Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak holnap sikerüljön fórum

Csak holnap sikerüljön (beszélgetős fórum)


145. Regin_a
jan. 9. 19:24

Szokásunk ha hazaérek rácsörgök, ő egyet vissza és OK

Mióta hazajöttem kétszer hívtam , kétszer kinyomott. Hölgyek, csodálkoztok ha ilyenek után elszakad a cérna egy férfiben? Odamenni és jól megrázni, hogy mifrancot gondol amikor fél napig az ő érdekében rohangálok

Mert az okostelefonban voltak a fotók amit nézegetni szokott

Megjegyzem, koránbban lementettem neki a laptopra, ott vannak a fotók

Ha túlélem a kórházat, veszek neki egy SIM olvasót és nézegetheti egész nap a kutyácskáját/aki amúgy jó fej/

144. Regin_a (válaszként erre: 143. - Regin_a)
jan. 9. 18:25

Eltünt a billenytűzetem


Szoval visszaadja hogy jó, működik

Csakhogy én vittem a laptopomat és beledugtam abba. Naná hogy nem működött

Kisütötték hogy ez a régi USB modem már nem jó 4G hálózatra

Akkor korábban az Árkádban miért nem mondta az ügyfeles hogy ezt dobja el, már nem használható?


Tanácsolták, tegyem a Sim-ET TELEFONBA, MAJD CATLAKOZNI FOG A NETRE, ÉS ÉN/B.NŐM A TELEFON NETJÉRE CSATLAKOZUNK

ok

oKOATELEFONBÓL SIM KI, ÚJ SIM BEILLESZT/ENE, DE PICIKÉT NEM STIMMEL A SIM a másik keretbe

Sírás rivás hogy én miért nem vittem el az okostelefont, és én miért ez-az ésakkormost ővele mi lesz

Ajánlottam két szakembert neki még tegnap. Nála a szakember a vízszerelő és hasonló

Csodálkozik hogy ömlött a káromkodás belőlem

Szarul vagyok én is, pár dolgot kórház elött el kell intéznem és én vagyok aki nem intézi neki a netet

Értem én hogy nőböl van és még el sem akart ereszteni ennyit autózni

ELMENTEM, MEGPRÓBÁLTAM ELINTÉZNI, ÉN ENNÉL TÖBBET NEM TUDOK TENNI

MONDTAM HOGY ÁLLITSA ÁT A BESZEDÉSIJÉT A BANKBAn HOGY A yETTEL NE TUDJA LEEMELNI AZT A PÉNZT

Bank/OTP legközelebb csak Árkád. Múlt héten már rosszul lett annyit bolyongott ott

Ennyit tudtam megtenni, nem kell köszönni sem mert nem ismerősök vagyunk, de legalább ne engem okoljon hogy nincs netje

Amúgy van, mert a szomszéd megengedte neki hogy rácsatlakozzon a wifi-jére. Lassú. Vazze, érd be lassúval, majd valami lesz

És most durcás. Hát a "jó"életbe!

143. Regin_a
jan. 9. 18:04

A mai nap nem sikerült és szinte én voltam a hunyó

HB.nőm a múlt héten kicseréltette a 3G SIM kártyáját 4G-re hogy tudjon laptoppal interneteuzni

Persze nem sikerült. Telefonok száza, ügyfelesek azt se tudják miröl van szó, hosszú sztori

Ma elugrottam a b.nőmhöz az USB modemért és elautóztam Gödöllőre a Yettel boltba, hogy majd elintézem miért nem működik

Kisasszony ugyesen átrakta a SIM-et az ő telefonjába és működött

Vissza az Usb TOKBA

142. Regin_a (válaszként erre: 141. - Liliom10)
jan. 8. 21:40

Nem tudom, mit írjak"

Elég annyi hogy olvaslak.

A félelem nem a vizsgálat miatt van, mert klasszikus módon is kibírható, 24órás fekvés

Most meg állitólag CT festéses lesz ami után táncra is perdülhetek :)

Pláne ha műtenek is, másodszor, semmi az egész


A baj máshol van, ami összefüggést, problémát én olvastam ki a netröl és a saját leleteimröl. A doktorok meg egy szót sem szóltak, illetve rtg vizsgálatra vállcsont kopást irt a leletező

Közel nem igy van, de most még nem mondok semmit


Lett volna pár évvel korábban egy régi ismerős, ajánlotta az eltartásit akár havi apanázs akár fizikálisan

Valaki beleköpött a levesbe/nem részletezem/ azóta nem vagyunk beszélő viszonyban. Én meg nem "alázkodom meg" egy telefonnal hogy tisztázzam a helyzetet

Áh, benyomok pár Xanaxot és vörösbor, tegnapelött erdélyi pálinkát kaptam

Kicsit lelazulok

Jókat neked is az életben

141. liliom10 (válaszként erre: 140. - Regin_a)
jan. 7. 22:07

Nem tudom, mit írjak. Nehéz idősebb korban betegen egyedül megoldani mindent. Nincsenek rokonaid, akik valamit segíteni tudnának ? Legalább most meglátogatni a kórházban, és vinni, amire szükséged lesz ?

Próbálj meg nem félni (annyira), mert nagyon árt a stressz ! Gondolj arra, hogy ezen az érfestésen is túlleszel, aztán jobb lesz ! Drukkolok Neked !

140. Regin_a
jan. 7. 21:34

Nincs jól a barátnőm. Kutya le-fel, első emelet kifulladt rendesen. Mondtam neki lassits, nem mkell felrohanni egyszerre. 12én megy kardiologia kontroll

Eligazitottam hogy ne legyen nyuszi a panaszkodásban és kérjen több vizsgálatot

Nagyon félek, ma volt az első nap hogy jöttem haza tőle és nem kisért le az autóhoz

Ez egy szokás volt nálunk, meg amikor hazaértem visszacsörögtem neki telefonon hogy vagyok

Nagyon félek

15-én meg én megyek kórházba érfestés, érszűkület megállapitás

fÉLEK, FÉLEK :(

139. Regin_a
jan. 6. 21:13

OFF

Olvastam egy cikket kedvenc szinészemröl Garas Dezsőröl

Együtt dolgoztam a feleségével és áhitattal csodáltam, bevallva utólag, hogy gyönyörű, magas szőke karcsú volt és igyekeztem becserkészni, dehát naív voltam

[link]


Sic transit glória mundi/így múlik el a világ dicsősége


ON

Beszélgettünk a barátnőmmel

Oldja meg mindkettőnk a saját problémáját

Egyelőre nekem lesz "szükségem" wc papírra a kórházban, de lehet a fagyi egyszer visszanyal....

138. Józsibirka (válaszként erre: 137. - Regin_a)
jan. 5. 12:20
Ojj' Nagyonmenő! 👍🤘
137. Regin_a (válaszként erre: 133. - Józsibirka)
jan. 5. 12:15
Horex Regina 350ccm 70éves
136. Regin_a (válaszként erre: 134. - Liliom10)
jan. 5. 12:09

Lehet, de nem kopik egyszerre egyik napról a másikra

Sajnos itt írja

[link]


Ma meg hajnal óta hányinger és nagyon gyenge szédelgős vagyok

Barátnőmet el kellett volna vinni az Árkádba/Bp/

képtelen voltam. Ő elment busszal én meg igen szégyellem magam, hogy ennyit sem tudok megtenni


Az "új" autócskám sem akar hátrafele menni és van hogy többszöri inditás után indul csak

Legalább egy hónapig örültem

Jövő héten elviszi a szerelő de nem hiszem hogy vasárnapra visszahozza

Hétfőn kórház a lábammal

Nagyon ócskán vagyok és itt sirdogálok magamban

Időben kellett volna gondolkodni és eltartásit kötni valakivel

Igy nincs senki aki bejönne a kórházba ha valami kellene

Akkor ennyi volt....

jan. 5. 01:35
vallfajdalomrol a veletlen folytan epp tegnap olvastam,azt irta a cikk,hogy kalium hianya okozza.nem emlekszem pontosan femina.hu,vagy hol is olvastam.
134. liliom10 (válaszként erre: 131. - Regin_a)
jan. 4. 22:24
Lehet vállfájdalom más okból is, ne vedd biztosra a tüdődaganatot !!!
133. Józsibirka (válaszként erre: 132. - Regin_a)
jan. 4. 21:49

Milyen Motor?

Márka / Tipus?

132. Regin_a
jan. 4. 21:22

Hamár így állunk, mondom a b.nőmnek eladom neki 1Ft-ért az öreg motoromat ÉS ADJA EL Ő, NE MÁS, MERTHOGY VAN VÉGRENDELET.

Jaj, azt ő nem tudja. Édes Istenem hogy lehet valaki ennyire tehetetlen

Úgy látszik utolsó erőt kell vennem magamon és ügyeimet elintézni

131. Regin_a
jan. 4. 21:03

Májusban volt egy sérv,műtétem. Előzetes vizsgálazban tüdő fibrózis

A kutya sem szólt hogy ez veszélyes

Körzeti a vállfájdalomra csillapítót adott , rtg, véll kopást irt

A szakirodalom meg tüdő daganatot

[link]

A körzetit majd elküldöm a k*anyjába, elküldve a linket neki. Vegye elő a tankönyveit és ismételjen

130. Regin_a (válaszként erre: 129. - Lolita2112)
jan. 4. 20:55
Új gyógyszer van. Lássuk meg
129. lolita2112 (válaszként erre: 127. - Regin_a)
jan. 1. 03:31

szia!a vernyomasod valoban magas!szereted a csipos paprikat?vagy zellert?uborkat?en ha erospaprikas etelt eszem utana ra kb 10 percre tok jol/szinten magasvernyomas/erzem magam,es iszok zoldseg es gyumolcsleveket/sajatot persze/es rengeteget segitenek!

az uj evben nagyon jo egeszseget/jobbat mint tavaly/kivanok neked sok szeretettel!

128. liliom10 (válaszként erre: 127. - Regin_a)
dec. 31. 13:48

Betegen, fájdalmakkal nehéz boldognak lenni. Egészség nélkül minden nehéz, az élet is. De reméljük, hogy minden jóra fordul, a Te egészséged is sokkal jobb lesz a mostani állapotodnál !

Ez a vérnyomás nagyon magas ! Melyik Tensiomint vetted be ? Lehet, hogy a legkisebb adagút ?

Nem tudom, hány éves vagy, de ha 65 fölött, akkor igényelj gondosórát ! Mennek a reklámok róla, a családban is van már több embernek.

Boldog Új Évet kívánok a lehető legjobb egészségben !

127. Regin_a (válaszként erre: 126. - Regin_a)
dec. 31. 12:15

Már hallom is barátnőmet "legalább ma legyél kicsit boldog"

Erőszakkal lehet boldog lenni? Mindennap, jellemzően délelött nagyon ócskán vagyok, ami későbbre jobb lesz

Vérnypomásom alap gyógyszer + néhány Tensiomin után 190-200

Jobb nyak-karizmom olyan alattomosat fájdogál, spec. fájdalomcsillapitó semmit nem használ

Jellemzően egész délelött fekszem félálomban, "nem merek" felkelni, mert...

Felkelés valami kis kaja, próbálom elvonni a figyelmemet a nyavalyámról és csak ülök nézem a monitort

Eszembe jut anyám amikor már idős volt "fiam, olyan fáradt vagyok". Feküdjél anyám, nézd a tv-t Egy csatorna volt csak én nem laktam otthon, bár naponta, kétnaponta benéztem hozzá,hosszú tíz perc félórára, de nem éreztem át, mi az hogy fáradtság, öregség...


Hát legyek boldog legalább egy napig? Hogy?


Azért kívánok mindenkinek szerencsés Boldog Újévet!

Jövőre veletek ugyanitt

126. Regin_a
dec. 31. 11:59
Én nmindig
125. Regin_a (válaszként erre: 124. - Liliom10)
dec. 27. 18:11

Áh, se veled se nélküled és mindig megvan az oka ha a tányér, evőeszköz csattog a konyhában. Ez már nem lesz jobb


Olvastam az önkormi szolgáltatásait

Megoldok mindent akár operáció után is. Volt hogy véres csíkot húztam magam után amikor a Pennybe mentem-jöttem :)

Elöször azt vizslatják meg hol van beszűkülve az ér, aztán majd eldöntik hogy kell kijavitani és mikor férek be a várakozók közé

Volt pár műtétem korábban, csak fiatalabb voltam és főleg pszichésen nem a béka alatt voltam

124. liliom10 (válaszként erre: 123. - Regin_a)
dec. 26. 17:24

Mi történt ? Sajnálom, hogy ilyen rosszul telt az ünnep Neked !

Köszönöm a jó kívánságokat !

Ha igénybe veszed az önkormányzat segítségét, az lehet ideiglenes is. Ha meggyógyul a lábad, majd nem kérsz tovább segítséget. Bárki kerülhet hónapokra vagy hosszabb ideig ilyen helyzetbe. Legalább beszélj az önkormányzattal, miben tudnának segíteni ! Legfeljebb nem veszed igénybe , de tudj róla, mik a lehetőségek !

123. Regin_a
dec. 26. 16:03
Volt már kevésbé jó Karácsonyom, de ezt túltett mindenen. :(
122. Regin_a (válaszként erre: 120. - Liliom10)
dec. 24. 12:26

Ahogy olvason , igenjó szociális ellátás van mifelénk.

Csak , tudod, azt igénybevenni újabb lépés a vég felé. Azt jelenti nem tudom ellátni magam/már/


B.nőm is rendeli az ebédet, amúgy kb 10km országúton mérve, gyalog meg 2km+HÉV+2km

Nem várom el tőle már, felette is eljárt az idő :(


Érzem hogy valami más is bujkál bennem mint a lábam és a rossz alvás. Lehet kérek a körzetitől egy RTG beutalót, nem várom meg a kórházi időpontot. El vagyok keseredve és már a Karácsony se tetszik

Azért összeszedem magam és megyek a barátnőmhöz, megpróbálom picsogás nélkül eltölteni az ünnepet

Kívánok neked is Boldog Karácsonyt!

121. Regin_a
dec. 24. 12:17
Boldog Karácsonyi ünnepeket mindenkinek és mindenki családjának!
120. liliom10 (válaszként erre: 119. - Regin_a)
dec. 22. 21:46

Remélem, januárban meggyógyítják a lábadat !


Nem tudom, milyen a kapcsolatotok, de ha olyan régi, kicsit biztos tudna segíteni, akár napi 1-2 órát. Persze, azt se tudom, milyen messze lakik. Ő nem főzne Neked heti 2-3X ? Ha magának főz, csak többet kellene.


Az önkormányzatot kérdezted már ? Valamilyen családsegítő vagy szociális osztályon tudnak segíteni. Még olyan is van, hogy napi 1-2 órában vásárolnak Neked, vagy kiváltják a gyógyszereidet.Nem tudom, mit vállalnak még, meg kell kérdezni ! Olcsón ebédet is tudnak biztosítani. Azt nem tudom, házhoz viszik-e mindenhol, de olyan is van.

119. Regin_a (válaszként erre: 118. - Liliom10)
dec. 21. 23:48

Alv ásra

Xanax+Dormicum+pár pohár bor, igy összejön a 4-5ófra alvás, de nem tökéletes

Hajnali 4-5-töl fetrengek, rakom a lábam ide-oda és ha már nem bírom felkelek

Ha nem fekszem max. sántikálok. Fekve sokkal kevesebb a véráramlás a lábban, olvastam, és ezért zsibong/zsibbad elviselhetetlenül a lábam

Ha szerencsém lesz akkor érfestés CT-vel és nem kell feküdni 2 napot

Ha nem CT, akkor lehet elmegyek maszekba 150ezerért MRA, 25 perc és kész a vizsgálat


Kb hat éve vettem ezt házat, azóta ha 4-5ször volt itt. Persze, telefon van, akár óra hosszát is, de az nem olyan mintha itt lenne

Érzem hogy kell valami/valaki segitség, akkormeg sírás-rivás hiszti. Elegem van már a kaja készitésböl is és a fene tudja mikor tör rám akármi

Vitt már a sürgősségire az orvos aszisztens, a szomszédasszony, de akár magam is autóztam óda


Szorít, támogat ő engem, de nagyon leszivtam az energiáját évtizedek alatt és ő sem fiatal már

Főleg egész más az életritmusunk, elfoglaltságaink

Együtt lenni jó volt, de együtt élni nem menne

Valahogy majdcsak lesz :(


Nem tudom mi/hogy lesz. Operálták már a lábam, az semmi, van egy kb 40cm-es vágás, egész jól átvészeltem, de akkor még fiatalabb voltam

118. liliom10 (válaszként erre: 117. - Regin_a)
dec. 21. 20:42

Nekem elég egy éjszaka részletekben aludni, és másnap olyan fáradt vagyok, hogy csak a muszáj minimumot teljesítem. Arra szedsz valamit, hogy ne aludj ilyen keveset ?

Gondolj arra, hogy januárban meggyógyítják a lábadat !

A barátnőd nem tud most Veled lakni, legalább ideiglenesen, pár hétig, hónapig ? Vagy sokat Veled lenni, segíteni ?

117. Regin_a (válaszként erre: 116. - Liliom10)
dec. 21. 19:44

Lelkik elsősegélyröl nem jókat hallottam

Tudom, ha a pszichiátriára önként jelentkezem bizonyos gondokkal, nem mindennel, kötelességük felvenni

Én nem akarok befeküdni, csak hosszan kibeszélni magam egy kívülálló szakemberrel

Nem hirtelen jött a gond, évek alatt őrölt és ez év februárban kiszedték az autót alólam aminek üzembentartója voltam. Én autó nélkül meghalok

Persze megtagadtam a rendszám leadást, volt hercehurca, bíróság, panasztétel stb.

Ki is húztam júniusig, amikor csak le kellett adni a rendszámot

Motorra ültem, de már nem nem olyan mint fiatalon

Elkezdtem kutatni a használt autókat naponta. Már belediliztem, leszivtam azt a kevés energiáját is a barátnőmnek

aBBAHAGYTAM A DOHÁNYZÁST ÉLIRE TETTEM A FORINTOKAT , PERSZE VOLT EGY KEVÉS KP-M IS

Novemberben éppen az első hóesés elött egy héttel találtam a közelben egy autót ami a pénzemnek is jó volt és akadt valaki aki elvitt autóval. Utána a biztositóval is vívtam egy keveset

Szoval így leirva, nem nagy durranás, lehetne mondani bárcsak másnak is ekkora gondja lenne

Megvan az autó mit nyavalygok. Vén hülye létemre többször elbőgtem magam amikor már túl voltam a nehezén,talán így jött ki a feszültség

Csak van egy pánikbetegségem és erős érszűkület a bal lábamban. Nem tudok normálisan aludni, szinte alvásmegvonásom van ami igen lerontja a hangulatomat és a fizikai erőnlétemet.


Szoval kinyúltam idegileg teljesen

Köszönöm szives figyelmedet

116. liliom10 (válaszként erre: 115. - Regin_a)
dec. 21. 17:40

Szia ! Eddig nem írtam, de olvaslak.

Nemcsak a pszichiátriát lehet hívni ! Vannak lelkisegély szolgálatok :

[link]

Amikor ennyire megijedsz, felhívhatod az orvosi ügyeletet is, vagy a mentőket.

Sok magányos embernek nehéz a Karácsony. Gondolj arra, hogy pár nap múlva új év kezdődik, mindjárt hosszabbodnak a nappalok is !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook