Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló anyák mindennapjai fórum

Egyedülálló anyák mindennapjai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
359. 70a5a27405 (válaszként erre: 358. - Ari :))
2008. jan. 8. 22:31

Talán azért szültél neki, mert te is rózsaszín világban éltél, mint én. De az biztos hogy mindketten nagyot huppantunk!

Hát igen, mindenre van pénze, csak pont a gyerektartásra nem, az ilyentől sok jót nem várhatsz. Csak magára gondol, és más megszűnik létezni számára, azaz rendesen egoista, önző. Ja és egy álllat!! Nem emberi tulajdonságokkal!!

Van egy srác a vasúton dolgozik mint én. Nagyon rendes kedves srác. Épp azon gondolkoztam máma, hogy ő mindig megkérdezi mi van a gyerekkel, hogy haladok vele, milyen változásokat tapasztalok. Neki nics családja, nem is nős. Viszont nagyon szeretek vele beszélgetni, és hogy a gyerek felől érdeklődik, az meg egyenesen jó érzéssel tölt el!! Ő nem rég szakitott egy gyermekes anyával, mert az depis volt valamilyen szinten, most nincs neki igazából barátnője sem. Megkérdeztem tőle hogy hogy telt a szilvesztere, azt mondta hogy nem olyan mint régen, a haverjai már mind családot alapítottak, és hát ő nem igazán volt úgy el. Őszinte leszek, nekem sem volt igazán színvonalas, talán mert nem volt társam, neki sem...

Megkérdeztem kíváncsíságból, hogy szeretne már családot alapítani, de ő is úgy van mint én, egy kicsit vonakodik tőle. Nem tudom hogy lesz e valami egyszer köztünk, de lehet hogy kezdek beleszerelmesedni, bár tudom hogy vigyáznom kell...., mert már egyszer megütöttem magam.

358. Ari :) (válaszként erre: 357. - 70a5a27405)
2008. jan. 6. 20:33

sziasztok,

merre vagytok?

nálunk a helyzet kezd eldurvulni. közölte, hogy nem fizet addig gyerektartást (még a szeptemberivel is tartozik, tehát összesen idáig 5 havival....) amig nem lesz tárgyalás. de azért a pofáját lett volna képe feltolni... na mondtam nincs pénz nincs gyerek.

ő ezt fordította vissza, hogy nem kapok addig pénzt, amig nincs tárgyalás.

hát szép kilátások.

ígyhát nem jött. ezzel mindig el tudom riasztani.


nem is kell a pénze, dobálja csak a játékgépbe. ezt is most tudtam meg, hogy melója nincs most, de cigire, benzinre, kávéra és játékgépbe meg piára van. tök sokat részeg.

ezt a lentiektől tudom.


hát remélem lemond magától a gyerekről, mert én egy ilyennel nem kívánok még telefonon beszélni se. a gyereket meg egyenesen féltem tőle...


hogy lehettem ekkora hülye, hogy ennek szültem szegény gyereket? illetve magamnak, de egy ilyen hülyének is????? :(

357. 70a5a27405 (válaszként erre: 355. - Ari :))
2007. dec. 27. 09:24
Ne aggódj tényleg feleslegesen. Ott van a picid, az mindent el tud feledtetni veled. Legalábbis gondolom. Egy biztos nekem jó hogy mostanában nincs hapsim. Az lenne furcsa, ha lenne!! Nem tudom hogy egyátalán el tudnék fogadni egyet is . Nagyot fordult velem a világ!!
356. Ari :) (válaszként erre: 338. - Zsu77)
2007. dec. 25. 16:08

Zsu,

merre vagy? remélem nincs gond nálatok.

most volt időm végigolvasni az egész fórumot, hát érdekes volt, mit ne mondjak.

így legalább nem érzem egyedül magam :(

355. Ari :) (válaszként erre: 353. - 70a5a27405)
2007. dec. 25. 10:42

köszi a jókivánságokat :)


hát ettől én már semmit nem várok. Ja, direkt provokál. közöltem vele, hogy biztos nem megyünk le hozzá, hülyék lennénk. tavaly onnan menekültünk haza anyámékhoz karácsonyozni. jó, mi?


úgyhogy bosszúból a nőjével töltötte a szent estét. ezen kicsit felhúztam az agyam, de végülis semmi értelme nem volt, mert azt a libát is nagyon sajnálom, hogy pont ebbe az asshole-be zúgott bele. hát nem lesz könnyű élete, ha egyáltalán sokáig meg lesz.


azt nem értem még, hogy mit nyomul rám még mindig, ha egyszer már összeszedett ott lent valami tyúkot? miért nem éri be azzal? nem a gyerek miatt jön, az tuti. de most már le akarom zárni az egészet, még idén, eme lúzer év záró akkordjaként.


nem kívánok tovább részt venni az életében semmilyen szinten, mert ez a 2-3 év idegeskedés pont elég volt.


szerintem örülj neki, hogy nem jön, én örülnék, mert így tuti elfelejthetnénk egymást végre, és a gyereket se kavarná meg.

szerinted azzal mit ér a gyerek, hogy látja másfél-2 havonta?

vagy jöjjön rendesen, 2 hetente, vagy ne jöjjön egyáltalán. ja és még nekünk kell hozzá igazodni, mert neki a munka előbbre való.

hát persze. majd a bíróság is hozzá fog igazodni. :)


hihetetlen mit képzel ez magáról. na idegelje tovább a lenti luvnyákat, én nyugodtan akarok élni kettesben a pici babával.


ha tényleg hiányzunk neki, mármint a gyerek, akkor fel fog jönni 1-2 órára is hozzá. többet úgyse engedek, mert akkor kezdődik minden előlről. az ittalvás, zabálás. mert persze mindent felzabál, tv-zik, dvd-zik és számítógépezik. na és a gyerekhez jön. aha.


múltkor megetette azzal a kajával, amit én vettem, és amit én csináltam. hát így könnyű. mekkora hülye vagyok, te jó ég. már sztem mindenki rajtam röhög. azt hittem okosabb vagyok, de azért hihetetlen, hogy mennyire más tud lenni az ember, ha már gyerek van.


most jó xarul érzem magam, de ha belegondolok, hogy mérhetetlen szabadságom lesz, és azt csinálunk amit akarunk, nem korlátozhat be eza görény (mert folyamatosan próbálkozik vele) és még minimum 1 évet itthon leszek, de az is lehet , hogy 2-t.

tiszta hülye vagyok, hogy ilyeneken aggódok.

2007. dec. 24. 21:53
Minden fórumozó csajnak és fiúnak Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok.
353. 70a5a27405 (válaszként erre: 352. - Ari :))
2007. dec. 24. 21:51

Még karácsonykor se tudja moderálni, magát, végül is mit várhat az ember egy ilyen egyéntől nem?

Mindkettőtőknek jobb lenne ha végképp lekopna! Csak még nehezebbé teszi a napokat mikor eljön hozzátok.

Nem is tudom minek léteznek ilyen emberek a világon. Azért hogy a másik ember életét megkeserítsék!

De legalább jön, nem úgy mint az én gyerekem apja.

352. Ari :) (válaszként erre: 351. - 70a5a27405)
2007. dec. 24. 08:20

szia,

itt vagyunk. (legalábbis én :))

látogatóba volt nálunk gyerekem apja 1 napot. persze az sem telt el veszekedés nélkül. az ég világon nem hozott semmit sem a gyereknek, sem nekem (nem is tudom, mit vártam) igaz vett még egy hete ajándékot a gyereknek, de akkor sem állítok be sehova üres kézzel, nem?


lehet én vagyok maradi :(


nagyot nézett, hogy megvan a tárgyalás időpontja (tényleg, kiküldték pár napja a bírósági papírt) és persze vitázott, hogy miért nem elég egy közjegyzői papír, a pénzből meg úgyse kapok többet szerinte.

szerintem meg nem elég egy közjegyzői, márcsak azért sem,mert abszolút nem bízok ebben az emberben, és tuti nem fogja adni a lóvét, és nem is fog feljönni, ha olyan ügyben kéne intézkedni, amihez kellene ő is.


ezek a fejlemények vannak.


persze rendületlenül hív minket, hogy menjünk le hozzá egy pár napra. ja persze, hogy ott is veszekedjünk, és nekem jöjjön, ha beiszik. na arra várhat.

ezt nem hiszem el, hogy ettől már sose szabadulok? teljesen egyértelmű, hogy nem a gyerek érdekli, hanem rám nyomul, elég sajátos stílusban.

unom.


Boldog Karácsonyt mindenkinek :-/

2007. dec. 22. 04:17
Csajok merre vagytok!!!
350. 70a5a27405 (válaszként erre: 338. - Zsu77)
2007. dec. 20. 11:23

Meg is lett, igaz nem mertem elmenni a sztrájk miatt, igy telefonon megbeszéltük a Czeizellel az eredményt.

Azt mondta hogy mint a 46 kromoszóma megvan és nincs bennük törés, tehát jó! Tehát amit kerestek azt nem találták meg a vérében. A lényeg hogy negatív lett, nincs semmilyen elváltozás! Azaz nincs genetikai háttér! Azt mondta ha még akarok majd egyszer gyereket feltétlenül keressem fel előtte.

Az "autizmus- naná hogy esőember" fórumban az egyik hozzászoló azt mondta, hogy ezt nem genetikailag állapítják meg hogy valaki autista, és ebben igaza is van. Hanem a viselkedéséből. Van olyan autista aki közben lesz az, lehet hogy a gyerekemnél is így lehet.

A lényeg hogy jó lett a véreredmény! Talán majd jövőre elvisszük Bükihez Pestre.

nehézfémvizsgálatra, és talán ott kiderülnek dolgok. Legalábbis remélem.

349. Ari :) (válaszként erre: 348. - Ebcd068b9d)
2007. dec. 18. 11:08

szia Hhenna,

hát sajna azért aggódok, mert az állam , ill az önkormányzat sem szereti azoknak megelőlegezni, akiktől aztán nem tud mit behajtani :(

meg aztán nekem kell ezután is majd kuncsorogni az önk-nál. az se megoldás, ha leültetik, mert akkor ugyanúgy nem lesz pénzem :(

szóval semmi sem jó, de azért köszi, hogy írtál, reménykedek, hogy nem lesz nagy hercehurca.

végülis ő nem tudja a kötelességét, marha jó, hogy nekem kell utána császkálni a babával. azért még remélem, hogy adja majd rendesen, aztán nem lesz gond. (bár idáig se adta :( )

348. ebcd068b9d (válaszként erre: 345. - Ari :))
2007. dec. 17. 22:03

Szia Ari!


Én még az expocisba irogatok, bár valójában itt (is) lenne a helyem.

Amiatt ne fájjon a fejed, ha semmi nincsen a nevén, és bejelentve sincsen. A gyámügy illetve az állam megelőlegezi a gyerektartást, és ha lesz valamilyen keresete, akkor letiltják, vagy megterhelik a tulajdonát, esetleg le is ülheti az összeget. Van ismerősöm, aki már két éve így - az államtól - kapja a tartásdíjat.

347. Ari :) (válaszként erre: 346. - 70a5a27405)
2007. dec. 17. 21:06

szia,

hú de későn neteztél. vagy korán ? :)

hát hallod, Neked sem volt egyszerűbb a dolog. Ez szeret minket, az tuti, a maga módján. neki is voltak visszaszerzési hadműveletei, de elég érdekesen adta elő telefonon... viszont jön, 1-2 havonta, mikor hogy van pénze, megmondtam neki, h nincs pénz, nincs gyerek. amúgy most kezdi érdekelni a gyerek,hogy már lehet vele kommunikálni. nagyon édes baba, értelmes, barátkozó.

szegény, akkor ő ilyen speckó suliba is jár? mármint a tiéd. vagy még kicsi? mekkora?


hát az alkohol nálunk is jelen volt, mármint nála, olyankor agresszív lett, nekem is jött, én meg nem hagytam magam, azt bunyó volt... szóval én már tudtam, mikor a gyerek született, és a munkája fontosabb volt annál, minthogy fia születik, hogy lelépünk onnan hamarosan. ígyis vártam eleget, adtam neki esélyt, úgy érzem mindent megtettem.


hát én is elég ökör voltam, sokan mondták (beleértve a szüleimet is) hogy városi értelmiségi lány nem fog összeilleni egy vidéki kétkezi munkással. hát ez ígyis lett. nekem semmi bajom sem az értelmiségiekkel, sem a vidékiekkel, sem a kétkezi munkásokkal. de ez a teória itt bevált. hiába, aki 30éve pesten él, nem tud megszokni egy falut. de ez ugyanígy van fordítva is. ő sem tudta megszokni pestet.


szóval már itt gyanut kellett volna fognom és hagyni az egészet a francba , de gondoltam, ha már ismerem 15 éve, és azóta teper értem (valószínű teperni is fog, míg él) akkor baj nem lehet.

hát lett. képtelenek vagyunk együtt élni. de ez azért van, mert akkora egó, csak ő számít. magának megvesz mindent, telefon, ruha, szerszámok, stb, csak a gyereknek meg nekem semmit. most kezdett el neki is vásárolni... de olyan szinten, hogy az utolsó boltot, számlát, csekket, mindent én fizettem mikor ott voltunk, és még kölcsön is adtam, én barom...

sőt még előre kifizettem a lenti albit, fél évre, és úgy húztam el...


gondolhatod, már az se érdekelt. azért spóroltam éveken át, dolgoztam folyamatos műszakban karácsonykor szilveszterkor mindig, hogy elkölthessem erre a kreténre. hát én is elég idióta voltam.


de már vége. most elvagyunk, ha nem keres, én se keresem, ha jön, beengedem, azt ennyi. 2 havonta kibirok vele 1-2 napot.

2007. dec. 17. 05:24

Hát hogyne csak nem zsebből. Egyszer valamikor utána felhívott, hát nagyon kiakadtam, de jól van. Azt is mondta hogy: ,, szeret, csak nem úgy ahogy régen". Vagyis ő szerinte már csak szerettel szeret. Hát ki hiszi azt el! Én biztos nem! Nekem elhiheted, annyira nem erőltette meg magát hogy visszaszerezzen magának. Férfinak egyszóval nulla.

Hát egyszer volt nálunk, de akkor se mivégettünk, hanem mert hozta a perköltséget. Talán egy órát sem volt itt! Az én meglátásom szerint egyátalán nem érdekelte a gyereke. Megkérdeztem tőle, hogy: ,, Megfogod egy kicsit?" Mikor odaadtam a kezébe a picit, a gyerek elkezdett sírni. Hát vissza is vettem tőle. Innentől kezdve a büdös életben nem érdekelte a gyereke és nem is jött azóta se hozzánk. Ha felhívott, egyszer nem kérdezte meg mi van a gyerekkel. Ha mindent egybevetek apának is nullla! Talán jobb is így, mert egyátalán nem örülnék a látványának, viszont az apai jogaival élhetne. De, nem kényszer a disznótor!!

Ellene nem fogom nevelni, viszont a gyerek autista így a "betegségéből" kifolyólag nem nyitott az emberek felé! Így valószínű hogy az apja felé sem! Szóval érted mire gondolok?

Neki van bejelentett munkahelye, mozdonyvezető Dombóváron. Jól keres úgyhogy egyátalán nem sajnálom!! Lehetne neki pénze, ha az évek során, nem tütükézte volna el! Talán egy saját lakása is lehetne. De nem, el kell b...ni a pénzt, és egy csomó adósságot csinálni, na és én hülye meg vele akartam leélni az életem. Ja rózsaszín álomban éltem, de nagyot huppantam. Hát ez van.

345. Ari :) (válaszként erre: 344. - 70a5a27405)
2007. dec. 16. 20:35

jézus. arra volt pénze, mi?

az a gáz, hogy ennek nincs bejelentett munkája, nem is volt, és semmi nincs a nevén. így nem sokra számíthatok. :(

gondolkoztam az ügyvéden én is, már ajánlottak, de meg akarom várni az első tárgyalást, úgyis lesz második, ha nem lesz megegyezés. ha nem közelítenek az álláspontok, akkor úgyse megyek bele.

tehát lesz egy második is, valamikor jövő nyáron, ha így haladunk :(

igazad van, én se megyek le, nem röhögtetem ki magam. már nyáron voltunk az apjánál másfél hetet abba a nagy melegbe, egész nap strandoltunk, még csak 10 hónapos volt a gyerek. az meg le se xarta, hajnaltól estig dolgozott. aztán leléptünk, mikor kiderült, hogy volt nője (engem hivogatott az a lúzer tyúk) ami akkor már nem érdekelt, csak elegem lett belőle, meg a melegnek is vége lett :)

mi pesten lakunk, ő meg 120 km-re, szóval jóóóóó messze .


már megmondtam, hogy ne igérgessen semmit a gyereknek se, mert már megérti, hiába nem beszél még. mert persze ígérget, hogy jön, meg minden, aztán másfél-két havonta eszi fel a fene.

amúgy meg hivogat, csekkolgat, hogy van e már pasim, meg ilyenek. ja, persze a pici baba mellett minden nap discoba járok ismerkedni...

344. 70a5a27405 (válaszként erre: 343. - Ari :))
2007. dec. 16. 02:28

Őneki ez a vizsgálat (2003) kb. 286.000 forintjába került, amit ő fizetett. De mivel nem volt egyben annyi pénze, hónaponként vonták tőle.

Én viszont nem fogok hozzájuk elmenni a gyerekkel, mert nem is itt laknak hanem Iregszemcsén, mi meg Bátaszéken. Majd ha akarnak jönnek. Ha nem akkor nem. Én nem teszek feléjük egy lépést sem!!

Én ügyvédnőt fogadtam, de szerintem elég gyorsan le is ment ez a hercehurca. Mikor vége volt az utolsó tárgyalásnak, gyorsan visszarohantam a bírónőhőz mert majdnem lemaradt a lényeg, és azt kértem hogy a gyerektartást ezen számú bankkártyára kérném utalni!! Nagyon meg voltam elégedve!!

343. Ari :) (válaszként erre: 342. - 70a5a27405)
2007. dec. 15. 20:20

na, mondom én, hogy ugyanaz a pasink volt :)))

én még mindig várok a bíróságra. sose lesz tárgyalás. :(

nálunk is jött ezzel a hülye dumával, de mivel egy kicsit hasonlít rá, meg nem lett feka, vagy kínai, ezért rájött, hogy mégis...


ez csak néha fizet, mikor van pénze, van hogy 3 hónapig semmi, köszi.. ezt akarom leszabályoztatni.

én se tiltom, jön, mikor akar, de nagyon nem erölteti meg magát. amit én se bánok.

én is beszélek néha a nővérével, hívnak oda hozzájuk, de nem szívesen megyek le abba a városba, míg nincs lezárva az ügyünk. most igaz, hogy normális, de akkor se hiszem, hogy lemegyünk, bár nagyon hívnak. végülis nem hozzá mennénk, hanem a tesójához. ők nem tudnak sajnos feljönni pestre.

még meg hányom vetem :)


a dns viszont egy csomó pénz volt, nem? az szép lehetett.... :(

342. 70a5a27405 (válaszként erre: 341. - Ari :))
2007. dec. 14. 20:00

Nálunk is így volt. Mi sem voltunk összeházasodva, és csak utólag vette a nevére a gyereket. Közben megjártuk a bíróságot is, nehogy már jó érezze magát. Benyögte hogy:,,nem biztos benne hogy ő a gyerek apja". Innentől kezdve meg kellett csináltatni a DNS vizsgálatot, és kiderült hogy ő az apa!!! Én tuti biztos voltam benne hogy ő az apa!

És fizet mint atom, de nem csekken, mert nem bízom benne!

Nálunk is leginkább csak édesanyámra számíthatok.

Hozzánk egyátalán nem jön. Nem érdekli hogy van gyereke. Senki nem tiltja meg hogy eljöjjön hozzánk, de ő nem él apai jogaival, szesszel annál inkább... A húgával néha beszélek telefonon, mert az legalább normális.

Nálunk sem lesz kutyából szalonna. Jobb is így.

341. Ari :) (válaszként erre: 336. - Zsu77)
2007. dec. 13. 21:23

szia Zsu,

én tök opti vagyok, idáig is egyedül éltem (kisebb nagyobb megszakításokkal) és jól elvoltam, dolgoztam, tanultam, stb.

azért nálunk durva dolgok is voltak.

hát szo-szo, igazából csak magamra számíthatok. anyu segít néha, de mindenki dolgozik, éli a saját életét.

én találom fel magam, és megyek át a barátnőimhez, akiknek szintén pici babájuk van, vagy ők jönnek hozzánk. ez egy hétből kb 3 nap, szóval nem uncsizunk.


még mindig szopizik, képzeld, este is meg reggel is, meg napközben alvás előtt is azért beficcen :)


nem házasodtunk össze szerencsére, az ő nevén van a gyerek (ezt is utólag csináltuk, mert ez a szemét nem akarta elismerni)

a gyerekelhelyezési bent van a bíróságon, már szeptember óta, azt mondták 3-4 hónap, mire tárgyalás lesz. most arra várok.


ez nem kavar be, olyan sötét, hogy nem ismeri a jogait se. egyébként meg úgyse vinné el a gyereket, még életébe nem pelenkázta be, meg nem fürdette meg. ettől nem félek, mert jó messze lakik, így kb 2 havonta jön fel, azt is csak miattam, hátha vissza megyek hozzá :-D


ilyenkor jól kirögöhöm , azt megsértődik, mint egy dedós.


ja, már próbálkozik zsarolgatni, de azért nem hagyom magam, mert csak telefonon tud magyarázni, arra se veszi a fáradtságot, hogy feltolja az arcát.

de azért köszi, hogy szóltál, mert még annyira nem vagyok benne ezekbe a dolgokba. idáig nem erőltettem, de miután hol fizet, hol nem, beadtam kb 2 hónapja. szerintem ígyis sokat vártam, dehát kutyából nem lesz szalonna :(

340. Ari :) (válaszként erre: 334. - 70a5a27405)
2007. dec. 13. 21:12

szia Szami,

akkor mi voltunk az otp-k :(

nem mondod hogy az is olyan önpusztító. nekünk nem egy hapsink volt? ez is pusztítja magát, bár már nincs sok agysejtje, amit leölhet. (napi 8-10 kávé, 3 dob.cigi, pia....)

ez vicces :)


hát én se ehhez voltam szokva, azért volt furcsa, hogy nekem kell eltartani egy pasit. ez eddig fordítva volt (biztos vesztettem a vonzerőmből :(

339. 70a5a27405 (válaszként erre: 338. - Zsu77)
2007. dec. 13. 21:04

Vagy azt hiszi hogy ő az isten. Utálom az ilyen férfiakat.

Mi a beosztásod, titkárnéni? Vagy más? És milyen cég ez különben ahol dolgozol, mi a tevékenységi körük?

Jaj ne is mondd, nem tudom még 100% osan hogy fel tudok menni Pestre, mert még nem egészen oké minden!

Olyan mérges vagyok, egyzzenek már meg! Én is vasutas vagyok, de a büdös életben nem fogok sztrájkolni, elegem van ezekből a sztrájkokból! Keresztülhúzzák az ember számításait!

Az eredményre fel vagyok készülve, mert már mindent számításba vettem, úgyhogy talán nem ér meglepetés!

338. Zsu77 (válaszként erre: 337. - 70a5a27405)
2007. dec. 13. 11:17

Ezek szerint hétfőn délután már meglesz az eredmény. Gondolom, hogy izgulsz, azért mégsem mindegy, hogy nálad vagy az apukánál van a probléma.

A kicsim apjával egy szakmában dolgozok. Én egy jóval nagyobb cégnél vagyok magasabb beosztásban. Amikor már menthetetlenül megromlott köztünk minden akkor közölte, hogy nem érte meg velem lennie, semmi haszna nem volt belőlem, max. annyi, hogy jó pár embert megismerhetett. Na ez volt az utolsó csepp.

Szerinte ő teljesen úgy viselkedett, ahogy egy férjnek és egy apának kell. Szerintem meg fogalomzavarban van:))))

337. 70a5a27405 (válaszként erre: 335. - Zsu77)
2007. dec. 12. 19:13

Megkönnyebbültem mert nagyjából megtörtént a megegyezés, és nem lesz sztrájk. Úgyhogy 17-én megyek mégiscsak a Czeizelhez 15 órára. Hát kiderül mi lesz. Egy kicsit izgulok, de nem félek.

Hát hallod nem semmi, ezt a megaláztatást. Az a hülye p...a, meg a férjed. Komolyan mondom én ezen kiakadtam. Nem voltak tekintettel rád! Agyon kéne vágni mindkettőt!!!

336. Zsu77 (válaszként erre: 333. - Ari :))
2007. dec. 12. 11:33

Üdv köztünk!

Szerintem egyre vidámabb lesz ez a kis fórum, hiszen szinte mindegyikünk rájött, hogy még mindig jobb kettesben a kicsivel, mint egy lehetetlen apukát elviselni.

Úgy veszem ki, hogy a család azért segít neked is. Jobb így, mint gyötrődni, ennek a jele az is, hogy amikor eljöttetek rendesen tudtad szoptatni a kicsidet.

Ti összeházasodtatok vagy együtt éltetek? Volt már gyermek elhelyezésetek? Nehogy ezzel kavarjon be nektek. Addig míg nincs gyerekelhelyezés az apának ugyanannyi joga van a gyerekhez, mint az anyának. Biztos te is tudod ezt, csak még a legszelídebb apuka is bedurvulhat és sajnos mindig a gyerek a zsarolás tárgya:(((

335. Zsu77 (válaszként erre: 332. - 70a5a27405)
2007. dec. 12. 11:25

Lemondták a vasutassztrájkot:D Voltatok akkor az eredményért? Annyira szorítok nektek.

Sajnos mindig van valamin aggódni. Amikor épp nem betegek akkor is van min rágódni. Anyák sorsa:))))

Sajnos már akkor megvolt, de még sokáig tagadta, aztán valahogy a tavasszal kibökte, hogy igen boldog, de mivel a családjukban ez igen gyakori, így ő nem fogja felvállani, nehogy azt mondják rá, hogy az alma nem esik messze a fájától.

Aztán, hogy most még együtt vannak, vagy egyáltalán van-e valakije nem tudom, nem is érdekel.

Amúgy már az esküvőn feltűnt, hogy a csaj egyedül jött és sokat táncolt a férjemmel. A barátaim meg is jegyezték, aztán igazából akkor esett le, amikor visszanéztem dvd-n az egész esküvőt. Nagyon megalázva éreztem magamat. Ráadásul a legénybúcsúkor felhívott egy női hang a férjem telefonjáról, hogy csak a gyerek miatt lesz esküvő. Na ha nem könyörög térdenállva az egész pereputtyával együtt akkor el is maradt volna. Gondoltam, ha a kicsi megszületik valami változni fog. Hát változott is és egyáltalán nem bánom. Megbolondultam volna mellette és a gyerekem is tönkrement volna.

334. 70a5a27405 (válaszként erre: 333. - Ari :))
2007. dec. 11. 22:15
Nálunk is volt olyan hogy amíg nála voltam, én álltam sokmindent, és akkor ebből elegem lett meg a gyerek apjából is!! Ja és mint utóbb kiderült, nem is adja fel a romboló önpusztító életmódját, mert neki ez így volt jó. Tehát jobb hogy otthagytam a f...ba!! Ha egy ember nem akar egy hangyányit se, tenni egy kapcsolat megtartásáért, akkor az számomra egy nulla, és nem férfi inkább egy tuskó!
333. Ari :) (válaszként erre: 323. - Wendy87)
2007. dec. 11. 11:12

sziasztok!

szeretnék én is csatlakozni a single mother klubhoz :)

szerintem ennél jobb nincs is a világon, én már 11 hónapja nevelem egyedül a pici fiam, aki 4 hónapos volt, mikor hazaköltöztünk az apjától.

ugyanis én voltam olyan ökör, hogy itthagytam a lakásom, a családom, mindenem, és lementem vidékre a gyerekem apjához. Gondoltam próbáljuk meg, ha már jön a gyerek.

azt hittem a szerelem legyőz mindent, de nem. mihelyst odaköltöztem, vidéki parasztasszonyt akart belőlem faragni, és mindent nekem kellett megoldani a gyerekkel együtt. a pénzügyek se voltak rendben, még a saját szülésemet is nekem kellett fizetnem. asszem erről többet nem is mesélek...


szóval, Wendy, nagyon örülj neki, hogy nem látsz egy idiótát részegen hazajönni, nem pálinkaszagú a pici babád, mert puszilgatja, nem hivja a haverokat a nyakadra, nem megy el szórakozni éjszakákra....


én 4 hónap után csomagoltam és jöttem vissza pestre.

még egy mondat, hogy addig kellett neki tápszer is pótlásként, majd miután felköltöztünk, és kettesben élünk, azóta megindult a tejem,és 10 hónapos koráig csak szopizott... még mindig megvan a reggeli-esti.


na ennyit erről. pasit mindig találsz, amire kell, de szerintem semmi szükség egy léhűtőre, akire csak költeni lehet, és a gyereke meg nem érdekli.


azért persze, ha jön egy tökéletes, akkor én is beadom a derekam, de idáig még csak próbálkozások voltak, amiknek én vetettem véget, mert én mégegyszer nem kínlódok egy kapcsolatban sem, senki kedvéért.


szerintem annak örülj, hogy nem ismeri az apját, mert az én fiam apja most kezd el érdeklődni a gyerek iránt, mikor már lehet vele kommunikálni. persze még mindig nem a gyerek érdekli, hanem én, dehát ez már az ő baja.

úgy utálom, hogy mindegyik lúzer pasi későn kapcsol. olyan egyszerűek mint egy vonal...

332. 70a5a27405 (válaszként erre: 330. - Zsu77)
2007. dec. 11. 10:24

Hát van, de csak akkor tudom meg ha elmegyek a Czeizelhez.

Ma nagyon mérges lettem, mert reggel tudtam meg hogy vasutassztrájk lesz hétfőn! Pár nappal ezelőtt kértem időpontot a tanár úrhoz, és erre pont akkor kezdődik ez a ....inkább nem mondom tovább.

Úgyhogy nem tudom mikor tudok felmenni. Egyenlőre marad ez az időpont, aztán majd kiderül.

A lényeg hogy meggyógyult a pici, hogy mit át nem kell élnie az embernek.

Jó férjed van, már akkor is megvolt az a nő?. És te ezt akkor tudtad vagy nem?

331. Zsu77 (válaszként erre: 329. - 70a5a27405)
2007. dec. 11. 09:57
Jajj nálunk szó sincs visszakönyörgésről, örült, hogy sikerült úgy kiidegelnie, hogy én küldjem el. Nekünk már az esküvőnkön ott volt a nője, szóvel ő csak a kicsi miatt vett el és azt gondolta én vagyok olyan laza, hogy eléldegéljek ebben a kapcsolatban. Soha egyetlen szóval nem mondta, hogy velünk szeretne lenni, sőt kijelentette, hogy ő boldog családot szeretne, de nem velünk.
330. Zsu77 (válaszként erre: 329. - 70a5a27405)
2007. dec. 11. 09:54

Kicsit eltüntem, mert szerda délutánra Eszterem hasmenéses lett. Valami vírust sikerült benyalnia. Már jól van,de ez a sok minden rossz kicsit kikészített minket.

Van már valami eredményetek? Mikor kell mennetek?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook