Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bomba anyuci akció! fórum

Bomba anyuci akció! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯
212. Bambína1216 (válaszként erre: 210. - Ce53b9ff5e)
2010. okt. 22. 09:58

Az 5 perceseket megnézem.

Kiváncsi vagyok rá.


Ja én még Béres Alexandrát is szeretem, de az is kemény , bár nem talán nem annyira mint Réka.Mert nála egy pontot célzunk meg, Szandinál meg az egész testet, vagyis nekem ilyen dvd-m van, de nem jut eszembe a cime.

2010. okt. 22. 09:56

Igen.Réka dvd-i olyan nőknek készültek akik előtte már mozogtak, mert ezzel kezdeni.

Kész öngyilkosság.

Bár szeretem őt is.

Majd talán 2-3 hónap mulva.


wixyke szerintem jo ötlet.

igazság szerint én is azt eszem ebédre amit a többiek.

Ha nagyon sok ch van benne kevesebbet, de ugyanazt!!


Egyébként mi a keresztneved,mert olyan rossz hogy nem tudom.:)

2010. okt. 22. 09:54

én szeretem a RR tornakat,nagyon kemenyek. Kezdesnek ajanlom youtebe-on az 5perceseket.

Van hasra,fenekre,csipöre,combra.

De tény,h nagy sullyal nehez. En ha meglatom a 6-ost ekezdem megint.

209. Esernyő57 (válaszként erre: 207. - Bambína1216)
2010. okt. 22. 09:52
Rubint Réka videói nem a túlsúlyosaknak készültek szerintem, hanem a túl vékonyaknak. Egyébként meg nagyon sok benne a láb. Hasra meg fenékre kell a sok gyakorlat a legtöbb nőcinek.
2010. okt. 22. 09:50

én arra gondoltam,h mivel az 1.elvem az,h mindent eszem és nem vonok meg semmit,akkor eszem reggelire kenyeret, amit én sütök, teljeskiörlésüt. Aztán ebédre kisebb adagozt,se azt,amit a csalad is eszik. És 12 után tartanám magam a Norbihoz.(tul.kepp.d.e is..) Szoval délután márnincsen kenyér,süti,effélék...

Szerintetek ez jó ötlet?

2010. okt. 22. 09:49

Nekem is van 1-2 dvd-m.

Most majd Norbi duci tréningezek, aztán majd szépen a többit.


Ugy nem lesz sikerélményem..

Pl szerintem Réka tornái nem mennének.


Meg van kick-box-om.na még arra is rá kellene magam venni.


Estére eléggé lusta vagyok, és hamar fáradok.

De nekiállok tornázni én is .

eleinte heti 2x, aztán majd meglátjuk!!!


Esernyő!!Gratula!!

Az szép eredmény!

2010. okt. 22. 09:46
Halihó! Régen én is csináltqam az up-date-ot. Torna nélkül nagyon gyér az eredmény. És nem vettem hozzá egy darab spéci terméket se. A sima termékekkel ugyanúgy be lehet tartani. 3 hónap alatt lement 12 kiló. A torna nagyon fontos - én úgy csináltam, hogy amikor ebéd után leraktam a gyereket aludni akkor tornáztam. Van többféle és mindennap másra tornáztam. Alexandra, Crawford, kick-box, egyáltalán nem volt nehéz. 1-2 hét alatt át lehet állni. Az a fontos, hogy ha az első 1-2 hétben néha elcsábulsz akkor ne legyen bűntudatod és ne add fel rögtön. Utána már menni fog a betartás.
205. huanita80 (válaszként erre: 204. - Szöszi71)
2010. okt. 22. 09:41
Igen ezt régen én is éreztem.Növeli az állóképességet.Letöltök majd valamit.:)
204. szöszi71 (válaszként erre: 203. - Bambína1216)
2010. okt. 22. 09:40
Egyetértek Veled, hogy a mozgás tényleng erőt ad. Én is érzem magamon, hogy mióta visszatértem a heti rendszeres tornára azóta több energiám és erőm van:)
2010. okt. 22. 09:38

ezt a teóriát én is hallottam valahonnan.

A mozgás jo mert beindítja a szervezeted és erőt ad egész napra, hogy bírd szuflával!

202. szöszi71 (válaszként erre: 201. - Huanita80)
2010. okt. 22. 09:35
Akkor hajrá! Mindent bele!
201. huanita80 (válaszként erre: 200. - Szöszi71)
2010. okt. 22. 09:35
de jóóóó,most nagyon megörültem!!!
2010. okt. 22. 09:31

Azt hallottam, hogy a délelőtti torna a legjobb. Akkor jobban lehet leadni a kilókból. Azt nem tudom már, hogy miért, de így hallottam és olvastam a neten is róla.

Szóval csak így tovább, ha tudsz délelőtt akkor nyugodtan tornázz:)

2010. okt. 22. 09:31

Sziasztok!!


A norbi könyveket imádom.

Örök igazságok vannak benne, csak még az alkalmazás maradt el mostanság.


De jobban figyelek az tuti, és szeretem olvasni,mert jol ír!


Mondjuk a Norbis termékek nekem sem jönnek be.

Ettem már pudingot..az régen bejött, de miota uj csomagolásban van..nem tom..olyan más az ize.

A rudiját csipem.


A somlóit is kóstoltam...alig birtam megenni, csak azért ettem meg, hogy ne dobjam ki, mert bizony húzós ára van.

Nekem az nem tetszett hogy étcsokibol volt..és..áá.szóval értitek!?:))


Mást még nem igen ettem tőle, de nem is szándékozom.

Update szerint étkezni és élni tuti nem fogok, de a szavai jó hatással vannak rám.

2010. okt. 22. 09:30

Szerintetek ha délelőtt tornázom az is jó?Akkor esetleg lenne rá időm is!Visszajött 1 kiló megint,ami múltkor is,lenyomtam és megint.....

Nem csodálkozom nem igen tartottam be semmit.Egy kicsit ebből,abból,ettől még nem hízok!!!De nem is fogyok....

Útálatos dolog hogy a családnak adok enni este,én meg.....

Vékony akarok lenni,sexi,csini,bomba,minden indok a fejemben van vajon amikor bekapom a falatokat méééééért tudom megtenni????????kész vagyok,úúútálom!!!

2010. okt. 22. 09:29
Sztem ha napi szinten fél órát tudsz tornázni az is nagyon jó és hatásos, legalább mozgásban vagy:)
2010. okt. 22. 09:24
már én is..:-))!Remelem ma is eröt veszek magamon es edzek. En a fel ora ellipszisbe is beleizzadok. De vajon elég az? De olyan nehez mar este,amikor vegre ülhetnek a va...seggemen Apával. Na én akkor tornázok.
195. szöszi71 (válaszként erre: 194. - Ce53b9ff5e)
2010. okt. 22. 08:06

Én még most ismerkedem a tornájával. Kemény, de bízom benne, hogy hatásos is lesz. A torna folyamán megemeli a pulzusszámot, fenntartja, így hatékonyabb a zsírégetés.

Énmár túlvagyok a reggeli kávémon:)

2010. okt. 22. 07:41

Jo reggelt!!!Azt nem ismerem,csak hallomásból.Bizti jó lehet.

én mindjart megiszom a kávékámat:-)

2010. okt. 22. 07:34

Sziasztok!


Tegnap délután Czanik Balázs tornáját csináltam 55 percig, kemény volt, izzadtam is rendesen. Sztem lesz ma egy kis izomlázam:)

2010. okt. 21. 21:50

én nem ismerem a Norbis cuccokat,de azt hiszem jó a módszere.


IviBaba,amikor én is tápit kezdtem adni(13hó) ugyanigy jártam el. Úgy hittem feltaláltam a spanyol viaszt:-D de ezek szerint nem caak én:-D


jó éjt!ALudjatok jól!

Jah,és 30percet ellipsziseztem,juhijj.

191. 745c235007 (válaszként erre: 189. - @IviBaba@)
2010. okt. 21. 21:00
mennyi bajod van! :)) akkor egyed a sima csokisat! :)
2010. okt. 21. 20:48

sziasztok jó estét csak köszönöm hulla vagyok reggel jövök:)

én sem szeretem a norbis cuccokat :(

189. @IviBaba@ (válaszként erre: 188. - 745c235007)
2010. okt. 21. 20:40
ha szeretném a fahéjat :D
188. 745c235007 (válaszként erre: 187. - @IviBaba@)
2010. okt. 21. 20:39
próbáld ki a fahéjas csigát!! az ISteni! :)
2010. okt. 21. 20:37

amúgy én nem nagyon barátkozom ezzel az update-es norbi kajákkal egyedül a rudi jön be ::D:D:D:D de komolyan, a többi amiket ettem -ja még a 3szög cukkinis szendó..de rém rosszak ízre. Főleg a norbis somlói...váá

Persze mindenki maga tudja..mondjuk azokat a sütiket nem ettem még,amiket amcsiba is vittek...majd ha hazamegyünk decemberben megkostizom...de asszem itt a németeknél tuti bejönne ez a Norbikaja :) ezek mindent bio módon állítanak elő és light a sprite is :P a szalámiktól kezdve minden van light -osban :)


Na jóéjt,megyek is :D van még pár dolgomm.

Szép estét

186. @IviBaba@ (válaszként erre: 169. - Ce53b9ff5e)
2010. okt. 21. 20:34

ne is mond...amióta gyerekem van azon gondolodom anyám hogy indult el 3gyerekkel...és basszus megcsinálta :D:D:D na jó,persze hozzá kell edződni, mindig van valami kis praktika amit kitalálok :) és megkönnyíti az életem :D amikor tápszerezni kezdtünk rájöttem előre csinálok forralt vizet minden reggel frissen és akkor csak melegítenem kell :) nagyon bejött :D


NA mindegy, ez az izzadás kész...szerintem otthon azért is mentek le a kilók,mert minden nap átestem ezen a procedúrán :D

185. ce53b9ff5e (válaszként erre: 184. - Bambína1216)
2010. okt. 21. 19:00
hát Norbi tuti tud valamit. Nekem csak egy régi könyve van meg,az updatees,de jo lenne mar el is olvasni,bizti vannak benne okosságok.
2010. okt. 21. 15:33

No igen.

Ebbe tudod mi van, nem mint a zacskós kekszekben..


Éppen ma vettem meg, vagyis kaptam névnapomra , de csak ma vettem meg Norbi uj könyvét....

Szeretem azt a pasit!!


Megvan vkinek?Mit gondoltok róla?


Én még ezután kezdek beleolvasni, de érdekesnek igérkezik!!


Most lépek!!!


További szép napot!!!!


KITARTÁS!!

2010. okt. 21. 15:28

igen, kcalt szamolok. Azert kezdtem szamolni megint,mert hajlamos vok arra gondolni,h na ma mar mindegy,zabaljunk!:-D!

Keksz nem rossz,de azert igazan fininek sem mondanam.Nem eteti magat..mondjuk nem baj:-DDD!

MEg azert a gyerekem is jobb,ha ezt eszi.

❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook