Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Csak azért is megcsinálom!" ... lefogyok és életmódot váltok! fórum

"Csak azért is megcsinálom!" ... lefogyok és életmódot váltok! (beszélgetős fórum)


92. Panka88 (válaszként erre: 88. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 16:38

Én elhiszem, hogy idegesít, de mit foglalkozol vele?

Ha nem válaszolsz az irományira, abbahagyja. Ennyi.

2014. aug. 7. 16:23
csak hogy eltereljem a témát a vitáról és valami pozitívat mondjak, nekem meghoztátok a kedvem a futáshoz azzal, hogy olvasgattalak titeket:) pedig ma nagyon lusta voltam egész nap :D szóval már nekem megérte indítani ezt a beszélgetést;)
90. 7e137d638c (válaszként erre: 89. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 7. 16:18

Aranyos vagy!

Szerintem csak írni, mocskolni tudnak, olvasni nem!!

Hogy még azt is megtanulták volna, ahhoz egy kicsit több ész kellett volna!

2014. aug. 7. 16:15

Sziasztok!!

Eddig csak olvastam ezt a fórumot, de latom itt van 1 2 ember aki kavar-kever!!

Az ilyen emberek miert nem nyitnak egy veszekedjünk fórumot es ott lehet fikázni meg basz....ni a masikat!!

Vagy nem olvasták el az oldal tetejét, hogy milyen forumba leptek be??

Ez fogyis forum arrol kell beszelgetni:)))

88. 7e137d638c (válaszként erre: 87. - Panka88)
2014. aug. 7. 16:06

A fórum azért született, hogy akinek a fogyózásban szüksége van mások segítségére, támogatására, néhány jó szóra, ötletre, stb. stb. segítő szándékkal, jó szóval, megértéssel egymás felé fordulva, segítsük egymást. Mert egységben az erő.

Világosan megírtam az 1.-es hozzászólásomban, hogy azokra nincs itt szükség, akik már lefogytak, akik már csak az "okosat játszák", stb. stb.


Vanessa és tárai nem ismerik azt, hogy kedvesség, megértés, segítés. Csak a ledorongolás, a kiosztom a fejét, ha hülye, vagy annak látja...


Ha az ilyenekkel szemben nem tudunk összefogni, mert "kimaradok belőle", akkor valóban, aki akar, csináljon magának egy zárt klubot, vagy csináljon amit akar!

2014. aug. 7. 15:59

Én tuti nem fogok beleszólni ebbe, mert semmi közöm a közös csatáitokhoz. Nem hiszem, hogy erről szól ez a fórum.

Ha valaki azért jön ide, hogy leugasson mindenkit, akkor jöjjön, én az ilyeneken szépen át tudok lépni. Ha kell magamat megvédem, de erre szerencsére nem került még sor.

De nem hiszem, hogy azért vagyunk itt, hogy belepofázzunk a másik dolgába. Mindenki azt csinál a mit akar, és úgy ahogy akarja...

86. 388b941089 (válaszként erre: 85. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 15:58

Nem tudtam, hogy mással is összerugtad a port.

Sok sikert kívánok neked, ha nagyon akarod menni fog. ;)

2014. aug. 7. 15:55

Azért csináltam meg ezt a fórum-kiírást, hogy az ilyen Vanessza féléket elkerüljem, mert fórumról fórumra üldöztek itt az elmúlt hetek-hónapok alatt, bíztam benne, hogy ennyire vastag bőr nem lesz a képén, hogy még ide is utánam jön, és szemétkedik velem!


Ha továbbra is itt marad, akkor viszont én fogok távozni, és boldoguljatok vele együtt!

Utána majd ismét mondhatja tele-pofával, hogy már nem 15, hanem 16 fogyós fórumot is megjártam, és mi az eredmény???

Elegem van!

Ha egymagamra hagytok most, hogy majd én egyedül vívjam meg ezt a csatát, és ti, többiek nem szólaltok meg, én nem harcolok!...

84. 388b941089 (válaszként erre: 82. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 15:53

Fú de utálsz engem, muhahahaha... :D

Vacsa és a többiek, hol vagytok? :D

83. 388b941089 (válaszként erre: 80. - Pink habroló)
2014. aug. 7. 15:51

:)))

Nekünk szerintem inkább a bolond fanatikusok fóruma való :)

Te mennyiről fogytál le különben? Vagy mindig ilyen vékony voltál?

82. 7e137d638c (válaszként erre: 80. - Pink habroló)
2014. aug. 7. 15:50
Amit Vanessa 72 sorszám alatt leírt, én azt kicsivel korábban, a 68-as szám alatt már leírtam, tehát semmi új nincs, nem volt abban, amit írt!
81. 7e137d638c (válaszként erre: 79. - 388b941089)
2014. aug. 7. 15:48

Keresd ki az értelmező szótárban:

fogyókúra = ideiglenesen, pár hét, pár hónapig tartó a testsúly csökkenése érdekében batartott, önmegtartóztató étkezési szokás, amelyet a kítűzött cél elérése után megszüntetnek.

Majd utána visszaállnak az eredeti táplálkozási szokásra, és a kilók jojózása!



Éppen ezért, a szó szoros értelmében valóban nem fogyózok. Olyan étkezési szokást akarok-fogok kialakítani, amelyben csak ésszerű megszorítások vannak, és amelyeket hosszú éveken keresztül is képes vagyok betartani.


Lovagolhatsz a szavakon, meg játszhatod itt a nagyfiút, nagylányt, maradhadsz is itt, ha akarsz, mindenesetre egyáltalán nem látunk itt szívesen!

Akinek a te tanácsaidra lesz szüksége, majd oda megy a te fórumodra, itt egyáltalán nem örülünk, hogy te is itt vagy!

80. pink habroló (válaszként erre: 72. - 388b941089)
2014. aug. 7. 15:45

50:-)

Engem visznek előre ezek a fórumok.Egy megszokott társaságba nehéz beilleszkedni újoncként,de ez megtetszett.

Tényleg jó ötleteket lehet összeszedni,amit be építhetek a saját életmódomba.

79. 388b941089 (válaszként erre: 73. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 15:32

A ledorongoló stílust azoknak szánom, akik megérdemlik. Akiknek csak a szájuk jár, de semmit nem képesek letenni az asztalra, mert tömik magukba a sok kaját, miközben váltig állítják, hogy jól esznek és persze edzenek is, de közben semmit nem mozognak. Azokat, akik keményen dolgoznak a sikerért, maximálisan támogatom.


Azért is itt maradok, hogy téged bosszantsalak és hyperszuper kedves leszek! ;) :DDDD


Egyébként te nem is fogyózol, nem? :D

78. Panka88 (válaszként erre: 77. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 15:15
Hajrá hajrá :)
77. 7e137d638c (válaszként erre: 76. - Panka88)
2014. aug. 7. 15:14
Ügyes vagy, én is mindjárt kezdem az első adag 15 perces "lépegetéseimet"! Ma minimum 45 percet kell legyalogolnom, mivel csak a postaládáig mentem le, és egyéb napi mozgás még nem volt!
2014. aug. 7. 15:10

Megvolt a mai edzés :) Bemelegítés 15 perc zumba, majd 45 perc tekerés (16.5 km)

Újabb lépés a cél felé :)

75. 7e137d638c (válaszként erre: 71. - Vacak88)
2014. aug. 7. 15:04

Persze, én is úgy tudom, hogy porcleválásnál a futás, séta-gyaloglás, de állítólag még a kerékpározás sem igazán ajánlott. Ha tudsz, (no meg van rá keret) esetleg keress meg egy edzőtermet, azért valami izomerősítő, naponta végezhető valami mozgást, akármit biztosan tudnak ajánlani.


És ha már 4 hónapja nem mozdul a mérleg, talán egy táplálkozási tanácsadót felkeresni, véleményt kérni tőle. Valami okának lennie kell!!!

2014. aug. 7. 14:59
Egyébként befejeztem a megkezdett naplóírásomat. Leírtam benne eddigi vargabetűimet, eddigi kálváriáimat, okos ember más kárán tanul. Aki akarja, nyugodtan elolvashatja, szóval ez a mai nap egy új nap, veletek együtt, egymásért, csak azért is megcsináljuk!!!
73. 7e137d638c (válaszként erre: 72. - 388b941089)
2014. aug. 7. 14:56

Vanessa!

Te már lefogytál, neked már nincs tennivalód ezen a téren!

Ez a fórum nem az a fórum, ahol a te ledorongoló, kioktató hangnemű tanácsaidra bárkinek is szüksége lenne!

Ahogy a fórum kiírásakor is eléggé egyértelműen írtam, hogy annak van itt a helye, akinek a lelkitámaszra, a megértő, segítő, kedves, támogató szavakra van szüksége, annak van itt helye!


Terád nincs szükségünk, maradj azon a fórumon, ahol a te támogatásodat kérik-igénylik!!! Ide közénk ne gyere, és ne osztogasd ki itt senkinek modortalanul, bántón, és sértőn a fejét! Elegünk volt már belőled! Maradj a saját fórumodon!!

72. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Pink habroló)
2014. aug. 7. 14:46
Mit keresel itt 47 (vagy 49)kg-val? :D A 12 éves gyerekem 47 kg. :D
2014. aug. 7. 14:29
Igen, nekem is az a baj, hogy nem tűnik soknak a 62, de 48 kilósan is volt rajtam mit fogni :) Mikor 55 kg-os voltam, már akkor is kinézetre kicsit husis voltam :( Az a baj, hogy nekem szalagszakadásom, meg porcleválásom van, a másik lábamban 3x volt részleges szalagszakadásom, így szinte mindentől elvagyok tiltva. A stagnálás nálam kb. 4 hónapja tart, úgyhogy nem hiszem, hogy a hold miatt :))
70. 32fcc62d1f (válaszként erre: 68. - 7e137d638c)
2014. aug. 7. 14:08

Én is ilyen picike vagyok és nekem sok volt a 62 kg. Látványosan kerekedtem mindenhol.

Na, most meg hurkásodom.

69. 32fcc62d1f (válaszként erre: 65. - Naphal)
2014. aug. 7. 14:07
A pirospaprika nagyon jó C-vitamin forrás!
68. 7e137d638c (válaszként erre: 66. - Vacak88)
2014. aug. 7. 14:04

Szia!

Gyere közénk te is nyugodtan.

Bár szerintem most vagy jó súlyban: a magasság mínusz 100, plusz-mínusz 5 %: 57 kg + 8 kg = 65 kg ami még nem túlsúlyos, te vagy most 62 kg.

Ha lefelé nézzük, az 50 kg = az utolsó, még éppen elfogadható alsó határ, persze te tudod.


Térdfájásokra szedem-eszem a kurkumát. Gyógynövényben olcsón kapsz por alakban.

Jelenleg többeknél is megállt a fogyás = stagnál, én azt mondom, hogy a jelenlegi növő hold állás = gyarapodás, szaporodás hatása. Vagyis ha valaki fogyózás közben stagnál, de nem hízik visszafelé, akkor az még jó, és elfogadható. Vasárnap vált a hold-állás.

Persze nem árt megnézni, mert az is meglehet, ami nálam is adódott pár napja: a digitális mérlegemben elemet kellett cserélni, azért mutogatott hülyeségeket!!! :)))

67. Naphal
2014. aug. 7. 13:29

Nekem is van naplóm, ha vkit érdekel, nem titkos.


Személy szerint én szeretek naplókat olvasni, megnyugtató a tudat, hogy mások sem tökéletesek és sokszor kapok jó ötletet akár étkezésre, akár egyéb dologgal kapcsolatban.

2014. aug. 7. 13:28

Sziasztok! Én is szeretnék csatlekozni, ha lehet. :)

Szülés után voltam 85 kg (157 cm-hez), most, 3 évvel később vagyok 62 kg, de 50 kg a cél. Elégge elvagyok keseredve, mert most derült ki, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, plusz a térdem megsérült, soha többet nem futhatok, csak nagyon kímélő mozgást folytathatok. Félek, hogy visszajönnek a kilók, főleg, hogy mostanában megállt a fogyás és nem akart lejjebb csúszni. :(

65. Naphal
2014. aug. 7. 13:26

Atya isten, mennyit írtatok! :-)


Nálam most egyszerű az ebéd. Még tegnap este 3 hagymával 3 tojásos rántottát csináltam (tetejére pirospaprika), úgy hogy azt eszem ebédre 2 paprikával és 2 paradicsommal.


Nagyon fini. :-)

64. Acimity (válaszként erre: 55. - Outback)
2014. aug. 7. 13:15
Ch 100 alatt van általában kcal 1000-1600 mikor hogy sikerül 3-4X eszek egy nap. Régen ez szuperül működött és sok mozgás. Remélem most csak megindulni fog nehezen és aztán fog menni,biztosan nem adom fel.
2014. aug. 7. 13:00

Na szép. Pár óra alatt ennyit írni?

Most irigykedek, hogy ennyi időtök van. Megpróbálok majd visszaolvasni, nagyjából sikerült is.


Eddig -1,9 kilónál tartok.

Semmi extra dolgot nem csinálok, kevesebbet eszek. A CH-t igyekszem 160 alatt tartani, ami szinte mindig sikerül.

Mindent eszek, amit eddig is, csak kevesebbet. Fehérlisztes dolgok, cukor tiltó listás. Tészta, krumpli, kivéve a sült, módjával.


Nekem sokat segít a naplóírás, ha eljutok odáig :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook