Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem a legjobb barátomba?! fórum

Beleszerettem a legjobb barátomba?! (beszélgetős fórum)


71. Ada12 (válaszként erre: 70. - Csöpp)
2007. jún. 18. 12:18

És laci tudja, h Neked tetszik Bálint? Ha igen mit szól hozzá?


A lépjen Ő Lacira vonatkozik igaz? Miben lépjen? Szerinted Ő is így érez csak nem meri elmondani? Mert ha így van, akkor nem értem miért nem vagytok még együtt? :)))

Hú bonyolult ez a dolog, bár szerintem lehetne egyszerűbb is. Igazán Te sem tudod mit szeretnél ugye?

Nekem olyan érzésem volt amikor ez megtörtént velem, h mi lesz ha esetleg nem működik, jó ez nekem (nálunk a fiú kezdeményezett, szerencsém volt :)) )

Aztán mégsem lettünk egy pár, de nem bántam, viszont együtt él az akkori legjobb barátnőmmel, na ezt kapd ki.

70. Csöpp (válaszként erre: 69. - Ada12)
2007. jún. 18. 11:02

Jaja, hármasban... :) Az új, Bálint, a Laci egyik legjobb barátja, általa ismerem... :)


Azon meg még mindig rágódom, h elmondjam -e... :))) Lépjen ő...megteheti... :)

69. Ada12 (válaszként erre: 68. - Csöpp)
2007. jún. 18. 09:17

Hármasban? Na az érdekes lesz. Az "új" szerelem is régi ismerettség? Vagy Ő most csapódott hozzátok?


Amit Laczeenak írtál az igaz, de ha soha nem mondod el Neki és talán évekkel később kiderül Ő is így érzett, akkor bánni fogjátok hidd el, h nem éltetek a lehetőséggel.

Ha valóban olyan jó barátod, már úgyis érzi, h valami történik körülötte nem?

68. Csöpp (válaszként erre: 65. - Ada12)
2007. jún. 17. 22:09

Oh, jajj, nem tudom, melyik irányba menjen a drukk...a régi, Laci felé, vagy az új, Bálint irányába...

Mindenesetre vlsz. ( a jelenlegi állás szerint), hogy laci hármasban tervezi a nyári kiruccanást a Balcsihoz... :DDD

67. Csöpp (válaszként erre: 64. - Laczee)
2007. jún. 17. 22:07

Tudod, lehet nem most, de később még úgy látod majd, hogy jobb, h barátok maradtatok...tudom, sz*r szöveg jelen pillaantabn, de nem tudok jobbat...

Nem tudom, én beszéljek -e a sráccal...ma 10 órát voltunk együtt, tanultunk...iszonyúan szeretek vele lenni, szép volt ez a nap is, és fontos nekem, de nem tudom, feldobjak -e mindent egy lapra...

Nem akarom elveszíteni, elijeszteni...lehet másfelé kacsintgatok inkább...

66. Ada12 (válaszként erre: 64. - Laczee)
2007. jún. 17. 18:26

Laczee!


Sajnálom, de ezek alapján úgy néz ki, Ő nem érez irántad ugyanúgy :(( Remélem azért a barátságotok megmarad :)))

65. Ada12 (válaszként erre: 63. - Csöpp)
2007. jún. 17. 18:25
Megy a drukk ezerrel!!!!
64. Laczee (válaszként erre: 62. - Csöpp)
2007. jún. 17. 15:13
Hááát, az igazat megvallva azt mondta nekem hogy ő már sejtette azt hogy mit érzek. Sajnálatos módon a kapcsolatunk szinte ugyanaz maradt, amit nagyon sajnálok, és msn-en többször is említi hogy ne bókoljak stbstb... - mert csak nekem lesz rosszabb. A kapcsolata a másik sráccal körülbelül 1 hónapja tart és igen szerintem nagyon szereti. :'( ui: Csöpp nyugodtan beszélj az illetővel akit szeretsz, majd utána meglátod hogy kár volt ilyen sokáig várni.
63. Csöpp (válaszként erre: 61. - Ada12)
2007. jún. 17. 11:25

Hihi! Jaja, eltűntem...de újra itt vagyok...

Új szerelem...még lehet az...majd kiderül...

Találkoztunk párszor, fel-feljön, vagy egyedül, vagy egy haverjával...elvileg együtt megyünk majd bicajozni... :) (bicajt meg a legjobb barátomtól, Lacitól kér) :)))))

Várom, hogy láthassam... :)))

Drukk-drukk... :)

62. Csöpp (válaszként erre: 59. - Laczee)
2007. jún. 17. 11:23

Először is gratulálok, hiszen Te igazán bátor vagy, hogy elmondtad az érzéseidet...én eddig nem jutottam el... :(

Hogy reagált, mikor elmondtad neki?

Régóta van kapcsolata? Szereti szted a párját?

61. Ada12
2007. jún. 15. 22:14

Csöpp!


Mi úűjság az új szerelemmel? Vagy visszatértél a régihez? Nagyon eltűntél :)) Mesélj!!!

60. Ada12 (válaszként erre: 59. - Laczee)
2007. jún. 15. 22:03

Szia!


Én életemben kétszer voltam ebben a cipőben, igaz a másik oldalon. Mindkét fiú elmondta az érzéseit, az egyik iránt én is hasonlóan éreztem.

A másikat viszont, csak barátként szerettem. Ezt el is mondtam Neki, nem volt harag, bár nehéz volt együtt, mert ha szórakozni mentünk, ismerkedtem Ő nem nézte jó szemmel, sőt egy közös barátunk lett a párom, amiből kifejezetten nagy "balhét" csinált.


A leírtak alapján konkrétan elmondtad mit érzel, Ő mit reagált? Mert gondolom azért vmit csak mondott rá?

Szerintem kérd meg, h mondja el Ő mit szeretne, hogyan érez irántad, van-e esélyed Nála, v szereti a mostani párját. Ha az utóbbi próbáld meg elfogadni.

59. Laczee
2007. jún. 15. 19:05
Sziasztok. Szeretnék tanácsot kérni. Körülbelül 1 éve beleszerettem az egyik osztálytársamba, akivel egyben a legjobb barátok vagyunk. 2 napja elmondtam neki hogy érzek iránta, azóta egyszer találkoztunk de mindketten úgy viselkedtünk mintha semmi nem történt volna. Most van neki barátja, és nem tudom hogy mit kéne lépjek.
58. gota
2007. jún. 4. 08:37

A párommal mi is sokáig legjobb barátok voltunk. Már régóta. Közben neki is, nekem is volt más... Én marha! Ha egyből vele jöttem volna össze, megkímélhettem volna magam a csalódásoktól. Most lesz 4 éve, hogy együtt vagyunk. :) És most várjuk az első babánkat. Benne volt a pakliban, hogy esetleg nem jön össze. De annyira jól ismertem már, tudtam, hogy ő lesz az igazi! Hiszen nagyon hasonlítunk. És igazunk lett! Azért azt álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz a kapcsolatunk. :)

Én azt javaslom, gondold át, hogy valóban összeillenétek-e, tudnátok-e együtt élni, stb.

Végülis már elég jólismeritek egymást.

57. Csöpp
2007. jún. 4. 08:14
ööö....ajjjjajjjjj...talán... :)))
56. Ada12
2007. jún. 3. 19:10
HÓhó, itt vmi turpisság van!! Te találkoztál vkivel, aki felkeltette a figyelmedet? A kis huncut :))))
55. Csöpp
2007. jún. 3. 13:29
örülök, h barátok vagyunk...talán nem is ő kell nekem... :)))
54. Ada12
2007. jún. 3. 09:14

Húúú nehéz dolog ez... most akkor mi a helyzet? Szerelmes Vagy? Vagy csak egyszerűen jól érzed Magad Vele?

Ha az előbbi akkor azt is el kellene végre mondannod Neki, ha az utóbbi, akkor örülj, h barátok Vagytok :)))

53. Csöpp
2007. jún. 2. 23:49

Na, kettesben társalogtunk, egy klub teraszán kb. 2 órán át...jó barátnak éreztem, megbeszéltük a dolgokat...

De talán ez nem is szerelem...de szeretem... :)))

52. mandella (válaszként erre: 51. - Csöpp)
2007. jún. 2. 20:22

:-)))

hmmm... de szép is a diákszerelem!

51. Csöpp
2007. jún. 2. 19:35
oh, most, h beszélünkm úgy tűnik, már nem is aggódik, h haragszom rá...na, ennyi...jajj, kiakaszt!!! Wáááááá!!! :)))
50. cskata (válaszként erre: 49. - Csöpp)
2007. jún. 2. 19:23
:)) ez jó hír! sok szerencsét - hátha jól sikerül a bocsánatkérés..;) ügyes legyél!:)
49. Csöpp (válaszként erre: 48. - Cskata)
2007. jún. 2. 19:19

kotnyeleskedj csak... :DDD

Épp msn-en beszélgetek L.-val, este feljön elvileg, megbeszéljük a dolgokat... :)))

48. cskata (válaszként erre: 46. - Csöpp)
2007. jún. 2. 18:37

sziasztok! kicsit belekotnyeleskedem, ha nem baj..:))

Csöpp, szerintem (is) adj neki lehetőséget, hogy személyesen bocsánatot kérhessen, találkozz vele! aztán hátha még több is alakul ebből a bocsánatkérésből..;)))

nem biztos, hogy - az érzéseidet figyelembe véve iránta - rossz volt a kapcsolatotok szempontjából az, hogy kicsit köcsögösködött: ez most meg- és felkavarta a pusztán baráti viszonyt köztetek.. ki tudja, még az is lehet, hogy ez adja meg a kezdő lökést egymás felé..:)

mert gondolom - a történtek ellenére - még mindig szerelmes vagy belé, még ha haragszol is rá esetleg kicsit..;)

szóval szerintem találkozz vele..:) persze lehetőleg kettesben, ne tömeggel együtt..

47. mandella (válaszként erre: 46. - Csöpp)
2007. jún. 2. 18:23
helyes. mármint a hozzáállás. bár - megjegyzem - én nem csörgetném meg. de ha te igen, ám legyen. azzal nem vesztesz semmit! hajrá! szoírtok! aztán majd mesélj! :)
46. Csöpp (válaszként erre: 45. - Mandella)
2007. jún. 2. 18:16
jaja, kezdek én is így állni a dolgokhoz...talán írok neki, vagy megcsörgetem... :)
45. mandella (válaszként erre: 44. - Csöpp)
2007. jún. 2. 18:07

szerintem te most túlérzékeny vagy ezekre a dolgokra, ami persze természetes, de próbáld meg kívülről figyelni magadat, és rájössz, hogy ez nem is volt olyan nagy valami. és nevess az egészen te is.

most nincs épkézláb ötletem, csak úgy írom, ami eszembe jut. bocs.

44. Csöpp (válaszként erre: 43. - Mandella)
2007. jún. 2. 17:01

nincsenek fejlemények...talán csak annyi, h ma is írt msn-en.

A huga is megállapította, hogy paraszt volt, de ő már nem kér többször bocsánatot...mondjuk azért elköszönhetett volna, mielőtt kilép...ennyi... :)))

2007. jún. 2. 16:03
na, én is kíváncsi vagyok a fejleményekre...! :)
2007. jún. 2. 15:03
A párom a haverjaim közül került ki.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook