Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


2245. dancingqueen (válaszként erre: 2241. - Siri)
2009. jan. 8. 14:44

igyekszem,köszönöm:)de a 90 napos mit sem ér,ha nem mozgok(mároedig most oylan beteg vok,h majd meghalok:((()én meg rád(tok) ezért(is) nézek fel:P


majd ha kicsi jobb idő lesz,talán én is kidugom az orrom:P

2244. Tóth Ádám (válaszként erre: 2242. - Siri)
2009. jan. 8. 13:57
:-)
2243. ragoka
2009. jan. 8. 13:56
Igazadvan Siri én tegnap este annyit ettem hogy egész éjszaka nem tudtam aludni de inkább kicsit duci legyek mint beteg
2242. Siri (válaszként erre: 2229. - Eddit)
2009. jan. 8. 13:34
Szia!!! Én is dettó ugyan ilyen vagyok! Megőrit ha hízok én sem tartozom a sovány kis Barbie babák közé. Hát rajtam van mit fogni. A párom már múltkor azt mondta nekem na mi van duci juci!! Hát ezen én úgy besértődtem mint a szél. Pedig hozzáteszem párom is el van hízva és még ő cseszeget??! Na a lényeg, hogy nekem is Ádám segített abban, hogy megértsem, ne akarjak mindent egyszerre amert abba mégjobban belehülyülök. Elöszőr a cigi letéve aztán ha már nem vagyok tőle idegbeteg akkor lehet a kaját is visszafogni. MInden egyszerre megvonni nem lehet!!!
2241. Siri (válaszként erre: 2234. - Dancingqueen)
2009. jan. 8. 13:25
De jóóóóóóóóóóóóóóóóó neked!!!!! Én tegnap megszegtem egy kis sonkával és barnakiflivel. Az még jó is lenne. De ma már ettem csokit!!! Ügyes léééééééééééééééééééééééééééégggy!!!
2240. ragoka
2009. jan. 8. 13:16
Sziasztok 2 nap ez annyira könnyü hogy már gyanus
2239. Siri
2009. jan. 8. 13:10

Sziasztok! már reggel elolvastalak benneteket csak nem volt időm írni. Reggel óta diktáltak teljesen ki vagyok már azt sem tudom hogy hívnak.

Tegnap túlóráztam és egy későbbi busszal mentem haza. Nem is ez a lényeg hanem hogy ott állt egy fiatal csajszi és cigizett. Én mindjárt mellette sorakoztam a buszra várva. Aztán csak csak rámszállt a füstje. Először még élveztem, hogy na megnézem milyen egy kicsit potyázni, de hát a felém szálló füstöt letüdőztem és majdnem meghalltam!!! Annyira más volt!!! Olyan volt mintha Kossuth extrát szívott volna füstszűrő nélkül, fúúúúúúúúúúúú!!! Ahogy előbb valaki írta ezi tényleg ennyire büdös!!! Nem azt mondom, mert hamar meg tudnám szokni, de ahogy egyre jobban megy ki a szerzvezetből úgy annyira meg is undorodsz tőle!!!

Kajálásra visszatérve este én is LegMagic-eztem. A futás mostanában teljesen elmarad. Ezer a dolgom. Amikor Zalakaroson voltunk akkor reggel kimentem futni, de hát nem bírtam akkor már kb. 1,5 hete nem futottam, meg reggel nem is tudok. Este meg mostanában nincs időm. Tegnap is este 8-ig főztem utána még pakoltam aztán még menjek el futni, ikább tusolni és irány azágy!!

2238. c06c587f53 (válaszként erre: 2226. - Dancingqueen)
2009. jan. 8. 13:08

Persze! :) Azért szoktam vissza a cigire, szoptatás után,mert ideges voltam. Nem biztos,hogy szülés utáni depresszióm volt,de rettentő feszült voltam, a férjem dohányzott (nem a lakásban) és én is kívántam.


Most történt valami,ami miatt nagyon ideges vagyok (családi ügy),de nem fogok rágyújtani!!

Szerencsére az is erőt ad nekem, hogy a férjem egyre jobban csodálja, hogy meg bírom állni:)

Nagyon szeretem Őt és szeretném, ha Ő is leszokna, de nem fog...

2237. dancingqueen (válaszként erre: 2233. - Tóth Ádám)
2009. jan. 8. 12:26
hát,hogy 6kor vacsizzam:Sill h utána ne egyek(sokszor ezt szokták ugye ajánlani,hogy 6 után ne kajálj)és az,hogy 2kor ebédelek mondjuk,hogy elhagyjam a vacsit,belegajdulok este 11ig,mire ágyba kerülök
2009. jan. 8. 12:25

így is van!külön-külön érdemesebb,mert ha "kudarcot vallasz" akkor elmegy a kedved mindkettőtöl. Inkább csak az egyikre koncentrálj,az menni fog,és az fellelkesít,hogy a másik is fog menni:)

"nem lehet egyszerre minden élvezetről lemondani":Dse kaja,se cigi???:Pcsak fokozatosan,ne várj el magadtól túl sokat. Nálam cigi az pipálva,most jönnek a kilók:P

2235. Tóth Ádám (válaszként erre: 2229. - Eddit)
2009. jan. 8. 12:23
Türelem szerintem, a kettőt egyszerre csinálni nagyon nehéz.
2234. dancingqueen (válaszként erre: 2231. - Tóth Ádám)
2009. jan. 8. 12:23
természetesen gratulálok az eredményhez,és az akaraterődhöz:)De azért gyorsan jegyezzük meg,h a pasiknak könnyebb fogyni:)bennünket bekódoltak "tartalékolásra":Pés ezzel nem kifogásokat keresem,szigorúan tartom a mai gyüminapomat is pl:P
2233. Tóth Ádám (válaszként erre: 2230. - Dancingqueen)
2009. jan. 8. 12:23
Mi kivihetetlen?
2009. jan. 8. 12:22
Na az előbb egy kicsit belekavarodtam a saját mondatomba, bocs az ismétlésért. :-)
2231. Tóth Ádám (válaszként erre: 2228. - Eddit)
2009. jan. 8. 12:21

:-)


A cigit 9 hónapja tettem le, a nem evést akkor kezdtem el kb, amikor edzeni kezdtem, olyan három és fél hónapja. Az eredmény elég hamar meglátszódott, bár ez összetett, mert egyrészt nem eszem, másrészt felüléseket csinálok. Az eredmény amúgy igen hamar, kb 1 hónapra rá már meglátszott, de azért van még min dolgoznom.


És igen, semmit sem eszem. Ami nehéz kicsit, mert most 1 hónapig szüleimnél lakom, és ők mindig tömnének, meg mindig van valami nasi a hűtőben..túró rudi, ilyesmi. De ellenállok. (Na jó, a három és fél hónap alatt kétszer bűnöztem, és jól bevacsoráztam.)

2009. jan. 8. 12:18
az a baj,hogy legtöbbször 6ig dolgozom,és 2korul ebédelek,úgyhogy sajnos nálam kivitelezhetetlen:S
2229. eddit
2009. jan. 8. 12:18
Amúgy ma vagyok 36. napos és köszönöm elvagyok. 10 napja tapasz nélkül azóta is, no para, pedig ideg, stressz az volt bőven :S De kitartok. Meg hízok :D...ááááááááááá Jó lenne mindent egyszerre. Cigi el, meg le is fogyni. :P
2228. eddit (válaszként erre: 2227. - Eddit)
2009. jan. 8. 12:16
Bocsi, nem figyeltem, tehát a kérdés eleje aktuális már csak.. :p Azt,hogy 7 után nem eszel, megtaláltam, csak nem figyeltem előbb :P
2227. eddit (válaszként erre: 2218. - Tóth Ádám)
2009. jan. 8. 12:12
Ádám, és ez mennyi idő után?? Úgy értem mikor mutatkozott meg az esti nemevésnek az első jele? :)És az este nem eszem az mit jelent pontosan? 6 után? 7 után? És tényleg SEMMIT???? O_o
2009. jan. 8. 10:26

Sziasztok mindenki!


Fuh,de jó sokat írtatok,örülök,hogy feléledt a fórum:)(én közben gey másikon heves vitát folytatok egy ifjú hölggyel,aki a kioktatást képviseli,de a köbön: le kell tenni és kész,akartatgyenge akinek nem megy-mellesleg soha nem volt nemhogy dohányos,de semmitől sem volt függő!!!!)jól fel tudom húzni magam az ilyeneken:S

Siri drága: akior szépen lassan a házikóba beépül a megspórolt pénzed, a fincsi egészséges gyümik meg a szervezetedbe:)tiszta sor:)

Ragoka: eddit-nek és sokaknak segített a tapasz,az első nagy lépsét már megtetted, a többi egyre könnyebb lesz,és rajtad múlik minden. Erre gondolj,ne arra,hogy "én függök a cigitől",dehogy függsz:)önálló,felnött,egészséges,DÖNTENI TUDÓ(!!!!)ember vagy,és a TE DÖNTÉSED hogy leteszed,és egy fehér kis bűzrudacska nem befolyásolhatja az életedet:)Kicsit szuggesztív és önhipnózis jellegű,de szerintem beválik:Pmárcsak a hiúságomat is sértené,hogy nem tudom kezelni az életemet,és más irányítja helyettem????!na neeeee:P

KeserÉdes: aszta mindenit,akarattal!csak így tovább!de ha úgy érzed,hogy elgyengülsz,ne habozz segítséget kérni(akár tapasz,rágó,v bmi formájában!)Viszont,próbálj meg mentolos cukorkát szopogatni,az lefoglalt engem is egy darabig. Egy szál cigi nálam is volt mindig a közelben,de én csak "fogdostam"és gesztikuláltam vele,hogy az élmény meglegyen,úgy éreztem,így könnyebb. Megkérdezhetem,hogy miért szoktál vissza szülsé után?


Kai: ugyan ezzel áltattam magam sokáig,hogy "dehogy egy szál nem a világ"...ooooh,pedig mennyire hogy dehogyisnem:)érzem,hogy újra belezuhannék a szakadékba,és nem akarok magammal annyira kitolni,hogy újra előlről kezdem. Nekem is volt egy nagyon nagyon gáz szitu,viszonylag a leszokás elején(feltörték a kocsimat),és ha lett volna nálam,tuti rápippantottam volna!De!1. nem volt. 2. egy pillanat mulva eszembe jutott,hogy azzal nem oldok meg semmit ha rágyújtok,ráadásul csak magamnak ártok,hogy újra probléma lesz a cigi és a leszokás. Tehát egy gondra gyártok magamnak kvázi "direkt" egy másikat. Hülye azért nem vagyok:D!Ha nagyon stresszes vagy,szerintem próbáld ki a nyugtató teákat,kellemest a hasznossal. Én kaptam páromtól igaz,a leszokás előtt sokkal egy úgynevezett"stressz gyűrűt"-mi neveztük el-amit az ujjamon forgatok meg gyürikélem,ha le kell foglalni a kezem,és ha ideges vagyok. Ahogy túl leszel mindenből az "elsőn",a második,harmadik már sokkal könnyebben megy(első kv,első szex utáni cigi:D,első buli,első akármi)

2225. c06c587f53 (válaszként erre: 2224. - Tóth Ádám)
2009. jan. 8. 09:10

Ez jó dolog!!

Sajnos a férjem soha nem fogja letenni.. Azt mondta, hogy nagyon büszke lesz rám, ha leteszem, de látom rajta, hogy sajnál,amikor icipicit ingerültebb vagyok.

A kisfiam is határozottan örül!! Csak azt sajnálom, hogy eddig cigiztem és bagó szagú anyukája volt.. Most olyan jó átölelni,hogy tudom magamról,már nem vagyok büdös..

2224. Tóth Ádám (válaszként erre: 2223. - C06c587f53)
2009. jan. 8. 08:50
Én is elindítottam egy barátomban valamit...Nagy dohányos voltam, ő is az, aztán látta, hogy egyik napról a másikra letettem. Szóval elgondolkodott rajta, és azt mondta, hamarosan eljön az idő. Plusz a párja is akkor teszi le, ha ő leteszi. :-) Szóval az már két ember minimum.
2223. c06c587f53 (válaszként erre: 2222. - Tóth Ádám)
2009. jan. 8. 08:40

Igen, az lesz :-)

Azért jó olvasni, hogy sokaknak sikerült letenni a cigit!!

Az unokatesóm is gondolkozik a dolgon,mert látja, hogy nekem is megy :)

2222. Tóth Ádám (válaszként erre: 2221. - C06c587f53)
2009. jan. 8. 07:38
Pont ezt akartam mondani, hogy otthoni torna. Tulképpen mindegy, milyen mozgás, csak valamilyen legyen! :-) Napi negyed óra tornázás, esetleg kis (1,5-2 kg-os) súlyzózás csodákra képes.
2221. c06c587f53 (válaszként erre: 2220. - Tóth Ádám)
2009. jan. 7. 23:16

Mert néhány hónapja költöztünk ide Békés megyébe. Mivel a jogsim még csak folyamatban, a kisfiam csak délig van az oviban, a férjem meg hajnaltól-estig dolgozik..

De most jut eszembe,hogy itthon attól még tornázhatnék dvd-re, ha bírnám. Mivel sajnos nemrég voltam injekció kúrán, porckorong kopásom van(örököltem) és nincs tökéletes állapotban a gerincem. Nehezet nem emelhetek. Így nem lenne könnyű edzésre járni.

2220. Tóth Ádám (válaszként erre: 2219. - C06c587f53)
2009. jan. 7. 22:42

Este 7 után nem. Viszont reggelire tele eszem magam. :-)


Miért nincs lehetőséged?


Én időhiányban szenvedtem, de aztán valahogy csak beszorítottam a heti 3 edzést.

2219. c06c587f53 (válaszként erre: 2218. - Tóth Ádám)
2009. jan. 7. 22:26
Nem eszel este? Ilyet már én is csináltam. Sajnos sportolni jelenleg nincs lehetőségem. A "nem evésre" kéne ráállnom. De bazi nehéz lesz.. a cigiről is meg a kajáról is...
2218. Tóth Ádám (válaszként erre: 2217. - C06c587f53)
2009. jan. 7. 22:21
Az én módszerem: nem szem este, plussz elkezdtem rendszeresen sportolni. Nemhogy nem híztam, de majdnem teljesen le is ment az a kis pocim, ami volt. Kockahas a nyerő! :-)
2217. c06c587f53 (válaszként erre: 2216. - A9338a7669)
2009. jan. 7. 22:05

De mennyivel. Mint írtam már, 12 éve dohányzom :( Terhességem alatt és utána nem dohányoztam, ez kb 1 év és 3 hónap volt. Az én butaságom volt,hogy vissza szoktam,mert már akkor is jobban éreztem magam. Most, több mint 48 órája nem gyújtottam rá és sokkal jobb a közérzetem.

Van valami bevált módszered,amivel tartod a súlyod? Írtad, hogy az ünnepek előtt működött.

2216. a9338a7669 (válaszként erre: 2215. - C06c587f53)
2009. jan. 7. 21:56
Igen az evést kellene visszafogni. Rajtam is kb. pont egy 10-es, ami nem hiányozna. Persze megelégednék a felével is bőven, csak ha belegondolok, hogy voltam már 10 kilóval kevesebb is... Hát nem egyszerű helyzet, de jobb füstmentesen élni, annyi biztos! :)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook