Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


2185. e2add1f84e (válaszként erre: 2179. - Dancingqueen)
2009. jan. 7. 12:36
Ezt fogom csinálni. 1 doboz cigi ára 620 Ft volt, amit szívtam. Mától elteszem. Csak Legyen mindennap ennyi, hogy el tudjam dugni!!:-))))
2184. Tóth Ádám (válaszként erre: 2183. - Dancingqueen)
2009. jan. 7. 11:43

Van egy leányzó ismerősöm, aki kicsit husibb volt. Belekezdett egy fogyókúrába, és csinálta is kitartóan. Kb. két hónap múlva szép vékony lett, viszont a hirtelen fogyás igencsak megviselte a szervezetét, és mindenféle problémája lett. (Számszerű adatokat nem tudok sajnos, hogy mennyi volt és mennyit adott le..)

Szóval csak ésszel, inkább hosszabb ideig kevesebbet, mint hirtelen sokat! A tavasz még úgyis messze van! :-)

2183. dancingqueen (válaszként erre: 2182. - Tóth Ádám)
2009. jan. 7. 11:15
1 hét,egy kiló. Nem sok,de valahol el kell kezdeni. Aszondják úgyis,hogy ez az ütem lenne a megfelelő...de köszi a kérdést, igyekszem:) (igyekszünk)
2009. jan. 7. 10:26
Hogy álltok a fogyókúrával?
2181. Tóth Ádám (válaszként erre: 2180. - Dancingqueen)
2009. jan. 7. 10:26
Egy pár füstmentes nap után az ember meg azt mondja, hogy most már butaság lenne rágyújtani, hisz akkor elvész az a pár nap szenvedés. Az első 3-4 nap elteltével meg minden nap már könnyebb lesz, szóval csak azért, mert gyenge vagyok, vágjak suttba pár kemény szenvdős napot? Neeeem. :-)
2180. dancingqueen (válaszként erre: 2175. - Tóth Ádám)
2009. jan. 7. 10:11
én is igy vagyok:)hogy szinte nem is emlékszem az UTOLSÓRA. NEM TUDATOS VOLT. előtte,mikor próbáltam tudatosan szugerálni magam,hogy ez az utolsó,ez az utolsó,akkor az utolsó előtti slukknál már pánikoltam...így meg egyszer csak előző este, szept 5-én pénteken még elszívtam melóban egyet,mikor elmentem,utána hétvége jött,és párommal voltam,gondoltam,"kipróbálom",hogy milyen,ha nem gyújtok rá aznap...és ha már szombaton sikerült,akkor már vasárnap se:)pedig,még lett volna jópár napom a gyógyszerből,amikor legálisan nyomhattam volna(később kicsit bántam is,hogy nem használtam ki a legeslegeslegutolsó napokat:P)
2179. dancingqueen (válaszként erre: 2176. - E2add1f84e)
2009. jan. 7. 10:09
először is a gyógyszerben:)))gondolom karácsonyi ajándékban...itt-ott:)De ha gondolod,akkor tegyél félre napi 500 forintot egy persejbe,és meglesz az:)
2178. Tóth Ádám (válaszként erre: 2177. - E2add1f84e)
2009. jan. 7. 07:24
Nézőpont kérdése. Nekem pl. a bringámban, meg a havi kondibérletemben.
2177. e2add1f84e (válaszként erre: 2176. - E2add1f84e)
2009. jan. 7. 06:22
De hol van a pénz?!
2009. jan. 7. 06:20

2008/10/04 00:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

0 év, 3 hónap, 3 nap, 6 óra, 18 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 1900 db.

Az így megspórolt költség: 58900 Ft


Egyéb adatok:

Ezen idő alatt nem füstölt el 1.9 kg. dohányt,

nem szívódott fel a szervezetében 3.8 gramm nikotin,

2175. Tóth Ádám (válaszként erre: 2174. - Dancingqueen)
2009. jan. 6. 17:11

Én mindig a 2008-as Húsvét hétfőjéhez mérem, mert utána lévő nap tettem le..majdnem, mert aznap még elszívtam két cigit. Azóta egyet sem. :-)


A vicc az egészben, hogy még most sem tudom megmondani, mi az, ami végül is rávitt arra, hogy letegyem. Az utolsó cigimet sem úgy szívtam, hogy az az utolsó...

2009. jan. 6. 12:24

Ön leszokásával kapcsolatos adatok:

www. dohanyzas. hu


2008/09/05 18:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

0 év, 4 hónap, 0 nap, 18 óra, 22 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 2440 db.

Az így megspórolt költség: 65880 Ft


Egyéb adatok:

Ezen idő alatt nem füstölt el 2. 44 kg. dohányt,

nem szívódott fel a szervezetében 4. 88 gramm nikotin,

és nem mérgezte magát 14. 64 gramm kátránnyal és 12. 2 gramm szénmonoxiddal.

Dohányzás. hu



bocsi, elszámoltam. . . "csak ma" vagyok 4 hónapos, nem 4. én:Phanem 6. án "hófordulok"

2173. kai anya (válaszként erre: 2169. - Dancingqueen)
2009. jan. 6. 08:04

Jó napot!:)


Nem volt hozzá akaraterőm.:( Lényegében "csak" ennyi. Most viszont össze szedtem magam és már minden nap úgy keltem, hogy le kellene szokni. Aztán minden szál ciginél erre gondoltam... Elég érdekes. Aztán tegnap arra keltem, hogy nah, ma!!! És vettem rágót, volt még 4száll cigim, azt gyorsan el is fogyasztottam még... Most pedig itt ülök a reggeli adaggal a számban.:) Ágyba kaptam a reggelit a Páromtól-Kedd, Csütörtök, Szombaton így megy ez felénk- most meg...:) Fél 11-kor leszek 24 órás.:D

Nekem sokat segít a rágó átlendülni a nehéz helyzeteken, amikor rágyújtanék! DEEEE! A legnagyobb titkom: egy szál cigi NINCS közelemben! Nem vettem. Akkor nem bírnám megállni, a "nah, csak egy szálat, aztán folytatom a rágót" duma nem jön be. Ne legyen cigi a közelben! 10évig cigiztem.:( Lesz mit helyrehozni a szervezetnek-és magamnak is... További szép napot! Munka után jövök!


Pápá

2172. Tóth Ádám (válaszként erre: 2171. - E2add1f84e)
2009. jan. 6. 07:28

Hát volt időm gyűjtögetni!! :-)

Pont tegnap este gondolkoztam el, hogy milyen jó, hogy havi plusz 20e-el számolhatok...megengedhetek magamnak egy-két olyan dolgot, amit amúgy nem tudnék megvenni.

Meg hát mondanom sem kell, a karácsonyi bevásárlás is könnyebben ment.

2171. e2add1f84e (válaszként erre: 2170. - Tóth Ádám)
2009. jan. 5. 20:07

Szia Ádám!

Hű de gazdag vagy! De nemsokára mi is utolérünk téged!

2009. jan. 5. 19:57

Sziasztok!


Megnéztem:


"9 hónap, 10 nap, 19 óra, 53 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 5700 db.

Az így megspórolt költség: 185250 Ft"


Már nem számolom a napokat, és csak "pillanataim" vannak, mikor nagyon rágyújtanék. Azok viszont szinte már semmik!


Szóval hajrá!

2169. dancingqueen (válaszként erre: 2168. - Kai anya)
2009. jan. 5. 17:29
hajrá,hajrá,hajrá!!!!:)nem tudom,hogy "réginek"számítok-e (négy hónapos vagyok),de minden esetre nap mint nap jövök,és érdeklődve várom a beszámolódat!(megkérdezhetem,hogy akko rmiért nem sikerült?ill ha igen,akkor mennyi ideig?-hátha tanulunk belőle,csak azért)nagyon szép és nemes dolog,hogy a lányod miatt(is) hajtasz,ez biztos elég erőt fog adni!
2168. kai anya
2009. jan. 5. 17:21

Hali!


Talán a "régiek" emlékeznek rám.:) Nem sikerült letennem akkor, amikor írtam. Most viszont azt mondhatom, hogy tiszta leszek...:) Az egyik rágó segítségécel. Régen tapaszoztam, de.... MOST van akaraterőm abbahagyni! Lányomért, az egészségemért és muszáj legalább 10kilót HÍZNOM, mert elfogyok. 7órája nem bagóztam és ezlatt csak egy rágót rágicsáltam fél órán át. Már most kellemesebben érzem magam! És nyugtat az érzés, hogy tudom:most örökre búcsút intek ennek a szar szokásnak!!!! A rágó csak az "idegbaj" enyhítésére van-időnként feszült leszek pár percre...:)))))))))

Majd jobb lesz! Kitartás mindenkinek-majd jövök még!

2009. jan. 5. 16:23

hmmmm....érdekes

[link]

2166. dancingqueen (válaszként erre: 2165. - Jegi)
2009. jan. 5. 16:01
azt nem ismerem...
2165. Jegi
2009. jan. 5. 15:53
Candida diétát nyomok :D ha ismered akkor tudod hogy alig van kaja amit lehet enni alatta,szal elhízni tuti nem fogok.Nem eszek fehérliszt,cukor és élesztő tartalmú kaját.Szóval semmit amitől hízni lehet!
2009. jan. 5. 15:28
hol van mindenki?:(az új évben senki nem ér rá?:(
2009. jan. 5. 10:02

sziasztok régiek,és csak így tovább miss jones és jegi!had kérdezzem meg,ha "folyamatosan eszel",akkor hogy diétázol?:)mi az a csoda kaja,amit mindig lehet rágcsálni,és mégsem kúsznak fel a kilók?:)


Hát hogyhogy meddig fogod bírni miss jones?először hetekig,majd hónapokig és végül évekig!higyj magadban,ne így kezdd el,hogy máris félsz és megkérdőjelezed magad(azzal csak gyengíted az elhatározást)minden "túllt" óra,majd nap majd hét után szívd fel magad,hogy ha már addig eljutottál,akkor még tovább is bírod,és nem rontod el csakazért sem az eddigi eredményeket...mert hiszen akkor újra előlről kéne kezdened mindent,és a fene akar ugye "feleslegesen" kétszer háromszor szenvedni ugyan úgy:P


részemről 4 hónap+2 nap:))))diétának pedig 5. napja.


Kinek hogy teltek az ünnepek?:)

2009. jan. 4. 22:26
szilveszter ejjel vettem utoljara cigarettat a szamba. azota nem. meddig fogom birni? (lehetseges az hogy a cigaretta miatt vagyok gyenge es etvagytalan?)
2161. Jegi
2009. jan. 4. 22:25

Sziasztok!

Én 21 éves vagyok(jó 25 nap és 22 ááá) és kb 16éves korom óta cigiztem,de már 1 hete és 2napja egy slukkot se! :DEddig semmi bajom,nem is hiányzik,csak egyfolytában eszek,de mivel diétázok nem lesz gáz elhízás terén.Csak ha ideges vagyok akkor hhuuuu akor kemény megállni :D

2009. jan. 4. 20:01
jah,utóirat: ma vagyok négy hónapos:)))(bár a tegnapi estém kutya nehéz volt:S)!
2009. jan. 4. 19:38

Diandra: ez marha jó:)lehet engem sem riasztana a "soha" szo,ha tudnám,hogy majd...egyszer...talán:)))


Baga: ne félj segédeszközhöz nyúlni ha úgy érzed. Mindeninek más jön be,pár nap alatt megismered a tested és a reakcióid,és megtalálod,mi segíthet. valakinek a kaja,valakinek a sport,valakinek a gyogyszer,tapasz,rejtvényfejtés,stb,stb...:P

2158. dancingqueen (válaszként erre: 2150. - 77304f6156)
2009. jan. 4. 19:35
üdv nálunk:)itt egészen vegyesek a tapasztalatok,hogy kinek mi jött be: godo és én gyógyszerrel tettük le,de reklám lenne ha leirnám ide,úgyhogy ha tényleg érdekel,akkor priviben mesélhetünk:)ne félj segítséget kérni,v segítséghez nyúlni,én is igí voltam,hogy tudtam,hogy "egyedul gyenge lennék",de egy kis mankó senkinek sem árt!de edditnek igaza van,a főőőőőőő főőőőő dolog mégiscsak az elhatározás,és a magadban való bizakodás!ha ez megvan,csak egy pici segítség kell,és garantált a siker:)
2157. dancingqueen (válaszként erre: 2151. - Eddit)
2009. jan. 4. 19:33
én 90 napossal probálkozom. Két éve siekrult 5kilót ledobnom...no,most minimum ennyi kell nekem,de inkább 10:S
2156. dancingqueen (válaszként erre: 2153. - Eddit)
2009. jan. 4. 19:31
nanáhogy:)sima liba:-×

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook