Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! fórum

Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! (beszélgetős fórum)


69. Gumicsirke (válaszként erre: 68. - KisMaki93)
2011. dec. 25. 19:09
Bogyókát?
2011. dec. 25. 19:07

Most kaptam egy bogyókát,hogy megelőzzem a jojo effektust(:

Remélem így és nagy odafigyeléssel nem fog visszajönni:)

67. Gumicsirke (válaszként erre: 65. - KisMaki93)
2011. dec. 25. 19:02
Szia, üdv köztünk:) Kitartást hozzá:) azért a 90 naposnak megvan az a veszélye, h utána visszajön:(
66. Gumicsirke (válaszként erre: 64. - Hachi_)
2011. dec. 25. 19:01

Köszi:) Hát igen, már csak 1-2 kg van szerencsére hátra:D

Hmm..engem így is kiráz..:D de megeszem azért, de épp csak annyit, h ne haljak éhen:DD

2011. dec. 25. 19:00

Sziasztok!:)

CSatlakozhatnék hozzátok?:)

93 kg-ról indulnék..:)

A 90 napos diétát akarom végigcsinálni,s azalatt egy új életmódot próbálok majd kiépíteni számomra:)

64. Hachi_ (válaszként erre: 63. - Gumicsirke)
2011. dec. 25. 18:59
Szerintem azért így is elég szép eredményt értél el. :) a spenót meg jóóó :D mondjuk tény, hogy ha minden nap az lenne, akkor már csak a szagától is kirázna a hideg. xD
63. Gumicsirke (válaszként erre: 61. - Hachi_)
2011. dec. 25. 18:17
:DDD Hát igen, nehéz úgy fogyózni, hogy ilyen finom kaják vannak:( Ha minden nap spenót lenne, sokkal könnyebben menne..:D
62. Gumicsirke (válaszként erre: 60. - Hachi_)
2011. dec. 25. 18:16
:D Igazán nincs mit, örülök:) Egyébként nekem is erőt ad mindig mások sikere, ezek szerint így megy ez:D
61. Hachi_ (válaszként erre: 59. - Gumicsirke)
2011. dec. 25. 18:10
Visítok... :"D erre jobbat nem tudok írni. xD
60. Hachi_ (válaszként erre: 58. - Gumicsirke)
2011. dec. 25. 18:09
Köszönöm szépen. :) amúgy a sikered is erőt ad.. szóval duplán köszi ^^
59. Gumicsirke (válaszként erre: 57. - Hachi_)
2011. dec. 25. 18:08
:DDDDDDD Köszönöm:D Tényleg nem volt olyan vészes, persze kell azért az akaraterő. De ez inkább tartható, mert mindent eszek, csak nem mindegy mennyit és mikor. :D de azért sokszor álmodok chipssel...:D meg bazi nagy pizzával:D bár pizzát is eszem néha, de nem annyit, h szétdurranjak:D pedig milyen jó az:D
58. Gumicsirke (válaszként erre: 56. - Hachi_)
2011. dec. 25. 18:06

Azt látom, de én is ilyen vagyok, engem se lehetne lebeszélni róla, szóval átérzem..:D

De azért sok sikert majd hozzá..:DDD

57. Hachi_ (válaszként erre: 55. - Gumicsirke)
2011. dec. 25. 18:06

Ja, oké :D

Gratulálok az elért eredményeidhez! :) tényleg nem tűnik vészesnek, és ahogy leírtad, hatásosnak is minősült. :D *high five* :D

56. Hachi_ (válaszként erre: 54. - Gumicsirke)
2011. dec. 25. 18:05

^^" tudom, "kicsit" makacs vagyok.. :)

Amúgy igenigen, ha helyesen táplálkozol, nem viszel be fölösleges "méreganyagot", és sok vizet és gyógyteát fogyasztasz, akkor automatice távoznak a méreganyagok, ahogy távozniuk kell. :)

55. Gumicsirke (válaszként erre: 53. - Hachi_)
2011. dec. 25. 18:01

Itt szerintem mindenki új, mivel ez egy új topic, én se tudok senkiről semmit:D

Hát..küzdelmes volt..:D na jó, annyira igazából nem volt vészes, tavaly január közepén kezdtem, akkor voltam 68-69 kg között, most meg 47 legalján vagyok. Lassan, de biztosan..:D egyébként annyit változtattam, hogy nem eszem kenyeret (reggelire abonettszerű kétszersültet eszem), ebédre ugyanazt eszem, mint eddig, csak kicsit kevesebbet, a vacsit meg igyekszem 6-ig letudni, és akkor már csak nagyon lightosat eszem. és sokat iszom, na meg az elején legalább heti 5x mozogtam, azóta ezt csökkentettem:D

2011. dec. 25. 17:58
Hát, szerintem ennek semmi értelme, de úgyse tudlak lebeszélni róla:D A múltkor láttam erről egy dokfilmet, ahol mondták, h az összes ilyen méregtelenítés felesleges, mert helyes táplálkozás mellett ugyanúgy távoznak a méreganyagok. De ez legalább nem veszélyes, mert ott a léböjt kúrákról volt szó, amik még veszélyesek is:D
53. Hachi_ (válaszként erre: 51. - Gumicsirke)
2011. dec. 25. 17:52
Ez a kérdés mindenkire vonatkozik, aki affinitást érez a fogyókúrára és életmódváltásra. :) Amúgy én új vagyok, szóval nem igazán tudtam felőled, és hogy Te már benne vagy.. :$ ettől függetlenül érdekelne, hogy milyen volt ez az egy éved, mennyire volt sikeres, miben változtattál stb.. :)
52. Hachi_
2011. dec. 25. 17:49

Tudom, tudom, de írtam is, hogy nem koplalni szeretnék, nem a jojó effektus a cél, hanem inkább a méregtelenítés áll a főszerepben. :) (küldöm a linket)

[link]

51. Gumicsirke (válaszként erre: 49. - Hachi_)
2011. dec. 25. 17:43
Gondolom nem rám vonatkozik a kérdés, tekintve, hogy én már előző január óta benne vagyok az életmódváltásban:D Bár..ezzel végülis megválaszoltam a kérdést:D
50. Gumicsirke (válaszként erre: 48. - Hachi_)
2011. dec. 25. 17:43
Jóó, hát te tudod, értem én, h nagyobb önbizalommal fogsz bele, csak x koplalós nap után nehezebb lesz a későbbi fogyókúra:)
49. Hachi_
2011. dec. 25. 17:38
Tényleg, ki milyen módszerrel fog belevágni januártól a fogyókúrába?
48. Hachi_ (válaszként erre: 47. - Gumicsirke)
2011. dec. 25. 17:36

Köszönöm szépen! ^^

tudom, hogy nincs sok értelme, csak kicsit dob az önbizalmamon, hogyha mondjuk mínusz 3 kg-val megyek szilveszterezni, s nem plusz 2-vel. :D Amit kinéztem, az nem is annyira vészes, sőt, inkább a méregtelenítésről szól, nem koplalós, azért volt szimpatikus. :) De januártól tényleg más elvek szerint szeretnék "élni". :)

47. Gumicsirke (válaszként erre: 46. - Hachi_)
2011. dec. 25. 17:31
Szia, kitartást kívánok neked, ezek szerint arra szükséged lesz..:) szerintem a "pár napos fogyásnak" nem sok értelme van, bár attól függ, hogy gondolod..:D
46. Hachi_
2011. dec. 25. 17:27

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni! :)

Az általános versenysúlyom 80-85 kg mozgott (mondjuk szerencsére magas is vagyok, 178 cm, és arányosan is oszlik el rajtam a súly..), de most felkúszott 89-re :/ eléggé zűrös fél éven vagyok túl, ami lelkileg és sajnos testileg is megviselt, nem egyszer vigasztaltam magam csokival és esti zabálással.. de most szeretnék ezeknek búcsút inteni, még most az ünnepeket a "súlymegtartással" próbálom átvészelni, utána egy gyors néhány napos fogyás szilveszterre, és januártól meg életmód változtatást tervezek.


Alapvetően szeretek mozogni ( a futást tavasszal kifejezetten imádom), meg a helyes, szénhidrát és zsírszegény kajákat is szeretem enni is és készíteni is, de valahogy 2 hét után alábbhagy a lelkesedésem. Egészen addig megy minden, szépen megindul a fogyás is..de utána jön egy kattanás, és hagyom az egészet, majd egy hónap után újrakezdem... :/ ellenben bízom benne, hogy ha megint nekikezdek, akkor másabb lesz...ezért is szeretnék csatlakozni, hátha "sorstársaimmal" jobban fog menni... :$

45. Gumicsirke (válaszként erre: 44. - Vivienke30)
2011. dec. 25. 17:22
Nekem nem volt, meg amúgy is csak 2 hónap volt.
44. Vivienke30 (válaszként erre: 43. - Gumicsirke)
2011. dec. 25. 17:09
az tök jo engem is hivtak ki külföldre de én nem tudnám itthagyni a páromat!!!!
43. Gumicsirke (válaszként erre: 42. - Vivienke30)
2011. dec. 25. 17:08
Én az egyik volt angoltanárom ismerősénél dolgoztam nyáron:D
2011. dec. 25. 16:52
én még soha nem voltam kint külföldön!!!!ti miért voltatok angliába??
41. pinkylily (válaszként erre: 40. - Gumicsirke)
2011. dec. 25. 16:34
:)))
40. Gumicsirke (válaszként erre: 39. - Pinkylily)
2011. dec. 25. 16:34
Na igen..így én jobbhíján ittam helyette teát, amihez meg megint csak kristálycukor volt..:D Igazából ez volt a fő gond sztem, mert abból meg ipari mennyiséget ittam:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook