Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Figyeljünk magunkra, amíg nem késő! fórum

Figyeljünk magunkra, amíg nem késő! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Figyeljünk magunkra, amíg nem késő!

1 2 3 4 5
45. 1dd00295ba (válaszként erre: 42. - Kovaevakiss)
2013. febr. 1. 16:03
Ez nagyszerű !Garatulálok!Üdv
44. 1dd00295ba (válaszként erre: 43. - BuksiCica)
2013. febr. 1. 16:02

Aranyos vagy !

Sajnos a lekopott porcrészek nem épülnek újra . Esetleg a kevésbé kopottak lassabban romlanak.

Ami csillapítja az megvan, hogy elviselhetővé tegye a napjaimat , de nagyon erőtlen vagyok, szinte inognak a lábaim , mitha rongyból lennének !Ennek a beteg csontozatnak kell 40 kg súlytöbblet ??? Jó hogy most komolyan veszem!!

A mozgás nálam visszafogottan működik, nem hagyom , hogy fekvővé válljak!Amikor a székről felállnék, vagy az ágy széléről , akkor jön a csillaglátás, aztán csak lassan -lassan komótosan a titty -totty ! Na , ez nem tarthat sokáig!Üdv

2013. febr. 1. 15:50

Kuvaszka!

Szerintem paleóznod kéne...

(Kopásnál nem tudom mi a helyzet, de előfordulhat, hogy a sok műtét se kell mind.)


Izületre tudom javasolni a kurkumát és a szelént.

Mozgásnak kezdetben esetleg rövid séta.

42. kovaevakiss (válaszként erre: 35. - Gumicsirke)
2013. febr. 1. 15:36
Én is hasonló módszer és étlap alapján étkezem aug. óta, mint Te, és idáig minusz 16 kg az eredmény. Lehet, hogy nekem is sikerülni fog a 30 kg, reménykedem benne!
41. 1dd00295ba (válaszként erre: 40. - 731e5b9ffb)
2013. febr. 1. 12:16

Aranyos vagy , köszönöm!

Én nem megyek bele olyan vízbe, ahol többen vannak.

Bár nem egészen igy van , mert az igazi úszómedence , ahol alig vannak , az igen !Valamikor 20 éve csináltam , hogy 40 hossz úszás, jó volt !Így evvel a nyomorék állapottal , elhízva és eltorzulva a betegségtől , bizony nem is mernék fürdőruhára vetkőzni!

Viszont nagy öröm , hogy a változásban az is benne van , hogy itthon többet jövök megyek óvatosan, mert ugye járókerettel járok!Egyre több itthoni dolgot elvégzek,nem kell a gyerekeimnek szolgálni engem. Most gyönyörű idő van , kimentem a kutyám után az udvart tisztába tenni !Jól esett !Szerintem ahogy fogyok úgy jön vissza a kis maradék képességem !Boldog vagyok és mindenkinek ezt kívánom!

2013. febr. 1. 11:31
Én is az úszást, vagy a vízben tornázást tudnám javasolni..Anyukám is hasonló paraméterekkel rendelkezik, neki rentgeteget javult a fizikuma a rendszeres úszástól. Már sokkal többet bir menni egy huzamban, nem fullad ki pár méter után, sokkal erősebb és energikusabb lett tőle. Fogyás során különösen fontos a mozgás az izmaid megtartása érdekében. Ugyanis, ha nem mozogsz akkor a szervezeted először nem a zsírt, hanem az izmokat építi le, amire szükséged lenne a fogyásod után is. Ha viszont rendszeresen igénybe vannak véve az izmaid, a szervezeted nem tekinti fölöslegesnek őket, így az izmok helyett java részt a zsírt fogja leépíteni.
39. nedin (válaszként erre: 37. - Rozália)
2013. febr. 1. 09:50
Rozália inkább olyanra költse a pénzt mint gyógyszerekre ez hosszú távon be igazolodik miért a gyógyszer nem kerül pénzbe ?
2013. febr. 1. 08:34

Köszi, lassan ezt azt megpróbálok, csak mindig van egy kis akadály!Közlekedés, pénz.. !

megnéztem az oldaladat , irigylésre méltóan fiatal vagy és csinos!

Rengeteget lefogytál, óriási munka lehett !Gratulálok!

Ez súly nem kevés ? Tudod tartani, vagy ngyon figyelni kell ? üdv Kuvaszka

37. Rozália (válaszként erre: 36. - Gumicsirke)
2013. febr. 1. 06:57
Lássuk be, azt ott lehet megcsinálni, ahol a közelben van aquafitness és pénz is van rá. Még aha nagyon jó is.
36. Gumicsirke (válaszként erre: 35. - Gumicsirke)
2013. febr. 1. 01:02
Ja, még annyit tennék hozzá, hogy anyukám is elmúlt 60 éves és ő hetente jár aqua fitnessre, ami tulajdonképpen a vízben végzett torna. Ennek pont az a lényege, hogy kíméli az ízületeket és súlyfelesleggel is nyugodtan lehet csinálni, nem terheli a lábat stb. Ajánlom neked is:)
2013. febr. 1. 00:53

Sok sikert kívánok, jó elhatározás:)

Majd belejössz egy idő után, tényleg teljesen rá lehet állni. Én mindig túlsúlyos voltam, sajna imádok enni..sokkal könnyebb lenne, ha nem lenne ennyi finom kaja..:))

Aztán lefogytam 30 kilót, amit már tartok is több, mint egy éve.

Neked azt ajánlom, hogy ne tilts meg magadnak minden finomat, mert nagyon hamar fel fogod adni és jól bekajálsz majd, ha megkívánsz valamit.

Én a reggeliből azóta kihagyom a kenyeret és vacsira már tényleg csak valami keveset és diétásat eszem, ebédre viszont bármit megeszem, csak kevesebbet. Nekem a pizza a gyengém, ami sajna nem épp fogyókúrás, de imádom, nem vagyok hajlandó lemondani róla. Azóta is eszem, na bumm, majd másnap kicsit visszafogom magam:)


De egyébként a kaják, amiket leírtál, teljesen jónak tűnnek..a folyadékra is figyelj oda azért:)

Sok sikert kívánok!

2013. jan. 31. 23:27
Jól teszed, hogy életmódváltással próbálsz fogyni, mert a gyorstalpalós fogyókúrák nem vezetnek sehova.
2013. jan. 31. 22:34
Ejjha! Drukkolok. Magával ragadó az írásod! :)
32. 1dd00295ba (válaszként erre: 28. - Vikuka)
2013. jan. 31. 16:51
Nagyon szép eredmény , majd alakul , amikor nem leszek dagi....!Köszi !Üdv
31. 1dd00295ba (válaszként erre: 29. - Vakri)
2013. jan. 31. 16:50

Gyönyörű eredmény, gratulálok!

Én is amikor fiatal voltam többször is adtam le nagy áldozat árán 20-30 kg-ot, ami aztán náhány év alatt visszajött!

Ilyen jó módszer mint ez, mégsem volt, mert nem éhezek és nem számolok! Persze mozogni sem tudok , mint akkor !

Azért aktív vagyok, ahogy reményem visszatért , így is egyre többet mocorgok itthon!Nem engedem , hogy szolgáljanak!

Mindenkinek minden jót kívánok !

Köszönöm kedves soraidat!Üdv Éva

2013. jan. 31. 16:40

Aranyos Sorstársaim, kedves "Barátnőim" !

Mivel sok bejegyzést kaptam már is ,, köszönöm, nagyon örülök neki!!Mindet többször is elolvasom, mert minden lehetőség érdekel!!

Megható ez az együttérzés, jókívánság!


Amit most gondolok :: József Attila : Tél című verse

Valami nagy nagy tüzet kéne rakni.....


Mindenki egy kicsit figyel a Másikra , az önmagának is ad !!

Köszönöm!!!!

29. vakri
2013. jan. 31. 16:37
Sok sikert és kitartást! Anyósomat is most műtötték egy hónapja, csípőprotézist kapott, hát tényleg jobb lenne minél kisebb súllyal menni a műtétre! Sikerülni fog! Én 3 éve fogytam le, majdnem 30 kilót, teljes életmódváltással, meg persze sok tornával, de anélkül is menni fog!
28. vikuka
2013. jan. 31. 16:15
csak annyit fűzök ehhez,hogy igazad van.. viszont! én is túl vagyok egy nagy fogyáson. én is változtattam! és fogytam nem egész 60-kilót! viszont minden nap eszem 10dkg sajtot! MINDEN NAP!:) ha oda figyelek mit eszem mikor eszem-.. jó persze én le mondtam a cukorról a fehér lisztes cuccokról a süti és társai és nagyon sok mindenről le mondtam! de a sajt az maradt! és tökéletesen működő képes vagyok a "sajtal":))
27. bnoi7525 (válaszként erre: 23. - 1dd00295ba)
2013. jan. 31. 15:57
Szia Eva! Nagyon sok kitartast es sikert kivanok neked az eletmodvaltashoz. En is most kezdem, eljutottam oda, hogy ereztem, most van itt az ideje. A legfontosabb az, hogy fejben mar eldolt, valtoztatni szeretnel. A kaloriabazis.hu-t en is tudom neked ajanlani, sokat segit, legalabb ha az elejen koveted a taplalkozasod, igy latod, hol csuszik el esetleg. Nekem sokat segit. Nem is gondolnad, hogy milyen sok kaloria van akar egy kanal olivaolajban is. Ezert fontos, hogy minden zsiradekmentesen probalj elkesziteni. Esetleg erdemes lenne egy etrendet dietetikussal osszeallittatni. En osszeallitottam magamnak egy alacsony kaloriatartalmu etrendet egy honapra, mert nekem segit ha latom hogy mit szabad ennem egy nap es nem kapdosok be ezt-azt csak egy falatot, valamint csak azt veszem meg a boltban ami kell a menuhoz es nem azt amit megkivanok. Persze mindenkinek maganak kell megtalalni azt az utat, amit kovetni tud. Megegyszer sok sikert kivanok neked!
2013. jan. 31. 15:55
2013. jan. 31. 15:52
Meglátod, rengeteget segít a hozzáállásod, akaraterőd, optimizmusod. Biztos sikerülni fog, lépésről lépésre.
2013. jan. 31. 15:45
Sok sikert kivanok a celod eleresehez!Szoritok hogy sikeruljon!!!
23. 1dd00295ba (válaszként erre: 12. - Arel)
2013. jan. 31. 15:14

Köszönöm szépen!Szerencsére nagyon aktív életem van , nem hagyom , hogy fekvő legyek!!Mint lélekben , mint testben hajrázok!

Eddig sokmindent megoldottam sikeresen, csak a súly nem !

Most viszont , hogy használom ,-amit tudtam, de nem törődtem vele, sikerül , már szépen beállt!Boldog vagyok !A nyáron szeretnék biciklizni!Vettem egy szuper mama kerékpárt !Jó itt ezen az oldalon, sok aranyos társ van !Ez kell nekem !Üdv Éva

22. 1dd00295ba (válaszként erre: 13. - Zena01)
2013. jan. 31. 15:09
Köszi, üdv Éva
21. 1dd00295ba (válaszként erre: 14. - Kisduna)
2013. jan. 31. 15:07

Aranyos vagy !Én most éppen azt szereteme ebben a próbálkozásban, hogy nem számolok.Úgy főzök, terítek, hogy kedves legyen a számomra , jól essen, ha megeszem, de ne a hagyományos kivitelben, hanem nagyon hasonlóan és válogatva a belevalót!

A mozgásra pedig parancsolom magamat, lassan lassan !! Szerencsére nem engedtem , hogy fekvő legyek, de nehéz!!Üdv mindenkinek , aki elfogad !Örüljünk egymásnak!!Puszi!Éva

20. Ayna (válaszként erre: 1. - 1dd00295ba)
2013. jan. 31. 15:00
Menni fog! :)
19. 1dd00295ba (válaszként erre: 14. - Kisduna)
2013. jan. 31. 14:42
Kedves vagy , köszönöm!Üdv Éva
18. 1dd00295ba (válaszként erre: 15. - Csitke)
2013. jan. 31. 14:41
Köszönöm, kedves vagy!Üdv Éva
17. 1dd00295ba (válaszként erre: 16. - Bepa)
2013. jan. 31. 14:40

Puszi azért, mert ezt mgértetted!!

Boldog vagyok , hogy itt is lehetek!!Üdv Éva

16. Bepa
2013. jan. 31. 13:55

Sok sikert a fogyáshoz és a műtétekhez! Nagyon remélem, hogy sikerül, mert aki ennyire szeretne változtatni, annak menni fog :)!

"Éljünk jól, boldogan, nem kövéren , mert az nem csak a csinosság, hanem az egészség is." Ezt a mondatodat tanítani kellene a fiatalokkal, és azokkal, akik jól érzik magukat a bőrükben kövéren, és nem akarnak változtatni!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook