Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


144. macicsibe (válaszként erre: 143. - Cl.dori)
2009. jún. 4. 19:18
írtam neked privibe!
143. cl.dori
2009. jún. 4. 19:17
kb.600 jelentkező volt idén, szóval ha ezt nézzük elég jól állnak a srácok.Csak mi nem..:)
142. Lindo
2009. jún. 4. 19:15
Azt mondta hogy régen napi 6-8 embert helyeztek el. Mostanság pedig örülnek ha napi 1-2 kap tábort.
141. macicsibe (válaszként erre: 136. - Cl.dori)
2009. jún. 4. 19:14

én kb 3 hete beszéltem velük utoljára! és akkor mondták!


Én sajnos jövőre már nem tudok kijutni, mert már nem leszek diák, szóval , ha az idén nem megyek, akkor hiába mondják hogy jövőre elsők között leszek.

140. macicsibe (válaszként erre: 138. - Lindo)
2009. jún. 4. 19:12

azért az elég sok, 80 ember... :P


nem értem, hogy vannak ennyien....


tényleg 30% az esély? és vannak még akkor elhelyezések?

139. cl.dori (válaszként erre: 138. - Lindo)
2009. jún. 4. 19:10
Csupa jó hír:)
138. Lindo
2009. jún. 4. 19:05
Nekem kb. 80 embert említett tegnap.
137. cl.dori (válaszként erre: 135. - Lindo)
2009. jún. 4. 19:02
Azt nem mondta Alex, hogy hány embernek nincs még tábora? Nem mintha számítana mondjuk, harminc százalék nagyon kevés:( jaj:(
136. cl.dori (válaszként erre: 134. - Macicsibe)
2009. jún. 4. 18:55
Június 13-án indulnék, ha indulnék..egyébként a pénzt szerintem csak június 20, vagyis a végső határidő lejárta után kaphatjuk vissza. Legalábbis én így értelmeztem Alex szavait. Ha nem így lenne, akkor én már visszaléptem volna rég. Én is sok más dologról maradok le emiatt, amit nagyon sajnálok, de talán még van egy icipici remény. Te mikor beszéltél velük utoljára?
135. Lindo (válaszként erre: 134. - Macicsibe)
2009. jún. 4. 18:50

Hello!

Én tegnap beszéltem Alexxel és mondta hogy 30% esélyünk van arra, hogy idén kijutunk és hogy jún. 20-ig van az elhelyezés.

Én még nem tudom hogy vissza kérjem e a pénzt vagy hagyjam ott náluk. Az a baj, hogy egy év alatt sok minden összejöhet, viszont én is nagyon szeretnék kijutni, ha idén nem is jövőre mindenképp.

Én június 15-ét adtam meg indulásnak.

134. macicsibe (válaszként erre: 133. - Cl.dori)
2009. jún. 4. 18:17

Szia!


Sajnos még nekem sem volt se telefon, semmi, csak várok már lassan egy jó ideje...

Azt mondták, hogy igyekeznek mindenkit elhelyezni...

Én úgy vagyok vele, hogy megvárom a jövőhetet, ha addig nem lesz valami, akkor visszakérem a pénzt, mert nyaralni én is szeretnék menni, s azt is már akkor lassan el kellene kezdenem szervezni, de így még nem tudok lépni semerre, mert várok.

Igazából az bosszant, hogy várok várok. a jobb, és kedvező áron kévő utakról is lekéstem, és nehogy erről is...

Szóval várok még jövő hét végéig, aztán beszélek a csapattal, hogyan tovább.

Te hogy döntesz?

Melyik napot adtad meg kiindulásnak?

133. cl.dori (válaszként erre: 130. - Lindo)
2009. jún. 4. 17:56

hello,


én mindenképpen visszakérem a pénzt, mert CL-el vagy nélkülük,de utazni szeretnék a nyáron:) szerintem attól, hogy jövőre szeretnél menni még visszakaphatod az idén befizetett pénzed és ha újra aktuális lesz, akkor újra fizetsz.

van olyan, akit mostanában helyeztek el?

nálam még mindig semmi hír, se egy telefon, se egy tábor..

szép nyarat azoknak, akik már kint vannak!:)

2009. jún. 4. 15:50

Szevasztok hey!

Gondoltam lejelenkezek. Mitnemondjak, mar most tudnek irni sokmindent. Az utazas turheto volt, bar voltak gixerek, de ideertem Estes Park, Colorado-ba. A tabor olyan mint ahogy leirta a CL: erdo kozepen, nagy toval, sziklaval, heggyel, vadloval, medvevel (mint a mesekben) es most mar kb millio lurkoval… Az elso napokban sokfele melot nyomtunk, pakoltunk, alakitottuk, rendeztuk a tabort a konyhat. Meg az agyunkat is nekunk kellett „osszerakni”, de még allnak!!! Most mar csak a konyhan melozok. Megszakadni nem kell, volt hogy egesz nap dinnyet kockaztam.. Van itt minden a kolkoknek: falmaszas, kenuzas, ijjaszat, lovaglas, agyagozas, tanchaz, vivas, meg a legtutibb: mountainboard (hegyi gordeszka). Ezt tuti kiprobalom majd, de lehet igenybe kell vegyem a biztositasomat utanna… :)

Kajaval lehet bajba leszek, a sok gyumolcson meg zoldsegen kivul a tobbi egyenlore meg ehetetlen szamomra, lesz fogyokura legalabb :) Elsore ennyi innen a Sziklas-hegysegbol. Hevanalyszszammerevribady

2009. jún. 4. 10:06

Szia!


Elvileg mindenkit igyekeznek idén elhelyezni, úgy mint az előző években, csak a most később zajlik az elhelyezés jó pár embernél. attól függ milyen időpontot adtál meg kiutazásnak. azokat helyezik el legelőbb akik májusi, vagy júniusi eleji időt adtak meg.

130. Lindo
2009. jún. 4. 09:22

Sziasztok

Azoktól kérdezném akiknek még nincs táboruk, vagy talán már az idén már nem is lesz, hogy van olyan aki ez esetben jövőre megy? Vagy ti vissza kéritek a pénzt?

129. cinderella86 (válaszként erre: 128. - Matte)
2009. jún. 3. 22:42

Mi ezt az oldalt néztük ki magunknak. Valszeg innen fogunk bérelni.

[link]

128. matte
2009. jún. 3. 20:45
Autóbérlésről tud valaki valami okosat?Los Angeles és Vegas között mi is azt szeretnénk....
2009. jún. 3. 20:42

Hát srácok én hamarosan elhagyom Magyarország légterét!Amint összszerelik a gépeket a táborban, jelentkezem!!!sok szerencsét és jó utat mindenkinek!

See you on the other side...........na nem úgy....

126. zitii (válaszként erre: 124. - Rodi91)
2009. jún. 3. 17:50

Nekem 3 lap van összecsatolva. Ebből kettő a J1-es, a harmadikra az van írva: 'Student and Exchange Visitor Program: SEVIS I-901 FEE'

Nem lehet, h ez lenne az? Ilyened van?

Amúgy válaszoltam-tam.

125. rodi91
2009. jún. 3. 11:15
Ja és zitii: írtam privátba
124. rodi91
2009. jún. 3. 11:14
Nektek az útlevélben, a csatolt borítékban hány lap van? Ezek közűl melyik a SEVIS? Csak mert nekem három van benne, és ez egyikre sincs ráírva, csak a J1 (vagy az az?)
123. cinderella86 (válaszként erre: 119. - Kukkancs)
2009. jún. 2. 12:37
Köszi. Megnézem.
2009. jún. 2. 12:36
Én egy gurulós bőrönddel és egy utazótáskával megyek. Mi utána úgyis autót fogunk bérelni, szóval nem kell túrahátizsák.
121. zitii (válaszként erre: 120. - Patrizzia)
2009. jún. 2. 11:49
Én személy szerint mindkettőt igénybe fogom venni. A túrazsák megkönnyíti, h húzhassam magam után a böröndöt :) De sztem ez mondjuk személyfüggő is, melyiket szereted jobban.(?) Bár 2 bőrönddel menni elég macera lenne, én legalábbis tuti megbolondulnék vele :D
2009. jún. 2. 11:07
Tudakolódnék,hogy óriáshátizsák vagy gurulós bőrönd a jobb?Utána még elég sok helyre el szeretnénk menni...és fogalmam sincs, hogy melyiket szokás egy ilyen útra használni:)!?köszi
2009. jún. 1. 18:52

Mosózsákot Tescoban vagy Dm is tudtok venni, ajánlották csak nem muszály!De jó ha van, amugy kint is tudsz venni majd!


Sztem Genf nagyon király,mert ha már egyszer utazunk, akkor miért ne!Biztosan én is haza akarok majd jönni, de ha ingyen megnézhetek egy plussz várost, ahová csak ugy nem fogok kiruccani....hát tuti nem hagyom ki, a csomagot sem kell felvenni, sztem király lesz, amugy én 27én jövök csak...elég jól fogok keresni ,elköltök mindent!

2009. máj. 30. 19:08
Vki tudja, hogy az a mosózsák, amit írnak hogy vinnünk kell, konkrétan mit takar és hol lehet olyat venni?
2009. máj. 29. 21:21
Ezt a genfi városnézéses dolgot nekünk is felajánlották, de mi végül inkább nem éltünk vele, mert szerintem akkor már inkább haza akarunk majd jönni, nem még egy fél napot máshol tölteni. Így végül mi Zürich-en keresztül jövünk.
2009. máj. 29. 12:41

Mi is barátnőmmel GEnfbe szállunk le hazafele. Szeptember 9 a nyertes városnézős nap :D

Kukkancs írtad, később jössz mint szept 4. Véletlenül nem 9?

2009. máj. 29. 11:28
Én nekem még tavalyról van meg a profilom, segítettek benne még tavaly plusz kiegészítettem egy-két tapasztalattal, de nekem sincs táborom. Nekem azt mondták, hogy június 17-ei indulás késő, így csak a legvégén helyeznek el maximum.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook