Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epilepszia - A teljesebb életért fórum

Epilepszia - A teljesebb életért (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Epilepszia - A teljesebb életért

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
9050. agnes1219
2012. aug. 7. 11:03
trindigó-/moofly-sziasztók,én nekem sajnós,nincs ,a kereknevelést kikelet hagynóm.}viszónt,az lene a legfóntósab az életembe,a férjem ,és a házi meló.stb. szép napót kivánók.üdv ágnes
9049. 04d410066e (válaszként erre: 9048. - Moofly)
2012. aug. 7. 10:46
Gyerekes háztartásbeli lehet hogy lennék. De van, aki gyerek nélkül az. :) Ez utóbbit tuti nem bírnám. Bár szeretem a munkám nagyon, egyelőre nem tudom elképzelni, hogy abbahagyjam, szóval gyereket se akarok még emiatt... De biztos eljön mindennek az ideje. Valószínű, ha már a kezembe fognám a kisbabámat, úgy is ő lenne a legfontosabb, gondoljak most bármit is. :)
9048. moofly (válaszként erre: 9045. - 04d410066e)
2012. aug. 7. 10:38

Én is ilyen ja.De még nem gondoltam coca colás üvegre xD

Ha meg van a fizikai erőnlét,lehet egy csaj bármi. ;)

egy háztartásbeli sosem unatkozik,ha meg van idő,lehet menni a gyerekkel ki a szabadba.-de ki hogy van vele. :D

9047. moofly (válaszként erre: 9046. - Moofly)
2012. aug. 7. 10:34
*munkám (bert dem vok dáthás) :D
9046. moofly (válaszként erre: 9044. - Évi-)
2012. aug. 7. 10:33

Ja,oké.Én simán a munkával kötöttem össze,bár nem láttam benne logikát. :D

Én ahol először dolgoztam,sok volt a feszültség.Ment a fúrkálódás,féltékenység,szivatások stb,de aztán össze szoktunk. :D

Generációs különbségek,teljesítmény különbségek,beosztási különbségek stb.De nekem tetszett a munkáb,aztán nem érdekelt a sok höle nép. :D

9045. 04d410066e (válaszként erre: 9043. - Moofly)
2012. aug. 7. 10:03

Hát csajos. Nem csak a szőke hajamtól. :D Cicis, fenekes, vékonyderekú vagyok. Olyan coca-colás üveg. :D Plusz alacsony. Meg a sok évnyi tánc is meglátszik rajtam, leginkább a mozdulataimon, a járásomon.

Hát azért van férfi, női szakma szerintem. Mondjuk kőművesnek nehezen képzelek el nőt. :) Viccet félretéve, ahol tényleg nagyon kemény fizikai munka kell, oda jobb egy férfi. De az informatikában is túlnyomórészt férfiak vannak, egyetlen nővel sem dolgozom...

Nekem mindig az elején nehéz, ha megyek egy megbeszélésre, akkor mindig meglepődnek, hogy nem ilyenre számítottak. (Egy rosszul öltözött informatikus helyett megjelenik egy csinos szőke csaj.) Aztán hamar átfordítom előnyömre a dolgot, mert látják, hogy értek hozzá, és ez elismerést vált ki. :D Utána már nem bánják. :) De az elején nagyon ott kell lennem, hogy a hátrányból előnyt kovácsoljak. Már egyre jobban megy, de az elején kaptam pár beszólást, hogy most komolyan Te jöttél ide IT projektet letárgyalni??? És hasonlókat. :) De már nem akadok fent rajta.

Persze biztonsági őr szerintem simán lehet egy nőből is. :)

Háztartásbeliként nem tudom elképzelni magamat. :S Szerintem kikészülnék. Jó, ha lenne kisgyerekem, akkor ok, az kitölti az idődet, de egyébként megölne az unalom. :D

9044. Évi- (válaszként erre: 9043. - Moofly)
2012. aug. 7. 10:00
Helló! A virrasztást a tegnapi késői időpont miatt írtam. Az jutott eszembe, arról, hogy az anyukád jól érezte magát a munkahelyén, hogy voltak ilyen melóhelyek - nekem is volt - ahol nem annyira a munka számított. Jó volt a banda.
9043. moofly (válaszként erre: 9042. - 04d410066e)
2012. aug. 7. 09:52

Csajos csaj hehe."szőkére van festve a hajam" Ez má csajosság? Am nem kell ahhoz pasisnak lenni hogy valaki ilyen vagy olyan szakmát válasszon.-szerintem nincs férfi vagy női szakma.Ha megfelel fizikailag,nehezebb melót is csinálhat.És ha villanyszerelő lennék?-sztem ha megtanulja az ember,bármit megcsinálhat.

Anyám bútor gyárban dolgozott.Igaz,betanítottként,de nehéz melója volt.És szerette. :)

Már nem nagyon divat háztartásbelinek lenni,bár megmondom őszintén,én azt is szeretném..

Nem mondom hogy nem volt olyan szitu hogy "féltem".Izé hogy fel voltam rá készülve hogy na most nekem sanyi. :D Ilyenkor érvényesül a pszichológiai része,hogy mennyire bírod a terhelést,és milyen a probléma megoldó képességed.Néha több adrenalin kell mint hinné az ember. :D

9042. 04d410066e (válaszként erre: 9041. - Moofly)
2012. aug. 7. 09:42

Igazából talán mindegy, hogy férfi, vagy nő, csak legyen kedves. :) Ez a fontos. De nekem tetszenek a férfias szakmák, én informatikában dolgozom. Pedig nagyon csajos csaj vagyok, egyáltalán nem vagyok fiús, szőkére van festve a hajam, mindig szép a körmöm, csinos ruhákban járok, de így is valahogy a férfi szakmák felé húz a szívem. :)

Tinédzserként kezdtem sci-fiket és krimiket olvasni nagy erőkkel. Ilyenkor elképzeltem, hogy vagy astronauta leszek, vagy nyomozó. :D Persze reális alapja nem volt, de nagyon izgalmasnak találtam. :D

9041. moofly (válaszként erre: 9034. - 04d410066e)
2012. aug. 7. 09:01

/9031/ "jobb lenne, ha csajok lennének, akik akár segítenek is színben hozzád illő alapozót választani"

Most akkor csaj legyen,vagy "Egyszer belefutnék én is egy ilyenbe, de nem nagyon sikerül" ? xD

9040. moofly (válaszként erre: 9033. - Évi-)
2012. aug. 7. 08:59

Én simán leszólom,mert ez nem feladat köre.Volt hogy beszélgettem (ismerőssel) de a főnök még arra is harapott.

Az az őr vagy nem volt tisztában a feladatával,vagy nagy ívben c@rt rá. :D

9039. moofly (válaszként erre: 9032. - Évi-)
2012. aug. 7. 08:57

Virrasztás? Mááá hogy érted? :D

Természetesen nem tudtak róla.A gyógyszerek jó része a rutin vérképpel nem mutatható ki,így nem számoltam be róla.Akkoriban nem is voltam annyit rosszul,és nem volt myoclonus-om se.

Az első melóhelyemen már az ötödik éve dolgoztam,és nem tudta senki.Aztán "lebuktam" Épp a harmadik 16 órás melómat fejeztem be,aztán rosszul lettem.A főnök meg nem ment ki mikor a dokival beszéltem,így kénytelen voltam elismerni a "bűnömet" Nem rúgtak ki,csak olyan letolást kaptam mint állatka.Hogy miért nem szóltam hamarabb,akkor fel lennének készülve.

Az akkori főnököm alap szakmája ápoló volt,így simán átértékelte a helyzetet.Talán ez volt a szerencsém. :)

Ezután sem fogom reklámozni...

9038. moofly (válaszként erre: 9031. - 04d410066e)
2012. aug. 7. 08:51

Volt egy idő amikor gyakorlatilag kiröhögték aki biztonsági őrnek vagy rendőrnek megy nő létére.Mert az átlag szeme előtt az éjjeli sertés telep őrzés vagy disco kidobó embere lebeg.Viszont az olyan mint a hiperszuper marketek még sok munkahely (LOL most pont nem sok) ahol a női dolgozókkal jogszabály szerint női vagyonőri ellenőrzés lehetséges,biza szükséges.A ruházat ellenőrzés oké,amennyiben nem terjed ki az alsóneműre.

Volt rá példa hogy női rendőri intézkedést kértek,mert épp nem volt szolgálatban csak pasi.A nőci meg alsóneműbe lopta a cuccot. :D Sokszor megszegik ezt,csak akkor van bibi ha a nő tisztában van a jogival. :D Szal ja..

Hehehe,de ari vagy.Nos az őr munkaköri leírásában max az útbaigazítás tartozik,az hogy milyen alapozót vegyél vagy mi illik hozzád,az meg a boltos dolga. :D Sok DM-ben még nincs kamera,vagy nem megfelelően működik.(ez nem azt jelenti hogy futás lopni ;) )Ami a smink tesztelését illeti,vannak sokan akik még nincsenek tisztában a teszter termékekkel.és csak úgy látja az őr hogy mit tesztelsz,ha közelebb megy.(erre jó a kamera)Boltban,ahol egy személyes az őrzés,ott a munkaköri leírás arra terjed ki,hogy ahol a legtöbb vásárló van,azt figyelje.És ugye a járőrözés.Ha csak te vagy a boltban,akkor gyakorlatilag csak téged figyel..Az hogy hogy néz rád,az egy dolog..

Én úgy dolgoztam hogy minden lépésemet kamera rögzítette.(ez mondjuk röhej,de hát az őr is "véthet" mint párszor kiderült)és nem zavart.Nem azért figyeltek mert én bűnös vagyok,hanem mert ez a dolguk..

Ha te nem csináltál semmi rosszat,nem kell hogy idegesítsen.Viszont nem tudom,nem láttam hogy viselkedett,így nem mondom hogy igazságtalan vagy.-vannak kretén őrök ja. :D

Ezért jó az operátori megfigyelés,úgy simán rá lehet közelíteni kamerával anélkül,hogy zaklatásnak venné...

9037. Ncilány (válaszként erre: 9031. - 04d410066e)
2012. aug. 7. 05:58
Nem csak ott. Sp.. ba is tapasztaltam ilyent. Az ember sarkába vannak.
9036. Évi-
2012. aug. 6. 23:22

Egy másik topicot olvasgatok, tindigó is. Fűben fában orvosság a címe.

Ide írom, hátha valaki használni tudja valamire. A citromfű tea nagyon jó nyugtató hatással bír. Nálam Xanaxot váltott ki.

9035. Évi-
2012. aug. 6. 23:09

Azért sokat nem veszítettem volna én sem, ha kimarad az életemből, hivatkozott mindenkire, lányos zavarában, akinek ajándékba vette és micsoda sikere volt..

Annyira nem volt profi, mint a rúzsos.

9034. 04d410066e (válaszként erre: 9033. - Évi-)
2012. aug. 6. 22:57

Igen? Micsoda sztori! Blogra kívánkozik! :D Egyszer olvastam egy ilyen blogos sztorit, hogy a biztonsági őr segített rúzst választani egy kis hölgyeménynek, és közben elmondta, hogy bezzeg régen minden hölgy rúzsozta magát! Manapság meg ezt a pecsmeg szájfényt teszik magukra, már ha egyáltalán tesznek valamit a szájukra! Pedig egy igazi hölgyön mindig van rúzs! :D

Egyszer belefutnék én is egy ilyenbe, de nem nagyon sikerül. :)

9033. Évi- (válaszként erre: 9031. - 04d410066e)
2012. aug. 6. 22:45
Nekem egyszer még parfümöt is ajánlott a DM biztonsági őr. Ne szóld le őket, nem egyformák. Mondjuk leesett az állam. Megegyezett az izlésünk.:)
9032. Évi- (válaszként erre: 9030. - Moofly)
2012. aug. 6. 22:42

Szép virrasztást!

Tudtak az epiről?

2012. aug. 6. 22:41
Most gyorsan lecsekkoltam, jól emlékszem-e rá, hogy csaj vagy. :) De igen. Nő biztonsági őr, az klassz! Pl. én nem szeretem, hogy a dm-ben férfi biztonsági őrök vannak. Jobb lenne, ha csajok lennének, akik akár segítenek is színben hozzád illő alapozót választani, mert eladó ált. csak a pénztárban van. :D Vagy bármi másban. :) Ha a sminkeket elkezdem tesztelni, egyből ott áll a hátamba egy, és vizslat. (Nem hiszem, hogy bűnöző kinézetem lenne...) Ettől néha a kedvem is elmegy. De ilyenkor a szemébe nézek egyenesen, és kérdőn. Ekkor általában lesütik a szemüket. :D Ez valamiféle DM effektus lehet. :D
9030. moofly (válaszként erre: 9029. - 04d410066e)
2012. aug. 6. 22:35
Biztonsági őrnek. :D Szerencsére nem csalódtam,még az évben kaptam melót is közel öt évre..
9029. 04d410066e (válaszként erre: 9028. - Moofly)
2012. aug. 6. 20:34
És mivé képezted át magadat?
9028. moofly (válaszként erre: 9026. - 04d410066e)
2012. aug. 6. 20:23

Suli után (közben is diákmelós) én mindjárt dolgoztam,nem mondtam fel,első cégem megszűnt (sajnáltam is) utána fél évig munkanélküli voltam.Nem lógtam,átképeztem magam szerencsére állami támogatással.Találtam is munkát,válogatni valóm nem sok volt,nem mondtam nemet semmire.(nem abban a világban élünk)Aztán-csak hogy panaszkodjak is-valami folytán több rohamom lett,így sokat maradtam ki a munkából.Nem küldtek el mindjárt,de a gyógyszer cserék és magas adagok mellékhatása mellett már nem voltam 100%-os.Így simán elküldtek.Azóta nincs semmi.Vannak hirdetések,de inkább haljak éhen mint hogy qrvának álljak. :D

Hiba lenne azt mondani hogy áhh nem érdekel feladom.Ha ennyi volt,akkor szép lassan mindennek vége lesz.De addig minden nap egy új nap,örüljek annak is. :D

9027. agnes1219 (válaszként erre: 9026. - 04d410066e)
2012. aug. 6. 16:23
sziasztók ,tindigo-/türhető napót,eben a fóróságban,és remélem a hólnapijóbban indúl.}üdv ágnes
9026. 04d410066e (válaszként erre: 9025. - Moofly)
2012. aug. 6. 10:33

Én mindig kaptam melót. Talán leginkább annak köszönhető, hogy régebben tárgyalóképes angol és német-nyelvtudásom volt, sajnos németül már alig gagyogok, angolom még mindig egész jó. Plusz talpraesett voltam, és semmilyen meló nem derogált. Tinédzserkoromban rengeteget jártam takarítani is.

20 évesen fejeztem be a sulit, onnantól kezdve már csak dolgoztam. Írtam egy hsz-t, 10 pontba összeszedve, hogyan találj állást, talán hasznos Neked is. [link]

Mindig kaptam melót, 15 évesen kezdtem, azóta tizenvalahány munkahelyem volt, és mindig én mondtam fel. Többször több munkahely közül válogathattam. De én elég tudatos voltam mindig, plusz rengeteget tanultam.

Nekem most kezdődik egy nagyon izgalmas új munka, majd privibe megírom. :)

9025. moofly (válaszként erre: 9014. - 04d410066e)
2012. aug. 6. 10:24

Hááá nekem már oly mindegy,csak legyen valami."20 ezerből nem igazán tudok megélni. :D

Annyi helyre regiztem már meg adtam be önéletrajzot,hogy húúúú.

Asszem csinálok még párat és kiszórom repcsiről,hogy oda is eljusson ahova én nem.:D

És végül kaptál melót?Most is dolgozol?(lehet hogy már írtad,de vagy nem láttam,vagy likas az agyam) :D

9024. moofly (válaszként erre: 9020. - Ncilány)
2012. aug. 6. 10:19

Igazából nem a panaszkodás vagy a felmerült kérdések és félelmek a gond.Hanem az hogy ha felhozol bármivel kapcsolatban egy poénos vagy vigasznak szánt témát,megy a sértődés hogy ez komoly dolog ne nevess stb..

Szóval ha olyanom van,akkor szánok rá időt hogy megpróbáljam a témát kitárgyalva elterelni,nekem is jól jött anno a tanács és tapasztalatok megosztása.De van hogy neki sem kezdek..

Mint ahogy írod,leszívja az embert az hogy ha erőlködik mint állatka hogy a másikba lelket öntsön,aztán egy órás pofázás után ugyanott kötünk ki...

Én úgy vagyok vele,hogy kiszállok a mókuskerékből mert kirepülni rosszabb. :D

Oké,én is hisztis és nyafka vagyok néha,de ki nem? Itt lesz ma a legmelegebb.Azon kívül hogy fáj a fejem és gőzölgök,semmi bajom. :D


Cupp

9023. Ncilány (válaszként erre: 9022. - Évi-)
2012. aug. 5. 20:30

Pedig az egészet le akartam szedni, a képekkel együtt.

Néztem a híradót, és bizony nagy jégeső volt valahol. Nem tom a nevét a helységnek.

Holnap 40 °C is jósolnak.

9022. Évi-
2012. aug. 5. 18:37
Nézzétek meg Ncilány adatlapját, nagyon jó viccek vannak rajt!:)))
9021. Évi- (válaszként erre: 9020. - Ncilány)
2012. aug. 5. 18:33

Szia! Nekem sem lesz. Igyekeztem pedig. Sokat dolgoztam, hogy paprika és paradicsom legyen, talán sikerül.

Jég az ne!!!

Minden amiből élünk Isten szabad ege alatt alszik még egy darabig.

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook