Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak holnap sikerüljön fórum

Csak holnap sikerüljön (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
25. Regin_a (válaszként erre: 24. - Regin_a)
2023. márc. 10. 12:36

Emlékszel azon a bizonyos nőnapon.."

Egy soremelés kellett volna elé :) mert az igen kellemes nap volt

24. Regin_a (válaszként erre: 22. - Ágio8405)
2023. márc. 10. 12:33

Épphogy a nőknek ..."

Szerintem meg a nők kevesebbjénél áll elő ilyen

Barátnőm semmiféle "szokásos "rossz érzés nélkül változott

Idősebb nálam.

A férfiak nagyon nagy része viszont ha nem is impotens de nagyon csökkent libidójú lesz már korábban, mint az én korom most


Mindegy milyen, hogy zajlik le egy aktus, hogy finoman fejezzem ki magam, szexuális indíttatás nélkül nem megy

Ha az embert valami gátolja, nincs olyan hogy akkor orális vagy kézimunka

Lehet van akinél ez megy, nálam nem

Bizonyára azt sem tudnám elfogadni, de hogy ez a szemét mellkasi szorítás, infarktus érzés gátol, ez kiborit

És a barátnőm ezt a szőnyeg alá, mintha mi sem történt volna, mintha minden rendben lenne, de látom hogy magában örlődött fel

Abban igazad lehet hogy átbeszélés nem volt


Beszélgettünk most is

Látod hogy itt vagy , élsz és nem volt infarktusod soha

Vazze, önmaga az érzés egy halálfélelem. Így nem megy.

Emlékszel azon a bizonyos nőnapon....mondta/kérdezte

Emlékszem, de inkább ne emlegesd. Bizonyára volt az vagy 20 éve

Nem éltünk/élünk együtt, önmaga a találkozás is egy nagy kaland volt mindig

Ő abból él, a múltból ilyen tekintetben, engem meg kiborit hogy "lesántultam"

23. libikóka (válaszként erre: 21. - Regin_a)
2023. márc. 9. 15:03
Nem panaszképp írtam hogy hosszú volt,és talán jobb is ha kicsit kiengedted a gőzt.
22. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Regin_a)
2023. márc. 9. 14:56
Ezt hogy érted? Épphogy a nőknek előbb múlik általában a szex iránti igény. A klimaxxal nagyot változik a libido. Hüvely szárazság stb. Szülés után is ez van a legtöbb nővel jó ideig. Párod hány éves? Tuti hogy annyira van rá igénye mint te gondolod? Az a baj hogy szerintem ti ezt nem beszéltétek át őszintén. Mit szeretne, mire vágyik stb. Ráadásul vannak nők akiknek nem is a behatolás a fontos mert sokkal erőteljesebb orgazmusuk van csiklo izgatással mint hüvelyi úton.
21. Regin_a (válaszként erre: 18. - Libikóka)
2023. márc. 9. 13:57

Tudom hosszú volt, így is sokat töröltem, de érthetővé kellett valahogy tenni a helyzetet és a magamba fojtott feszültséget is ki kellett beszélnem


Az "adjunk az életnek egy pofont" az régi duma volt köztünk , mintegy felhívás egy nagy hancúrra :)


Most meg nem tehetek róla, oldanom kell a feszülséget

Az agyam állandóan ezen jár

Napközben soha nem iszok, maradt ez a szokás régröl, hogy bármikor szólhatnak munka ügyben és akkor autózni kell

Ma már nem szólnak, a megszokás maradt

Inni csak este hat után, oldani az elkeseredést, barátnőmnél meg "bátorságot meriteni", Xanax már előfordul napközben is


Értelek, de elengedni nem tudok mit

20. Regin_a (válaszként erre: 16. - Leoborta)
2023. márc. 9. 13:37

Nem pszichés eredetű, valami megbolondult idegpálya okozza."


Egyfelöl lehet, mert az emlitett vakbélműtét is megfigyeléssel indult, mármint a körzeti ügyeletes irányitott a kórházba. Vérvétel, kaptam egy injekciót , olyan minden mindegy és máris műtöttek. Tehát semilyen előzetes oka nem lehetett ennek a szemét pánikosságnak

Az talán, hogy emlékszem szólni akartam, nem kapok levegőt amikor az altató álarcot rámnyomták, de máris az ágyben ébredtem


Annyi EKG és Holter senkin nem volt mint rajtam, állami és magán 48 órás is. Volt olyan rendes kardiologus akihez berontottam hogy infarktus

Rámtette az ekg-T ÉS SEMMI. kIMENTEM A KÓRHÁZBOL, LEÜLTEM A KERITÉS TÖVÉBE MERT ROSSZUL VOLTAM. vISSZA HOZZÁ, AZONNAL UJABB ekg ÉS SEMMI

Néhány éve szív érfestés, negatív volt.

Manapság már leírnak valamiféle tengelyállást, de mindez nem indokolja az érzéseimet


Persze leblokkolok már. Bizonyára igazuk van az orvosoknak, mert még élek

A sportot, a munkát is abba lehet hagyni ha fizikai vagy lelki "terhelésre" szívprobléma, ez egyéni dolog. De ha a párkapcsolatot akadályozza az elszúr mindent

19. Regin_a (válaszként erre: 15. - Főnix3)
2023. márc. 9. 13:20

Köszönöm szives kommented!


Szabadon dönthetne, nem vagyunk házasok


Azért gondolj bele milyen érzés lenne, ha lenne egy hosszú szex szüneted, az önkielégitést most hagyjuk, mert partner mellett egy idő után unalmas, sőt idegesitő lehet Segédeszközben sem lenne elzárkózás, mert amig szaladt a szekér, jellemzően nem a klasszikus dunyha alatt sötétben "tornáztunk"


Vagy hogy érezné magát a férjed ha az indittatása valahol mélyen meglenne, de valami leblokkolná


Bárki bármit mond, szex nélkül semmi az élet. Férfiembernek ha "sikeres" akar lenni az életben szüksége van arra hogy az alap jól működjön


Olvasgattam kapcsolódó fórumot. Az élet minden területén összeomlott, nem tudott koncentrálni, csak a farkán járt az esze többeknek. KB. középkorúak lehettek mert az ajzószerekröl és mellékhatásairól ment az eszmecsere


Elmúlt időszakban más okból jártam urologusnál

Szex megy még, kérdezte. Mint a hajókötél, húzni lehet de tolni nem :) Vette a lapot, és hogy felir valami potencianövelőt

Szó sem lehet róla, ismerem a mellékhatásokat, a sok tizéves pánikosságom mellé nem kellenek azok az érzések


Igazad van abban hogy öleljem át, éreztessem hogy szeretem, hogy simogassam, meghitt csók?

EZ SZEX INDITTATÁS NÉLKÜL CSAK GÉPIES, Ő MEG PERSZE BEINDuLNA, HOGY NA VÉGRE...

sZOVAL EL VAN SZARVA íGY AZ EGÉSZ KAPCSOLAT ÉS MÉG ŐT IS TÖnKREVÁGOM

lÁTTAM TEGNAP MILYEN ÖRÖMMEL FOGADOTT ÉS ELKENŐDÖTT MÁR AKKOR AMIKOR MONDTAM HOGY NEM ISZOK ALKOHOLT, MAJD ESTE ELJÖTTEM

Jellemzően másnap látom a baromságomat, legszivesebben most elugranék hozzá, de nem...

Jön a március 15 ünnep, aztán a jövő hét végén egy jeles ünnepnap

Megpróbálok nem hülye lenni. Igaz ehhez ketten kellünk, azért ő se "bűntelen" néhány dologban

18. libikóka (válaszként erre: 11. - Regin_a)
2023. márc. 9. 12:04

Hosszú volt,,de annyit leszűrtem hogy nagyon kár volt tönkre vágni magadnak ezt a sok sok évet.Te nem az életnek adtál pofont ,,hanem magadnak.

Mindezek ellenére még(szinte csoda) itt vagy,,,vigyáznak rád "felülről"hidd el ,,vágyakkal, érzésekkel, hát kapjál már észbe hogy mi veszíteni valód van ha elengeded végre ezt a sok circart:))Lassan óvatosan de fokozatosan.


Tudom kibicnek kuss ,, de talán valahol ellehet kezdeni.

2023. márc. 9. 11:04
Ha épp elkap, leülök, mélylégzés, köhögök, fél óra, aztán egész jó.
2023. márc. 9. 11:02

Van szívritmustavarom, több év után sikerült végre elcsípni egy többnapos holterrel a testemen. Nem mindig a megterhelés hozza elő. Csak úgy jön, aztán megy. Nem halálos, csak kellemetlen. Lehet katéteres kisműtéttel kezelni, de ehhez kell egy rossz EKG. Nekem végre van.

Nem pszichés eredetű, valami megbolondult idegpálya okozza. Az pszichés, hogy félsz azoktól a dolgoktól, ami közben előjött.

Nekem szerencsére jutott egy orvos, aki elhitte, hogy van, és nem nézett hisztisnek. Addig rakosgatta rám a holtert, meg bicikliztetett, meg ellenörzésre jártem, míg 7 év után lett diagnózisom.

15. Főnix3 (válaszként erre: 14. - Regin_a)
2023. márc. 8. 23:50

Számomra nagyon fontos a szex, de a férjem fontosabb. Add meg a feleségednek is azt a lehetőséget, hogy maga döntse el mit szeretne. 100%, hogy téged akar! Tehát "így" is, szőröstül-bőröstül .

Éreztetheted vele, hogy kívánod, hogy szép, hogy ő a mindened. Szex nélkül is, ott van a simogatás, meghitt csókok, gondoskodás. Ha meg gyönyört akarsz neki, van nagyon sok jó cucc, amivel játszhattok. :)


A te oldalad keményebb, neked megélni sokkal nehezebb lehet, de könnyebb alkohol nélkül, ebben biztos vagyok, még, ha úgy is érzed józanul, hogy nem megy! A gyógyszer és az alkohol, jobban terheli a szíved, mint a testiség. Nem vagyok orvos, de olvastam pár könyvet már az életem során, nem csak a kámaszútra fordult meg a kezeim között!

Lehet most úgy érzed elromlott a tested,de ha nem muszáj, ne pusztítsd még te is.


Maradok tisztelettel!

Főnix

14. Regin_a (válaszként erre: 12. - Icuska538)
2023. márc. 8. 22:33

Jól látod, mert ha az ital megoldás lenne ez a fórum se született volna meg

Szex nélkül lehet élni, de minek? Nem beszélve egy nőröl aki amíg él kivánhatja a szexet, persze a körítéssel, az öleléssel együtt. A nőt az is "élteti" ha látja, érzi hogy kivánják. Nade így?

A férfi szervezete másképp romlik el, mint a nőé

2023. márc. 8. 21:54
*ne igyál
2023. márc. 8. 21:53

Próbálom értelmezni a lényeget! Nem biztos hogy megy....me igyál.

Mem megoldás. Emnyi idósen szex nélkül bőven lehet élni... Szerintem!

11. Regin_a (válaszként erre: 1. - Regin_a)
2023. márc. 8. 21:41

Köszönök mindent mindenkinek, de



Az eredmény, hogy itthon vagyok, bár jobb lenne máshol lenni. Hogy sikerült? Jól, de mégsem, mert nem ezt szerettem volna


Az egész úgy kezdődött hogy volt egy vakbélműtétem, olyan 31-32 éves koromban/most 76 leszek ha megérem/, utána szédelgés

Persze, gyenge még, igyon egy erős kávét

Egy vasárnap kemény szivritmus zavar, prellezett a mellem mint valami membrán

Mire az ügyeletes megérkezett megszünt de nagyon gyenge voltam utána

Fiam, mondta, ez ideg alapon van, menjen el az idegyógyászatra, pszichiátriára

Elmentem én mindenhova, párterápia, pszichodráma, egyéni és csoport foglalkozások, lényegében nem változott semmi

Mifranc idegbajom lett volna amikor haverok buli fanta

Kétszer elautóztam Kölnbe és egyszer a bulgár tengerpartra egyedül

Véletlenül keveredtem egy lovardába, aztán kb. öt évet lovagoltam

És az egyik után rosszúl ettem, mellkasi szoritás, jaj de sápadt mi baja, voltak az érdeklődők

Ügyelet, semmi gond nincs, túlerőltette magát

Ugyanmár! Nem érdekes, abbahagytam

Később munkanélküli lettem, bevállaltam lakás villanyszereléseket és biztonségi rács készitést

Falvésés, fúró-vésőgépekkel munka, rosszúl lettem. Vettem komolyabb gépeket, amivel nem kellett erőlködni. Időlegesen segitettek

Egyszer olyan semmi munka után ahol mindent a kezem alá adtak a mentő vitt az SBO-ra

Minden esetben infarktus gyanú, aztán mégsem. Nem kevés éjszakát töltöttem el SO-n

Később már nem vállaltam több munkát

A nagyobb baj ezután jött

Szex közben, után, rosszul lettem, rohanás orvoshoz vagy éppen a sürgősségire

Holterrel magamon "tornáztunk" és akkor éppen semmi gond nem volt

Röhögtünk is hogy „vigyél fel a negyedikre egy cementes zsákot is”

Pszichés mondták. Nade a falvéséstöl , a lovaglástól, a szextöl „féltem „ tudat alatt? Szoval baromság


Azért sokszázezret elköltöttem magán kardiológusra. És tényleg bediliztem, képzelt beteg lettem. Fájt a fejem, azonnal MRI, bármi gondom volt azonnal orvos és fizettem amig tellett

A lényeg, hogy a szex lassan elhalt közöttünk. Az indittatás talán meglenne nálam, de nem merek/mertem belemenni, tartottam a rosszúlléttöl

Természetesen sirás-rívás, hogy más nő van a képben

Évek alatt sem tudta feldolgozni ezt a helyzetet, szőnyeg alá vele

Volt pár kivétel, de az semmi....

Már tömény Xanaxon és alkoholon élek. Nem akarok ébren lenni.

Minden reggel rossz álmok után ébredek, halálfélelmeim vannak, meg vagyok győződve hogy a köv. pillanatban meghalok. Törzstag vagyok már a sürgősségin

Beszélünk 2-3 naponta, de semleges dolgokról

Szilveszter kellemes volt, igaz átaludtuk az éjfelet, de elötte utána jó volt

Egyik héten gondoltam, viszonzom neki azt a napot

Kérdeztem, adunk egy pofont az életnek? Régi duma volt ez köztünk

Hurrá, hozzál „filmeket” is és kétnapi kaját

Elmentem bevásárolni, amit nem kedvelek. Darált hús fasirthoz meg csirkemellfilé, csak nem halunk éhen + egy üveg minőségi konyak

Nem mondom hogy nem ittam, de éjfélkor meguntam a dumát és lefeküdtem. Történt közben egy és más nem részletezem

Zuhany után befeküdt mellém. Odanyultam, hogy nehogymár ne kifliben aludjunk

Bokáig bundabugyi

Én elaludtam, szerinte káromkodtam. Lehet, és még miket műveltem. Szerintem meg elaludtam

És hogy én mennyit iszok bla bla

Vedd észre hogy azt a „szívbéli”gátlásommat átlépjem alkohol kell, ha nem is tökrészegségig. Ugyanaz otthon az elkeseredés miatt

Vittem jómúltkorában egy üveg pezsgőt, most felbontotta volna. Mondtam, én nem iszok, nem akarok alkoholista lenni

Jelzem mindig közösen döntöttünk le egy vagy pár pohárral

Aztán elszaladt az idő én meg hazajöttem és bontottam egy üveg száraz vöröset

Megöl, kikészit ez a helyzet

Az egészet csak azért tárom a nyilvánosság elé, mert nem tudom kibeszélni magam senkinek és lassan tényleg infarktust kapok a visszafojtott feszültségtöl

Minden barátomat eltemettem akikkel félszóbol is megértettük egymást. Senkim nincs

Én nem tudom, hogy öregek hogy élnek ha nincs szex, de e-nélkül nem élet az élet


Sokszor mondom magamban, de kár hogy nem vagyok öngyilok hajlamú. Mi a francnak így élni. Ezer hobbim van, lenne mit elszöszölni, de évek óta semmi érdemlegeset nem csinálok. Alszom délig, aztán valami hülye online játékot végigjátszok. Boltba is csak azért megyek naponta hogy embert lássak és legyen kinek köszönni


Március végén 36 éve leszünk együtt, már ha ez együttlét

Marad sok Xanax és sok alkohol. De mi a francot tegyek mást?


OK hosszú lett, de ha ennél jobban rövidítettem volna, még érthetetlen lett volna. Így is sokminden kimaradt

10. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Regin_a)
2023. márc. 8. 20:26

Szia!

Hogy ment?

2023. márc. 8. 12:07
Sikerült?
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Regin_a)
2023. márc. 8. 08:37
Addig drukkolok:)
2023. márc. 8. 08:36
Sok sikert, és kitartást!
2023. márc. 8. 07:52
Bármi is az, drukkolok. De miért kell ehhez a nőnap?
2023. márc. 8. 07:20
Sok szerencsét! 🍀🍀🍀
2023. márc. 8. 06:48

Minek kell ma sikerülnie?

A virág átadásnak?

Szakításnak?


Egyébként mindegy! Sikerüljön!

2023. márc. 8. 01:12
Torodni kell a nokkel! Xd
2. globus (válaszként erre: 2. - Soufflet)
2023. márc. 7. 23:58
Eszembe jutott egy kb 30 éves történet, amibe véletlenül belecsöppentem, azt mondja férfi a nőnek, testvérek: nőnap napján le kell, hogy baxxalak 🤣
2023. márc. 7. 22:14

Holnap nőnap, csak holnap sikerüljön "normálisan" lejátszani, befejezni

Miért is ne sikerülne? Mert már csak marjuk egymást :(

Később leírom, bárhogy is lesz.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook