Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak holnap sikerüljön fórum

Csak holnap sikerüljön (beszélgetős fórum)


175. liliom10 (válaszként erre: 173. - Regin_a)
jan. 26. 09:04

Igen, a kérdéseinkre választ kell kapnunk az orvosnál !

Látom, sokat segít Neked is az internet. :) A diagnózisra és a terápiára gondolok.

Próbáld lebeszélni a barátnődet arról, hogy ebben a korban alkalmazkodjon a vendégekhez ! Ha kicsit takarítgat, rendet tesz, az még elmegy, de ne készítsen ételt ! Elég egy tea vagy kávé. Aki megy hozzá, tudja, hogy idős ember, ne várjon el kiszolgálást ! Inkább a vendégek vigyenek sütit a teázáshoz !

Ahogy már írtam, elmehetnél egy másik orvoshoz a lábad és a tüdőd miatt. Addig kellene menni,- annyi orvoshoz - még valaki nem segít !

174. liliom10 (válaszként erre: 172. - Regin_a)
jan. 26. 08:56

Szeretem ezt a dalt ! :)

Ahogy írsz, érezni, hogy Ti nagyon összetartoztok !:) Ha nem is laktok együtt, jó lenne, ha legalább közel laknátok egymáshoz, pl. egy utcában.

173. Regin_a (válaszként erre: 171. - Liliom10)
jan. 25. 12:20

Voltunk. Kutyáké volt a 26ezer forint

Persze a barátnőm sem csinálja jól, nem megsértve, de olyan hebehurgya módon, nem célratörően intézi a dolgait

Azt mondta, hogy nem kapott választ a kérdésére, mit mutat a vitt diagnózis és ekg és

Mondom, olyan nincs , ha valamit kérdezek és nincs válasz. Akkor felállok és fizetés nélkül eljövök

A kardiologusnő kimásolta a netröl nagyon nagyon röviden a korábbi doktornő diagnózisát

Végeredménynek meg odairta 'Diagn. hypertonia'

Soha nem volt magas a vérnyomása, inkább alacsony, soha nem kapott rá gyógyszert.


Én mint villamos szaGember elolvastam a korábbi papirját

Ott volt hogy 'pulm.hypertonia'

Éreztem hogy a pulm az tüdőre vonatkozik. Kibogarásztam a netröl, hogy tüdő-szív kisvérköri magas vérnyomás. Vizsgálata EKG és UH

Bármely korban halálos lehet, a rizikó idős korban nagyobb

B.nőmnél minden 'adva van' :(

Alapból nem szabad idegeskedni és többet vállalni mint amit bír


A család rászállt és nem tud nemet mondani

Hárman mennének hozzá + egy kutya, látogatóba

Ő ilyenkor a csempe fugáját is kipucolja, takarit, ételt készít ugrál készülődik és feszült

Aztán felrakja az arany nyakláncokat és karkötőt, smink és megjátsza magát hogy minden rendben

Amikor elmennek, akkor eltakarítja a 'romokat' és majd' össze esik a fáradtságtól


Minden nap azon jár az eszem és félek, mikor kapok a szomszédasszonyától, vagy egy kórházból egy telefonhívást...


És itt a saját bajom is

Protekciósan elintéztek pszichiáterhez időpontot március végére. Felirtak dili gyógyszert hogy addig is szedjem

Szedtem anno amikor valóban erősen pánikos voltam. Meg is kérdeztem, hogy segit a dili-gyógyszer abban hogy ideges vagyok a barátnőmért, a lábam miatt, az állandó vállfájásom, a gyanus tüdőmön.

Könnyebben viselem, mondta a dokinő. Aha, ezekhez valami kábszer kellene nem dilibogyó

Arról nem beszélve hogy ezek a gyógyszerfajták első időben rosszúllétet okozhatnak. A szerotonin mennyiségét szabályozzák


Erős szél van amit nagyon utálok. Kellene mennem patika, kórházba kikérni az érfestés és rtg CD-ket, talán boltba is, de semmi kedvem

No, jól kibeszéltem magam :)

172. Regin_a (válaszként erre: 171. - Liliom10)
jan. 25. 11:45

'Egyszer véget ér a lázas ifjúság,

Egyszer nélkülünk megy a vonat tovább,

És az állomáson állunk, ahol integetni kell,

De a búcsúra csak pár ember figyel.'


Két régi szokásunk van. Az egyik, amikor eljövök tőle mindig lekísér az autóhoz, én jó hosszan egyenesen megyek mielött a főútra kifordulnék. A visszapillantóban látom hogy integet, én meg villogtatom a féklámpámat

Nagyon fáradt és gyűröttnek nézett ki tegnap, állt a kutyácskájával az utca közepén és integetett. Elbőgtem magam.


Amikor hazaérek, rácsörgök a telefonjára, jelezve hogy szerencsésen hazaértem, ő szintén egy-két csörgéssel nyugtázza.

Tegnap nem csak visszacsörgött hanem fel is hívott és beszélgettünk

Milyen jó lenne mégegyszer egy emlékezetes "jó szombat este" és jó lett volna ha maradtam volna nála. Elkenődtem, hogy már megvénültem :(

171. liliom10 (válaszként erre: 169. - Regin_a)
jan. 25. 08:24
Voltatok a kardiológusnál ?
170. liliom10 (válaszként erre: 169. - Regin_a)
jan. 23. 17:29

Nem hiszem, hogy túl bonyolult lenne a lábadat megműteni, azt viszont igen, hogy nem kifizetődő. Sokba kerülnél a kórháznak ! :( Sokkal olcsóbb nekik egy amputálás. Nem tudnál máshová is elmenni a leleteiddel, akár egy magánintézménybe konzultációra, hogy nekik mi a véleményük ?

Biztos meg van ijedve a barátnőd, nézze csak meg a maszek kardiológus !

Ne szedjétek ész nélkül a Xanaxot ! Nagyon rá lehet szokni !

Jobbulást kívánok Nektek !

Az okostelefon hasznos, nemcsak az internet miatt. Ha fáradt vagyok, szoktam nézni,hallgatni a youtube-on videókat. Vagy csak olvasgatok. Ha a viber működik, ingyen lehet beszélgetni bárkivel, akinek szintén feltelepítették (vagy ő magának, én nem értek hozzá ).

169. Regin_a
jan. 22. 19:39

2/Mivé legyek most nélküled?

Hová megyek így nélküled?

Te meg csak ülsz, fáradtnak tűnsz,

Tovatűnt szép ígéretek, nélkülük én hová legyek"

[link]


nÉHÁNY ÓRÁJA VAGYOK ITTHON VALÓS EREDMÉNY NÉLKÜL

nEM KIFIZETŐDŐ MEGMŰTENI ÚJBÓL A LÁBAM, TÚL

bONYOLULT

Mondtam, nekem nem bonyolult, érsebésznek meg ujjgyakorlat :)

Majd jelentkezzek a ha rosszabb lesz a lábam. Dehát ennél rosszabb esetben amputáció, amit ugysem hagyok ameddig bicegni tudok

Főrvossal erős vita. Lágyékon vagy csuklón fessék a lábereimet. A csuklómon mert nem kell 12órán nyomókötés és mozdulatlanul feküdni, illet kötés levétele után ujabb 12 óra fekvés

Hogy az kényelmemet nézem, mondta. Igen, az én lábamrol illetve a kinlódásomról van szó

Új CT comtuter berendezést kaptak, sajnos nem láttam a festés folyamatát mert a 2méteres képernyő a fejem mögött volt és érdekelt volna

Végül mégiscsak hüvelyk és mutatóujj között tolták be a szondát és a festéket, nyomókötés a kézfere, és mászkálhattam nem kellett feküdni. Viszont olyan erősen fáslizták hogy vagy 4óra hossza után sirtam a fájdalomtól és kértem a nővért hogy szedje le vagy csak lazitsa meg. Orvosi engedéllyel levette. Nem volt ott más mint pár kis piros pötty. Nagy megkönnyebbülés volt

Nagy reményekkel kentem be és elkeseredetten jöttem ki, mert igaz hogy kivizsgiltak, de semmi gyógyitás.


A barátnőm viszont teljesen leamortizálta magát értelmesen nem tudtam vele ma beszélni, gyenge ö maga is és a hangja alig hallható

Ode ne menjek, nagyon fáradt. Mondtam legalább egy Xanaxot toljon be és lazitson, tv vagy fészbuk

Azon jár a gondolata, hogy a múlt héten miért akarták sürgösségire küldeni, smit visszautasitott

Voltam én párszor Sbo-n és tudom hogy szivvel ott 6-8 óra ha nincs gond. Még jobban kikészült volna


Ha minden jó szerdán elviszem maszek kardiologushoz, hogy az mondjon véleményt a görbéiröl

És végül is tudom miért amortizálódott le az évek alatt, de nem tehetek róla, nem tudok ez ügyben segitenui rajta. Amúgy tagad mindent, nem lehet végigbeszélni semmit vele, persze korábban sem

Mesét költ abból is ha bármit elmesélek neki

Állitólag már nálam lakik eltartás ügyben egy "vén banya" Na ilyenkor a falnak megyek és megemelem a hangom

Persze, mert én csak üvölteni tudok

Én már rég szóvá tettem hogy valami úton gondoskodni kellene magunkról, vének vagyunk. Soha nem lehetett ezt megbeszélni vele

Pénteken olyan ócska hangja volt hogy elhatároztam elugrom hozzá a kórházból

Aztán jobb lett hangja én meg "bedőltem" neki

Ma meg megint ki van borulva TELJESEN

Tudom persze mi tette tönkre az idők folyamán, de ezen nem tudtam, nem tudok segiten

36 év alatt oda jutottunk, hogy nem tud megbeszélni velem öszintén semmit, nem tudja kibeszélni magát velem

eGYSzer már leirtam a kiborulásánalk okát, nem ismétlem


Régi szlogen nálunk a "nAGY UTAZÁS", csak másra vonatkozott anno

Ma ránk/rám az a bizonyos 2. szakasz vonatkozik

Kezem lában remegett

Kínomban felhivtam a lelki elsősegélyt. Okosat sz sem tudott mondani de legalább kibeszéltem magam


Szóvá tette, miért mondom hogsy egyedül vagyok amikor itt van őó és a b.nőm

Nem tudom hol, de nyilván szóva tettem. Nem őt jehgyezetetm be mint hozzátartót akit értesiteni lehet halál esetén vagy adható felvilágositás

nEM mert nem tud krizishelyzebe intézkedno

Orvosok, vagy a szolgáltatók bozonyos helyzet azt tanácsolják hogy a haozzátartózóval elintéztethetem, akár felhatalmazással

Ővele ezt nem tudom elvégeztetni, inkább az mondom, hogy egyedül vagyok

Persze sértődés van belőle

Mindegy is már, nem tudok rajta segiteni, nem segit rajta hogy kimondom neki hogy szeretem és kell nekem, elfásult :(

Kórházban is eztn rágtam magamban,mire lett egy pánikrohamom éjjel 2kor

Szernak ott bele, v.nyomás kicsit magas, nyugodjonmeg, EKG nem kell

Én beszedtem 2és fél Xanaxot ellazultam és elaludtam , alig tudtak felébreszteni reggelihez

No, legalább itt is kiírtam magam

Jóbbakat nektek

168. Regin_a (válaszként erre: 164. - TSanya)
jan. 22. 18:51

Igen, nincs okostelefonom és nincs mobilnetem

Egyre inkább hajlok afelé hogy beszerválok egyet

167. liliom10 (válaszként erre: 164. - TSanya)
jan. 22. 12:49
Lehet. Van, aki nem is tartja magánál a telefonját, nehogy ellopják. El is aludhat, a telefont tölteni kell, stb.
166. liliom10 (válaszként erre: 165. - Globus)
jan. 22. 12:47
Azt hiszem, múlt hétfőn ment be.
165. globus (válaszként erre: 163. - Liliom10)
jan. 22. 10:25
10 nap után krónikusra kerül. Ami többnyire azt jelenti, hogy ugyanabban az ágyban, szobában marad, de nem nagyon aktívan foglalkoznak vele...
164. TSanya (válaszként erre: 163. - Liliom10)
jan. 22. 10:21
Ok, lehet, hogy nincs mobilnetje?
163. liliom10 (válaszként erre: 162. - TSanya)
jan. 22. 10:02
Úgy tudom, kórházban van...
162. TSanya (válaszként erre: 161. - Liliom10)
jan. 22. 09:15
Mi lehet Regin_a-val, egy hete nem jelentkezett?
161. liliom10 (válaszként erre: 160. - Regin_a)
jan. 14. 21:35

Nyugi ! Ne rettegj, attól nem lesz jobb ! A stressz nagyon ártalmas ! Képzeld, hogy meggyógyítanának, Te pedig elteszed magad láb alól egy infarktussal ! Ismered a dalt ? " Nem vagyok ideges, fő a nyugalom, 100 évig élek én, ha így folytatom..."

Jobbulást, és sok szerencsét is a kórházban ! ( Mindenki rendes legyen és értse a dolgát ! )

160. Regin_a (válaszként erre: 159. - Liliom10)
jan. 14. 14:33

Hogy féltékeny-e? Hajaj. Ha mindenki "meglett" volna akivel összehozott betelt volna a naplóm :)


Felfeslett vagy fél centin a pizsamám, harmadik szomszéd hölgy mondta hogy összevarrja

Ajjvé, tett rá is megjegyzést


Tiszta ideg vagyok, de ez inkább már rettegés, ezért is, a holnapi napért mi van a tüdőmmel/a lábam nem érdekes az festés és kés kérdése. A fizikai beavatkozások kevésbé izgatnak


Ugyanakkor taRTok egy telefontól, b.nőmmel kapcsolatban

Nem véletlenül küldték volna SBO-ra

Adtam neki egy jó kardiologus cimet akinek kórházi háttere is van, de egyelőre ahova bejelentkezett közel van hozzá


Köszönöm a drukkot és lássuk meg a jövő hetet

159. liliom10 (válaszként erre: 158. - Regin_a)
jan. 13. 20:35

Szerintem a kutyának akkor kell panzió, ha kórházba megyünk, de mikor arról beszélünk, hogy tartós betegségünk, netán halálunk esetén mi legyen vele, arra örökbefogadót kellene keresni.

Csak nem féltékeny a barátnőd ? :)

Dehogy rúgnak ki, legfeljebb nem foglalkoznak most az újabb bajoddal, csak elmondják, hová fordulj vele, ha kiengednek a kórházból.

Ne félj, minden rendben lesz !!! Drukkolok !

158. Regin_a (válaszként erre: 157. - Liliom10)
jan. 13. 18:45

Kardiologus mentővel sürgősségire vitette volna, irásban elutasitotta

Kutyának panziót keres, hanetán

Beszélünk minden nap

Ma is nála voltam, hogy az örgekorunk végső órái hogy lesznek, nem lehet megbeszélni

Már biztos nálam lakik valami vén banya. mondta

Elküldtem melegebb éghajlatra, persze sértődés

És ha itt lakik? Lett volna a múlt éjjel aki felsegit és a vérző térdemet beköti

Mintegy gyilkosság helyszine, olyan véres volt a lakás.Bepánikoltam teljesen, főleg hogy miért estem össze lehajolva


Mondtam neki hogy ismerek kardiologust aki kórházban dolgozik nem betegtologatóként, bevitt engem is annó kapásból

Adjam meg az elérhetőségét

mEGADTAM, DE JELEZTEM HOGY AZ Ő PÉNZÉÉRT EGY MAGÁNPRAXISBAN DOLGOZÓ ORVOS SE FOGADJA AZONNAL

sAJNOS A TUGGYUKMI/KI MIATT A MAGÁNRENDELŐK IS ZSÚFOLTAK


Kétféle bajjal megyek hétfőn kórházba, a második közben jött elő

Ki fognak rúgni ha más betegséggel okoskodok, mondja. Leleteket viszek és véleményt kérek. Miért rugnának ki? Annál én keményebb vagyok

Édes istenem, ha marhaságról van szó világbajnok lenne

Persze , mindkettőnk baja miatt ideges, csak ő olyan beleszarós a sajátjába, én meg pánikos félős vagyok, nem a fizikai beavatkozástól.

Pszichésen kész vagyok :(

157. liliom10 (válaszként erre: 155. - Regin_a)
jan. 13. 09:37

A saját élete nem érdekli ? Akkor legalább azzal miért nem törődik, hogy mi lesz a kutyájával, ha ő meghal ? Minden nap beszéltek ?

Attól még érezhet ugyanúgy, mint Te, hogy más szavakat mond. Valószínű, ideges ő is a saját állapota és a Te betegséged miatt.

156. liliom10 (válaszként erre: 154. - Regin_a)
jan. 13. 09:33
Nem értem... :(
155. Regin_a (válaszként erre: 154. - Regin_a)
jan. 12. 22:27

Annyira nem érdekli már az élet hogy nem lehet értelmesen beszélni vele

Sajnállak!, Na erre felkapja a vizet mintha nem értené mit jelent ez a mondat

Ő egész életében csak "szorított értem támogatott", de a sajnálat nem a szavajárása volt. Nekem meg igen

154. Regin_a (válaszként erre: 153. - Liliom10)
jan. 12. 20:41

Elnyelte az egészet a francba :(

Mindegy, majd

Egyelőre csak nagyon ideg vagyok a telefon miatt. Ha a szomszéd, akkor annyi....

153. liliom10 (válaszként erre: 152. - Regin_a)
jan. 12. 10:06

A magánellátásban is van várólista, általában 1-2 hét, attól függ, miről van szó, milyen sokan veszik igénybe. ( Mi is voltunk már rákényszerülve. Nagyon jók a tapasztalataink. ) Sajnos, akinek nincs pénze, vagy meggyógyul vagy meghal, mire az állami ellátásban sorra kerül.

A gondosórával nem kell mentőt hívni, azt lehet a mobillal is. csak egy gombot kell megnyomni, és jelentkezik a diszpécserközpont, ők segítenek. (Példa ismeretségi körből : az illetőnek eltört a lába a lakásban, a mobilja töltőn volt, oda se tudott kúszni kb. fél napig, ott feküdt 10-12 órán keresztül. Ha rajta lett volna a gondosóra, csak a gombot kellett volna megnyomni. Másik ismerős a kertben esett el, nem volt nála a mobil.) Azóta van gondosórájuk.

A végrendeletet nem értem. Ha vannak örökösök, ők miért nem törődnek Veled ? Én félnék idegenben megbízni, ráhagyni a vagyonból.

152. Regin_a (válaszként erre: 151. - Liliom10)
jan. 11. 21:22

Kutya kérdésen átsiklik amikor komolyra fordul a dolog, mit a meoldáson, hogy milesz ha egyikük sem tudja ellátni magát

Ő tesz brá nagyivben hogy miotöl függ az élete

Gondolod hogy másnak nem hiányoznál? Ilyenkor flegma válaszookat ad

Az orvos azért akart mentőt és SBO-t mert le akarta rázni őt

Baromságokat tud megfogalmazni

Jövö hét szerdán konzultál maszek orvossal

Felháborodott hogy holnap nem fogadják

Én szeretem nagyon, de mikor ilyen marhaságokat mond, emelkedik a hangom

65 év felett? Höhö!

én76 vagyok és ő jóval idősebb

neki van gondosórája de ahhoz valami jó ismerős vagy családtag kell akik a közelben lakik és ad nekik kulcsot.Gondosórás csak a legutolsó esetben hív mentőt, Jó szolgáltatás, de nekem valahogy nem kell

Amig észen vagyok mentő, ha mozogni tudok magam megyek SBO-ra

Egyelőre rendszeres szoc támogatásra nincs szükségem, majd egy hét mulva meglátom

Bevásárlás házi beteg ellátás, majd ha már autózni, motorozni sem fogok tudni


Azon jár az eszem, hogy szoc gondozóval beszélek, bevenném harmadiknak a végrendeletbe , legyen aki eltemet, nem mintha nem lenne, azt nem akarom

Miondegy is. Ússzam meg a köv.hetet és meglátom az eü-állapotomat, hogy intézkedjek

Nagyon zavar a tüdő fibrózis és karfájás összefüggés

A lábamat is műteni kellene hogy legalább feküdni tudjak nyugodtan

De nagyon fogják húzni a vizsgálatokat, ismerem a rendszert

Lássuk meg

151. liliom10 (válaszként erre: 150. - Regin_a)
jan. 11. 17:41

Mindkettőtök állapota aggasztó. A barátnőd mit gondol, mi lesz a kutyájával, ha ő nem tud róla gondoskodni ? ( Akár meghal, akár kórházba kerül, vagy otthon beteg, és nem tud vele kimenni.) És lehet, hogy saját magáról se tud majd egyszer gondoskodni. A kardiológus nem hívna ok nélkül mentőt !

Gondolom, 65 év fölött vagytok. Meg lehet rendelni a " gondosórát" ingyen kapnátok ! Nagyon jó találmány, van már pár egyedülálló rokonnak is.

Beszélj a háziorvosoddal és az önkormányzattal, mit tudnának segíteni !? Ne a halálon gondolkozz !!!!!

150. Regin_a
jan. 11. 17:26

B.nőm kardiologia kontrollon volt. Korábban sem volt 100as de az utóbbi időben másfél emelet mászás után rosszul volt, mellkasi szoritás nyomás

Kardiologus mentőt hívott volna, barátnőm elutasitotta/merthogy a kutya otthon/

Egyszer volt nálam egy napig a kutya de igensokat nyüszitett pedig nagy kert van meg foglalkoztam is vele

Azóta sok helyre nem ment el merthogy nincs kire hagyni a kutyát

Csak jobb lenne nálam mint kutya panzióban vagy menhelyen.

Kapott valami beutalót de még nem beszéltük végig

Látom milyen ócska állapotban van, ha meghal, az a baj hogy túlélem, bár kerestem már az öngyilok "finomabb" formáját az elmúlt 10évem miatt


Az éjjel jól meg is sértetztem. Nem értem magam

Éjféltájban lehajoltak a gázkonvektor szabályzójához hogy lejebb vegyem

Aztán a számitógép és az iróasztal között begyűrve találtam magam, alattam hatalmas vértócsa. Nem tudom hogy másztam onnan ki, felhívtam a b.nőmet és igencsak emlegettem az anyját ami nekem nem szokásom még a kocsmában sem, aztán letettem

Újból hívott kinyomtam a telefont

Ja, szerinte részeg voltam, én meg tudom hogy egész este egy jó poház Bikavért ittam vacsora után, azt is higitom. Szoval nem alkoholmámor volt

Emilben bocsánatot kértem tőle, még biztos nem olvasta

A számitógép ház éles lemez széle jól elhasitotta a térdem, és mivel nem tudok egyszerűen felállni, térden kúsztam körbe a lakásba vértócsákat csíkokat hagytam mgöttem, mig két valamibe belekepaszkodva felálltam

Egy ragtapaszom volt, sokat nem számitott, aztán ágy, takaró nélkül hanyadt elaludtam

Nem semmi felmosás volt kora délután, merthogy addig döglöttem

Egyre gyengébb vagyok, és ilyen "elesés" már volt kettő. Semmi előzmény csak a földön találom magam


A barátnőm jobban elkeserít. Mi lesz velem nélküle. Az utóbbi hónapokban ugyis sirdogálok reggelente, vagy felhívom és pár hosszú perc után megnyugszom


Mifrancot csináljak ha ápolásra szorulok és egyedül vagyok

Tudom, megnéztem a szoc.gondozót, dehát.....

149. Regin_a (válaszként erre: 148. - Liliom10)
jan. 10. 22:18

Panasz/kapcsolat emilben 4 jegyű köd kötelező

Voltam Yettel üzeletben , Nincs más megoldás mind venni 6-15ezer HUF.ért egy 4G modemet

Nem gond a pénz.Tájékozódtam szakfórumon

Ha kijövök a kórházbol rákérdezek pontosabban, itt-ott, és megrendelem

Nincs kedvem most irogATNI, De nincs szörnyübb egy erőszsakos/figyelmetlen nőnél. Ha a saját érdekében beszélek adok tanácsot, merthogy többbet olvasok a neten mint ő, arra sem figyel, közös dolgainról nem is beszélve

Írja fel a bankkártyám PIN kódját, hanetán kellene. Mellébeszélt. Megadtam másnak aki tud intézkedni ha kell

Kórházban mint kapcsolattartót, a nevét sem adom meg. Vicc az egész kapcsolatunk :(

Francba az egész élettel!

148. liliom10 (válaszként erre: 147. - Regin_a)
jan. 10. 17:49

Arról volt szó, többször is hallottam, hogy megszüntetik a 3G hálózatot. Az enyém 4G-s.

Nem lehet írni a Yettelnek ? Az e-mailre muszáj válaszolniuk, ha csak kérdeztek szóban, annak nincs nyoma.

Szerintem megoldod a kórház után, a férfiak ilyenek, problémamegoldóak. :)

Valahogy kell egy 4 jegyű kódot intézni...gondolom.

147. Regin_a (válaszként erre: 146. - Liliom10)
jan. 9. 21:35

Inkább nevess, az jót tesz a léleknek :)

Nem kell érteni nagyon a mai technikához, én is csak keveset értek annak erllenére hogy a 90-es években programozni is tanultam

Csak el kellene olvasni az emilt vagy az sms-t

Onnan olvastam ki én is hogy miért nincs internete

Ha nála voltam, rögtön nem volt érdekes a laptop és társai

Aztán kiolvastam hogy a 3G hálózatot megszüntette a Yettel, azért nincs internete

Ügyfélszolga mondta, tessék kicseréltetni a SIM kártyát a modemben

No, ez volt az előzmény

Az se értett hozzá aki szó nélkül átadta a készüléket és nem adott valamiféle 4 számjegyű kódot ami nélkül az ügyfélszolgálat szóba sem állt vele

Azért kissé megráznám a fejét annak is aki ezeket kitalálta. Névre cimre anyám nevére nem lehet rákeresni csak kódra?

Nincs kód, azt az ügyfeles sem látja, húzzon a megrendelő a fenébe

Szoval most az utolsó időben próbáltam neki megoldani , sajna nem sikerült

De rajta vagyok, ha kikerülök, már most is , műszaki fórumon feltettem a kérdést hogyan tovább hogy legyen net

Okostelefont nem ismerem mert még a kezemben sem volt szinte. Mindenbe bele lehet jönni

Csak nekem adjon az Isten több időt!


Jókat neked!

146. liliom10 (válaszként erre: 145. - Regin_a)
jan. 9. 20:50

Ne haragudj, de nem tudtam, sírjak vagy nevessek ezen a mai sztorin ! :) Tudod, a nők sem egyformák, biztos tapasztaltad az életben. Én sem olyan vagyok, mint a barátnőd. Már azt sem értem, ezt az egészet miért mostanra időzítette ? Novemberben nem lehetett volna ? Vagy majd ha kijössz a kórházból ? Szerintem nagyon rendes vagy, egy szava se lehet !

Ez a mai digitális világ nem olyan egyszerű nekünk, mint a fiataloknak, és a boltokban nem nyugdíjasok az eladók. Én még attól is félek, ha új mobiltelefont kell vennem, hogy meg tudom-e tanulni használni ? Nagyon utálom, hogy az okostelefon sokkal okosabb nálam.:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook