Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekem szeptember óta egyedül jár óvodába, szerintetek felelőtlenség ez? fórum

Gyermekem szeptember óta egyedül jár óvodába, szerintetek felelőtlenség ez? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2011. dec. 16. 15:32
Nem tudom hogy akik egyedül engednek egy óvodás gyereket közlekedni, hogy vidékiek vagytok-e. A vidéki körülményekkel nem vagyok tisztában. Mi Pestiek vagyunk és még a 11 éves lányomat és a 13 éves fiamat sem engedem egyedül sehova. Mondjuk nem a közelünkben van a suli, busszal kéne menniük. A fiam ugyan mehet a közelbe ide-oda egyedül, de a lányom még mindig sehova!!!!Úgyhogy számomra már a téma is idegen.:) Az autók, a sok részeg az utcán, a semmirekellő lógós nép, és a pedofilokról már nem is beszélek......sok veszélynek van akkor is kitéve ha mellette vagyunk, nemhogy ha nem.
13. aniko.k (válaszként erre: 12. - Mejmej01)
2011. dec. 16. 15:31
Koszonom a velemenyedet neked es mindenkinek akkor is ha esetleg elter az enyemtol ! Koszi megegyszer. :)
2011. dec. 16. 15:29
Ez csak az én véleményem.Én elkísérném.
11. Eszterkee (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2011. dec. 16. 15:28
anno én is egyedül jártam néha, pedig még buszra is kellett szállni 5 perc erejéig. ilyen formában biztos nem engedném el egyedül a gyermekem. de amit Te leírtál nem látok benne semmi kivetnivalót.
2011. dec. 16. 15:28
Nekem ez érthetetlen.Ha otthon vagytok nem fér bele az időtökbe,hogy elkísérjétek?Felnőtteket is ér baleset, akkor egy 5 éves gyereket hogy mertek egyedül elengedni.
2011. dec. 16. 15:27
Szerintem felelőtlenség még óvodás gyereket egyedül kiengedni az utcára. Még az iskolásokat is lehet félteni.
8. aniko.k (válaszként erre: 2. - Mejmej01)
2011. dec. 16. 15:27
Ne gondold, hogy kenyelmessegbol teszem, hiszen a kicsi miatt mar 6-fel 7 kor felkelek, de ezzel is megadom neki az eselyt arra hogy megmutassa milyen nagy fiu mar . Mellesleg a fiam kivansaga volt hogy ne kisergessem mar :) Es most miert ne adjak neki lehetoseget gondoltam. Eddig nem bantam meg.
2011. dec. 16. 15:27
hálistennek neki nem kell útan átmenni! végig az út szélén megy, és ha kiér a főút mellé a járdára érkezik pont arra az oldalra ahol az ovi van!
2011. dec. 16. 15:26
ha körülnéz és megvárja az autót nincs baj vele. engem jobban aggasztana, hogy mi van, ha felkapja valami rosszember és elviszi...
2011. dec. 16. 15:25
a fiam is egydül jár oviba és haza is! pedig nekünk nem szemben van, hanem kb 15 perc gyalog... reggel 8 kor indul, és 8 20 kor telefonálnak az oviból hogy megérkezett. 4 kor indítják, én 4 20 kor odacsögök hogy itthon van. szeptember óta! ez nem felelőtlenség! egyébként ez gyerekfüggő. én megbízom a fiamban, okos ügyes körültekintő alapos gyerek! ha kicsit is hebrencs lenne nem engedném!
2011. dec. 16. 15:24
És ha kilép az autó elé az ablakból mit tud csinálni?
2011. dec. 16. 15:23
??? erre mit mondhatnék. látod amíg bemegy az oviba, innentől nem értem az óvónő problémáját.
2011. dec. 16. 15:23
Szerintem ha az ablakból nézed el is kísérhetnéd.Én azt tenném.
2011. dec. 16. 15:20

Nagyobb fiam nagycsoportos jovore megy iskolaba. Az ovoda a hazunkkal szemben van az ut tulso oldalan, hozzateszem nem egy foutrol van szo !

Minden reggel az ablakbol nezem hogy megy at az uton, es hatarozottan mondhatom hogy felelossegteljesen korulnez ha auto jon elobb elelgedi majd csak utana megy at. A tobbi szulo es nagymama is nagyon dicseri milyen ugyes. Mai napon kioktatott az ovono, hogy milyen felelotlensegnek tartja a dolgot es hogy tobbet ne engedjem egyedul ovodaba. Velemenyek ?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook