Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy 33 éves lány szomorú története... fórum

Egy 33 éves lány szomorú története... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy 33 éves lány szomorú története...

1 2 3 4 5 6 7
2009. jan. 28. 11:28

Nagyon sajnálom, hogy így kellett töltened gyermeki éveid. Mostmár a családodra,kedvesedre koncentrálj. Hidd el sikerülni fog örökbe fogadnod egy kisbabát és boldogan éltek mig....

Így lesz,mert megérdemled,mert fizettél már előre a sorsnak! Próbálj meg pozitívan gondolkodni és pozitív jövőképet festeni magad elé. Meglátod sikerülni fog.

2009. jan. 28. 11:27

Végig olvasva de sok olyan történt meg veled is ,mint velem.:(

Én anyám nem volt alkoholista,de szintén csak verni tudott.Nem mertem levetkőzni tornaruhába,mert testem tele volt verésnyomokkal.Én anyám meg mindenáron fiút akart,és ezért nem szeretett,nővéremet sem.Sokadik verése után egyszer kicsúszott a számon,hogy bárcsak dögölnél meg(de halkan,nem hallotta).12 éves voltam.De megbántam,és úgy érzm mai napig,hogy miattam halt meg méhnyakrákban.13 évesen kerűltem apuhoz,akinél már nem kellett félenem,hogy mikor ér váratlan ütés.Tudom ,átérzem amin átmentél.Drukkolok,hogy sikerűljön az örökbefogadás.

2009. jan. 28. 11:18
Sajnálom ami veled történt!Még sírtam is rajt!Remélem ezután csak pozitív dolog történik az életedben!Tiszta szívből kívánom hogy sikerüljön örökbe fogadnod egy babát!
2009. jan. 28. 11:17
Vegigolvastam irasodat, nem volt egyszeru az eleted az biztos!! Kivanom, hogy sikeruljon az orokbefogadas es boldog eleted legyen!!
2009. jan. 28. 11:16
Nagyon sajnálom,hogy így alakult az életed!Remélem ezentúl csak jó dolgok várnak Rád és sikerül egy csöppséget örökbe fogadni!
2009. jan. 28. 11:12
Gratulálok, nagyon szépen megrtad a történetet, és egyben nagyon sajnálom is hog ilyen borzalmakat kellett átélned! Remélem, hogy a sors mgadja neked a jóvátételt, és hamarosan eg kisbabát tarthatsz majd a kezedben, akire azt mondhatod, hogy a te gyermeked. Én nagyon szurkolok, hogy sikerüljön az örökbefogadás:)
2009. jan. 28. 11:03
A történetem elkezdtem naplóba írni, aztán töröltem, de akik olvasták, azt mondták, van aki erőt tud meríteni belőle, még ha csupa rossz dolgokról szól is. Leírom itt és így. Remélem lesz akinek erőt ad...

Ugrás a teljes írásra: Egy 33 éves lány szomorú története...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook