Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Én, a várandós, egygyermekes, lassan diákká váló élettárs és háziasszony fórum

Én, a várandós, egygyermekes, lassan diákká váló élettárs és háziasszony (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én, a várandós, egygyermekes, lassan diákká váló élettárs és háziasszony

1 2 3 4 5
2011. szept. 17. 18:52

Jáj, csajok, olvassatok már bele a naplójába: rólam is ír: milyen megtisztelő:)

Amit ír, az persze, merő gúny, de én legalább vállalom magamról a fotót a nagy orrommal együtt:)

Jelzem, még így 40 felett, 4 gyerek után is (le merem fogadni) jobban festek, mint ő:)

A napló nagyon tanulságos, tele van "okos gondolatokkal", persze, az ő szintjéhez viszonyítva: magyarán, mindenki hülye, csak ő tökéletes...

111. gota (válaszként erre: 100. - 0b18315731)
2011. szept. 17. 18:24
Doris, most komolyan: én pl. nem bántottam a cikk íróját sem, és mégis más a véleményem. Nem lehetne ezt valahogy kulturáltabb formában megfogalmazni? Tudod, amit írtam korábban is: empátia... Miért kell mindig egymást "ledózerolni"? Nem kell mindenkinek egyetérteni. Én tudom, milyen gyerek mellett tanulni, nekem muszáj volt... És azóta is úgy látom, hogy ezt az időt lehetetlen visszahozni. De ha most megkérdeznéd a cikk íróját, hogy bántottam-e őt azzal, ahogy leírtam az eltérő véleményemet, biztosan azt fogja mondani, hogy nem. EMPÁTIA!!!
110. coci (válaszként erre: 108. - 13d03718f8)
2011. szept. 17. 18:21
nem baj, legalább végre elhúzott innen! csak most szegénynek nem tudom mi ad majd témát a naplójához, mert belenéztem és láttam, h szinte csak rólunk rizsázik:))ennyire kreatív...
109. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 1. - 3232b7bb0b)
2011. szept. 17. 18:19

Először is gratulálok a gyerekekhez! :-)

Nem olvastam végig, csak bele- beleolvastam a fórumba.


Manapság nem baj, ha egy nő több lábon áll egyszerre. Sőt... Igazából erre vagyunk rákényszerítve. Van egy nagyon jó barátnőm, ő azt szokta mondani, hogy egy nőnek kell, hogy legyen egy B. terve. Ha ezt számodra a tanulás és a diploma jelenti, akkor tedd ezt! Az elhatározás meg van benned, ne hagyd magad eltántorítani ettől. Bár nem írtad a cikkedben, hogy a párod mit szól a terveidhez, de bízom benne, hogy támogat.


Lehet, hogy nem is árt, ha egy kicsit kizökkensz az otthoni rutinokból, még ha nem is szórakozni mész, hanem iskolába. De ebből profitálni fogtok.


Tanulni soha nem késő!

108. 13d03718f8 (válaszként erre: 107. - Coci)
2011. szept. 17. 18:14

Egy biztos: lehet bárkinek tőlünk eltérő véleménye, nem is ezzel van a baj, hiszen nem vagyunk (szerencsére) egyformák, így könnyen előfordulhat nézet-különbség.

Csak a kultúra hiánya tud némileg felbosszantani:)

Aztán még ez a nő valahol állítólag moderátor, vagy mi. (Legalább is ezt állítja magáról)

107. coci (válaszként erre: 106. - 13d03718f8)
2011. szept. 17. 17:59
nem csodálom, ennyire már nem megy neki a "leereszkedés".
106. 13d03718f8 (válaszként erre: 105. - Coci)
2011. szept. 17. 17:56

Jah:) Olvassa, de nem érti, szegény:(

Nem is kell neki, nem neki szól:)

105. coci (válaszként erre: 104. - 13d03718f8)
2011. szept. 17. 17:55
szóval a napló dolgot neked írta... azt hittem csak egy oda nem illő mondat, ami valahogy kipattant a beteg agyából!:)
104. 13d03718f8 (válaszként erre: 97. - 0b18315731)
2011. szept. 17. 17:48

Nem tehetek róla "életke", hogy nyelvtan tudásod messze alulmúlja önmagát: nem tudod értelmezni, amiket olvasol...

A naplómban semmit nem javítottam ki, nekem megfelel: nem a te elvárásaid alapján fogom vezetni, bocs.

Hagyd abba a piszkálódást, amit te véleménynek titulálsz: vedd már észre, vesztettél:)

103. 13d03718f8 (válaszként erre: 102. - Coci)
2011. szept. 17. 17:46

:)

Én erre már nem tudok mit mondani:)

Már csak röhögni járok ide, vagy esetleg azért, hogy ha valamit nem hagyhatok szó nélkül, akkor azt szóvá tegyem.

Egyébként, meg veled értek egyet...

102. coci (válaszként erre: 100. - 0b18315731)
2011. szept. 17. 17:21
Hm..nekem is eszembe jutott valami...hogy is van?? Bagoly mondja...?:)) szeretnél te akkora nyomort, mint ami nekem van!! Csak tudod az az ilyen kis szánalmas, beképzelt, okoskodó- és magát rohadt intelligensnek hivő - luvnyáknak, mint te nem adatik meg!! Nem baj, talán te is változol... Ne feledd, orvosi segítséget nem szégyen kérni!!! Neked nagy szükséged lenne rá kislány! (Ja bocsika..nő..) Az off-odról meg a bye-bye-odról meg annyit, h úgyse fogod tudni Te ezt szó nélkül hagyni...kár is lenne, mert istenit szórakozom ám rajtad. Kérlek, h oszd még az észt!!! Alacsonyodj még le hatalmas elméddel hozzánk, te istennő:)))Téged aztán állatkertben kéne mutogatni!!!
101. e31f48b5f6 (válaszként erre: 99. - Coci)
2011. szept. 17. 17:17
:)))
100. 0b18315731 (válaszként erre: 99. - Coci)
2011. szept. 17. 17:09

Érdekes mégis írod a süket szövegedet:-)


Néha majd olvasom!Igen nagy nyomorod lehet,másra se vagy képes,csak hogy a fórumokon fitogtasd azt a maréknyi lepke agyadat Drágám,ha már ismét csak személyeskedünk!:-)


Off...hiszen a szinted alacsony így is eléggé le ereszkedtem hozzátok,kár volt!Sajnos nem vagyok tévedhetetlen!

Jó nektek,hogy láttok,monitoron keresztül....

Annyira gyenge,hogy más nincs tőletek csak a folytonos személyeskedés!


Másnem arra jó volt,hogy a cikk írója mindezeket olvassa és jót vidul rajtatok,mást nem lehet!

Őt puszilom és sok sikert kívánok neki még az életben és hogy legyen szerencséje az ilyen nőket mint ti,kikerülnie!:-)

Nektek is minden jót!Jah és persze boldogságot....gazdagságot...vagy ha már megvan akkor még több jót kívánok az életben.


Lehet ám ezt így is!:-)

Off!Bye-bye!

99. coci (válaszként erre: 98. - E31f48b5f6)
2011. szept. 17. 16:50
Pont erre írta, h okos enged, szamár szenved. Na Ő nem enged!!!:D Az a baj, h valszeg mindenki leszarja ezt a NŐT, nem csak mi:)))
98. e31f48b5f6 (válaszként erre: 97. - 0b18315731)
2011. szept. 17. 16:42
Ha nem izgatna mit írnak rólad nem reagálnál habzó szájjal minden vadidegen elejtett félmondatára. Hidd el mi "némberek" aztán tényleg "leszarjuk" ki vagy te.
97. 0b18315731 (válaszként erre: 96. - Coci)
2011. szept. 17. 16:34

Édes Drágám!Engem akinek szeretnie kell az szeret is,látod úgy személyeskedsz,hogy azt se tudod ki vagyok és milyenek az életkörülményeim.Köszike jól vagyok és igen leszek terhes is és stb.Nem én vagyok direkt rosszindulatú mint ti.28 évesen meg nő és nem lány!Tudod van egy jó mondásmokos enged szamár szenved!:-)Nem gyanus,hogy amiket írtok az engem cseppet sem hat meg?Szerinted hol érdekel,hogy te szerinted én boldog vagyok vagy sem?Én tudom és azt is,hogy ezek amiket csináltok szánalmas kapálózások.Nincs kép rólam,mert nem reklámozom magam.Talán-igen remélem már átírtad a naplódat.Ha valaki éppen pozitív az már egyből...érdekes,de sajna ilyen nők is mint ti akadnak a Hoxán!:-)Szép életvitelt és további jó fortyongást!Ha pedig még ezt fokozzátok remélem azért agyvérzést nem kaptok!:-)))

Puszika kár lenne:-)

96. coci
2011. szept. 17. 15:44

Jaaj Lányok, Lányok!! Hát milyenek vagytok (velem együtt)?! Ne bántsuk már ezt a szegény lányt!! Nem látjátok, hogy szerencsétlennek valószínűleg semmi öröme az életben?? Azt nem tudom, hogy ezért lett ilyen, amilyen, vagy épp a stílus miatt nem talál rá a boldogságra, de mindenesetre ne rúgjunk bele még mi is!! Inkább sajnáljátok!! Szegénykém, nem mindenkinek jut ki a boldogságból:( Örüljünk, hogy boldogok vagyunk, hogy nekünk nem kell így szenvedni.

Általános alsóban volt egy lány,gazdag szülők..mindene megvolt, sok játék, nagy szülinapi partyk stb.. nagyon irigy voltam rá.. na, akkor én is így viselkedtem vele, mint Doris itt mindenkivel. Vicces, 7-8 évesen osztottam az észt és gonoszkodtam. De anyukám Nekem megtanította, h ez nem szép dolog, így felnőtt fejjel természetesen már nem vagyok ilyen. Na Istenem, ez valakinek kimaradt...


Drága Doris! Kívánom Neked, h meg tudj változni és Te is boldog légy az életben.Legyen egy szerető férjed, édes gyermekeid (hozzájuk segítséged)! Csak vigyázz! Mert a biológiai órád már lassan ketyegni kezd...ha nem változol gyorsan, baj lehet...:)

95. 13d03718f8 (válaszként erre: 92. - 0b18315731)
2011. szept. 17. 15:17

Látom, te vagy az, aki mindent szó szerint vesz.

A naplómat nem kötelező olvasni, és sehol nem állítom "édes", hogy a talán, az motiváló szó.

Ha már vetted a fáradtságot, hogy utánam kutakodj, akkor legalább olvass rendesen...

Fekete-fehér kép rólam: mert tetszik így. Rólad viszont "életke" egy képet sem látok...

Talán nem bírna el a nyomdafesték?!

2011. szept. 17. 14:12
:-D :-D :-D
93. Ági05 (válaszként erre: 91. - 0b18315731)
2011. szept. 17. 10:04
Nem kell ennyire magas lóról beszélni,ez is csak téged minősít!
92. 0b18315731 (válaszként erre: 85. - 13d03718f8)
2011. szept. 17. 09:55
Alattam már csak programozók vannak,nem osztok senkit sem az az én főnököm dolga!Nincs is felvétel,nem is lesz!:-)Érdekelne amúgy a Talán,neked mióta motíváló szó?Érdekelne,hogy miért csak fekete fehér képet töltesz fel magadról?Ezt privibe is megírhatod bármikor,szivesen elolvasnám,tudod ez csak női kíváncsiság!Kedves,drága hölgyek!Maradok tisztelettel felétek későbbiekben is,gondolom még valamelyik fórumon összefutunk!Puszika!:-DDDSzép napot neked is!
91. 0b18315731 (válaszként erre: 89. - Ági05)
2011. szept. 17. 09:51
Nem kell félned ezektől!:-)Tőlem meg pláne nem.Hol vagyok főnök?Szerintem jobb ha nem tudod,annyit elárulok,nem ezen az oldalon és természetesen a jövőhöz van köze ami az internethez kapcsolódik édes!Nyugodj meg!:-)Szép napot!Puszika!
90. 0b18315731 (válaszként erre: 87. - Cindyke)
2011. szept. 17. 09:49
Te is igazán okos vagy,de sajna nem talált,nekem még egy főnököm van aki boldog házasságban él,de ehhez neked sincs semmi közöd.Látod megint csak úgy tudsz kommentezni,hogy személyeskedsz,többre nem futja.Ez mutatja az értékeidet emberileg így éteren keresztül is.Viszont gondolom valaki így is szeret,ennek pedig te igazán örülhetsz.Én továbbra is kívánok neked minden jót,viszont ez nem rajtam fog múlni csak is rajtad!Puszi!Szép napot neked!
89. Ági05 (válaszként erre: 87. - Cindyke)
2011. szept. 17. 09:39
Ettől féltem :),hogy jól gondolom,hol főnök Doriska :)
88. 0b18315731 (válaszként erre: 86. - E31f48b5f6)
2011. szept. 17. 09:37
:-)))Óhh,de okos vagy,mert valahol már olvastad,hogy alacsony vagyok?Jaja,én is figyeltem,te mekkora fórum királylány vagy!Kiforgatod a cikk írók szavait és ha megnyílvánulsz süt belőled a rosszindulat,te pozitívan még állítom cikket nem kommenteztél.
87. Cindyke (válaszként erre: 84. - Ági05)
2011. szept. 17. 08:57

Az ilyen típusú "főnökök" járnak azokhoz a hölgyekhez, akiknek fizetnek érte hogy jól elnáspángolják ne adj' Isten csecsemőként kezeljék :-)

Doriskám nehogy magadra vedd, csak általánosságban írtam mint mindig, kommentálni sem szükséges ezáltal.

86. e31f48b5f6 (válaszként erre: 83. - 0b18315731)
2011. szept. 17. 00:57

Nem vagy véletlenül alacsony? Úgy viselkedsz mint akinek Napóleon komplexusa van.


Az individuálpszichológia vezette be a kisebbségi kompexus fogalmát. Eszerint az ember születésétől fogva az egója felsőbbrendűségi érzésétől vezéreltetve arra törekszik, hogy uralkodjon környezetén és hatalmát afelett erősítse. Természetesen a környezet és a társadalom ezt a dominanciatörekvést szabályozza illetve elnyomja a szocializációs mechanizmusok által. Ennek a mechanizmusnak a hibái, a alacsony társadalmi státusz vagy az eltérő fizikai tuladonságok miatti lenézés illetve a gyermekkorban a nagyfokú mellőzés azonban megbetegítheti a lelket és az individuumban frusztációt, kisebbségi érzést kelthet. Az egó ekkor kisebbségi komplexust fejleszt ki magában, mely hamis énképet vetít a tudatba és így további kudarcokat, sőt pszichoszomatikus betegségeket okozhat. Kompenzációként végletesen egocentrikus viselkedésre is késztetheti a kisebbségi komplexussal élő embert, aki ugyanúgy figyelmen kívül hagyja környezetét, ahogy saját magát is mellőzve látta a környezete által.


A kisebbségi komplexus egy fajtája az alacsony emberekben esetenként kifejlődő Napóleon komplexus.

Napóleon komplexusnak azt a tünetegyüttest nevezzük, mely leginkább az alacsony emberekre jellemző. A betegség nevét egyre inkább alkalmazzák olyanokra is, akiknek valamiféle kisebbrendűségi érzéssel küzdenek, és állandóan túlkompenzálnak az élet egyéb területein, azaz ott próbálnak meg sokkal jobban érvényesülni, hogy eltereljék mások figyelmét az őket oly nagyon zavaró hibájukról.


Szerintem mindezek jellemzők rád. Kérlek keress fel egy pszichológust!

85. 13d03718f8 (válaszként erre: 83. - 0b18315731)
2011. szept. 16. 22:07

Nem csak egy fórumot szoktam látogatni, valamelyikben olvastam. Asszem a nős pasisban említetted...

Érdekes, te mindenkiben meglátod a rosszindulatot, meg a trágárságot, csak azt nem veszed észre, te miket írsz. Nem gondolom, hogy szeretnék ott dolgozni, ahol te vagy a főnök...

Képzelem, szegény beosztottak, ha nem értenek veled egyet, akkor leugatod a hajukat?! :)

84. Ági05 (válaszként erre: 83. - 0b18315731)
2011. szept. 16. 21:44
Milyen stílust engedsz meg magadnak? Még ha a cikk írója védené magát az rendben lenne.De kultúrált nő,s csak finoman tette.Sajnálom,hogy ebben az országban ilyen ember főnök lehet,jó stresszes az a munkahely a beosztottaknak :(((
83. 0b18315731 (válaszként erre: 80. - 13d03718f8)
2011. szept. 16. 20:00
Akinek nem inge nem veszi magára.Valóban van véleményed nekem is van.Sose becsüld le az ellenfelet ez egy örök igazság.Mondjuk a büntis dolog nagyon tetszett,elárulnád kitől vagy ilyen jól értesült?Elárulnád,hogy az mikor x-ek fogjunk össze és kérjük a tiltását,az mennyire emberi?Semennyire!Én itt nem vagyok főnök csak felhasználó,de ahol főnök vagyok ilyen stílust amit képviselnek,gyorsan el vannak intézve.Én nem érzem magam trágárnak attól ami a szivemen a számon.Ennyi!Az pedig ki utál ki szeret,teljesen mellékes,mindkét tábor elfér!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook