Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


24. Orsigy
2009. febr. 22. 20:51
Ha elfogadtok egy jotanacsot, akkor san francisco+vegas+grand canyon+new york....nyugati parton autoval....paratlan....
23. e898f10296 (válaszként erre: 20. - Tibi777)
2009. febr. 19. 09:14
Mi is nézegettük már a CD-t, meg megbeszéltük hogy miket akarunk mindenképpen megnézni, meg néztük már a repjegy árakat is, mert nekünk is tervbe van vége a nyugati part és mi is bérelni akarunk majd autót. Ti amúgy hányadikán mentek és meddig lesztek a táborban? Mi már június 6.án repülünk és augusztus 19.ig tart a tábor.
2009. febr. 18. 20:38
Mekkora kicsi a vilag, ma találkoztam egy TF-s lánnyal, akinek baratnoje volt veluk Fernwood C-ban es pont arrol meselt!te nagy szerencse fia vagy, o nagyon szerette....azt tudom hogy muszakban dolgoztak, meg hogy gyonyorunek mondta a tabort!HA jol olvastam a CD_n akkor majd a Campleaders hiv minket, hogy mikor mehetunk!a konzul is nagyon jo fej iden..bar ezt elore mondtak az irodaban!"Jol viselkedjetek, nehogy eluzzetek ezt a kedves embert!":))))))
2009. febr. 18. 20:30
Sziasztok!Én Fernwood Cove-ba megyek Main államba.Jön arra valaki?A vizum interjúra meddig lehet jelentkezni?Mert nekem csak a jövő héten adnak a suliban iskolalátogatásit.
2009. febr. 18. 20:06
Tervezgeti már valaki az utazást közülletek!?MI néztük a CD-t amit adtak, sztem nagyon hasznos!Kocsit szeretnénk bérelni majd a nyugati parton.....
2009. febr. 18. 18:25
Hát akkor nekünk is szerencsénk volt, mert én is barátommal együtt leszek egy táborban. :) Mi amúgy pár hét múlva megyünk vízuminterjúra.
2009. febr. 18. 10:46
Szia kukkancs! Remélem nekem is pozitív tapasztalataim lesznek! Tibi ami azt illeti nekem viszont nem rendezték el, hogy ugyanoda kerüljünk 2 ismerősömmel! Sőt egyikkel se. Szerintem szerencséd volt! :) A vizuminterjúról még nem nagyon tudok konkrétat mondani. Melyik táborba kerültél? Az hogy nem messze az mit jelent? mert nekem is mondták h közel aztán 360km-re van New York! Na de nem ez a lényeg, hanem Amerikaaaaaaa :D:D:D:D:D
2009. febr. 17. 20:21

Nekem is van már táborom a Campleaders-sel!Sőtt mi több a barátnőmmel egy táborban!Ugy örülünk.....new york mellé megyünk.

Mikor azt mondták, nincs rá garancia, azt hittem le fogjak szarni csak írjuk alá a szerződést....de nem, 3szor is megpróbálták, a negyedikbe vettek fel...már nagyon várjuk!Nem érdekel mennyit kell dolgozni, együtt leszünk new york mellett, aztán meg vár amerika!Ti mikor mentek vízuminterjura, a haverjaim mult heten voltak és meg is kapták!!!Mi nem félünk a 9 héttől:)Lehet nem is vagyunk tőletek messze....kurva joooooooooooo

2009. febr. 17. 11:07

Szia Roly,


En egy hostelben voltam olyanokkal, akik Waldenben dolgoztak talan!3 fiu volt, az egyik egyfolytaban nyafogott, de a masik ketto tok pozitivan nyilatkozott...sztem kerdezzetek meg az irodaban,hogy kik voltak ott tavaly, biztosan megmondjak!

2009. febr. 17. 09:21
Hali mindenkinek! valaki jön táborba a Camp Waldenbe New Yorkba???
14. e898f10296 (válaszként erre: 13. - Rolyboy)
2009. febr. 14. 18:26
Én is ugyanígy vagyok vele és nekem is van már táborom. Windridge Tennis & Sports Camps.
2009. jan. 30. 12:54

Sziasztok! Én idén megyek ki először a Campleaderssel. Nem hiszem, hogy olyan borzasztó lenne. 9 hetet csak kibírunk valahogy, és szerintem ha annyira elviselhetetlen lenne akkor nem vágyna mindenki vissza. Különben meg ki tudja mikor jutunk ki életünkbe Amerikába, most pedig itt a lehetőség. Ha nem jó max. legközelebb nem megyek.

Nekem már megvan a táborom Walden-NY van valaki esetleg aki odajön??? Egyébként Support Staff leszek.

2009. jan. 15. 22:44
Sziasztok! Én csak most kaptam észbe a Campleaders-szel kapcsolatban. Sajnos így most picit drágábba fog kerülni az út, mintha jan. 1-ig jelentkeztem volna. Persze még bizonytalankodom- lécci győzzetek meg arról h jól döntök, ha kimegyek! :) Support Staff-ba mennék egyébként, konyhásnak v takarítónak. Eddig olvastam pár blogot a neten, és többségében pozitívak voltak, bár volt bennük sok negatívum is. Ezek szerint munka elég nehéz, agyondolgoztatnak, korán kell kelni minden nap, és az amerikaiak hajlamosak lenézni az kisegítő személyzetet. Az egyedüli jó csak a munka végeztével a kirándulás Amerika különböző pontjaiba. Ezek szerint megéri a kilenc hét szenvedés a két hét utazgatásért? Tényleg csak szenvedés ez a meló, v abban is lehet azért élvezetes dolgokat találni? Tudna nekem erre vki válaszolni? Mert én tényleg szívesen mennék, csak az tart vissza, h a 9hét alatt teljesen ki fogok készülni a sok meló miatt.
2008. dec. 4. 18:39

Hello,


Mi kaptunk egy csomó honlap címet, meg régi résztvevők által összeéélított tippeket e-mailben és ugy foglatuk le.

Kaptunk kedvezményt az STA-ban autóbérlésre és szállásra is.Mindenki oda ment ahová akart nyilván, mi a táborban verődtünk össze egy csapattá, de akinek nem volt útitársa az a nyári hírlevelekbe bekerült és úgy talált!Ez már a legkönnyebb ja meg laklasszanbb része volt....a hosszu munkanapok után persze:)

2008. nov. 28. 21:44

Köszöntem az infot:)

Úgy néz ki én is megpróbálkozom ezzel a nyárral :)

2008. nov. 24. 18:12

Szia Barbi!Mivel közbejött vmi ezért szóltam hogy nekem nem jó az 5-e és 4-re átrakták.Regisztráltam a honlapon és rá 1-2 napra hívtak telefonon hogy lesz ez a tájékoztató ahol elmondják az előnyöket, hátrányokat.Csak ennyit mondtak,az irodába kell menni.

Bori

2008. nov. 23. 19:31

sziasztok.

Dália lenne egy kérdésem, én is gondolkozom ezen a work and travel programon. Írtad, hogy dec 5én mész tájékoztatóra, ez valami nyilvános tájékoztató, vagy az, ami az online regisztráció után következik személyesen?

Illetve többiekhez, akik már kii voltak. A tábor utáni utazásról szeretnék érdeklődni. Ez a mindenki arra ment, amerre akart. Mentetek és mindehol találtatok valami szállást, vagy előre meg volt tervezve? Az hogy szerencsére elég olcsó az utazás, mit takar?:D buszra, vonatra avagy akár repülőre is értve?


ELőre is köszi mindenkinek.

Barbi

2008. nov. 22. 10:32
Dec 5-én már megyek a tájékoztatóra,azután kiderül hogy döntök,de sztem megyek,ez az uccsó fősulis évem, többet már lehet nem lesz rá lehetőség.
2008. nov. 21. 21:14
hát általában egyedül jelentkeznek, lesz ott elég barátod!Amugy meg kb 500 magyar ment velük...és ha nem érzed jól majd magad, akkor mi van?mi a rosszabb, ha 9 hetig nem jön ba atábor, majd látsz egy csomó mindent, vagy ha azon jár sokaig az eszed mi lett volna ha nem hagyom ki?sztem......
2008. nov. 18. 20:40
Köszi az eddigi hozzászólásokat!Remélem megjön a bátorságom hozzá,mert félek egy kicsit tőle.Többen mentetek haverokkal vagy magatokba?Nemtudom jönnének-e velem, nem hinném ezért is félek egy kicsit magamba elindulni,meg hogy a munka után hogy töltöm el az ottani időt.
2008. nov. 18. 19:15

Hello!


Én voltam velük kétszer az USA-ban. Kár, hogy nem elsős koromban találtam rá erre, mert biztos minden évben mentem volna. Support Staff voltam, nem volt vészes a munka. Már a tábor alatt is sok helyen voltunk, főleg a tábor közelében lévő városokban (Philadelphia, New York, Washington, Buffalo-Niagara, Atlantic City... és néhány kisváros, meg közeli látnivalók.)A tábor után meg aztán mindenki arra ment amerre csak akart, mert szerencsére ott elég olcsó az utazás.

Ja, de a Campleadersről szól a fórum...

Szóval jó tapasztalatom van konkrétan velük is, mindent elintéztek, amit csak kell. Kaptam egy csomó infót is. Ha volt valami problémám, akkor segítettek. (Pl. segítettek autót bérelni is, bár gondolom ez nem tartozik a szolgáltatásaik közé.)

Most ennyi jutott eszembe. Én amúgy a régebbi kisfilmjüket láttam, de ez is jó.


O.

2008. nov. 17. 23:12
jah: [link] olvasd el ezeket is!
2008. nov. 17. 23:04

Hello,


Én voltam!:)

De ha rákelesel a google-ban szetem jó sok sok véleményt találsz róluk.Én tavaly voltam először, de tudom volt aki mar 4szer ment ki veluk...bar en fiu vagyok, a lanyokat sem adtak el:) És tenyleg ennyibe kerul!Bar azt el kell mondani, hogy kellett sokat melozni, de hol nem....nezd meg a youtubos filuket is nagyon jo! [link]

Én is ott vagyok benne:)

ha van kérdésed irj privatba: kukkancs@c2.hu

2008. nov. 5. 19:17
Ha valaki hallott már a Campleaders programról, amely diákoknak közvetítí munkát az USA-ba 270 euróért, és esetleg részt is vett rajta az ossza meg tapasztalatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook