Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feleségem szerelmes lett.... fórum

Feleségem szerelmes lett.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. okt. 8. 05:36

Kérdezd meg, ő mit szeretne?


Amúgy nem egyik napról a másikra esett szerelembe...

4. jajjj (válaszként erre: 1. - A4d688f8ed)
2014. okt. 8. 05:35

Hiába 30 év. Nem kéne ennyire megértőnek lenned. Ha ennyire megértő vagy, honnan tudja a feleséged, hogy fáj amit teszel. Ha nincs visszatartó erő, mi akadályozná meg a feleségedet abban, hogy még jobban megbántson. Ezzel nem azt mondom, hogy ordítsd, és próbálj az útjába állni, csak azt, hogy mond el neki, hogy érzed magad.

Amit végleg nem értek... miért te vagy a bűnös?

2014. okt. 8. 05:34

Igen van három

és nem akarok válni szeretem

25-éve vagyunk házasok.

2014. okt. 8. 05:33
gyerek van?
2014. okt. 8. 05:19

Üdvözletem mindenkinek.


Sajnos feleségem szerelmes lett, az első szerelmébe, 30 év után találkoztak újra, és szinte azonnal beleszeretett, elmondta, hogy beszélgettek, simogatták egymást, csókolóztak, szinte egész éjjel, hajnalban felmentek a férfi lakására, de ott sem történt más, hiszek neki ismerem már annyira, hogy tudjam mikor hazudik. Lelkileg össze van zavarodva, azt mondja hozzám tartozik, szeret, de most szerelmes lett az első szerelmébe, nem tehet róla.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Tudna valaki tanácsot adni?

Nem tudom mi a helyes viselkedés, nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, próbálok megértő lenni közben megőrülök állandóan ez jár a fejembe nem tudok a munkámra sem oda figyelni segítsetek.


Ritkán tudok ide fellépni, de minden hozzászólásra válaszolni fogok. Kérem a tisztelt hozzászólókat, hogy csak olyan írjon, aki nem pocskondiáz, ill. nem kötekedik, a másik hozzászólóval, ilyenekre nem vagyok kíváncsi. Csak az okos ( legyen pozitív, vagy negatív ) szívből jövő tanácsokat várok. Köszönettel: Bűnös

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook