Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története fórum

Madeleine McCann, az eltűnt angol kislány története (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
376. virgilius (válaszként erre: 373. - B4b1d52444)
2015. júl. 28. 18:02
Találtak egy bőröndben EGY kisgyerek holttestet. Nem az a hír egyelőre, hogy az övé.
375. simple (válaszként erre: 372. - 25c0525233)
2015. júl. 28. 16:12
Te ezt honnan veszed?
374. simple (válaszként erre: 373. - B4b1d52444)
2015. júl. 28. 16:11
Azt írták hogy nem ő volt az.
2015. júl. 28. 13:49
Az a legfrissebb hír, hogy megtalálták Ausztráliában egy bőröndben a holttestét :/
2015. júl. 28. 13:43
Hiperaktív kislánynak több altató kellett. A szülők túladagolták véletlenül, nem direkt. Halva találták amikor mentek sokadszorra ellenőrizni. Megijedtek hogy tulajdonképp gyilmosokká váltak és eltűntették a holttestet. A külvilág felé meg előadták a gyerekrablásos verziót. Ennyi a történet.
2013. ápr. 27. 21:37
Natascha Kampusch juott mostanában eszembe. Mivan ha egy eféle szörnyeteg vitte el a kislányt?
370. nadry
2012. máj. 4. 13:32
Amúgy meg rengeteg rosszin.dulatú ember van a világon aki kombinál, kitalál dolgokat mi történhetett. Nem kell mindent elhinni.Csak Isten és azok tudják mi az igazság akik elvitték a többi csak feltételezés. Én hiszem, hogy meglesz!!
369. df2a740c00 (válaszként erre: 366. - Miramira77)
2012. ápr. 23. 14:29

Igen, miután megtörtént, annyi bizonyítékról lehetett olvasni a szülők ellen, hogy azok alapján teljesen egyértelműnek látszott, hogy ők tették: a kislány haja, szövetei (amiről megállípították, hogy halottól származnak) abban a kocsiban, amit az eltűnése után béreltek a szülők. A kislány alvós állatkája, amihez egyből odament a hullakereső kutya, és kiderült, hogy anyuka kimosta a kislány eltűnése után (nem furcsa?).

Most vagy az van, hogy ezeket a dolgokat a sajtó kreálta vagy valami nagy sumákolás.

368. nadry
2012. ápr. 23. 13:54
Szerintem meg nem a szülők. Csinálnák ezt a sok felhajtást kampányt meg ezeket?! Aki elvitte Lehet eladta valahol egy családnak. Egykét napja benne volt az újságban, hogy Malagán túristák látták őt, vagy egy hozzá hasonló kislányt. Reméljük idén előkerül, vagy kiderül végre ki vitte el!!
367. simple (válaszként erre: 366. - Miramira77)
2012. márc. 21. 14:38
Milyen nyugtatózásról?
2012. márc. 21. 10:18
Én mostanában sokat olvasok erről, a nyugtatózásról stb. Kezd meggyőzni az a verzió, hogy a szülők tették.
365. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 364. - Simple)
2012. jan. 3. 19:21
Felelőtlenek voltak és nagyon nagy árat fizettek érte.
364. simple (válaszként erre: 363. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 3. 18:58
Na kösz, és ha pont a huszadik percben történik valami, mint ahogy történt is?!
363. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 362. - Simple)
2012. jan. 3. 18:56
Na igen,fél óránként rájuk néztek... Pfff!
362. simple
2012. jan. 3. 18:55
Bennem az merül fel, hogy hogy a bánatban hagyhatták egyedül a szobában, míg ők vacsorázgattak? Akár tűz is lehetett volna vagy bármi. A szülők hibája, hogy ez megtörténhetett.
361. jennss
2012. jan. 3. 13:45
[link] itt van egy honlap am szerint az eltunese utan 13 oraval kesobb ott volt egy boltban,,nekem apukám azt mondta hogy az szervei kelletek a rablók nak kitugya de tényleg nagyon nagyon sajnállom,és énis keresném cak aza baj hogy párkányi vagyok:(
360. nadry
2011. dec. 25. 16:10
Csak a Jó Isten tudja mi történt a kislánnyal, és, hogy hol van él-e egyáltalán? Én hiszek a csodákban, hogy előkerül,vagy, hogy kiderül mi történt vele. Azt kivánom, hogy annak aki elvitte egy nyugodt perce ne legyen az életben!Szőrnyű, hogy egy ember képes ilyesmire hogy ellopja más gyerekét!!!ha a szülőknek közük volt a kislány eltünéséhez amit nem tudok elképzelni, mert olvastam a könyvet és a ha leirtak alapján nem hiszem, hogy ők voltak. Ha meg mégis az biztos, hogy ki fog derülni egyszer.
359. tündér74 (válaszként erre: 358. - Miramira77)
2011. dec. 9. 13:48

Sziasztok! Szerintem már nem fog kiderülni az igazság.:(


Én arra a verzióra tippelek, hogy elrabolták és egy jómódú családhoz került, akiknek nem lehetett saját gyermekük. Legalábbis remélem, hogy inkább ez történt.

2011. dec. 7. 17:04
Azóta sincs semmi hír!!!!!!!!!!!
2010. máj. 21. 15:44

Oh, és még valami: Itt nincs szó semmi hiszékenységről, semmi naivitásról stb...itt arról van szó, hogy felvetettem egy példát, amin akár el is vitatkozhattunk volna...ennyi.


Ismét megjegyzem: Nem hiszem, hogy ez történt, persze azt sem, amit te állítassz, de az most mindegy. Ez egy példa, egy felvetés, egy lehetőség. Nevezd ahogy akarod. A lényeg, hogy ezekről beszélni/vitatkozni akkor is jó, mert ki tudja, hogy mi történt Madeleine-nal. Azt SENKI nem tudja (kivétel, akik bántották vagy elrabolták vagy nemtom).. Te sem, én sem, senki. Ezért tettem fel a kérdéseimet és ezt a lehetőséget.

2010. máj. 21. 10:21

Tyűha, akkor mi lehet a nekiesés?!:D És ki mondta, hogy hülye vagy? Ha ezt gondolom, simán leírom, de ez eszembe sem jutott.


Egyébként semmi baj, mert hidd el, hogy ezt a választ vártam. Semmi reagálás arra, amit írtam, semmi válasz. Csak egyre koncentráltál. Jeee, köszi, hogy megragadtad a lényeget:D

355. ÁgiSwarley (válaszként erre: 354. - S.Krisztina)
2010. ápr. 25. 09:08

Krisztina. Igen, és látták Svédországban Madeleine-t, de "véletlenül" kitakarták az arcát az újságban...ahogy ezt sem, azt sem hiszem el, hogy ők ölték meg. Oké, megtalálták a vérét a kocsiban. És? Többmillióféleképpen odakerülhetett (megvágta magát, vérzett az orra stb...). Nem azt mondom, hogy ez történt, de ezeket miért zárod ki egyből? Értem én hogy mindenkinek az lenne a legkönnyebb, ha a szülők ölték volna meg, de te sem győztél meg, sajnálom. A legtöbb ember őket hibáztatja, és ezt kezdem unni. Szerintem (és ez az én egyéni véleményem) nem ők voltak azok. Sőt abban sem vagyok biztos, hogy halott. De ezt már kifejtettem lejjebb.


"Ezt komolyan már csak a hülye nem látja, hogy ők voltak." És arra nem gondoltál, hogy vannak olyan bizonyítétok a rendőrségnél, amit veled nem osztottak meg? Nem véletlenül mentették fel az anyját. És nem fogják az egész ügyet a világ tudtára adni. Ha nyomoznál az ügyben azt mondom, hogy oké, nyilván te többet tudsz, olyan dolgokat, amit az átlagember nem. Sajnálom, de ezzel a "hülye nem látja" dologgal nem sikerül az olyan embert meggyőznöd, aki nem zár ki egyből minden lehetőséget...

354. S.Krisztina (válaszként erre: 344. - ÁgiSwarley)
2010. ápr. 21. 22:00
Ági. Vannak olyan emberek akik nem törnek meg. Akkor mi történne ha az ő szájukból hallanád? Nanaá, hogy nem fogják magukat "bemártani" a szülők. Ha eddig kitartottak már nem fognak megtörni. Amúgy ezt mivel magyarázod akkor?: 2007. szeptember 7-én bejelentették, hogy megtalálták Madeleine vérnyomait egy kocsiban, amit szülei 25 nappal az eltűnése után béreltek; ennek következtében anyját, Kate McCannt gyanúsítottá nyilvánították. EZ hogy történhetett ha nem ők voltak????? Ezt komolyan már csak a hülye nem látja, hogy ők voltak. A rendőrséget sem tudom, mivel tudták megkenni. EZT NEM LEHET kimagyarázni sehogy!!!
2009. nov. 5. 19:23
2009. okt. 30. 15:42
2009. okt. 30. 15:33

szerintem nem a szülők ölték meg a kicsi Madeleine-t

egy anya nem képes ilyenre, nézzetek csak rá a kislányra olyan mint egy angyal...már több mint 2 éve nincs meg Madeleine.hogyha a szülők tették volna 10000% hogy megtörtek volna és elmondták volna az igazságot. de NEM!! Mr. és Mrs McCann még mindig reménykednek és teljes erővel keresik a kislányukat!!!!szerintem megis lesz az eredménye...

ugy gondolom hogy nem halt meg Madeleine és szerintem nemsokára lesz új hír róla és megtalálják őt:) visszaviszik a szüleihez és újra boldog családként élnek (tudom hogy nem könnyű feldolgozni és egész életüket megváltoztatta ez a csalekmény)

bízok benne h minden jóra fog fordulni.!!!legalábbis REMÉLEM!

350. ÁgiSwarley (válaszként erre: 349. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 14. 16:17
Igen, mert nem is volt nagyon semmi fejlemény, amióta megjelent róla az a videó...
2009. jún. 14. 11:35
Persze, ebben igazad van...ha ezt mind megcsinaljak az elrablok, akkor soha nem lesz meg a kislány!!!hát nem tudom, az utobbi x honapban,nem hallottam semmit nagyon!
348. ÁgiSwarley (válaszként erre: 345. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 14. 08:40

Igen, bejárta az egész világot. De azt azért figyelembe kell venni, hogy rengeteg hely van a világon, ahol nincs TV, telefon és teljesen el vannak szigetelve a modern világtól.


A szeme árulkodik persze, de simán kontaktlencsével el lehet tűntetni. Erről is láttam videót. Én ha az elrablói fejével gondolkoznék, akkor biztos vagyok benne, hogy az első dolog ez lenne,hogy "eltűntetném" a szeméből az árulkodó jelet. A második pedig az, hogy levágom a haját és befestetem. Jó ötlet volt megcsinálni azt, hogy hogyan nézhet ki most, de szerintem rengeteg olyan képet is szét kéne küldeni, ahol más a haja színe, formája, a szemén pedig nem látszik a folt. Mindent figyelembe kéne venni a keresőinek és a szüleinek. Akik elrabolták gondolom azon vannak, ha nem is felismerhetetlen legyen a kislány, de legalább ne legyen szőke és amennyire lehet ne hasonlítson Madeleine-ra.

347. ÁgiSwarley (válaszként erre: 346. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 14. 08:30

Ha semmi nyom, akkor arra sincs konkrét bizonyíték, hogy az anyja ölte meg. Amíg nem találnak semmit, addig nálam az a fennállás, hogy a kislányt nem bántották a szülei.

Na és mi van a szemtanúkkal? Pl azzal a nővel, aki bolti eladó és látta Madeleine-t. Láttam a videót, amiben nyilatkozik. Hihetőnek tűnik, hogy Madeleine-t látta, persze lehet hogy nem...de nem ő az egyetlen szemtanú.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook