Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem akar költözni anyuci mellől fórum

Nem akar költözni anyuci mellől (beszélgetős fórum)


jan. 6. 06:38
neki igy kenyelmes!
dec. 9. 22:30

???hmmm

Nem is akar!!!

27. c4da557d31 (válaszként erre: 20. - Tumbo2)
dec. 9. 15:01
A szomszédban a nagyszüleim laktak 🙂 nekik ez volt a természetes. Jól jött a nagy ház, mikor szükség volt rá. Most lehet hogy ki adják albérletbe az üres lakrészt.
dec. 9. 14:27

Szerintem használd ki a "jó" oldalát.

Anyu főz ,mos ,vasal rá,,,neked csak a móka jut.

Vagy nem?

dec. 9. 14:23

Ez a pasi nem a párod, legfeljebb a szeretőd.

Keress egy árvát, minden megoldódik.

Nekem is volt olyan férjem, aki mindennap órákra lelépett az anyjához. Én speciel örültem neki, mindenre jutott időnk, és a felszabadult időben én is elmentem a szüleimhez vagy a nagyszüleimhez. Soha nem okozott gondot, más miatt váltunk el.

24. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 14:16
Áh dehogy. Maradj ebben a kapcsolatban. Minden mondatodból sugárzik a boldogság. Kár lenne egy ilyen fantasztikus pasit elveszíteni.
dec. 9. 13:33

szerintem nem azon mulik az önállóság, ki hol lakik, közel e, egyudvarban e, stb... az itt vázolt felütésben nagyon nem az együttlakás a gond. hanem hgy gyerek a leirás szerint a pasi.


felénk nagyon sokan élnek két akár 3 generáció is együtt. nem zargatják egymást, önálló életük van, lakótársak. teljesen jól tud működni, ha nem függőségi vagy uraló viszony.


de despota szülővel, aki nem engedi felnőni a gyereket, na onnan nyilván menekülni kell, van ismerősöm, aki másik országba menekült ezért. jobb úgy, azóta béke van. és megértem. nem lehet bárkivel együttélni.

22. Babi11 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 12:53
Szerintem lépjél,ez nem lesz jó a továbbiakban sem.
21. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 12:49
menekülj,amíg nem késő.a lányom 18 éves kora óta nem lakik itthon.kollégium,albérlet,lakás.én mondjuk az ajándékból nem csinálnék ügyet,mondtam is,nekem ne vegyenek semmit.
20. tumbo2 (válaszként erre: 18. - C4da557d31)
dec. 9. 12:44
itt is nagyon sok ilyen van,de ahol meghalt a férfi,csak a nő egyedül. volt aki a szomszédos házat újította föl,mindenkinek jobb külön.
19. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 12:07
Csak te tudod eldönteni, hogy mit tegyél. Ha ezt így el tudod fogadni akkor maradj de ha nem felel meg, akkor változtass, mert ő nem fog. Ennyi. Amúgy nincs gond a pároddal szerintem, csak nagyon kötődik az anyjához és túlságosan lelkiismeretes. Talán nem is akar igazán nőt közel engedni magához mert neki megfelel ez az állapot. Nincs ezzel gond, neked kell eldöntened, hogy ez számodra megfelelő-e így.
18. c4da557d31 (válaszként erre: 14. - LBO)
dec. 9. 12:04

Még időben elcsíptétek!

Nálunk 2 generációs családi ház van, most ketten lakják a szüleim.

17. birebora (válaszként erre: 14. - LBO)
dec. 9. 08:32

Hallottam egy mondást, valahogy igy szólt: "jobb távolról szeretni mint közelről gyűlölni" Nagyon igaz.


Van egy ismerősöm. Van két gyereke. Az egyik közel lakik hozzá, ő gyakrabban megy. A másik messze, csak telefonon értekeznek mégis ő a jobb.

16. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 08:27

A párod beteg. Menekülj!

Nem fog változni, ebben ne reménykedj! Sajnálom!

15. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 08:27
Azonnal lépj.
14. LBO (válaszként erre: 12. - C4da557d31)
dec. 9. 06:35
Mi csak másfél évig laktunk a férjem szüleinél és nem is volt szándékunkban elköltözni. Pontosabban az volt az eredeti terv, hogy a telek másik végén építkezünk. De szerencsére időben kapcsoltunk, és inkább költöztünk, mielőtt még elfajultak volna a dolgok. Most szuper minden, fél órányira lakunk egymástól, bármikor mehetünk vagy ők jöhetnek, mindenki szeret mindenkit. De nem vagyok benne biztos, hogy ez így lenne, ha együtt laknánk.
13. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 06:27
Igen, lépj! Minél előbb!
dec. 8. 21:27

Én ugyan nő vagyok, de én is a szülőkkel laktam 9 évig. Ebből 3 év úgy telt el, hogy a férjem velünk lakott. Aztán elkoltoztunk! Betelt a pohár, pedig akkoriban még birka türelmem volt feléjük! Anyósomek a szomszéd faluban laktak, férjem is 2 naponta járt.

És nagyon nehéz volt új életet kezdeni egy másik megyében, de nem bánom egy cseppet sem! Mostanra saját házunk van és már a férjem is boldog, én is... Sok meccs volt és van most is. De nem sok értelmét látom a vitáknak... Végül elfogadták a döntésünket (anyósom fél évvel a költözés után hunyt el és az én anyukám sincs jól). Megy néha az őrlődés részemről...

11. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 21:13
Erről már panaszkodtál régebben is itt nem? Legalabbis volt egy ugyanilyen történet. Remélem nem azóta is hagyod hogy palira vegyen…
10. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 20:52
Nem hiszem el, hogy ilyen létezik! Nem a férfit anyucival, ilyen van, de hogy te 4 éve elnézed, ez számomra hihetetlen. És miért hívod a párodnak, amikor az anyjával él?
9. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 19:49
Megszokhattad volna már
dec. 8. 19:41
Ez már volt, akkor is mondták hogy nyúlcipő, de ezek szerint mégis maradtál. Szóval mi a kérdés?
dec. 8. 19:41
Szerintem költözz el te. Ez veszett ügy. Örökbefogadtál egy nagy gyereket. Anyástól. Aki majd dajkálja amikor te nem vagy otthon.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
dec. 8. 19:38
4 éve
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 19:06

Mindenki olyan virágot szagol, amilyent szakít.

Mióta vagytok együtt?

4. 6924d8a23f (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
dec. 8. 19:05
:-)
3. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 19:04

A kérdés nem "kérdés" azonnali hatállyal elbocsátanám!

De most őszintén,mit vársz ettől?

48 évesen? Istenem,ez már megette a fene!

dec. 8. 19:03
Mondd meg neki,hogy vigye oltár elè anyucit,te pedig keress fèrfit!
dec. 8. 18:54

Párom nem akar elköltözni otthonról 🙄

48 éves, és ott lakik anyucival. Mindig mondja, hogy jaj de nem lehet egyedül hagyni, mert fél egyedül az anyja.

És nem is vesz semmit, mert anyuka lebassza, hogy minek az neked, meg minek költene.

Autót szeretne pl. de nem vesz, mert anyuci nem engedi 🙄

Több napra nem megyünk sose sehova, meg 2 napra se, mert ugye már abba van 1 éjszaka és anyuci nem maradna.

Vagy ha szóba jön, hogy mehetünk, felhozza, hogy biztos benne lenne az anyja is, mármint abba, hogy vigyük magunkkal..

A másik nem szokott nekem alkalmakra venni semmit 😔 (nevnap, születésnap)

Szerintettek lépjek? Vagy mit kéne csinálnom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook