7 éve ,hogy halott de már nem fáj annyira a hiánya,de a nővérem az valami borzasztó módon hiányzik,még 8 hónap elteltével is ,mindég várom ,hogy jön .....pedig tudom ,hogy nem de még is......ezt olyan ember akivel ilyen dolog nem történt nem is érti

5. tücsimücsi (válaszként erre: 4. - Rexona)
2008. jún. 11. 18:47

Az apukám pedig csak 55 évet. 3 éve történt.

A nagyszüleim halála azért közel sem viselt meg annyira, mint a saját apámé, pedig őket is nagyon szerettem. A kettőt össze se lehet hasonlítani. Persze nagyon sok függ a családi háttértől is. Arra gondolok, ha valakit a nagymama nevelt, akkor érthető. De az biztos, hogy a legnagyobb tragédia a gyermek elvesztése, ennél nagyobb nincs is.

2008. jún. 11. 18:37

Sajnos énis ilyen szomorú helyzetben vagyok. Most átmentem abba a fázisba, hogy nem hiszem el, azt ami történt.

A nagymamámról van szó. Családunkban a legkedvesebb, legbarátságosabb ember. És nem látom többé. 3 hete történt, hirtelen. Anyukámat rettentően megviseli. Engem is, hiányzik. Van egy kiskutyám (westie), ha dolgoztunk napközben, hétközben mindig együtt voltak, vittük oda hozzá, imádtak együtt játszani. sohasem volt egyedül a kutyus idáig. mindig vigyázott rá. Most is ha megyek dolgozni, viszem oda a kutyust, csak most egyedül kell neki lennie, szörnyű, úgy kereste, várja még mindig ő is, hogy mikor jön már, mikor szólít meg, mikor vesz fel a kezébe. De hiába.

Nem lesz ez jobb sohasem.

Csak 66 évet élhetett.

.......

3. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Edenke)
2008. jún. 11. 18:27

Részvétem...

Meg szabad kérdezni mi történt?

2008. jún. 11. 18:08

Részvétem ,....nincs annál rosszabb mint mikor egy anya áll a gyermeke sírjánál.


én a Nővérem veszitettem el 2007 okt 07-én ,a mai napig szenvedek.....

2008. jún. 11. 18:02
A fiam 34 évesen ment el 10 napja. Te hogyan élted meg? Hogyan élted túl?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook