Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fundamenta, tapasztalatok? fórum

Fundamenta, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1319. nagycigi (válaszként erre: 1278. - Lzsolt78)
2009. szept. 9. 15:05

bocs, megvan az eleje...

"Hûha, jòl làtom, hogy itt kik csevegnek?Mèrnök-közgazdàsz vagyok, pènzügyi szakirànyon vègeztem, hosszù èvek òta foglalkozom vagyonkezelèssel..."

szóval ez nem is panasz, csak fikázás... :)

Akkor is inkább csendben rákérdezek:

"Miben segíthetek, mi a gond, kedves Ügyfél?"

Más:

A munkatársaknak szóló új infókat miért itt kellene közzétenni? nincs közvetlenük, nincs folyamatos kapcsolattartás? nincs heti meeting?


Üdv:

*nagycigi

1318. nagycigi
2009. szept. 9. 14:56

Kedves *x-razor, *cronos, Abaúj, FundásG!


Mindannyian beleestetek a fórumozók tipikus hibájába, egymást felülmúlva igyekeztek bizonygatni a másik alábbvalóságát, az eredeti témától függetlenül...

Bocs, hogy közbeszólok.

Magam részéről úgy gondolom, ha itt, a "tapasztalatok" fórumán valaki megemlíti rossz tapasztalatit, akármilyen elitélhetó stílusban teszi, annak, aki a téma szakértőjének tartja magát, nem kioktatni, hanem segítenie kell. Bocs, FundaG! Nem jutottam vissza a vitátok kezdetéig, csak egy-másfél oldalt futotam át. Én priviben írtam volna a panaszkodónak, hogy tisztázzuk, mi lehetett a gond. Lehet, azt is felajánlom, hogy felkeresem, ha ad rá lehetőséget - márcsak a cégem és munkatársaim becsülete érdekében is. Aztán itt a fórumon közétenném, hogy sikerült tisztáznunk a problémát - anélkül, hogy bárkit megbántanék a közléssel. Szerintem ez jelenti a szolgáltatás egyik oszlopát, a gondoskodást ügyfeleinkről. És a Fundamenta jóhírének növelését. Nem szabad végeláthatatlan vitákba bonyolódni, amiről nem tudni, mikor, milyen mértékben csap át személyeskedésbe. És hogy ne fordítsátok vissza ellenem soraimat, azért nem priviben írtam erről Nektek, mert szeretném, ha más forumozók is tanulnának "beszélgetés-technikát"... :)


Üdv:

*nagycigi


Ui.: jó példa az indulatok elszabadulására: réka421 1320-a...vajon célja lehet ezzel? kiadta a mérgét... és a renomé? az smafu?

2009. szept. 9. 14:23

Látom, ismét pszichológusi babérokra tör.

Önnek nem mondták még, hogy ha idegen szavakat használ feleslegesen, attól nem műveltebbnek, hanem nevetségesebbnek fog tűnni? De ez egy szakmai botlás volt a részemről, véleményt nyilvánítottam.

Én nagyon örülök annak, hogy önt kielégíti az a fajta gyermekded játék, de kérhetem, hogy végre megszülje azt az ominózus kérdést, amire várja a válaszomat?

1316. fe181302dc (válaszként erre: 1313. - 4d9b8dd34f)
2009. szept. 9. 13:57

Nos, kedeves cronos, alias abaúj, alias x-razzor! A kép teljes és minden pontban igazolódott a sejtésem :) Ezt köszönöm önnek! :)

Megint csak lépésenként haladok: ön nehezen tud elszakadni a vesszőparipájától fundamenta fan club ügyben, bár igaza van, addig sem kell azzal foglalkozni, hogy az ön állításai a legminimáliabb valóságtartalomal sem rendekeznek. Mondjuk úgy, hogy hazudott?

1: örömmel látom, hogy előlépett cronos ügyvédjének és nagyon tájékozott a tekintetben, hogy ő milyen kérdésekre is vár választ. Kérem, segítsen ebben, ugyanis nagyon szívesen válaszolnék, ha végre megtudhatnám, mely kérdésre?

2: ismételten örülök, hogy a megalapozatlan gyalázkodást érintő reakciómat is magára vette, ezzel is csak a korábbi sejtésemet igazolta vissza. Tudja, akinek nem inge, ne vegye magára. Ön magára vette...a következtetést vonja le ön. :)

3: Ki várt öntől hitelesített szerződést? Túldramatizálás helyett egy számot vártam csupán, amely azt mutatja, hogy önnek hány éves futamidejű lakásszámlája volt? Vártam volna még egy számot, amely azt mutatta volna, hogy hányadik évben vette volna fel a hitelét? Ha ön szerint ennyi információ már bizalmasnak minősül és az ön személyi adatai kiderülnek ennyiből, akkor ugye megállapíthatjuk, hogy a paranoia egy súlyos betegség? :) Mint ahogy a krónikus hazudozás is az.

4:Nos, lássuk csak, miért is kell hitelességre törekednie önnek..? Valószínűleg ugyanazért, mint egy polgári perben a felperesnek. Ugyanis ön állított egy valótlanságot. Önnek kell(ene) bizonyítania, hogy az állítása valós.

5: Tudja kedves cronos, vagy már nem is tudom melyik nevén szólítsam, én megválogatom az ügyfeleimet. Viszont ők ragaszkodnak is hozzám. Én pedig ragaszkodom ahhoz, hogy mindig pontos képük legyen az aktuális pénzügyi helyzetről és a problémájukra keressem meg a megoldást.

6: ön azt írja ismételten, hogy az elégedetlenségének adott hangot és nem várt megoldást, nem azért jött ide. Nos, a korábbi hozzászólásomnak -ha jól emlékszem- az első pontját ajánlom szíves figyelmébe ezzel kapcsolatban, ahol leírtam milyen ember az, aki csak az anyázásra állította be magát.

7: örömmel látom, hogy már más fórumozó nevében is próbál nyilatkozni. Tegye bátran, majd szóljon, mennyire voltak ettől meghatódva.

8: e pillanatban morzsoltam el egy könnycseppet, miközben azt olvastam, hogy ön hirtelen mennyire aggódni kezdett a cégünk imázsáért. Nos, a cég imázsa töretlen, az önhöz hasonlók csak erősítenek minket.

Ismételten megkérdezem, hogy ön tulajdonképpen kit szeretne meggyőzni? Önmagát, engem, a munkatársaimat, vagy az elégedett ügyfeleinket? Várom a válaszát és a segítő közreműködését is, hogy végre megtudjam, cronos néven feltett kérdései közül tulajdonképpen melyikre is vár választ? Boldogan megtenném már.

2009. szept. 9. 13:37

aszongya, fröcsögtök... :)


Kozmetikus talán a Drága?:)


Önnek is szép napot, és jó munkát... de többet ne ebédeljen ahol az imént tette, nem lehet, hogy Bovine Spongiform Encephalopathy gyanús volt az étel egyik összetevője?

2009. szept. 9. 13:33
Fundi? :)
2009. szept. 9. 13:33

MInt már említettem, ez a fórum a tapasztalatokat hivatott megosztani...

Javaslom egy Fundamenta 'funclub' topic megnyitását, ahol istenítheti a munkáltatóját, és az elégedetlenkedők által okozott morális sebeket ott lehetőség adott lesz nyalogatni ;)


Kikerült kérdések? Cronos-nak hol a többszört kért válasza?


Megalapozatlan gyalázkodás?:) Talán egy közjegyzővel hitelesített szerződést vár az Úr tőlem, hogy közzétegyem személyes adataimmal együtt?! :)


Nekünk, fórumlátogatóknak - akik magánszemélye vagyunk - miért kell hitelleségre törekednünk, ezt tegye megy az, aki egy céget képvisel itt...


Remélem az ügyefelivel is próbál ilyen érdeklődöen és körültekintően eljárni... De, mivel én nem vagyok az ügyfele, ezért nem gondolom, hogy tudatnom kellene kivételesenek mondott ( mások által hétköznapinak titulált ) problémáin részleteit, mivel nem megoldást várok sem Öntől sem ettől a forumtól, hanem hangot adtam elégedetlenségemnek, ha tetszik - ha nem!


De ezzel más forum olvasó ismét csak Cronos véleményét látja alátámasztottnak, mivel önök ahogy látom, az egész Fundamentát (próbálják) képviselni, agresszív sokszor eléggé deviáns módon, vajon ez hogyan hat az cég imázsára, valamint alkalmazottai megítélésére? Ezen, elgondolkozik a hozzászólások közzétételekor?!



Egészségükre a Gin-Tonic-hoz... A citromot ne erőltessük, hátha még savanyúbb lesz itt a hangulat, ami szintén nem az ügyfélközpontúságot és megbecsülést fogja tükrözni a potenciális megtakarítók számára...


További szép napot, és jó munkát kívánok!

2009. szept. 9. 13:14
na egy újabb okostojás... aszongya röhögnek a bankok a fundin :D ez de jóóóóó:D biztos az otp-re gondol mert a komolyabb bankok azok nem röhögnek hanem betársultak. figyi te nagyokos! olyan bankok a fundi partnerei mint a K&H, az FHB, az ERSTE, a Volksbank, a Takarékbankok, az AXA, a Generali csoport, MKB, CIB, Citibank, Unicredit, Raiffeisen, meg nem is tudom még melyik :D ezek bizti nagyon szakadnak a röhögéstől. én is szakadok csak rajtatok :D nincs kibe belerúgnotok aztán itt fröcsögtök? :D
1311. fe181302dc (válaszként erre: 1309. - 78826dc958)
2009. szept. 9. 12:54
Jól teszed. Itt az ékes példája az emberi hülyeségnek. Megalapozatlan gyalázkodások, kikerült kérdések, menekülés...tipikusak. Ettől senki előtt nem válik hitelessé. Sok ilyennel fogsz találkozni, sose erre fecséreld az energiádat.
1310. fe181302dc (válaszként erre: 1306. - 4d9b8dd34f)
2009. szept. 9. 12:51

Kedves x-razzor! Igyekszem lépésenklént haladva reagálni a felvetéseire.

1: a topic valóban a tapasztalatokról szól. önnek szíve joga a saját véleményét elmondani. Az is szíve joga lett volna, hogy utánajárjon, mi oka lehetett annak, hogy ön így járt. Egyedi esetek előfordulhatnak. Az ostobaság ott indul, amikor valakit a megoldás már nem érdekel, mert már beállította magát egy kiadós anyázásra.

2: továbbra sem kaptam választ arra, hogy miféle szerződéseket kellett önnek kitöltenie? az is kérdéses, hogy ha az az ominózus "szerződés" helyesen volt kitöltve, akkor miért kellett ismételten kitölteni..még mindig önnek?

3: arra a kérdésemre is hiába várom a választ, hogy önnek hány éves futamidejű lakásszámlája volt és ez a számla hány éve élt, amikor hitelhez folyamodott?

4: Jól gondolja, a kérdésre az ember általában választ vár. Jelenleg is arra várok. Több kérdésem maradt ugyanis megválaszolatlanul. A fentieken kívül még például az is, hogy ön, mint nyilván jólértesült személy, melyik bankról tud, melyik az, amelyiknek olyan nagy véleménye van rólunk?

5: Én nagyon örülök annak, hogy ön, mint nyilván gyakorló pszichológus, különböző tüneteket kíván rajtam diagnosztizálni, bár nem tudom, hogy miért vesszőpariopája minden alpári módon sértegetőnek, vagy inkább próbálkozónak, hogy ha választ kapnak az egyébként roppant épületes megnyilvánulásaikra, akkor azt bármiféle frusztráció, vagy ingerültség gerjesztette volna? De meghagyom önt ebben a hitében, ha ettől jobban érzi magát.

5: látom ön sem látja a fától az erdőt.. (erre hagyok időt..)

6: ha ön tett volna lépéseket, nem lenne oka arra, hogy itt tombolja ki magát.

7: örülök, hogy ön nem egy FundásG-vel kíván vitatkozni, mert én sem egy x-cronosnak fogom elmondani azt, amit egyébként az országban kb másfél millióan tudnak. (és ez a szám egyre növekszik)

8: mivel épp a legfontosabb kérdésekre nem sikerült kitalálni a a választ, ezért nem jelenthetem ki felelősséggel, hogy ön nagyot hibázott a tranzakció során, de élek a gyanúperrel, hogy ez történt, ugyanis meglehetősen ritka az önhöz hasonló eset és akkor is többnyire az ügyfél hibájából csúsznak el dolgok. Az utána következő két önálló gondolatát méltóságomon alulinak érzem, hogy kommentáljam, inkább csak sok örömet kívánok önnek.

Annyit még megkérdezek, hogy ön tulajdonképpen kit szeretne itt meggyőzni? Engem? Valamelyik munkatársat? Az elégedett ügyfeleinket? Ha fentiek közül valamelyiket sikerült, kérem értesítsen :)

1309. 78826dc958 (válaszként erre: 1302. - Fe181302dc)
2009. szept. 9. 12:41

Nem huzom fel magam!!Igazad van!

Nem ér annyit az egész!!Szánalmas,nevetséges és gusztustalan amit művel!!Arra sem méltatom,hogy reagáljak!:))))Az én lekiismeretem tiszta!

2009. szept. 9. 12:29

Ezek a szavak?!


Jogalapja van másokat gyalázni?! :)

2009. szept. 9. 12:28
Jah és mielőtt még összeesküvés elméleteket szőne FundásG, semmi közöm Cronos - hoz, csak osztom a véleményét sokmindenben, mivel azt szabad, nem?!
2009. szept. 9. 12:25

Köszönöm a választ FundásG.


A topic a Tapasztalatokról szól! Én itt nem orvoslást kérek, hanem csak hangot adok a véleményemnek, mivel erre hivatott ez a Topic gondolom... vagy csak Naívan?!, mivel látom csak céges emberek irogatnak...


Az ügy, jól gondolja bonyolultabb volt a szokásosnál... a szerződéseket jól töltöttem ki egytől egyig, csupán a papírok rendszerezésénél a kollégájuk összekeverte ( párszor ... ).

Van tapasztalatom más hitelintézeteknél, és mindegyik gond nélkül lezajlott, ilyen problémák NÉLKÜL - holott azok is kocsit bonyolultabb dolgok voltak a megszokottnál...

Ha puszit szeretnék osztogatni akkor megvan a megfelelő személy akinek ezt lehet, nem egy elvetemült hitelintézet, elhiheti nem vagyok egy perverz szakbarbár...


Gondolom, ha kérdéssel él Felém akkor azt vagy nekem kell megválaszolnom, vagy váteszként kísérletet tehet arra, hogy a tapasztalatait összeszedve saját kérdésére kreál egy saját választ --- Nos akkor mi értelme ennek a fórumnak??


Úgy érzem, Önben egyfajta komplexus alakult ki, ami miatt minden magaáltal talán magasabb szakmai felkészültségű szakembert vagy nevetséges stílusunak, vagy bunkónak, vagy egyéb sértő megjegyzésekkel illet... Ezen még ne gondolkozott el?!


HOgy miért nem tettem lépéseket a vezetésnél? MOndtam olyat, hogy nem tettem?!


De én, nem egy FundásG-vel szerettem volna vitatkozni, és a stílusom az ilyen... kicsit cinikus néha irónikus...

Topic révén, úgy gondoltam ez egy tapasztalatokat megosztó fórum, nem pedig Fundamenta 'funclub'


Ha meg elbukom/tam a pluszban bekért csekély összeget, remélem az illetékes személyek Gyógyszerre költik majd.


Tiszetelettel:


Egy csalódott (volt) ügyfelük...

2009. szept. 9. 11:57
Nahát micsoda meglepetés: ex-cronos már az új nevével is törölte magát. Lehetséges, hogy most éppen x-razzor néven támadt fel hamvaiból? a retorika mindenesetre kísértetiesen hasonlít. Nos, kedves ex-cronos, kedves akárhány néven bejelentkező egyazon személy: ha ön valóban annyira korrekt és felkészült lenne, mint amilyennek beállítja magát, nem kellene ilyen nevetségesen infantilis játékot játszania. Annyira furcsa, hogy ezt a lépését is előre tudtam borítékolni... Ön folyamatosan mindenféle néven bejelentkezik, gyalázkodik egy sort, majd angolosan távozik. Ön az élet egyéb területein is ilyen "korrekten" viselkedik? Ezek után miért gondolja, hogy bármiféle jogalapja van másokat -pláne a Fundamentás- gyalázni?
1304. fe181302dc (válaszként erre: 1300. - 4d9b8dd34f)
2009. szept. 9. 11:46

Ez az oldal kész kánanán :)

Kedves x-razzor, ugye ön is úgy gondolja, hogy ha valaki nem figyel eléggé, akkor nem másban keresendő a hiba? Szokták mondani, hogy ha a kacsa nem tud úszni, nem biztos, hogy a víz a hülye. Az ÁSZF is elég egyértelműen taglalja a különböző tranzakciók menetét, átfutási idejét és a teendőket. Egyrészt milyen szerződés volt az, amit önnek négyszer kellett kitöltenie? Ha ön töltötte ki rosszul, miért a kollégát hibáztatja? Bár már az sem világos, hogy milyen szerződés lehetett az, amelyet önnek kellett kitöltenie, nem a munkatársnak. Ami pedig a hitel folyósítását illeti: ha valami adminisztráción elcsúszik a dolog, akkor bizony bizony előfordul, hogy szükség van hiánypótlásra, puszira sehol nem adnak hitelt. Pár kérdésemre tegye meg, hogy válaszol:önnek hány éves futamidejű megtakarítása volt, ebből hányadik évben kívánt hitelt felvenni? Milyen bankszámlákról beszél, amelyeket összekevert ön szerint a cég?

Más: tehát ha jól értem, ön, mint jólértesült ügyfél, úgy gondolja, hogy a bankok nincsenek rólunk nagy véleménnyel? Melyik bankra gondol? Bizonyára tud neveket mondani, ha ennyire jól értesültnek érzi magát.

Végezetül egy észrevétel és egy kérdés: ön mit gondol olyan emberről, aki az elégedetlenségének oly módon ad hangot, hogy a mondandóját az alábbiakkal tömi tele egy nevetséges stílus kíséretében: "agyonképzett, Zsugamenta, gyökér, értelmes Fundamenta bandája, szerencsétlen banda... stb. Ezek a szavak cinizmust sugallnak. Ön nem a megoldást keresi, soha nem is kereste. Egy cél vezérli: megbántani másokat. De ha valóban ez a célja, rossz helyen jár. Ha önnek valóban ennyi gondot okozott volna a hitelfelvétel, ha valóban igaz lenne, hogy ennyi kanosszajárásba került ez önnek, akkor megkérdezem: miért nem tett lépéseket a vezetésnél? Válaszol erre, vagy megtegyem én?

2009. szept. 9. 11:36

Cronos: Örülök, hogy van(volt) itt egy kolléga is, hasonló területről és hasonló képesítéssekkel! Tetszik nagyon a stílus, és a mondani valóban is van valami...

Megnyugtatom, ezekről a dolgokról minden szakmabeli hasonlóan vélekedik...Én pedig a saját bőrömön tapasztaltam a Fundamenta TEAM "figyelmezavarát"... Valamilyen szinten a szakmát minősíti ha baknárnak titulálják magukat, de ha ez jó a Fundamentának, akkor így tovább... ;)

Én nem nevezem magamat bankárnak, de értek egy-két dologhoz... És volt olyan, hogy egy kedves Fundamentás hölgy sületlenségeit kellett hallgatnom - egy személyes "tanácsadás" -keretében, mikor levezettem neki számokkal, hogy az miért is helytelen kitőrt magából... de alátámasztani nem tudta az agyába programozott sületlenséget... :)

Biztos vannak a CÉGNÉL is jó szakemberek, de sajnos azokkal nem találkoztam aki talán valami korrektebb ügyintézés keretében orvosolta volna problémáimat...


De ha ezzel én is felizgatok valaki, sajnálom, és állom a Gin-t Cronos tonikja mellé...

1302. fe181302dc (válaszként erre: 1298. - 78826dc958)
2009. szept. 9. 11:30
Ilyeneken fel ne húzd magad, a pályafutásod során rengeteg idiótába fogsz belefutni. Gondolj arra, hogy a te sikereidet miben befolyásolja, ha egy-egy ilyen csodabogárba belefutsz? Szerintem semmiben sem. A hülyeség alkotmányos jog, mosolyogj szépen és lépj át a feje fölött.
1301. fe181302dc (válaszként erre: 1299. - Eb8e7b46f7)
2009. szept. 9. 11:27
Kedves ex cronos: Örömmel látom, hogy mégiscsak sok ideje van itt "játszani". Minden egyes új megszólalásával egyre kevésbé tudom önt komolyan venni. Elindultunk onnan, hogy ön egy hatalmas tudású kétdiplomás valaki, aki kritikával illetett minket és összehordott hetet, havat. Már itt sem volt előttem túlságosan hiteles, de azóta a renoméját csak rombolnia sikerült. Most ott tartunk, hogy kínjában már nem tudja, milyen szófordulatokkal próbáljon végre valami akkora sértést mondani, amelyre valami durva reakciót fog kapni. Nos, erre hiába vár. Értem én, hogy várja a kérdéseire a válaszomat, de tegyük gyorsan tisztába, hogy ugyan mely kérdésekre is? Vegyük gyorsan sorra azt a sok sületlenséget, amit összehordott: miért gondolja ön azt, hogy mi lenézzük az alkalmazotti jogviszonyban dolgozókat? Nem torzít kissé az ön emlékezete? Nem az ön száját hagyta el olyan mondat, amelyből áradt a megvetés a korábban kétkezi munkát végző munkatársaink iránt? Meglepve (bár nem is voltam annyira meglepve) láttam, hogy ön egyre bennfentesebbnek beállított információkkal dobálózik. Csak nem egy bebukott munkatárssal van dolgunk? Tudja kedves ex-cronos, ön bizonyára egy ember alapján ítél meg egy céget. Ezt hívják általánosításnak. Elég ostoba jellemvonás, de ebbe nem szólhat bele senki, ugye ön is így látja? Tudja mivel minden cég emberekből épül fel, elképzelhető, hogy voltak olyan esetek, amikor egyes emberek rossz döntéseket hoztak. Ezek az emberek ma már nem dolgoznak a cégnél. Ez az egyik olyan rosta, amiről már beszéltem kedves ex-cronos. Hogy ettől a cégtől még vezetőket is ki lehet rúgni? Nahát, micsoda meglepetés..! Tudja ön még bizonyára nem hallott olyan jelenségről, hogy a kirúgott személy a nagy sértettsége miatt erősen ferdti az igazságot. Ez a "mindig a másik a hibás" elmélete. Ha az ön által vizionált plafon effektus valós lenne, akkor hogy lehetséges, hogy van 9-es igazgatónk is? Egyre határozottabban erősödik önről az a kép, amelyet az első hozzászólását követően felépítettem magamban. Feszült figyelemmel várom a kérdéseit.
2009. szept. 9. 10:36

Fundamenta, Tapasztalatok?

HÁt, nem tudom ki csinálta itt már végig azt a hosszú bonyolult totrúrát, amit ez az "agyonképzett" csapat / cég megkíván pár kis huncut millióért?!

Én sajnos bevállaltam!

Tapasztalat? A családban nálunk majdnem mindenki fizet Fund. Lakáskasszát( vagyis fizetett idáig, míg látták, hogy én mit "szívok" 1-2 mill. forint hitelen a kedves Zsugamentán keresztül)

Szóval, az, hogy egy szerződést 4szer kellett kitöltenem, mert még az "ügynök" sem értett hozzá, a hitelfolyósítás kb 3.5 hónapot vett igénybe... tarthatatlan volt.

Ezen felül, a fundamenta összekeverte a banszámlákat, rossz összeggel (magasabb) akarta megterhelni a megjelölt bankszámlát, nem tudom milyen gyökér alkalmazottakkal dolgoztat, de ha az én cégemnél ilyen agyonkvalifikált áltolános iskolai értelmi szintű munkát egy irodában ülő ember nem tud elvégezni, másnap már nálam nem kell jönnie dolgozni... Következetesség Uraim!!!

A végén, már inkább mindent magam intéztem a pappírokat az ilyen-olyan hivatalból stb., hogy a "professzionális" munkájukat megkönnyítsem, azaz nehogy valamit megint elszúrjon az értelmes Fundamenta bandája... 6szorra is...

És nem elszúrta 6szorra?!

Rossz pappírt adott oda, amivel futkoztam.... Kifizettem minden illetéket stb. a rossz lapokra.

Ezt később már a cég korrigálta... de ismét rámterhelte az illetékeket, melyek a Fundamentát terhelnék, mivel én már ezeket megtérítettem egyszer...


Szóval aki a Fundamentábaqn gondolkodik, mindenkit lebeszélnék, mert sajnos nem csak én jártam így ezzel a szerencsétlen bandával, hanem a földhivatal szerint számos gond van velük, a bankok, meg hadd ne mondjam milyen véleménnyel vannak erről a cégről...

Ha rám Hallgatnak, meneküljenek egy másik hasonló/jobb konstrukciót ajánló céghez, vagy FOREX ezzenek, mert még az is kevesebb stresszel jár, mint amit ez a banda okozott...

1299. eb8e7b46f7 (válaszként erre: 1297. - Fe181302dc)
2009. szept. 9. 06:54
Le ne mondjanak màr ròlam!Csak az Önök kedvèèrt regisztràltam èn is(eddig cronoskènt ismertek).Mivel hiàba vàrom kedves"G" feltett kèrdèseimre vàlaszàt,hadd kèrdezzek valami màst(persze Ön ebben valòszìnûleg nem kompetens:körülbelül alsò-közèp,erôsen humàn beàllìtottsàgù"vezetônek"làtom,önàllò gondolatok nèlkül,csak az unalomig ismètelt marketing-szöveget szajkòzva...)Tehàt:ha ez egy "nagy csalàd",ès mint vàllalkozòk lenèzik a gyûlölt-àhìtott alkalmazotti viszonyt,akkor hogyan rùghatnak ki indok nèlkül magas(hatos-te jò èg,szàmozzàk ôket?)vezetôket csak azèrt,mert elmondàsuk szerint "utolèrtèk"fônôküket ès az ìgy nem keresne utànuk pènzt?Hogy lehet,hogy ezek a "csalàdtagok"munkaügyi pereket nyertek az Önök cègèvel szemben?Hogy lehet,hogy K.Zsolt,nyolcas kollègàjuk az àltala emlìtett"plafon-effektus"miatt èvek òta keresi az ùj munkalehetôsèget?Felnevelik a"csalàdot",azutàn ha tùl jòl sikerültek kirugdossàk ôket?Milyen eljàràs ez?Erre ne legyen olyan büszke,Uram,ez bizony kèpmutatàs,komoly jôvôkèp nèlkül.Jò tanàcskènt:kicsit nèzzenek a dolgok mögè is.Szèp dolog az elhivatottsàguk,de az Önöknèl vègbemenô dolgok szakmailag-erkölcsileg riasztòak.Kilèptem,nincs mit mondanom Önnek,szèp napot kìvànok!
1298. 78826dc958 (válaszként erre: 1297. - Fe181302dc)
2009. szept. 9. 06:24

Én nagyon berágtam tegnap amikor elolvastam ennek a pasinak a bunkó irományát!!!Hihetetlen!!

Utálom az ilyeneket!!És nagyon vissza fogtam magam nehogy olyat irjak ami nem lenne méltó egy Személyi Bankárhoz!Mert nagyon büszke vagyok a munkámra!És igaz hogy kis kezdő vagyok,de akkor sem tűröm el.

2009. szept. 8. 21:24
jajj, bocsánat...már megint a tegeződés...tudja nálunk, Fundamentásoknál már csak így van ez. Mi kortól függetlenül tegeződünk, mert egy hatalmas család vagyunk. Nincs bennünk rangkórság, nem villogunk sem a tudásunkkal, sem az anyagi javainkkal. Pedig a cégnél töltött időnk alatt mindkettő jelentősen gyarapszik.
2009. szept. 8. 21:20
Nocsak. cronos barátunk már el is tűnt. Törölte magát. De akkor most kitolt a feleségével is, mert így ő sem fogja tudni a "megcsaltak" fórumban értékes hozzászólásokkal gazdagítani az oldalt. :) Ezt most akkor fogjuk fel egyfajta megfutamodásnak? Gratulálok kedves mérnök-közgazdász úr, vagy hölgy... Már csak egy kérdésem van: mi volt ezzel a célod? Ért valami kudarc és ide jöttél tombolni?
1295. 69a41b5618 (válaszként erre: 1292. - 2aa9b7fbbc)
2009. szept. 8. 21:14

Nézze uram. Ha ön többnek érzi magát attól, hogy egy nyilvános fórumon leírja, hogy mekkora árfolyamon jegyzett otp részvényt ám legyen.

Úgy gondolom a befektetéseim csak rám tartoznak, nem egy vádaskodó, rosszmájú fórumozóra.


Részemről kommentek lezárva'

2009. szept. 8. 21:10
bocsánat, már megint a gyors gépelés...az "akkor"-ból kimaradt egy nagyon fontos "k" betű.. csak nehogy emiatt legyek alulképzett...
2009. szept. 8. 21:07

Az az érzésem, hogy kedves cronos barátunkat elkezdte frusztrálni a tény, hogy gyakorlatilag játszanak vele, mint a macska az egérrel. Hol vizionál ön indulatokat? És melyik az a kérdés, amelyre nem kapott a kényes ízlését kielégítő választ? Feszült figyelemmel várom. Lehet, hogy csak nem olvassa el a válaszokat? Egyébként amikor azt írtam, hogy besétál a kedvenc bankjába, és akár a nevét is le lehetne írni, milyen furcsa...pont az OTP-re gondoltam..hát nem különös? Azt is írja, benéz még, ha el nem felejti... tett már olyan felelőtlen kijelentést, hogy befejezte a fórumozást, mégis borítékolni mertem, hogy visszajön még. Akor is igazam lett. Hát hogy vegyük önt komolyan kedves hölgyem...vagy uram? Most melyik is? Meg nincs ideje ilyen játékra... Különös.. ha nincs rá ideje, hogy lehetséges, hogy a mai délutánját itt töltötte? Látja, én megtehetem, a munkaidőm teljesen tőlem függ. Újra eszembe jutott az a mondata, hogy nem bízik a magyar bankokban..ahhoz képest sikerült a legmagyarabbat megtalálnia. Látja kedves cronos, ezt értem én pénzügyileg alulbútorozottság alatt.

Mindenesetre a jókívánságait nagyon köszönjük, önnek is sok sikert a szakterületén!

1292. 2aa9b7fbbc (válaszként erre: 1289. - Fe181302dc)
2009. szept. 8. 20:53
Hûha,micsoda indulatokat szültem!De mièrt nem vàlaszol a kèrdèseimre,mert nincs rà vàlasz?Szàmomra ez is az.Ismèt vàlaszolok azonban Önnek:jòl,nagyon jòl alszom.A gazdasàgi vàlsàgnak rengeteg jò oldala volt,nemcsak az èn,hanem kollègàim szàmàra is-ez mèg alkalmazotti viszonyban is szempont lehet.Elnèzèst kèrek a kollègàitòl,de ôk kezdtek àltalànosìtàsba.Vèletlenül akadtam erre a fòrumra,nincs idôm hasonlò jàtèkokra,mindenesetre èrdekes volt.Remèlem benèzek mèg-ha el nem felejtem.(Ja,az àllami èrtèkpapìrok:csak rövid tàvra hasznàlom,reàlhozama minimàlis.Viszont,ha màr szakmàzunk:1.3-èrt vàsàroltam anno OTP rèszvènyeket.Közgazdàsz kollèga vajon tudott idôben reagàlni vagy a"komoly"hitelközvetìtèsben ez elkerülte a figyelmèt?Az enyèmet ez sem kerülte el.Na ezèrt alszom èn jòl-többek között...)Viszont làtàsra,becsületes munkàt kìvànok!
1291. 78826dc958 (válaszként erre: 1290. - 78826dc958)
2009. szept. 8. 20:30
Elnézést:az férjé!!Mert mint kiderült számomra ő irt a feleség adatlapjáról!Ezért is gratula!!No comment!!!
2009. szept. 8. 20:23

Cinizmussal megjegyezném,hogy van érettségim!:))

Igenis képzéseke járok és keményen vizsgázok!!Nem hinném hogy az én tudásom bármivel is kevesebbet érne az ügyfelek számára mint egy diplomás(bocsánat:két diplomás!!!)Hölgyé!!

Azért mert nem jártam egyetemre???Én kérek elnézést,hogy nem volt rá módom!!De ami késik nem múlik!!Sosincs késő!

De azt nem tűröm el hogy bárki lehülyézzen még ha burkoltan teszi is!!!

Semmivel nem különb ÖN nálam vagy bárki másnál aki itt Fundás!

Mégis kinek képzeli magát??

Az irományával pedig aláirta a saját szegénységi bizonyitványát!!Egy nagyképű,öntelt nő aki szemében mindenki egy nulla akinek nincs diplomája!

Vagy már nem lát a pénzétől!!!

Gratulálok!!!:))))


Választ nem kérek!Köszönöm,eleget olvastam amiket irogatott!!ÖN!!!Csakhogy ne sértsem a nagyképű önérzetét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook