Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Figyeljünk magunkra, amíg nem késő! fórum

Figyeljünk magunkra, amíg nem késő! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Figyeljünk magunkra, amíg nem késő!

1 2 3 4 5
15. Csitke
2013. jan. 31. 12:55
Sok sikert kívánok, bízom benn, hogy sikerül! :)
2013. jan. 31. 12:32

Szia! Én is csak biztatni tudlak és egy kis mankót nyújtani az étrendedhez.Ha még nem találtál rá a kalóriabázis.hu-ra nagyon sok segítséget ,tippet ,sorstársakat nyújt.Könnyeben tudod vezetni és kiszámolni a napi kalóriádat.Mert ha leírod mit eszel akkor lepődik meg az ember lánya mennyit visz be amit le kellene dolgozni.

Mozgás,az előttem szólók is említették kis lépésekkel de el kellene kezdeni a mozgást ha van lehetőséged elmenni fürdőbe ott könnyebb a mozgás.Én már voltam intenzív osztályon de még ott is jött a gyógytornász és az ágyba kellet fekve gyakorlatokat végezni.Szóval nincs lehetetlen,HAJRÁ KITARTÁS!

13. zena01
2013. jan. 31. 12:15
Sok sikert, kitartást és jó egészséget kívánok!
12. Arel
2013. jan. 31. 12:12

Szia!

Én is kitartást és sikereket kívánok a kitűzött célodhoz! Csatlakoznék egy előttem szólóhoz abban, hogy a mozgást valahogy mégiscsak jó lenne beilleszteni. Az első időkre vannak akár ülve végezhető tornák is, ami elsősorban a felsőtestet mozgatják meg, de legalább elkezdődik a testben egy folyamat. Kicsit később lehet már a könnyebb, sétálósakat is (pl. Leslie Samson). Sok anyag van a piacon, csak meg kell találni a megfelelőt.

2013. jan. 31. 12:02

Sok sikert és jó egészséget neked!


Dietetikussal beszéltél már? Nem csak a megfelelő hozzávalókról, hanem a főzési technikákról is nagyon sok hasznos tanácsot tudnak adni.

2013. jan. 31. 11:58
Sok sikert a fogyásodhoz, a műtéthez és gyors felépülést kívánok! :)
2013. jan. 31. 11:33

Magával ragadó az életszereteted! Az életmódváltáshoz sok kitartást, egészségedben mielőbbi javulást, és sok további, ilyen mosolygós életvidám napot kívánok neked!


A fogyásodhoz egy tipp: mozogj! Ha csak "totyogni" tudsz, akkor tedd azt! De napi rendszerességgel. Hamar látni fogod, hogy napról-napra többet bírsz. Apránként terheld a szervezeted, de örülj minden lépésnek, amivel többet mozogtál, mint tegnap!

2013. jan. 31. 11:31
Sok sikert és kitartást kívánok Neked! :))
2013. jan. 31. 11:22

Kedves Kuvaszka!


Remélem, mielőbb felépülsz és sikeres lesz a fogyókúra is! Akiben ennyi életvidámság és tetterő van, annak menni fog, ez tuti! ;-)

2013. jan. 31. 10:00
Sok sikert kívánok!! :)
2013. jan. 31. 09:47
Sok sikert,hosszú ,boldog ,egészséges , szeretetben,boldogságban gazdag életet kívánok neked!:)
2013. jan. 31. 09:36
Jó volt olvasni a cikkedet. Na nem azt, h bajod van, hanem a hangulatát és az akaratod. Nekem a héten diagnosztizáltak cukorbetegséget, és most tanulom én is, hogyan mit ehetek. Te nyilván nem vagy az, de a diéta ahogy írod valószínűleg hasonlít majd az enyémre. Én 165 cm vagyok és 69 kg, tehát a súlyommal nincs nagy baj, bár a doki szerint a hasamről kellene fogynom. Majd figyellek és tanulok :-)
2013. jan. 31. 09:22
Hajrá!!! ;)
2013. jan. 31. 09:19
Sok sikert a nagy fogyáshoz!:)
2013. jan. 31. 09:08
Segíthetünk egymásnak!
162 cm, 120 kg, 68 éves optimista nő vagyok. Négy protézis műtét előtt, aminek sikere akkor várható, ha legalább 30 kilót lefogyok 6 hónap alatt!
Beteg vagyok, most tanulom, hogy ne fogyózzak, hanem változtassak. Az EKG-s orvosom elmondta, amit én is tudtam, csak nem figyeltem rá, hogy milyen egyszerű a helyettesítés olyannal, ami a kalória mennyiségét alig nyomja fel, de jó is lehet.

Ugrás a teljes írásra: Figyeljünk magunkra, amíg nem késő!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook