Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


114. lorinn (válaszként erre: 111. - Matte)
2009. máj. 29. 10:10
Én is megcsináltam a profilomat rendesen, nem volt benne hiba, Alex is mondta hogy nagyon jo, mégsincs még táborom...szal nem értem.
2009. máj. 28. 21:20

DE jo, hat en kesobb jovok mint 4, de azt neztem 10perc a repter, erre én sem számítottam jó meglepi volt!Most vettem belső repjegyeket az orbitz-on amit ajánlottak!Már nagyom benne a bugi a lábamban...

Az én barátaimnak is viszonylag hamar meglett a tábora, vsz, hogy nem mindenkinek ragyog az önéletrajz, de sztem ez a műbalhé vírus is betett.Én szombaton vltam orientacion, ott el is mondtak, hogy nem kell félni épp elég az hogy kint van pánik...a háziorvos is ezt mondta!sztem nyaron mar itt is lesz beteg!Remélem tényleg, hogy akinek eddig nem sikerült, annak is összejön!!!Tényleg!Jobb lenne minél többen kint lenni....

112. matte
2009. máj. 28. 21:13
ja en is genfen kesresztul jovok, sztem tok jo fejek,hogy ilyenre is adnak lehetoseget!Ha szept 4en jon igy valaki, bandazhatnank....
111. matte
2009. máj. 28. 21:11

Én tudom a megoldást, ha megnezitek a befizetési bizonylatot, akkor rajta van, hogy 270EURO-t fizettel be, de az is hogy levont jutalék 1-2 euro...Tenlyeg az emailben és a cd-n is rajta volt...igyjartunk...2000FTutalási díj???azt hogy csináltad?Az nem kellett, én simán bementem az mbk-ba ahogy le volt írva, szóltam, hogy a banki költslget én akarom fizetni és teljesen rendben volt!semmilyen 2000ft-rol nem volt szó...vagy más bankból utaltál eurot???az butaság lett volna...

Amugy csodalkozom ezen a nagy "tabortalansagon"!én jelentkeztem a baratnommel, 3het mulva megvolt a tabor, barataimnak is...megcsinaltuk a honlapon a minta szerint ahogy kellett eskesz!Bar ahogy olvastam, bori azt irta eddig nem nagyon foglalkozott vele...pedig akkor mi alapjan vennek fel???sztem gyorsan javitsatok ki!!!!

110. napasa
2009. máj. 28. 20:01
Csak az az érdekes,hogy befizettük a 270-et és még 2ezer párszáz forint utalási költséget is,de gondolom más is így csinálta.Valaki az MKB-nál hibázott valószínű,vagy nem tudom!
2009. máj. 28. 19:53
Nem Ti tehettek arról az 1 euróról hanem a bankos kisasszony!!Neki kellett volna mondania hogy egyel többet fizessetek be mert az az átutalási költség. Engem figyelmeztettek a befizetésnél a bankban.
108. zitii (válaszként erre: 107. - Masterof)
2009. máj. 28. 18:19

Nem háborgok és nem is vicces, próbáltam ironikus lenni.:) Amúgy a költői kérdésem, miszerint "ilyet hogy lehet csinálni?" - nem a Campleadersnek szólt. Jah, és értelmes ember módjára fizettük be, a bizonylaton is 270 az átutalt összeg, és azt nem értettem, h hol kóvájoghatott el az a csöppnyi 1.

Biztosítással akkor ti hogy álltok? Ugye nem kell külön?

2009. máj. 28. 16:41

Szerintem értelmesen leírtak többször is , hogy hogyan kell fizetni, én ezen a helyetekben nem haborognék, szerintem elég baj, hogy az infók elismétlésére kell az időt fordítani nem az elhelyezetlen emberekre! Vagy akár az elhelyezettre akinek kérdése van....

Nekem anno azt mondtak jun 20ig tart az elhelyezés!

Szurkolunk!!!

2009. máj. 28. 16:30
Engem is hívtak az 1 euro miatt, de nekem nem volt vicces, mert megint kell bankba menjek!Az viszont igaz, és tudom, mert ezt tanulom, hogy nem lehet elkönyvelni kiegyenlitett tetelkent a befizetést, ha 1 euro hianyzik...és ha mindenki szarul fizett az már vagy 1milla.....az apeh meg ilyet nem enged!Azert nem irigylem Tamást, azt mondta tobb mint 250 embert hivott mar...sztem vsz a telefonszamla meg a bere dragabb, mint 1 euro, dehat ebben az orszagban elunk...
2009. máj. 28. 11:20

Nem tudja valaki megmondani,hogy meddig tartanak az elhelyezések?

Csak mert jövőhéten már június van és lassan közeleg az a dátum is, amelyet megadtam kiindulásnak és még mindig nincs táborom... :(

104. lorinn (válaszként erre: 102. - Cl.dori)
2009. máj. 28. 09:11
Engem kedden este 11kor hívott, de pechemre nem hallottam, mert tanultam és le volt véve a hangja a telonak, 1 kor visszahvtam, és mondta hogy lett volna egy tábor, de mivel nem vettem fel, másnak lett helye... nem kicsit verem a fejem a falba... na mindegy, mikor kérdeztem, hogy mik az esélyek, mert ugye 3 hete beszéltünk utoljára stb, akkor azt mondta, hogy nem javultak.. szval még mindig van remény, csak nem sok :S
103. zitii (válaszként erre: 101. - Rodi91)
2009. máj. 27. 20:20

Szia! Az előbbi érdeklődő az édesapám volt :), mivel ő talált rá hamarabb erre a fórumra. Én viszont már tényleg én vagyok, és szintén a Trail's End-be megyek 13-án, mint az mostanában kiderült, mert ugye eddig a CLC foglalt, de nem tőlük kaptam meg az e-maileket.


Én számadatokkal nem vagyok tisztában. Engem most csak azért hívtak, mert nem kapták meg a 270 eurót, csak 269-et.., és pótoljak. Ilyen hogy lehet?! Kicsit vicces.

Az én kérdésem az, h külön biztosítást köt vki amellé, amit alapból kapunk?

102. cl.dori
2009. máj. 27. 19:36

Sziasztok,


Beszélt mostanában valaki Alexékkel arról, hogy hogy állnak per pill az elhelyezések? (hány embernek nincs még tábora, átlag hány embert tudnak elhelyezni naponta, ilyesmik) Gondolom ezer telefont kapnak naponta, ezért nem szeretném őket ilyesmivel zavarni,de jó lenne tájékozódni. Ti hallottatok valamit?

Amikor legutóbb beszéltem vele (kb. 3 hete), napi 1-2 embernek találtak tábort. Érdekelne, hogy javult-e azóta a helyzet.

101. rodi91 (válaszként erre: 99. - Napasa)
2009. máj. 27. 12:08

Hello

Én is 13-án megyek, de a szomszédba, Beach Lake- hez a Trail's End Camp-be, azt hiszem ennek a kettőnek ugyanaz a tulaja. Ugye Pennsylvaniába mész?

2009. máj. 26. 20:02
Hát most még nekem sincs táborom. Bevallom engem többször hívtak a cl-től, hogy mit meg hogy javítsak az önéletrajzomon, de eddig nem nagyon volt időm ezzel foglalkozni. Tök szar félévem volt/van... Mindegy, néhány dolgot javítottam, de lehetne jobb is. A hétvégén lehet, hogy lesz időm tényleg rendesen megcsinálni a profilom, de még nem döntöttem el. Én is hallottam a lehetőségről, hogy ha most nem lesz helyem, akkor jövőre nem kell fizetni, és most ezen is gondolkozom... Nem tudom még mit csináljak, mert sokkal egyszerűbb lenne nekem, ha most elhalasztanám ezt a dolgot. Az biztos, hogy jövőre már az elejétől komolyan veszem a profilkészítést. Két haverom megy ki, nekik már van táboruk is, az egyik New York államba, a másik meg Pennsilvaniába. (Utóbbi másodszor.)Ők azt mondják csináljam meg a profilomat rendesen. Mindegy, most még gondolkodom, az biztos, hogy ha nem megyek, akkor jövőre kihasználom a lehetőséget.
99. napasa
2009. máj. 26. 16:06
Sziasztok ! 13.-án Chestnut Lake Camp .Ki jön?
2009. máj. 26. 14:23

SZiasztok,

én is feladtam már a dolgot, nem volt táborom egészen péntekig, pedig május 19 volt az indulási időpontom, az angolomra sem panaszkodtak, be volt jelölve a mosodán kívül minden állás, és Alex is furcsálta, hogy ilyen indulási időponttal hogy-hogy nem kellek sehová. Pénteken review-ra kerültem, és most szombaton utazom is Denver-be!!!! Szal' fel a fejjel skacok!!! Megy ez a dolog! Remélem jó lesz a Sziklás-hegységben kuktálkodni!!!!! :)

2009. máj. 26. 13:47
jA jön még valaki ilyne genfes varosnézős jeggyel? Hogy ez mekkora jo dolog......
2009. máj. 26. 13:43

sZIASZTOK,

Én nem is gondoltam, hogy ekkora panik vanodakint, az en taboromba is irtak hogy kevesebb a gyerek....csak azt nem ertem miert...nem halalos betegseg, a varosban konnyebb elkapni..miert felnek ettol ennyire!Hat sajnalom ha valakine emiatt nem lesz tabora, bar...a szulo ha most fel is attol nyaron nem lesz hova tenni a gyereket...szamomra erthetetlen ez a szituacio...azert fel a fejjel, ha fogalalnak taborok, majd ledobnak az nem feltetlen rossz, mert akkor meg keresnek embert, csak ahogy itthon sem, itt sme biztos ,hogy az elso felvesz!eddig meg a gazdasagi valsag volt porondon...mi jon meg ebben az evben?A kiutazasi datumokhoz nem tudok szolni, sztem ebben a CL tobbet tud....

95. Lindo
2009. máj. 24. 18:15

Én is 15.-ét adtam meg. És még nekem sincs táborom.

Nekem is mondta Alex, hogy lehet hogy nem mindenki tud kimenni az idén, de még ilyen sosem fordult elő.Bízom benne hogy nekünk is lesz helyünk!!!

94. macicsibe (válaszként erre: 93. - Cl.dori)
2009. máj. 24. 17:06

Igen,én is így jártam.Volt egy tábor,amelyik majd egy hónapig foglalt,aztán eltűnt. Azóta senki sem foglal. Én is több tábort jelöltem meg, ezzel is könnyítsek. Szerintem nem gond, ha most változtatsz...

Én június 17-et adtam, előbb sajnos nem tudok kimenni. Ez elég késő, mondták, így csak a legvégén leszek elhelyezve maximum...:(

Rajtam kívül még van valaki, aki ilyen késői időpontot vagy 15.16ot adott meg?

93. cl.dori (válaszként erre: 92. - Rodi91)
2009. máj. 24. 11:05
Igen, ez a lestoppolós visszadobós történet már nekem is ismerős, de egy ideje nem is foglal senki. Nekem 13 a kiutazási dátumom és ennél előbb tényleg nem tudok menni sajnos. Arra gondoltam, hogy bejelölök több tábort, esetleg a vallási táborokat is, hátha ezzel javítanám az esélyeimet. Bár nem is tudom, hogy lehet-e ilyet csinálni ilyen későn. Mindenesetre a tegnapi prep day óta még jobban szeretnék menni..Tényleg nagyon jó volt!
92. rodi91 (válaszként erre: 89. - Cl.dori)
2009. máj. 24. 09:42

Én legkorábbinak először 18-át adtam meg, majd 16, 15, 12, 10, de ez már tényleg a legkorábbi volt nekem, ennél előbb nem tudtam volna kimenni, ahhoz majdnem hogy fel kellett volna adnom ezt a félévet, és bár fasza ez a program, de azért nem annyira. Már rögtön az elején vittek volna Texasba, head cooknak, már telefonon is lebeszéltük a főnökkel a részleteket, amikor kiderűlt, hogy jun 3-án kell menni. Aztán egy West Virginia-i tábor kivett, de azt mondták, hogy inkább egy másik táborukba menjek, mert ott tudnak konyhafőnöknek felvenni, ami megint jó lett volna a több pénz miatt, de oda meg máj 25-én kellett volna menni (azaz holnap) ráadásul Alaszkába :)))

Ezen kívül még négy tábor vett ki - tett vissza szó nélkül, mint írtam az egyiknek 2 hét kellett ehhez (addig ugye, más tábor nem is látott) de rögtön másnap jött a telefon...

Szóval én igazán megértem azokat, akiknek még nincs tábora, de bármikor lehet még, csak hát kellemetlen, amikor azt mondják majd, hogy jövő hét kedden utazz...

2009. máj. 23. 19:23
Köszönet a srácoknak a Prep. Dayhez, király volt!!!
90. lorinn (válaszként erre: 89. - Cl.dori)
2009. máj. 23. 10:34

Nekem is június 20-at mondott Alex.


Orientációra jön holnap valaki?

89. cl.dori (válaszként erre: 88. - Rodi91)
2009. máj. 23. 09:46

Grat a táborhoz:)

Így azért kicsit kevésbé látom reménytelennek a saját helyzetemet. De mi volt a gond a kiutazás dátumával? Mikor mennél?

Egyébként: Nem tudja valaki, hogy meddig tartanak az elhelyezések. Nekem Alex mintha június 20-at mondott volna, de nem tudom ez hogy lehetséges, mikor 15 a legkésőbbi kiutazási dátum.

88. rodi91
2009. máj. 22. 14:29

Hello

Én is tiszta görcsben voltam szerda estig, mert ugyan sok tábor szóba kerúlt, de mind1g volt valami probléma, főleg a kiutazás dátumával, vagy a tábor két hétig csak lebegtetett, semmi levél vagy telefon, 16 nap után csak szimplán visszadobtak. De srerdán csak jött, egy telefon hogy review-n vagyok és 5 perc mulva a másik, hogy el vagyok helyezve. Csak kapkodtam a fejem, mert én már egy kicsit le is mondtam az egészről. Szóval fel a fejjel, bármikor jöhet az a hívás...

Egyébként Trail's end camp lesz, jön még valaki ide?

87. lolaa (válaszként erre: 71. - Lorinn)
2009. máj. 21. 12:35
Sziasztok! én nekem is megvan már mindenem mégsincs táborom, már három tábor foglalt eddig, visszadobtak, de bízom bennem h sikerülni fog, ha meg nem nekem is elmondták h milyen helyzet van remélem jövőre az elsők között megyek!Azért azt jó hallani, meg látni leirva h nem csak nekem vannak ezzel problémák!mert eddig azt hittem velem lehet valami probléma, hogy nem jön össze:S:)de akkor bizakodok!!ha tudtok információt irjátok légyszi:)pénteken győrbe orientáció valaki?
86. cl.dori (válaszként erre: 85. - Macicsibe)
2009. máj. 19. 12:40
Köszi szépen! Akkor mindenképpen ott a helyem:)
85. macicsibe (válaszként erre: 84. - Cl.dori)
2009. máj. 19. 12:04

Szia,

tavaly részletes tájékoztatást adtak, hogy kell elképzelni egy tábort,mik a szabályok, munkarend,idő, mit érdemes magunkkal vinni. képeket mutattak, repülésről beszéltek illetve elmondták, hogyan lehet eljutni a táborokba,. ha megkérdezted.

meg volt egy rövid szituációs játék, amikor feladatot kellett megoldani.

Szerintem hasznos volt!!!Sok infóval lettem gazdagabb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook