Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 8. 10:37
Szisztok! 2010-ben én is szeretnék menni kisegítőnek. ha mehetek és benne vagyok az első 400 szerződőben, akkor 330 EURÓt kell fizetnem, ha viszont nem vagyok a 400 között akkor mennyit kell?
2009. nov. 7. 18:36

Én is akarok menni, de egyenlőre egy büdös szót nem beszélek angolul, valahogy nálam mindig a német körül forgott minden. De végülis van még több mint fél év, és szeretek nyelvet tanulni, szerintetek van esélyem, vagy nem érdemes jelentkeznem??

+ még valami: Lehet kérni hogy egy ismerősömmel egy helyre osszanak be?

262. RedMax
2009. nov. 7. 18:18

Én is szeretnék menni, de még nem tudom milyen munkakörbe. Az őrnek igazából milyen dolga van? És most nem azt a választ várom, hogy "őrködni", mert ez nekem is lejött :D Csak, hogy úgy részletesebben mi a dolga.

A "kajacsapat" (én csak így hívom a konyhai kisegítők csapatát :D) is tetszik, szívesen hallanék ajánlatok, melyiket érdemes megpályázni.

261. Smoggii
2009. nov. 6. 22:14
mszalma nekem nincs semmim :D és még is minden fasza^^
260. mszalma
2009. nov. 6. 10:01

Sziasztok!

Én most szeretném megpályázni a lehetőséget, de még nincs meg a középfokúm angolból. Gond lehet ezzel a program folyamán vagy esetleg a vízum interjún?

2009. okt. 31. 21:48
Niceeee, milyen kicsi a világ:)
258. Angers
2009. okt. 31. 21:05
Nagymester hát dehogynem:D Mellettem ültél a kingda ka-n:D:D Ádám vagyok:D
2009. okt. 31. 19:56

Angers, nem ismerjük mi egymást????:D

Ahogy leírtat a táborod nevét meg h merre jártál... egyből ismerős vagy nekem New Yorkból meg a CampLeadres-es buliról:D a nevem Ősz Béla aki 300 csajjal volt Main állam egyik táborában:D

256. Smoggii
2009. okt. 31. 19:11

Ha menni akarsz akkor minél hamarabb jelentkezz;>

Vizsgákkal meg elvileg összeegyeztethető csak minél hamarabb meg kell csinálnod majd:p

255. ego006
2009. okt. 31. 17:58
Sziasztok! Én pont ma kaptam e-mailt a fősulimtól, hogy lesz a campleaderről tájékoztatás! Azt szeretném kérdezni, hogy érdemes-e még most novemberben jelentkeznem a 2010es nyári turnusra vagy ez esélytelen??? Illetve a vizsgaidőpontokkal összeegyeztethető az indulás? Remélem valaki tud segiteni!Előre is köszönöm!:D
254. Angers
2009. okt. 31. 14:57

Hello Srácok


Én is kinnt töltöttem a nyaramat,Maine államban a Takajo nevű táborban.Miután a gyerekek megjöttek napi 12 óra munka mindíg meg volt a parents weekenden meg napi 15:D 4 szabadnapunk volt egész nyáron(ergo minden 14. nap kb) és volt 4 szabad délutánunk ami annyit takar hogy kb 2 óra után voltunk szabadok.A konyhán dolgoztam,felszolgáltuka kaját felmosás tkaarítás mosogatás,kemény volt a főnökünk egy seggfej volt.EGy magyar srácot kirúgtak egy meg hazament mert valami volt a bokájával és az orvosok sem tudták meggyógyítnai ott,itthon 5napig kórházba volt.A tábor amga fasza volt ,szép és sok lehetőség,ha lett volna időnk elég kihasználni,1450dollárt kaptam 9hét és 3 nap munkára,mindezek mellett utólag nézve megérte mert utána voltam vegasban a grand cagnyonnál,los angelesben és new yorkban is,ja meg new jersey six flags:)

Jövőre mainentencebe akarok visszamenni mert azok minden nap csak 2 ig dolgoztak kb vagy fél3.Szval ennyi,dolgozni kell keményen sokat de megéri mert keresel.


253. Smoggii
2009. okt. 30. 20:35
Remélem :D a Kennybrook lesz a hely ahova megyek elvileg:)
2009. okt. 30. 19:34

Smoggii


Én alapfokon nyomom az angolt sőt még tán annyit se:) a nevemet tudtam meg h honnan jöttem.... Max tő mondatokat mondtam:) nem gáz.... ha mázlid van mint nekem lesz egy magyar aki lebonyolítja majd a telefon beszélgetést h hogy jutsz el a táborba vagy mikor jöjjenek ki eléd:)

251. Smoggii
2009. okt. 29. 18:32

Aloha!

Úgy néz ki ha minden összejön jövő nyáron én is megyek valamelyik camp-be^^ yuhu! Csak picit izgulok, mert az angolommal néhol vannak még gondok és az a kérdésem, hogy mekkora probléma az ha valaki nem perfect angol? ;>

2009. okt. 26. 00:40

:D not problem:)

röviden: a google maps kicsit félre értelmezte a hotel címet ( bár az is rafkósan volt kiírva de már mindegy:D ) a maps nekem Bronxot lökte ki, nem nagyon tudtam utána nézni mert nem nagyon voltam net közelben... annyi infót szereztem h a braodway 43-tól a ~230 ig kell mennem, no ezzel nem volt gond, metróra fel és a végállomáson meg leszálni, csak sajna félúton beomlott a metró alagut annó:) onnan busszal tovább... mikor megérkeztem kicsit sötét volt már, hotel szerűséget nem láttam a közelben, kérdezősködtem jobbra balra, de semmi, kaptam egy jó tanácsot h gyorsan menjek el mert este 8tól a hely srácok gengelnek és az nem túl előnyös a túristáknak:D mellékesen ez tök feketenegyed volt:) hát akkor gondoltam h rossz helyen vagyok és akkor go a rendőrség... útközben rendőrök helyett kommandósokkal taliztam, ők se tudták h hol a hotelem... megkérdeztem merre van az örs, megmutatták én meg elmentem, oszt addig rinyáltam ott h segítsenek míg 3-4 fő összeült és kinyomozták h hova kell mennem, kiderült h Menhettenben van a hotelem és vissza kell metróznom:) nem engedtek el egyedül este így beültettek egy járőrautóba és útközben szirénáztunk és lekapcsoltunk egy szabálytalanul közlekedő taxist, utána segítetek a metróra felszállni és megvárták míg el megy a metró és hajnalban meg becsekkoltam a hostelbe:D volt még pár story a rendőrök előtt de az már csak a könyvemben lez benne:D

2009. okt. 19. 14:58
Bocssssssi, mexicoi csajok, nem akartam az egodba taposnai...:)zsaruk, hu az kemény lehetett...laírhatnád mi történt!!!!!kíváncsi vagyok!
2009. okt. 19. 14:57
Hát sztem ha eddig nem hívtak, hívdd fel őket!Amugy engem 1 nappal később hívtak amúgy....lehet nem értek el...
2009. okt. 18. 22:18

sziasztok!

kb mennyi idő míg reagálnak a regisztrációmra ?:P

2009. okt. 3. 20:44

Hola!!!

Jaja visszaszeretnék én is menni:D Kukkancsot kijavítanám egy kicsit:) a spanyol csajok mexikóiak voltak és Mexikóba szeretnék elnézni:D

Nagyon sok élménnyel tértem haza:D Főleg h eltévedtem egyedül Bronxban este és 3nehéz táskával ... a legvégén rendőri kísérettel hagytam el Bronx-ot:D

Okt.10én jön valaki???Én ott leszek!:D

Buenos Dias!!!:D

245. Lindo
2009. szept. 28. 15:39
Semmiképp nem fogom kihagyni, és úgy néz ki hogy már most van táborom. Remélem idén összejön :)
2009. szept. 28. 12:52

Az én táboromba (Estes Park - Denver,Colorado)jul 10én még jött egy magyar lány, és annyit tudok, hogy még később is mentek ki, azok akik kitartottak a tényleges végéig...mert amiatt a hülye influenza miatt elhúzódott minden....Sztem csajok gyertek, aztán majd bepótolunk mindent:)!

Scrumptious, te meg beszélj az irodában dolgozókkal, elég rugalmas arcok....Amugy meg van még kb 9 hónapod, ha elmész diákmelóba, sztem 100 000et félre lehet tenni... hidd el megéri!

Jahhhhhhh, én már kaptam meghívót jövő nyárra, 2800 usd fizetéssel...

lehet erre nemet mondani????

243. lorinn
2009. szept. 26. 18:10

Sziasztok!

Lindo, én se mentem ki végül. de köv nyáron nagyon szeretnék:))

amugy én megvártam a végét, jun 20-án hivott az alex, h még nincs helyem, mi legyen...akkor mondtam neki h inkább rakjanak át a következő turnusba.. sajnálom azért, igy olvasva h mindenki milyen jol érezte magát :S

2009. szept. 25. 23:07
szia! köszi a gyors választ:) az úgy lehetséges, hogy max kevesebbet keresnék kint?, mert nem tudom, hogy tudnám megoldani, hogy ennyit befizessek :P
2009. szept. 25. 14:40

Szia! A fizetést elég rugalmasan kezelték, csak szólni kellett, ha valaki nem tudta tartani a határidőt!Valahogy az első 30napban kellett fizetni 5000Ft, valamikor márciusban meg 320EURO-t. Meg volt a vízum díj, a 131USD-s vicces összegével!Sztem ennyit költöttem arra , hogy kimenjek!A fizetésem 1400USd volt a tábor idejére. De én többet dolgoztam kicsivel ,mint 9 hét!1250 vagy 60 volt az alap fizu!Az itthoni diákmunkákhoz képest nagyon király volt!Bár néha lógott a nyelv, és tele volt a t..ünk mindennel, a néhanapi 9-10 óra melóval. De utána én minden pénzem elvertem kint utazásra (West Side The Best, VEGAS), meg ruhára, meg I touch-ra!Szóval cash-el nem lettem gazdagabb...csak egy k...a jó nyárral, egy valag élménnyel, egy "kis" angollal, meg némi cuccal....

10-én nyárzáróóóóópartííííííííípípőőőőőől!!!!

Kelemenbandi Te is jössz ugye tudod!!!!! písz

2009. szept. 25. 09:04

Sziasztok!

Én csak most hallottam a campleaders-ről és nagggyon teccik:) csak érdeklődni szeretnék, hogy hogyan történik a részletfizetés meg ilyesmi, meg hogy a tábor végére az emlékek mellett még mennyivel lennék gazdagabb. :P tehát ilyen financiális dolgok.. a választ előre is köszönöm (ha kapok) :)

2009. szept. 24. 14:13

Hellooo Lindo,


De jó, hogy visszatértél közénk, már hiányoltunk!Én úgy tudom a végére mindenkit elhelyeztek, sőtt a végén már volt olyan hely, amit nem tudtak betölteni, mert többen nem várták meg az elhelyezés végét! legalább is Alex ezt mesélte a táborlátogatáskor...és eléggé sajnálta...Utólag én sajnálom, hogy nem tartottuk jobban benned a lelket!:(NagyMester spanyol csajoknak csapta a szelet egész nyáron végül, elmondása szerint...macicsibe is kijutott....meg mindenki a kis itteni csapatunkból...!Én megyek jövőre is, Nagymeter ahogy áradozott lehet Madridba megy....hehehe...

238. Lindo
2009. szept. 23. 18:36
Sziasztok! Van valaki olyan aki tavaly befizetett mindent és nem kapott tábort és jövőre fog menni????
2009. szept. 9. 15:59

Hát gyerekek ez megint egy kurva jó nyár volt, megfagytunk San Franciscoban, elolvadtunk a sivatagban, mástzunk Yoshemitiben...megkoronázva Genf-el a végén...nekem már most honvágyam van, nagyon sok helyen voltam, de most ugy érzem még többet kellett volna...és nyertünk Vegasban az MGM-ben 350 USD-t, nyilván el tudtuk költeni:))))Viva Las Vegas....


Ja, de azért a kedvencem had mondjam el, mikor jöttem haza 2 lány nem jött be velünk Genfbe, (voltunk kb 10en), mert 3000Ft lett volna a vonat....és az drága...a hajamat téptem, mikor láthatod Genfet 3000Ft-ért...hihetetlen...na mindegy!Aki arra jön ki ne hagyja!!!

236. Jigsaw
2009. aug. 31. 20:00

Sziasztok!

En epp wisconsinban vagyok taborban es szeptember 9.-en megyek new yorkba 4 napra es 13.-an megyek haza a John F,Kennedyrol.Ha esteleg valaki ebben az idopontban tartozkodik New Yorkban es utitarsat keresne a kulonbozo latvanyossagokhoz,vegye fel velem a kapcsolatot.Lehettek akar tobben mivel minel tobben vagyunk annal jobb es elvezetesebb az utazas. :) az email cimem:freddy_17@vipmail.hu


A Hostelling Internationalban szaltam meg erre a 4 napra,szoval ha valaki eppen ott van elszallasolva az meg nagyszerubb lenne.


Udvozlet es jo utazast mindenkinek!

2009. aug. 31. 14:24

Sziasztok,



Én most értem haza, na jó 2 napja, de már most visszavágyok...persze nem a napi 10óra meló hiányzik...de abban a csapatban az sem volt baj!oooooo menjunk mar visszaaaaaaaaaaaa..........

New Yorkot örökre a szívembe zártam, sajnos azt elrontottam, hogy nem hallgattam az irodában dolgozókra, csak 4 napot utaztam...nagyon keves volt!Jövőre egy hónapot fogok az tuti...azt tudtátok, hogy ha visszamegyünk több lesz a fizetés?vagy ez igaz egyáltalán? nekem a chef valami ilyet magyarázott, de nem tudta pontosan elmondani, mert azt mondta minden szervezet másképp csinálja...valahogy rá kellene kérdezni, de nem uy hogy hogy az jöjjen le, a pénzért megyek visszam, mert nagyon nem...tudom hülye vagyok , hogy már most ezen jár az agyam!Aki még kint van, jól használja ki minden egyes percét!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook