Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló anyák mindennapjai fórum

Egyedülálló anyák mindennapjai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
299. fe20557d00 (válaszként erre: 297. - Zsu77)
2007. okt. 14. 17:27

Már szakítottam a párommal.És nem azért mert nem lenne rendes velem...talán túlságosan is;),de nem ez az oka,hanem az hogy nem szeretem őt!!Szeretni akartam csak!,de rájöttem nem megy.Rámtört a valóság....próbáltam szédíteni magam,de már egyre jobban nem tudtam a szerepet játszani.

Jaj holnap tényleg szoríts nekem;)

Az utolsó mondatod megnyugtat így könnyebb lesz túllépned az exen....ez jó ha így gondolod!!:))

298. Zsu77 (válaszként erre: 296. - Fe20557d00)
2007. okt. 14. 10:35
Én nekem meg sikerült visszahíznom azt a jópár kilót amit ebben a herce-hurcában leadtam. 10 kg-al voltam kevesebb, mint a pocakosság előtt. Most aztán meg kellene állni, mert átesek a ló túloldalára:D
297. Zsu77 (válaszként erre: 295. - Fe20557d00)
2007. okt. 14. 10:26

Szorítok a hétfő miatt, is többek között. Gondolkodóba ejtettél. Írtad még régebben, hogy van egy új kapcsolatod és nagyon rendes fickó, de most meg mintha nem igazán működne.

Az exed törődése folyamatosan kétségek között tarthat. Nem írígyellek miatta, ez a se veled, se nélküled a világon a legrosszabb állapot.

Az én exem még a kislányért sem aggódik, nem mutatja ki a szeretetét (mások előtt megjátsza), hát engem meg egyenesen utál. Én nagyon szerettem őt, de rájöttem, csak érdekből kellettem neki. Soha nem vett volna feleségül, ha nem jön a kicsi. Neki más fogalmai vannak az apai és férji szerepekről. Így talán könnyebb túljutnom rajta. Amikor találkozunk nem az elképzelt jövőt sajnálom, hanem a megvalósítható jövő jut az eszeme és hálát adok az égnek, hogy ebben ő már nem szerepel.

296. fe20557d00 (válaszként erre: 295. - Fe20557d00)
2007. okt. 12. 17:52
Ja még azt akartam írni,hogy minden rosszban van valami jó....a betegségem által visszanyertem verseny alakom:))Olyan szépen lement az a 3 kiló plusz a pocimról:)meg egy picit máshonnan is fogytam na most kell észnél lenni és nem vissza hízni!!
295. fe20557d00 (válaszként erre: 294. - Zsu77)
2007. okt. 12. 17:11

Szia!Hát nem semmi amit a volt férjedről írsz....mennyi pali össze tenné mind a két kezét ha ilyen csinos lenne a felesége,főleg szülés után!Tényleg egy lelketlen vadállat lehet....egy nőnek a terhesség idején sok támogatásra bíztatásra és elismerésre van szűksége...nem hogy kritikára főleg alaptalnul.Mert ha egy nem törődőm hájkollekcióra rászól a férje...azt valahol megértem,de így??


Van aki szeret téged a kislányod:)) ez tuti és biztos vagyok benne,hogy a szüleid is!Anno nekem is sokat segítettek a barátok...most is!!

Az nem baj,ha még nem vagy nyitott újra...látod én annak éreztem magamat még se jött úgy össze ahogy szerettem volna,pedig a srác nagyon megérdemelné...:(

Félek a hétfőtől,de nagyon bízom benne,hogy sikerül megcsinálni!!

294. Zsu77 (válaszként erre: 292. - Fe20557d00)
2007. okt. 12. 12:16

Jézusom, akkor újra kell menned. Jól kiidegeled magadat, aztán kezdheted előlről.

Örülök, hogy nem estél depresszióba, abár a legtöbben ezt nem veszik észre, de te (úgy érzem az írásaidból) ismered magad annyira, hogy ezt tudjad.

Én jól vagyok, sikerült jó pár kilót, kicsit már többet a kelleténél:D, híznom. Így végre nem egy bőr és csontkupacnak érzem magamat, hanem egy erős, nőies nőnek. Ez sokat lendített megcsappant önbizalmamnak. Pocakos koromban az ex azt mondta: Nézz magadon végig! Kinek kellenél így? Aztán a mikor girhes lettem ugyanezt mondta, most meg lekövérezett. Én voltam a dinka, hogy egyáltalán meghallottam ezeket a megjegyzéseket.

Néha rossz anyának érzem magamat, mert nem vagyok minden pillanatba a kicsimmel, aztán ezen túljutok, mert amit együtt vagyunk időt nagyon tartalmasnak érzem.

Néha azt hiszem engem senki sem szeret, de akkor felhív egy barát. Szóval ingadozok. Egy biztos: a válásom nem érdekel, borzasztó ember, kegyetlen, lelketlen, szó szerint megbolondultam volna mellette. A csaj csak ráadás, ez a férfi önmagán kívül mást szeretni csak képmutatásból és mert "elvárják"-ból tud. Valahol már a kapcsolatunk elején tudtam, de nem akartam észrevenni. Pedig már akkor is önző volt, minden téren.

Érdekes, hogy nem vágyok társra. Életem során párszor szakad meg kapcsolat, korrekten, nem megcsalással, de hamar jött egy új. Most el sem tudom képzelni. Remélem nem leszek a gyerekemen csüngő pár nélküli anyuka, mert akkor nagyon utálnám magamat:D

Ne izgulj a hétfő miatt, minden rendben lesz és így biztos hatni fog az altató. Bízz a dokiban.

Tényleg, eltűntek a többiek. Remélem azért ők is fognak jelentkezni.

2007. okt. 11. 17:33
Hmmmm!Ebbe a topikba már csak ketten maradtunk??
292. fe20557d00 (válaszként erre: 289. - Zsu77)
2007. okt. 11. 17:33

Voltam a viszgálaton,de nem sikerült...sajnos,mert képzeld el nem hatott az altató amitt kaptam nem tudtam elkábulni így fennt voltam és egyszerűen nem bírtam lenyelni a csövet...:((

Azt mondta a doki hihetetlen hogy ennyire nem hatott a gyógyszer,úgyhogy hétfőn megyek másik helyre,ott állítólag profibb a doki.

Nagyon fura a volt férjed....nem értem ez neki miért jó,főleg a nőjének....brrrr.Nem csodálom,hogy nem szívesen adod a picit.Nálunk egyszer fordult elő,hogy hozta haza még nagyon picike volt a kislányom olyan másfél éves és csupa láz volt...mondom neki nektek fel sem tűnt hogy lázas a gyerek???Annak az agyonművelt nőjének sem???Aki anyuka???Az exem előtt mértem meg a lázát 38,5 volt:(

Meg egyszer volt olyan,hogy fulladásos köhögéssel hozta haza ,de abba az időbe amikor szokta nem előbb ám!!!Akkor is mondom,nem tűnt fel hogy fullad a gyerek?Rögtön ügyeletre rohantam vele...:(szóval nálunk is voltak ilyenek,de egy jó ideje már nem.

És a te lelked hogy van??

291. fe20557d00 (válaszként erre: 290. - Zsu77)
2007. okt. 11. 17:25

Szia!Igaz nehéz időszakomat élem,de szerencsére nem estem depresszióba...:)

Sokat olvasok és az rengeteget segít,hisz most itthon vagyok betegszabin.Most aztán tényleg foglalkozhatom magammal persze a betegség leküzdése az első,de ez így a kettő tutira össze is függ!:))

290. Zsu77
2007. okt. 11. 10:12
Bogica, most olvastam a -gondolatok- c. topikot. Az az idézet nem hiába fogott meg téged. Ismerem ezt az érzést és valőszínűleg már párszor te is találkoztál ezzel és mindig túljutottál. Ne hagyd magad fallal körülvenni. A világnak szűksége van rád, nehogy elzárkózz. Add magadat, mindegy, ha sírsz, vagy nevetsz, haragszol, vagy szeretsz egy a lényeg érezz minden érzelmet és élj.
289. Zsu77 (válaszként erre: 288. - Fe20557d00)
2007. okt. 11. 10:03

Szia!

Köszönjük a dicséretet, nagyon jól esik:)))

Voltál a vizsgálaton? Mit mondtak? Annyit gondolok rád, milyen igazságtalan néha az élet, amikor rendeződni látszanak az mindennapok, történik valami ami fenekestől felforgat mindent.

Emlékszem egyszer írtad, hogy milyen szép szerelem volt a tiétek. Ami szép volt az nem múlik el nyom nélkül. Ennek ellenére azt mondom, annyi mindenen átmentél, olyan erőt sugárzol, ezen is túljutsz.

Az ex nehéz kérdés. Nem hiszem, hogy valaha bízni tudnál benne, főleg ,hogy semmi bajotok nem volt egymással mégis becsajozott. Az viszont jó dolog, hogy bármikor, bármiben számíthatsz rá. Ez a kislányotoknak is jót tesz.

Bárcsak ez nálunk is működne. Mi ott tartunk, hogy egyik nap lemondja a látogatást, programot szervezek, erre ő mégis csak jön, persze közben röhög a telefonba és a háttérben a csajszi is. Megvallom hányingerem van tőlük. Nem akar útlevelet csináltatni a kicsinek, mert ő nem viheti ki. A hétvégén kicsit náthásak voltunk, erre a hűvös szélben kivitte egy szál bodyban és naciban a játszótérre, semmi innivalót nem vittek és nem is szólt. 1 órán át sírva kerestem őket. Kislány lilára váltan kicserepesedett szájjal megkönnyebbülve bújt a mellényem alá. Az hittem agyoncsapom, de szépen szóltam, hogy ilyet nem szabad csinálni. Ezek után ő elvinné Pestre egy délutánt és csodálkozik, hogy nem engedem. Lehet, hogy eltúlzom a dolgot, de nem érzem biztonságban a picit amikor vele van. Nem figyel rá kellőképpen.

Ezek a picik olyan hálásak és akkora szeretet van bennük, akkor erőt adnak még a legnehezebb helyzetben is. Olvastam egyszer, hogy az anyukák sokkal előbb gyógyulnak fel minden nyavalyából, mint a gyermektelen nők, vagy a férfiak. Lehet benne valami:)))

Remélem most nem tartottak bent és tudsz írni.

288. fe20557d00 (válaszként erre: 287. - Zsu77)
2007. okt. 9. 11:17

Istenem milyen szép a kislányod és te is nagyon nagyon csinos vagy.!!!!Nem értem a férfiakat:(

Amúgy most voltam kontrollon és szépen javulnak az eredményeim....ennek nagyon örülök.Holnap megyek még egy vizsgálatra ami talán választ adhat az álalpotom kialakulására.

Hogy szépen alakul-e körülöttem minden....hát nem biztos....:(nagyon össze vannak az érzéseim kuszálódva és ez a betegség csak rátett:((

Az a baj hogy az exem akkor is így törődött velem amikor volt csaja és előtte is....ezért fura nekem ez az egész és ezért tud a mai napig felkavarni....

Nem vagyok jó passzban,most anyukám itt van velem,mert a kórházból is úgy engedtek ki ,hogy nem lehetek egyedül...bár már igen,de most olyan jó hogy anyu itt van:)

Se lelekileg se testileg nem vagyok a toppon....na de a kicsi lányom ne tudd meg,hihetetlen mit nyújtott nekem ez alatt az idő alatt.Igazi kis társ és annyira szeret ezt olyan jó érezni:)

Veletek mi újság?

287. Zsu77 (válaszként erre: 286. - Fe20557d00)
2007. okt. 9. 10:04

Szia! teljesen elszörnyűlödtem, hogy mi is történt veled. Mi ez a betegség? Nagyon rosszra gondolok.

Pedig olyan szépen alakult már minden körülötted. Nem is értem, hogy miért jön mindig újabb és újabb baj, hát nem elég ami eddig volt.

Rendes az exed, de ez nem más, mint lelkiismeret furdalás. Akkor kellett volna így törődni veled amikor még nem csajozott be. Valószínűleg boldogtalan és előjött belőle a szerető, gondos férji szerep, hátha nálad talál egy kis boldogságot, hiszen beteg vagy és ilyenkor az embernek 1-2 jó szó is elég, hátmég egy kis törődés.

Most eggyel legyél elfoglalva, hogy minnél előbb meggyógyulj. Szűksége van a kislányodnak rád! Pihenj és egyél sokat, erősödjél meg. Aztán amikor van időd írj, hogy miként vagytok.

286. fe20557d00 (válaszként erre: 285. - Zsu77)
2007. okt. 4. 18:22

Szia Zsu!!!Eltüntem,mert sajnos 9 napot voltam kórházban.394. bogica10 2007-10-03 20:52

Már éreztem hónapok óta,hogy valami nincs rendben nálam..egyre fáradékonyabb voltam majd a végén már ott tartottam hogy szédültem néha homályosan láttam,elkültek vérvételre,de már haza nem értem...életveszélyes vérképpel,egyből csontvelőt vettek,hogy kizárjanak bizonyos betegségeket,majd elkezdték a terápiát...kaptam injekcókat,gyógyszert a véradást mindenképp el akarta kerülni a doki...a vírusok stb....miatt és hála elkezdett dolgozni 9 nap után a szervezetem:)Most tuti 1 hónapig nem dolgozhatok amíg a vörösvérsejtek nem leszenk olyan értékűek,amivel már dolgozhatok.

Ezt egy másik topkból másőltam be,hogy ne keljen újra leírnom.

Szóval az a rengeteg tünet amik voltak hát ezt takarták nem mást.Még vannak hátra vizsgálatok,és ma azt mondták amikor a zárójelentést megkaptam,hogy ebben az évben ne is álmodjak munkáról:(

Szóval igen Zsu!A sors térdre kényszerít és a sok bánat megboszulja magát,és az emberi feletti teljesítmények.....A volt férjem két naponta nálam volt a vizsgálatokat kifizeti...megíjedt,de valahol ebbe ő is részese hogy ide jutottam.Én meg naivan azt hittem 1 hónap elég a gyógyulásomhoz..

285. Zsu77 (válaszként erre: 284. - Fe20557d00)
2007. szept. 28. 12:08

Szia Bogica! Segít a gyógyszer valamelyest? Valószínűleg ez a "nyugodt", "gondtalan" élet is csak "javít" a helyzeten. Azért mindig megdöbbenek, hogy a legnagyobb káros dolog az életünkben a stressz. Kikészül az ember idegileg, aztán ennek következményeként elsősorban a gyomor és a szív. Eszembe szokott jutni az utcabeli idős nénike, aki 90 éves és mindig a szokásos szöveget nyomja: Milyen könnyű a mai fiataloknak.

Amikor ő fiatal volt más életet éltek, ma a mindennapi megélhetésért kell küzdeni olyan munkahelyen ahol még az alapvető igények sincsenek meg. Pl. Nálatok miért kell hidegben ücsörögni? Spórol a cég a számlán, te meg marad csendben és örülj, hogy fázva betegen dolgozhatsz valamicskéért. Ráadásul mivel egyedül neveled a kislányodat még otthon is teljes ember kell, 2 szülő helyett kell mindent megoldani. Csoda, hogy ilyen nyavalyák veszik elő az embert?

Na jól kibosszankodtam magamat.

Örülök, hogy a kislányod jól van és remélem te is javulsz. Nálunk minden rendben van, tegnap előtt adta be az ügyvéd a keresetet az aláírt megállapodással együtt. Most már csak időpontra várunk. Néha rámtör, hogyha másként csinálok dolgokat akkor talán nem itt járnánk, aztán az apuka produkál valami olyat, ami megerősíti bennem, hogy én bármit tettem volna, ez az ember alkalmatlan, hogy családban éljen, mint férj csapni való és apukaként sem debütál valami fényesen.

Tudom, most sok problémád van, de ha tudsz írj!

284. fe20557d00 (válaszként erre: 283. - Zsu77)
2007. szept. 23. 10:47

Szia zsu!Ez a betegség is a savszinttel van összefüggésbe.

Most hogy kerek legyen a történet meg is fáztam.Kicsit ki vagyok akadva a munkahelyemre,ahol nagyon hideg van nincs fűtés és 8 órán keresztül ülőmunkát végzünk.Amikor reggel bemegyek az az első hogy egy vastag pulcsit felkapok pluszba rá egy bélelet mellényt...és még úgy is fázom.Az igazgató meg nem engedi a hősugárzó használatát:((A kolleganőmnek már arcüreg gyulladás van én meg most fáztam meg...:(

Még van egy vizsgálat amire el kell mennem vérvétel,mert azon is kiakadt a dokim,hogy elhanyagolom azt is.....és valóban kellenne mert már sokszor ülve elalszom olyan fáradt tudok lenni.

Kicsi lányom teljesen jól van és ez a lényeg;)Nenm vagyok elfogult......de OLYAN ÜGYES:)))

Ti hogy vagytok?

283. Zsu77 (válaszként erre: 281. - Fe20557d00)
2007. szept. 20. 16:49

Szia! Nagyon sajnálom, hogy beteg lettél, de ez valószínűleg évek alatt, főleg a "nyugodt" időszakban alakult ki, aztán most tetőzött. Pontosan nem tudom mi ez a betegség. Majd belenézek a topikba. Én gyomorfekélyes és magas savszintes vagyok. Irtó rossz, főleg amikor beidegeskedek és összehúz a görcs és annyira begörcsölök, hogy összeesek. Az elmúlt 1 évben szinte nincs olyan hét:(((

Ma voltam aláírni a megegyezést. Olvasom-olvasom és egy rakás hibát találok. Még jó, hogy a tegnapjuk olyan kellemesen telt, mert ma aztán volt kellemetlenség:))) Én megcsak bájosan vigyorogtam.

Ma bejelentettem mindenkinek (apuka, anyós stb.): Akkor hívjanak, ha valóban a kicsi érdekli őket, nem érdekel senkinek a joga, lelke, hasfájása, csak egy emberé és az a kislányom. Amint a gyereket használják fel saját kicsinyes céljuk elérésére vége a jópofinak amit eddig csináltam.

Teljesen igazad van a legfontosabb: Élni és élni hagyni.

Örülök, hogy a kicsid jól van és szereti az ovit. Nagy szó, legalábbis nekem, mert én utáltam oviba járni.

Vigyázz magadra és a picikére is, ne sokat betegeskedjetek, gyógyulj meg mihamarabb (legalábbis tünetmentes legyél).

282. fe20557d00 (válaszként erre: 281. - Fe20557d00)
2007. szept. 19. 20:47

Jé írás közben elküldte magától....na mindegy folytatom itt.

A drága édes apuka miért nem tnulta azt a jogot hogy tisztelje benned a nőt és az anyát és nem ilyen módon kilépni egy házasságból.Bocsi,csak felhúzott. Annyira nem lehet most neked könnyű....,de olyan erősnek tűnsz!!

A nővéredék pedig ne haragudj,de ők is kicsit elgondolkodhatnának,hogy most nehogymár tőled kérjenek csak úgy pénzt...jaj hihetetlen mindneki magával foglalkozik,de hogy te hogy boldogulsz majd egyedül az mellékes??

amúgy nálam ez a változás a betegség...,de picurkám nagyon jól van és élvezi az óvit:))

Minden jót!Írj!

281. fe20557d00 (válaszként erre: 280. - Zsu77)
2007. szept. 19. 20:42

Szia:)Belemerültem az otthonszülős topikba...:)))Meg indítottam egyet "Van köztünk refluxos?"Nézz bele...nincs kedvem mégegyszer beírni.

Te ez az ügyvédnő nem fordítva ül egy kissé a bilin???Totoál felháborított amit írtál...a rohadt életeb úgy bírom ezt a mindnehez van jogom című történetet csak éppen ahhoz felejtik el a jogukat az emberek amihez a leginkább kéne NORMÁLISAN ÉLNI!!!ÉS ÉLNI HAGYNI!!

280. Zsu77
2007. szept. 19. 15:54

Nem jelentkezik senki, de remélem nem betegségek miatt.

Nálunk zajlik az élet. Apuka kavarni próbált. tegnap felhívott, hogy szeretné a kicsit 2 éves korától elvinni. Na ne már, eddig alig akart jönni aztán most meg nem bír várni 3 éves koráig. drága anyós ötlete lehetett. Az ügyvédnőm édesen megkérdezte, hogy miért nem engedem. Csalódtam benne. Mindenesetre maradt a 3 éves koráig szombatonként jön, aztán fokozatosan, ha a pici is úgy akarja elviheti. Már most megszakad a szívem, de ezt is le kell nyelnem.

Ügyvédem még annyit megjegyzett, hogy még jó, hogy én csak holnap tudok menni, mert a fiúk (apuka+ügyvéd) ma voltak és olyan kellemes hangultban írták alá a papírokat.

Köszi, és mi lenne, ha a másik fél ügyvédje lenne? Megpróbálok lenyugodni és holnap aláírom én is. Indulhat a bíróságra minden papír.

279. Zsu77 (válaszként erre: 278. - Fe20557d00)
2007. szept. 15. 00:06

Szia!

Jól van, vagyis nem lázas, de nagyon nyűgös, gondolom inkább a fogai miatt.

Megszületett nálunk a megállapodás, szerdán írjuk alá, aztán mennek az ügyvédek a bíróságra. Nekem nem éppen a legkedvezőbb a megállapodás, de már nem akarok vitázni, csak magamat örlöm vele.

Holnap jön a kedves anyós is a kedves kisfiával. Szerdán este felhívott, 4 hónap után, hogy eljönne megnézni a kicsit. Gyere mondtam, aztán regélt a sajnálom, hogy így alakult és a hogy hiányzik a kicsiről, de nem hatott meg. Miért nem jött, vagy hívott fel? Miért csak a fiát oktatgatta?

Ezt megtetőzvén ma estefelé felhívott az apósom. Decemberben beszéltünk utóljára. Ő is elrebegte a mindennap gondolok rátok, a hiányoztok és a sajnálom, hogy váltok, nem kellene szöveget. Majd közölte eljönne a párjával és a lányukkal megnézni a kisunokát. Erre is azt mondtam, gyertek.

Mi ez a nagy nagyszülői érdeklődés? Vagyha már rögzítették a jogaikat a megállapodásban akkor egye kutya egyszer gyakoroljuk is? Miért most és mi ez az egész? Ismervén őket valami van a háttérben, de nem tudom mi. Itt nem a szeretett unokáról van szó.

Itthon is volt egy kis vita, pénzügyek. Segítsek a nővéreméknek, mint évek óta mindig, aztán amikor azt montam most nem tudok ajándékba adni ennyi pénz (autót vesznek, valamennyi hiányzik hozzá), meg kell adni, még a szüleim is beduzzogtak. Úgyhogy most én is morcos hangulatomban vagyok és valahogy fáradt is. Majd túljutok rajta.

Milyen allergiád van? Vagyis mire vagy allergiás?

278. fe20557d00 (válaszként erre: 277. - Zsu77)
2007. szept. 13. 19:29

Szia!Hogy van a kicsid az oltás óta?

Apukával 3 éve vagyunk külön,már egyáltalán nem kavarnak fel ezek a telefonok.Ennyi áldozatot megért,mégha sokáig fel is kavart,hogy a kislányunk békében lásson minket és jó legyen a kapcsolatuk.

Bár ehhez két ember kell...nem is tudom mit tennék,ha bunkóskodott volna,korrekt volt a válásnál is.

Mostanában annyira fáradt vagyok napközben nem tudom mi van velem ha tehetném csak aludnék.Kedden megyek allergia vizsgálatra:(kivagyok már attól is...szóval most kicsit puffogós a hangulatom mert olyan levert vagyok napok óta.Biztos ez az allergia is közre játszik.

277. Zsu77 (válaszként erre: 276. - Fe20557d00)
2007. szept. 11. 07:30

Tegnap voltunk 15 hós oltáson. Anyukáék meg kukoricát törtek. Nem mentünk le, így dolgozni sem voltam. Szegény kicsimet megviseli a foga, de már kint van a 11. Pont tegnap szakította át az ínyét. Fog+oltás+időjárás iszonyat nyűgöt hisztit eredményezett.

Érdekes lehetett szülőin lenni neked:))) Milyen jó, hogy ennyi mindent szerveznek és külön foglalkozások is vannak. A balett és a néptánc nagyon szuper. Én is néptáncoltam egész sokáig. Mindekettő nagy fegyelmet és pontosságot követel meg, ez csak a hasznára van a piciknak, élvezetesen szokják meg.

Apuka nem semmi. Mióta vagytok külön? Biztos tudja, hogy van párod, így még te is izgalmasabb vagy neki és ha még a kicsihez is ennyire ragaszkodik, érthető az üzengetés.

Viszont tény, hogy eőbb gondolkodhatott volna, de hát mindig az az édes ami elérhetetlen, izgalmas, újdonság. Te ezt, hogy viseled? Nagyon felkavar?

Megyek pakolok, mert ma már megyünk le, majd pénteken jövünk haza.

Szép napot!

2007. szept. 10. 20:42

Zsu77!Hogy vagytok?Nekem nagyon húzós napom volt.Voltam szülői értékezleten,ahol olyan jó kis programokat soroltak.Sok helyre mennek kirándulni a gyerekek és színházba is fognak járni rendszeresen.Különfoglalkozásra meg úgy néz ki balettra vagy népitáncra iratom be picurkát:)

Régebben dolgoztam óvodában óvonőként és olyan fura volt most a másik oldalon ülni...:)

Apuka ma megint küldött sms-t sokszor olyan érzésem van, hogy honvágya van....és tényleg hiányzik neki babókája,pedig két naponta látja.Dehát az önzése és farka sajnos előrébb való volt mint az igazi értékek az életben....most meg üzenget.

275. fe20557d00 (válaszként erre: 273. - 29f8245603)
2007. szept. 10. 20:37
Szia!Voltál a picivel dokinál?
274. Zsu77 (válaszként erre: 273. - 29f8245603)
2007. szept. 10. 07:06

Igazad van, az a biztos, ha megnézik. Legalább mondanak valamit és nem őrlöd magadat.

Apuka olyan, mint nálunk. Amennyiben valami baj van fűnek fának elmondja, de közben nem is érdkli igazán a dolog.

2007. szept. 9. 17:14

persze ideges vagyok a pénz miatt de probálok nem rágodni,idegeskedni rajta nehogy megérezze,viszont az apukája már az őrületbe kerget vele mert mindenhol ezt mondogatja és már megőrit vele hogy mindne második mondata ez,viszont látszik rajta hogy nem igazán szivből jön...már kivagyok töle.

holnap ugyis megyünk a dokinénihez és röntgenre mert az a biztos addig meg hallgathatom az apukáját....már kivagyok.

zsu77 sajnálom hogy neked is ilyen remek anyosod van,azt hittem csak az enyém képes elfelejteni hogy nagyi.

272. Zsu77 (válaszként erre: 270. - 29f8245603)
2007. szept. 9. 10:00

Nem költöztünk. Mi a szüleim házában élünk. Ezt a házat nekem adták, mivel a nővéremnek építettek. Ennek ellenére szeretnék lakást venni, de ezt is a-tól z-ig felújítattam. Már vettem volna lakást, de a férjem nagy, színpompás esküvőt akart. Persze ez rengetegbe került, a kicsire szinte csak én költöttem és most még a betétemet is feleznem kell vele. Mégcsak megse fordult a fejében, hogy az az enyém. A kicsi nevére köti le a ráeső részt, ami korrekt lenne, hanem lakásra lett volna pakolgatva és Eszter még pici, mit fog érni 17 év múlva ez a pénz.

Az én anyósom és sógorom tegnap itt voltak a környéken, jött az apuka, de ők mégcsak fel sem hívnak. Semmi kapcsolat nincs a kicsivel. Azért beleiratták az egyzségbe, hogy milyen jogaik vannak még nekeik is.

Etess a kicsivel jó sok rostosat, aztán ne félj kijön az a pénz.

271. 29f8245603 (válaszként erre: 267. - Fe20557d00)
2007. szept. 9. 09:31
miota vagy együtt a pároddal és hogy tudod összeegyeztetni a gyerköccel?jó hétvégét továbbra is mindenkinek,már ami hátravan belőle!!:)
270. 29f8245603 (válaszként erre: 268. - Zsu77)
2007. szept. 9. 09:25
biztos remek lehet most festés szönyegezés után megujjulva...költöztetek is?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook