Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak holnap sikerüljön fórum

Csak holnap sikerüljön (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
235. liliom10 (válaszként erre: 234. - Regin_a)
febr. 17. 08:33

Amíg a lánya ott van, kicsit törődj a saját betegségeiddel ! Menj el orvos(ok)hoz !

Sok egyedülálló nő van, aki korban hasonló Hozzád, és már csak társra vágyik, szexre nem. Most még nem is kell ezen gondolkoznod, hiszen él, akit szeretsz.

Próbálj kicsit pozitívabb lenni, örülj a közeledő tavasznak is ! Minden nap találj valami okot ,hogy érezd, az élet szép !

Aforizma : " Senki nem mondta, hogy könnyű az élet, csak azt, hogy érdemes élni !" :)

234. Regin_a (válaszként erre: 233. - Liliom10)
febr. 16. 20:59

ELmondtam én mindent, falra hányt borsó. Még le tud menni, másfél emelet, de kifárad


Ápolnám én, de biztos nem jönne ide hozzám

Finoman mondva, nincs olyan rend és luxus mint nála. Tudnék ezen változtatni, de ismerem a makacsságát


Most már magamnak is kellene valamit tenni amíg tudok mozogni

Bármikor lerobbanhat az ember vén korban

Volt egy távoli ismerősöm. Amikor özvegy maradt összejött egy asszonnyal. Darabig jól éltek, elhunyta után a ház haszonélvezetet ráhagyta

Valami hasonló kellene nekem is, csak nekem már senki nem kellene mint nő

Nagyon elkeseredett vagyok

233. liliom10 (válaszként erre: 231. - Regin_a)
febr. 16. 11:32

Ha a barátnődet nem sűrűn látogatják a gyerekei, nem látják úgy az állapotát, mint Te. Elmondhatnád a lányának, hogy sokat beszéltetek telefonon, de most csak pár percet, mert elfárad. Remélem, a lánya csináltatja a légzőgyakorlatokat ! Az oxigént is intézhetné ő !

A friss levegőn kint lenni is fontos. Le tud menni sétálni a lányával és a kutyával ?

Jobbulást kívánok !

232. Regin_a (válaszként erre: 229. - Ágio8405)
febr. 15. 17:00

Egy unokatestvérem van, de évben ha kétszer telefon. Magyarul nincs senkim


És nem tudom mit hogy tegyek magammal mert már igy is túléltem a Mo-i férfi átlagéletkort

231. Regin_a
febr. 15. 16:56

Hazahoztam/vittem a kórházból

Hááááát...megmentették az életét, de nagyon lerobbant

Fia lánya jött vidékröl, nagy happy mindenki, óriáspizza rendel, de nem látják a bajt

Sokszor órákat telefonoztunk, most gyenge 10 perc után nem birta a beszédet tovább

Lánya marad egy jó darabig vele


Kutya nélkül mentem érte, aztán hozzám vissza a kutyáért. Volt nyüszítés ugra-bugra

Mondtam is a kutynak, sonkát csak nálam kaptál, marad a kutyakaja neked. Mindegy volt neki, örült a gazdának nagyon


A lényeg, hogy nagyon el vagyok keseredve, persze nem mutatom, csak úgy magamban

Kórházban gyógytornász légzőgyakorlatoztatta és leirva adott házifeladatot

Naná hogy nem csinálja mert "most fáradt"

Szerzek én valami starandlabda félét amit ha lassan fujogat erősiti, pontosabban nem hagyja, lassitja a tüdő romlását amit a sok fekvés fog okozni

Azt se csinálná

Amikor az oxigén elintézéséröl kérdeztem "fáradt vagyok most erröl beszélni"


Tudom hogy az orvosok sem tudnak többet tenni , amit tettek és

"Elmegyünk, egy szép nap innen elmegyünk"

de legalább elmondhatnám hogy próbálkoztam

230. libikóka (válaszként erre: 226. - Regin_a)
febr. 14. 12:27
Sült oldalas,,jó lélek vagy és biztos szereti is a kutyu,,csontját ne:))
229. Ágio8405 (válaszként erre: 225. - Regin_a)
febr. 14. 12:23
Sajnàlom 😞 neked nincsenek rokonaid? Gyereked?
228. liliom10 (válaszként erre: 226. - Regin_a)
febr. 14. 12:22
Ha tudsz, inkább száraz kutyakaját vegyél ! Egyszerű etetni ezzel, csak mindig legyen tiszta ivóvize !
227. liliom10 (válaszként erre: 225. - Regin_a)
febr. 14. 12:20

Persze, amit tudsz, intézd el ! Az oxigént is ! Miért nem kezelik, szüntetik meg a tüdővizenyőt ?

Nem tudom, min hadakozik a család ?

Azért ne temesd magatokat, nem tartotok ott ! Örülj, hogy a barátnőd találkozhat Veled és kutyusával ! Ha netán megint kórházba kell mennie, legalább valamennyit otthon is volt Veletek . Sokat számít lelkileg !

226. Regin_a (válaszként erre: 224. - Liliom10)
febr. 13. 20:07

Piritós-kefir kombó, tegnap pár szelet szalámi

Azért veszem a szokásos csirke kebab+BULGURT, DE nem készitem el. NAPOK ÓTA CSAK ENNYI ÉS BOR, illetve most befaltam egy fél szárazkolbászt uborkával

Kutyácskának vettem sült oldalast. Van felénk egy grill csirke kolbász hurka sütős autó ott szoktam venni, mert a barátnőm is kedveli

Szeretem én a sült kolbászt is, de igen drága a zsebemnek

225. Regin_a
febr. 13. 20:01

Holnap délután hazaengedik

Nagyon örülök, de nagyon aggódom. Hazaengedtek onnan , mentővel persze, aki mozdulni sem tudott, pelenkázva volt stb


Lesz sírás-rivás részünkröl, de legalább a kutyácska örülni fog

Biztos vagyok benne hogy nem kért orvosi javaslatot oxigénre. Mindegy, elintézem az ő kerületében , lobogtatva a zárójelentést


Nem tetszik ez nekem. fIA BESZÉLT AZ ORVOSSAL TEGNAP ÉS VÍZ VAN A TUDEJÉBEN, MELLKAS/MELLHÁRTYÁBAN

mIFRANCÉRT NEM KEZELEIK KI TELJESEN ÉS UGY ENGEDJÉK KI

Anyám is tüdővizenyővel került a Korányiba és rövid idő múlva annyi is volt neki

A hangján hallatszik hogy gyenge és rosszul artikulál

A család már hadakozik, de nekem sok beleszólásom nincs, meg fogják ölni a veszekedésekkel

Hát ez az élet vége

Megfogadtuk egymásnak hogy nem hagyjuk a másikat elfekvőbe fetrengeni. Én hajlandó vagyok "akármit" vállalni ezért, de akkor már nem marad senki aki velem ugyanezt tenné :(

Arrol is volt szó hogy a kutyácska maradhatna nálam is egy darabig. Persze maradhatna, csak folyamatos ugatásba kezd ha akár a sufniba megyek vagy az autóban hagyom

És meg kell nézetnem a karomat és a tüdőmet, nem vihetem magammal a kutyát

Nehéz az élet vége, de majd valahogy megoldom "jól"

224. liliom10 (válaszként erre: 223. - Regin_a)
febr. 12. 15:44

Nekem is volt gerincérzéstelenítésem. Azt mondták, sokkal veszélytelenebb, mint az altatás. Nem volt semmi gond, de előtte én is féltem.

Muszáj enned ! Legalább kenyérfélét eszel a kefírhez ? Az almát nagyon ajánlom minden nap, és jó lenne valami zöldség is, vagy főzelék. Fehérje ? Hús, sonka,virsli, tojás ? Szoktál fözni ? Vagy rendelsz otthonra ebédet ?

223. Regin_a (válaszként erre: 222. - Liliom10)
febr. 12. 15:27

Megint mondtam neki hogy rám nem gondolsz hogy látni akarlak. Nem akarok én órákat ülni az ágya szélén


Ha jobban nem javul, akkor lehet tüdő csapolás lesz. Nyugtatta a doktor hogy nem fáj

Én is kontráztam hogy nem, mert utóbbi műtéteimnél gerinc érzéstelenitésem volt

Az első elött szörnyű félelmem volt, aztán csak érdekes hogy hiába adod a parancsot a lábadnak nem mozdul


Lenne itthon néhány feladatom, de csak nézek ki a fejemböl. Kefir, kávé két napja. Valamit ennem kellene

222. liliom10 (válaszként erre: 220. - Regin_a)
febr. 12. 15:05
Persze, értelek ! Nem ismerem a barátnődet... De próbáld észérvekkel lenyugtatni magad ! Biztos nem tartják bent sokáig !
221. liliom10 (válaszként erre: 219. - Regin_a)
febr. 12. 15:03
Nehogy az legyen majd, hogy a barátnődet helyrehozzák, Te pedig kikészülsz ! Erre is gondolj !
220. Regin_a (válaszként erre: 218. - Liliom10)
febr. 12. 14:37

Doki behelyettesithető bárkivel aki ismer. A fél életemben pánikbeteg voltam/vagyok

Nem ismered a b.nőm mentalitását, én igen, azért nem megyek be. És hiányzik nagyon hogy lássam, legalább átöleljem

219. Regin_a (válaszként erre: 217. - Regin_a)
febr. 12. 14:25

Most beszéltem vele telefonon, aztán megszakadt mert új beteget hoztak, orvos/ápoló rohangáltak

És nyugodt hangot kellett előhúznom a "hangtáramból".

Nem volt jó az artikulációja, ami nyugtalanít

Nem tudom meddig bírom igy :(

218. liliom10 (válaszként erre: 217. - Regin_a)
febr. 12. 14:20

A doki helyében Te mit mondanál ? Nyugodj meg ! Mitől pánikolsz ? Most komolyan kérdezem ! A barátnőd nincs egyedül, ellátják, gyógyítják.

Miért vársz csütörtökig ? Engem nem érdekelne semmi, bemennék a kórházba, vinnék tartalmas ennivalót, gyümölcsöt, legalább mentes ásványvizet. Nem kell sokat maradni, a találkozás, kis gondoskodás a fontos.

De ha nem mész, beszélj a kutyushoz, simogasd, és nyugodj meg ! :)

217. Regin_a (válaszként erre: 216. - Liliom10)
febr. 12. 14:02

Nem! Csütörtökön valakivel beküldök pár csemegét

Az is miért csütörtök, amikor jó ismerős az illető, nem lakik messze és kb fél óra az egész


Ki is készültem mára e-miatt a hülyeség miatt

A pánikroham szélén, vagy már benne is vagyok

Körzeti nem veszi fel a telefont. Perszhe mit is mondhatnék neki és mit ő? Nyugodjak meg

:(

216. liliom10 (válaszként erre: 215. - Regin_a)
febr. 11. 19:50
Mi újság ? Bementél a kórházba ?
215. Regin_a (válaszként erre: 214. - Liliom10)
febr. 11. 15:52

Nem, nem fog hazajönni nem engedem, agyondumáltam. Amúgy sem hiszem hogy meggyógyitják, max tünetmentes lesz aztán újból ez jön

Kutyácska evett pár falat száraz kaját


Van egy ismerősöm itt, felhívtam, gondöoltam beviszem a kórházhoz hogy juttasson el egy csomagocskát a b.nőmnek

Éppen indúl valami távoli helységbe


Elugrom a boltba veszek pár dolgot amit kedvel, aztán majdcsak lesz valahogy

A "gáz" hogy a nővérpult a kórtermek után egész hátul van, így ha netán a folyosón ül akkor meglát és kiborul. Tudom hogy rosszabb helyzetben van mint én, de így tönkretesz teljesen.

214. liliom10 (válaszként erre: 213. - Regin_a)
febr. 11. 14:32

Próbáld meggyőzni, hogy ne menjen még haza ! Tudom, saját felelősségére hazamehet...

Nem vagyunk egyformák. A kórházban én szinte mindent megettem, nem volt ehetetlen. Ha nem bír feküdni, üljön vagy sétáljon a folyosón !

Régen, mikor volt kutyánk, és elmentünk nyaralni, a barátnőm etette. Mesélte, hogy a kutya pár napig nem evett, csak ivott, annyira bánatos volt, hogy elutaztunk. Aztán elkezdett enni.

213. Regin_a
febr. 11. 14:21

És menjek érte, ő nem bírja ott tovább

Beszélgettünk vagy fél órát. El kell fogadnia hogy ez az élet. Ott fetrengenek mások csövekkel, pelenkában, meg mittomén mi és nem három napja hanem régebben

Az étel ehetetlen, mindig ugyanaz a leves, nem bír enni, nem bír többet feküdni és megint jönnek a látogatók ezren

Én igen válogatós vagyok ételben, de a harcsakrém és a rántott hal kivételével megettem mindent. Mondtam is hogy befizetek a kórházi konyhára. Ö aki mindenevő neki nem izlik

Értem én hogy elkeseredett és azért nem. Kutyácskája ugyanígy van, most evett elöször itt kutyakaját, eddig semmit illetve a sonkámat


És hogy be ne menjek látogatni. Nem akarom én kiboritani ismerem annyira, dehát....

Áhhhh :(

212. Regin_a (válaszként erre: 211. - Liliom10)
febr. 11. 12:43

miért ne mehetnél látogatni ?"

Mert akkor sírni fog és azt nem akarja mások elött. És akkor mi van? Mások nem érdekelnek és vedd észre hogy hiányzol és izgulok érted

Persze fia, lánya ismerjuk egymást jóba is vagyunk, de ők száz km-re vannak innen


Én ma hajnalra kikészültem rendesen. Remélem csak a stressz, a pánikom szórakozik velem

Hajnalban hányingerre ébredtem, se mmi szokatlant nem ettem este

Ami fizikai baj, nagyon fáj már az egész jobb karom, nem is tudok ráfeküdni

Volt egy rtg novemberben, kopás. Nade a bicepsz izmom fáj. Oda sugárzik, mondták

Aha, most már erősen és az egész karom + érzem hogy a hátamban/tüdő sem százas

Nem reuma ez

Lett volna egy reuma "konzilium" amikor két hete kórházban voltam. Hülye voltam,elutasitottam

Most itt ez a helyzet + a kutyácska. Néztem a CT árlistát, 25ezer teljes kar nativ/nem festett/ vizsgálata. Ha fizetős vagyok, időre megyek, szinte azonnal sorra kerülök

Viszont hét közben a kórházi betegek tömege van ott. Későn gondolkodtam


Kutyácska a saját kajáját egyáltalán nwem eszi, így darabonként az én sonkámat adtam neki, azt megette.Bizonyára a környezetváltozás okozza nála

Erőt veszek magamon és elugrom a boltba, ha sonka kell neki legyen sonka, csak szédelgek.


Lehet veszek valami nagy doboz bon-bon szerüséget meg táblás tejcsokit, ezt utóbbit kedveli Bon-bon az ápolónőknek és adják át neki a tejcsokit Ha egyszer ilyen "különc" a b.nőm, legyen úgy

Jaaaj de szarul vagyok :(

Beosonok, cs

211. liliom10 (válaszként erre: 210. - Regin_a)
febr. 11. 09:03

Nem értem, miért ne mehetnél látogatni ? A családja nem tud Rólad ? Nem ismernek ? Azért a 35 év hosszú idő. Örülhetnek, hogy Te hétközben is bemész a kórházba, ők pedig talán csak hétvégén.

Az nem baj, ha sír szegény, attól még örülne Neked, az biztos. Valami ennivaló is jó lenne. Egy banán, egy kicsi gyümölcsös joghurt, ha szeret ilyesmit. OLyasmi, amit bent nem adnak. Innivaló ( szénsavmentes kis ásványvíz, gyümölcslé, pl. Kubu, ezekből könnyű inni, akár fekve is.)

Pár nap alatt nem fog szellemileg lerobbanni a barátnőd. Legfeljebb benéz minden szobába, és megtalálja az ágyát...ha nem kérdez meg egy nővért.

Jobbulást kívánok neki !

210. Regin_a (válaszként erre: 209. - Liliom10)
febr. 10. 13:02

Persze tudna, de már eléggé lomtár van a másik szobában. Most a veterán motorom áll ott és hát "vas a lakásban". Nyilván ha erröl lenne szó rendet tennék, de nem jönne ki

Tán 8 éve költöztem ide Bp-röl és vagy 3-5ször volt itt


Most beszéltem vele telefonon. Szomszédasszony ott volt nála, a mittomén ki hívta telefonon, de én ne hívjam és Istenh ments hogy bemenjek hozzá mert akkor sirni fog. Mondtam neki akkor ketten sírunk,, amúgy mindenkit látogatnak

Vazze, hiányzik!

Sokszor eszembe jutott hogy hozzám senki nem jött látogatóba, míg másokhoz igen

Nekem alapból csak ritkán hiányzott a látogatás és tudtam hogy egy hét és megyek haza. Telefonon meg többször hosszú ideig dumáltunk

Mit lehet egy kórházban beszélgetni, "hogy vagy"


A folyosón telefonált, csak röviden mert fázott. A szobában rászóltak hogy csendesebben telefonáljon. Igen, kissé nagyot hall az egyik fülére. Most hogy két hete én is kórházgban voltam, valamiért morgolódott a szomszéd ágyas. Elküldtem a francba, nehogymár beszóljon, főleg ha nincs igaza

Ugyanezt mondtam most a b.nőmnek, tolerálják ha valakinek ilyen vagy hasonló baja is van. A többiek sem szórakozásból vannak ott. Én csak nem "rakhatom rendbe" a szobatársakat


Ami még zavar

Hányas szobában vagy?

Nem tudom, megyek is be mert fázom

Hát olvasd le a szobaszámot

A folyosó végén ültem és rossz felé indultam el, nem találom a szobámat

Mivel ismerem a terepet/sajnos/ mondtam neki merre menjen

Aztán kinyomta a telefont

Tapasztaltam már életemben hogy valaki egy hasonló betegség mellett szellemileg is lerobbant. Ő nála ez korábban nem volt


Családi dolgokat hagyjuk, már korábban is volt aki súgott neki


Kutyácska megszokta a sétát, a lábamat meg erőltetni kell, bár már késő, azért sétáltattam.

Most összeismertettem a szomszéd dobermanjával, de sok érdeklődést nem mutatott, pedig az elkezdett játszva rohangálni/kerités van/

Kutyácskát most kocsiba rakom és elugrom a motoros boltba, meg kókusz csemegéért mert azt szeressük :)

209. liliom10 (válaszként erre: 207. - Regin_a)
febr. 9. 21:25

Mivel a barátnőd emeleten lakik, hozzád nem tudna költözni legalább pár hétre ?

Mitől tör ki a családban a balhé ?

Ha van kerted, miért viszed sétálni a kutyust ?

Jobbulást mindkettőtöknek !

208. Regin_a (válaszként erre: 206. - Ddroti)
febr. 9. 19:14

Nagyon szorítok,"

Köszönöm mindenkinek!


Tudod ha egy veterán járművet nem újitanak fel az utolsó csavarig, az még húzza egy ideig aztán vagy szétesik vagy a bontóba kerül

Embernél nincs restaurálás, csak foltozás :(

207. Regin_a
febr. 9. 19:09

Na végre telefonált. Sokkial jobban van/az oxigéntöl/ és ugye biztos hogy hazaengedik ezen a hétvégén

Tudtad hogy 5napos munkahét van az orvosoknak is és az ügyeletes nem állit ki zárójelentést?

Mintha meglepődött volna

Mondtam, maradj nyugodtan, egy hét a minimum, de lehet több is ha koros az ember

Otthon megint napi háromszor másfél emelet a kutyával, ki fog készülni

Lenne ghy megoldás

Egyfelöl én beleegyeznék és belehalnék, másfelöl

ő halna bele

Hogy költöhzhzön vidékre ahol a kuty is vele lehegt kertes ház és a lánya

Mondjuk a lánya kivételével adva van nálam is minden, de az én lábam, a tüdőm és a vállam is igen rezgeti a lécet

Utánajártam hol van pontosan

Azon az osztályon ahol egy hete én voltam :)


Reuma beutaló, rajta jel hogy sürgős. Azt mondja a sorszám osztó, ezzel az SBO-ra kell menni. Ne hülyéskedjen már, mit tudnak tenni ott a 4 hónapja fájó karommal. fELKÜLDIK ONNAN AZ OSZTÁLYRA

nEM SEMMI BÜROKRÁCIA! No, ezt nem tudom most bevállalni és van nagyobb nyűgöm is ennél

Szoval rendben minden, de a családban ki fog törni a balhé és az az idegesség fogja a sírba vinni. Dehát hiába beszélek

Kutyácskával sétáltsm egy nagy háztömböt, azt hittem beleszakadok, soha nem érek haza :)

Szoval egyelőre nyugi van

206. ddroti (válaszként erre: 198. - Regin_a)
febr. 9. 11:56
Szerintem nagyon jól teszed, hogy leírod a gondolataidat. Segít feldolgozni a történéseket. Biztos, hogy sokan olvassák még rajtam kívül. Én is naplót írtam annak idején, amíg az életemben le nem zárult egy gyötrelmes időszak. Valószínűleg belebetegedtem volna, ha nem így teszek. Én nap mint nap elolvasom az újabb fejleményeket, ami veletek történik. Nagyon szorítok, hogy jól alakuljanak a dolgok mindkettőtök esetében! A kutyuskáért is aggódom.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook