Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


294. RedMax (válaszként erre: 293. - Rikus88)
2009. nov. 18. 19:44
Csak alapszintű kérdések vannak, pl. mi a neved, hány éves vagy, mikor születtél, miért szeretnél Amerikába menni, mik a hobbijaid, kicsit mesélj magadról, ilyesmik. Magyarul is nagyjából ilyen jellegű kérdéseket tesznek fel. Nekem összesen 10 perc volt az interjú, kb. 5 perc angolból és 5 perc magyarból állt.
293. Rikus88
2009. nov. 18. 17:59

Sziasztok!

Én is a héten voltam orientáción, mint ahogy láttam jó páran az előttem kérdezők közül és lenne egy kérdésem.

Azt szeretném kérdezni, hogy aki már volt elbeszélgetésen az miből áll, és mennyire kell tudni angolul? Beszélek ugyan egy kicsit, de félek hogy az kevés lesz.

Előre is köszönöm a választ!

292. Roham
2009. nov. 18. 17:29

Köszi a segítségeket. Hát az én laptopom ne használja mindenki, akkor inkább letiltom rajt a wifit:D De muszáj vinnem, mert a fényképeket arra rakom meg stb.


Tegnap este felhívtak a campleaderstől pár kérdéssel, aztán jövő csütörtökön megyek pestre tájékoztatóra meg angol beszélgetésre meg nem tudom mire. Ha ez megvan, akkor továbbítják az adataimat, és onnantól várnom kell hogy melyik tábor tart rám igényt?

291. RedMax (válaszként erre: 286. - Roham)
2009. nov. 17. 22:25

Roham!

Szerintem te keversz valamit Miami-val kapcsolatban, mivel az a legdélibb pontja Amerikának, ráadásul a keleti parton van, míg Los Angeles pl. a nyugatin, Vegas attól tényleg nincs messze, de Miami-t a pár ezer km-es távval nem nevezném annyira közelinek :D


Ha voltál tájékoztatón, csak utána jelölgesd be a dolgokat. Én a mosodát az ott elmondottak alapján nem ajánlanám, de persze egyéni döntés.

A "previous experience as a participant" nem azt jelöli, hogy te már korábban részt vettél a programban, és onnan van tapasztalatod? Szerintem gondold át, hogy nem más szintet akarsz-e megjelölni.


Amúgy én is tervezek utazgatni utána legalább 2 hetet :D Van jó pár név a megnézendő városok listáján nálam... :D

290. Smoggii
2009. nov. 17. 21:28
Na akkor azt mondom, hogy aki tervez utazást (mondjuk ki az aki nem:D) az felveheti velem a kapcsolatot;> hogy egyeztessünk 1kis nyaralást :)
289. d62e05fd57 (válaszként erre: 286. - Roham)
2009. nov. 17. 20:28

Helló.

Én hétfőn voltam az előadáson, amelyen majd neked is részt kell venned. Ott azt mondták, hogy internet csatlakozás van, szóval ha nem privát táborba mész lehet, hogy wifi nem lesz. De nem tudom én se. Viszont felhívták a figyelmünket, hogy ha csak te viszel laptopot, arra készülj fel, hogy mindenki a tiedet fogja használni...


Egyelőre én is egyedül megyek úgy néz ki, de jó lenne ha páran esetleg összefognánk és utána mennénk világot látni:)


Amugy a contribution kérdéshez írj vmi általános dumát, hogy te általad, tiszták lesznek a ruhák ( ha már mosodán akarsz dolgozni) és a gyerekeknek is szebb lesz a nyara, hogy ha te ott tudod kamatoztatni az eddigi munkatapasztalataidat... vmi ilyesmi

288. Smoggii
2009. nov. 17. 20:13

"Attól félek, hogy mivel egyedül jelentkezek, olyan helyre kerülök ahol senkivel nem haverkodok össze vagy ilyesmi. " Mindenkivel összehaverkodsz:D

btw: az utazáshoz lehet én is keresnék 1-2 magyart:D de ez a távoli jövő;>

2009. nov. 17. 19:15

:D

Mosodára általába buxákat szoktak felvenni:)

286. Roham
2009. nov. 17. 18:55

Üdv!

Még új vagyok itt.

Ma este szeretnék jelentkezni, de érdekelne pár dolog.

Laptopot szeretnék vinni mindenképpen, és tudnom kéne, hogy wifi van-e a táborokban:)


Attól félek, hogy mivel egyedül jelentkezek, olyan helyre kerülök ahol senkivel nem haverkodok össze vagy ilyesmi. Ez nem is baj, csak nem egyedül szeretnék utazni a munka után.

Gondolkoztam azon is, hogy hova megyek utazni. Los Angeles, Las Vegas és Miami nagyon vonz, közel vannak egymáshoz, és 3 dolog különösen érdekel: Hollywood, Miami Beach és Vegas.


Most töltöm az ívet, és elakadtam:

"What contribution do you think you can make at camp?"

Ide mit írjak le?ú


A skills and experiencesnél previous experience as a participant levelt jelöltem meg mindenhol, azt hogy hol szeretnék dolgozni, a konyhát és a mosodát jelöltem meg. Valójában mosodán szeretnék dolgozni:)

2009. nov. 15. 11:02
ja, és mennyi idővel volt ez a szerződés leadása után? :) :)
2009. nov. 15. 11:01
van már olyan ember, aki a 2010-es nyárra már bekerült egy táborba már most? Ha igen, ezt hogy jelezték neki?
283. Smoggii
2009. nov. 14. 22:56
Ha szeptember 5-6ra kell haza érned akkor 3hét belefér "simán" Indulni is indulhatsz vizsgák után 1ből :D
282. lorinn
2009. nov. 14. 22:36

kovati: szerintem csináld meg az interjút is egyúttal, semmi extra, egyszerű kérdések, nem szokták nagyon húzni az időt, pár perc az egész.


Zaphod: írd be h kb most hogy látod az indulás időpontját, még tudsz majd rajta módosítani, majd csak akkor kell biztosra tudnod, ha már rendelik neked a repülőjegyet. Hogy mennyi időd lesz utazgatni, az attól függ, h meddig tart majd a meló a táborban, de 2 heted tuti lesz, sőt... bár ezt lehet mások jobban tudják:D utso két kérdésre nem tok válaszolni sajna

281. Zaphod
2009. nov. 14. 19:43

Sziasztok!

Végigolvastam már ezt a fórumot is és még egy pár campleaders-es nyárról szóló blogot is, és lenne egy pár kérdésem. Nem a munkával kapcsolatban mert azt látom, hogy sokszor szerencse kérdése hogy mennyire kemény a munka, de ha nehéz is azt is bőven kibírom. Szóval a jelentkezésről lenne néhány kérdésem is.

Regisztráltam a honlapon, de rögtön az adatlap első lapjánál elakadtam. Ugye ott be kéne jelölni az indulási és hazajövetel napját.Ezt jól értelmezem akkor, hogy csak a repülőútról van szó és nem a munka időtartamáról.Valamint nekem a vizsgaidőszak június 22-ig tart, de ha rendben mennének a dolgaim sokkal hamarabb be tudnám fejezni. Ti mit tanácsolnátok mikorra írjam az indulást? Sokaknál láttam, hogy olyan 15. körül indultak.A hazaérkezést meg szeptember 5-6ig meg kéne oldani. Szerintetek akkor még kb mennyi időm lenne körülnézni az USA-ban? Aztán ezzel az orientációs előadással kapcsolatban kaptam egy e-mailt, de azok mind vidéki városok voltak, Bp-en nem várható ilyen? És csak egy utolsó, ha nem férnék bele ebbe az első 400 közé, akkor mennyivel kerülne többe az egész várhatóan?


Huh kicsikét hosszúra sikerült, de azért nagyon örülnék ha 1-2 kérdésemre tudnátok válaszolni.

Köszi előre is:)

2009. nov. 14. 14:47

Köszi szépen a válaszokat!


Én hétfőn megyek erre az orientációs előadásra és mondták, hogy utána ha akarom, lehet egyből az interjú is. Szerintetek vállaljam már azt is egyúttal? Minek húzni az időt?

Én jelöltem be konyhai munkát, takarítást meg gondnoki munkát. De remélem a konyhai jön össze!

Konyhán van olyan munka is, hogy nem kell főzni?

279. masterof (válaszként erre: 277. - Fangoria)
2009. nov. 14. 12:39

A táborba jutás nem gáz, kapsz róla egy pontos útvonaé tervez, nincs esély elveszni!:)

Neked csak azt kell csinálni, ami le van írva....


Lehet, hogy több magyar lesz, de nem biztos, hogy egy napon utaztok...amugy mi 30an coltunk campleadersek egy gépen.

2009. nov. 14. 12:35

Hu de felpörögtek itt az események mióta itt jártam....


Na én konyhán voltam, sokat dolgoztunk, de ez nem volt annyira meglepi.Nekünk nagyon jó volt a csapat.Én konyhára is megyek vissza. A karbantartók tényleg kevesebbet dolgoznak, csak sztem k unalmas egész nap trkatoron ülni és füvet nyírni!


Ha nem beszélsz angolul, akkor sztem inkább jövőre, mert azért az kell sztem, hogy fogsz ismerkesni, ha nem tudsz semmit???


Én a héten vittem be a visszatérő szerződésem. Úgy tudom, hogy 170 szerződésük lett 2-3 alatt, szóval aki 400ban akar lenni, az igyekezzen. Ha oda telefonáltok 100, hogy megmondják mennyi van már bent...


A referenciákat nekem sem ellenőrizték le, de azért sztem jobb ha igazi....


Ja igen ,éjjeli őr...hát vigyáz a kapura, nem csinál semmit, de tényleg kimarad a bulikból...


Nekünk reggel mondták meg mindíg az az napi melókat. A táborba jutás nem gáz ,én buszoztam végül, de sztem az emberek nagy részét már a reptéren felveszi az embereket!Én csak későn tudtam indulni, kb utolsónak érkeztem a táborba...ezért kellett buszozni, de ha korán mész, akkor 100 hogy felvesznek a reptéren...


Én viszem most tesóm is...legalább megtanul dolgozni...hahahahaha

2009. nov. 14. 11:35

Helló! Én is tervezek kimenni, épp a szerződés leadása előtt állok :D

Nem tudná valaki megmondani, hogy van olyan hogy több magyar is kerül egy táborba, szóval hogy együtt indulunk, megyünk el oda stb...

Az odajutás hogy lesz miután leszálltunk? előre terveznünk kell útvonalat? vagy kapunk vmi irányt( ez a busz, lebeszélve a vezetőséggel stb..)

Ja, és ott a maintenance melók hogy vannak: minden nap végén kiosztják a köv. napi teendőket?

Esetleg ezek a melók ugye olyanok, hogy többen csináljuk az aktuális munkát, vagy mindenkinek külön-külön van vmi?

Kösz :D

2009. nov. 13. 18:30

Kovati


A referenciát nem nézik ... :) csak létezzen az a cég vagy rokon:)

Mindenhova rizsázzál ha kell elküldöm a profilomat:)

275. Smoggii
2009. nov. 13. 12:39
Nem hiszem,h a referenciát ellenőriznék, a többihez pedig írj jól hangzó dolgokat:D
2009. nov. 13. 08:08

Sziasztok!

Az interjún milyen kérdésekre lehet számítani? Általánosságok?

Ill. az előző hozzászólásomra is válaszolna valaki? Csak, hogy jól legyen kitöltve az adatlapom :)


Köszi

2009. nov. 12. 09:45

Smoggii


Abban benne van az oda vissza út, biztosítások,azzem ennyi:)

272. Smoggii
2009. nov. 11. 21:19

Hali

A campleadersen van ugye 350euro amit be kell fizetni és abban elvielg van vmi repjegy. de milyen repjegy? Nem igazán értem (ez most a teljes repjegy oda-vissza) vagy csak vmi hozzájárulás 1-2ezressel?

2009. nov. 11. 12:34

Charlotte88


Hát kicsit necces a te eseted... mivel a szóbeli elbeszélgetés december előtt lesz és ha azon meg buksz akkor nem engednek ki... szerintem hívd fel őket vagy írj nekik ...

270. d62e05fd57 (válaszként erre: 269. - Lorinn)
2009. nov. 11. 10:13

Sziasztok!

Én most jelentkezek a honlapon. Az ilyen kérdésekre, hogy milyen hozzájárulásommal segíteném a tábort, miért akarok egyáltalán a táborba menni és társaira mennyire kell komolyan válaszolni? Vagy csak a szokásos általánosságok?

Ill. a referenciákat leellenőrzik?

269. lorinn
2009. nov. 10. 22:04

Srácok-lányok!

Aki még jelentkezni akar, most tegye meg, mert már lassan betelik a létszám, Alexszel beszéltem tegnap, napi átlag 18 regelésük van... én már elintéztem a papírokat, már csak a referenciák vannak, és raknak placeable-re... ha 2009-ben nem is jött össze, jövő nyáron tuti megyek :)

2009. nov. 10. 19:26

halóóóó valakiii

válasz? pls :D

2009. nov. 9. 19:09

Az én táborom Angers táborának az ellentetje:) nálunk két műszak volt ami azt jelentette h egyikhéten a meló 11-~21:30, másik héten 7-11 és 16-~21:30 ig volt meló, ami még nagyon jó volt h egyedül voltam fiú a konyhán és korombeli mexikói csajokkal nyomtam a konyhát:D nekem a Mennyország volt, ja mellékesen lánytáborban voltam ami +300 kisbuxát jelent:)


A maintance se rossz de az kakis meló a szó teljes értelmében:) ahogy a többiek mesélték, de valaki talált a kakikban 1 dollárt:)


éjjeliőrnek nem mennék az bizti, sok buliból marad ki...

266. Angers
2009. nov. 9. 13:04
Én ién konyhán dolgoztm nálunk kőkemén szívás volt,nem ajánlom,viszont a maintenence laza.Az éjjeli őr ellenőrzi a táborkocsijait h mind a helyén van e adott időpontra.A táborba bejövő kocsikat meg ilyesmi.Miamit nem lehet iszámítani h éppen mikor van vihar,szerencse kérdése
2009. nov. 8. 23:02

Sziasztok! én most szeretnék jelentkezni a hhéten, de lenne pár kérdésem előtte, és remélem tudtok nekem segíteni :)

szóval bekerülhetek még az első 400 közé? azt hogy milyen táborba megyek mikor derül ki? kb mennyit kapunk? ha miamiba mennék, akkor augusztus a hurrikán szezon aztirják, ez azt jelenti hogy egész augusztusban rossz idő van? vagy csak esély van arra hogy lesz egy nagyobb zuhi? valaki volt már így miamiban?

remélem tudtok válaszokkal szolgálni :D

köszi előre is ;)

Üdv, LuckyLuciano

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook