Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem a legjobb barátomba?! fórum

Beleszerettem a legjobb barátomba?! (beszélgetős fórum)


191. Csöpp (válaszként erre: 190. - Ada12)
2007. aug. 3. 12:47
de látod, most van csaja...
190. Ada12
2007. aug. 3. 12:42
Ismét csak bizonyosodik a dolog, minden mondata tette stb stb tényleg mire vársz még? Ezt inkább már csak költői kérdésnek szánom
189. Csöpp
2007. aug. 3. 12:37

Múltkor megsértődött (rosszul esett neki), hogy az egyik otthoni barátom jobb barátom, mint ő...hisztizve kiment a medencéből, leste, megyek -e utána,de meg se mozdultam, csak mosolyogtam...

Pár perc múlva vissztért...pár méterre tőlem leült, aztán csak mellém keveredett... :)))

188. Csöpp (válaszként erre: 187. - Ada12)
2007. aug. 3. 12:36
Hol, ha nem a strandon, alig vmiben? :))))
187. Ada12
2007. aug. 3. 12:32
Hát lehet, h már itt lenne az ideje és Ő is erre vár :)))) Durr bele!!!!!!!
186. Csöpp (válaszként erre: 185. - Ada12)
2007. aug. 3. 12:17

:)))))

Sztem rá fogok ugrani a strandon jövö 7en... :))))

185. Ada12
2007. aug. 3. 12:11
Szerintem nagyonis aktuális, csak a topicnyitó nem meri bevallani még magának sem :)))))))
184. Csöpp (válaszként erre: 183. - Ada12)
2007. aug. 3. 11:32
Na, pont most találkozunk itt össze, mikor már annyira nem is aktuális a fórumcím...vagy mégis? :)))
183. Ada12
2007. aug. 3. 11:30
Köszi, remélem megtaláljuk, nagyon szeretem ezt a várost, volt idő, mikor minden nyáron mentünk a barátnőmmel. A várat már kívülről ismertük, de nem volt baj, olyan jó volt...
182. Csöpp (válaszként erre: 181. - Ada12)
2007. aug. 3. 11:27
Igen, átmész a hídon, és ott szemben, nem a bal oldalra levő...
181. Ada12 (válaszként erre: 180. - Csöpp)
2007. aug. 3. 11:25

Szió!



IGen megyünk egy családi kiruccanásra és vmi igényes helyre szeretnénk beülni, de ha lehet kintre.


Ha a Dobó téren állok jobbra a templom városháza stb akkor ez feljebb van a hídon túl balra?


Bocsi a sok kérdésért


Azért én még szorítok Nektek ezerrel :))

180. Csöpp
2007. aug. 3. 11:07

Szia!

Jaja, érdekes, izgalmas szituk...ajjjajjjj....bekavarnak... :)))


A Dobó tértől a vár felé, a kis Dobó téren van a Senator-ház. Nagy terasza van, és rálátsz a Dobó térre, és nagyon igényes. Enni még nem ettem ott, de a Bécsi kávé nagggyon fincsi... :)

Jösz Egerbe? :)))

Cupp

179. Ada12
2007. aug. 3. 08:55

Szeva!



Na látod, látod. Akkor mégiscsak igaz a fórum címe? Te sem tudod valójában hogy érzel, de ilyen helyzetben azért......


Tudsz Egerben nagyon jó éttermet, ahol ki lehet ülni a teraszra?



Pussz

178. Csöpp
2007. aug. 2. 17:12

Hejhó!

A strand amúgy nagggyon jóóóó volt. :) Néha beszélt a csajról, és összehasonlítgatott minket...hogy velem olyan jól elvan, meg sokat nevetünk együtt, egymás poénjain, a csaj meg nem nevet vele, olyan komoly... :) 1-0 ide! :D

Amúgy megjegyezte, hogy látszik, hogy fogytam (kb. 4-5 kilo), és hogy milyen jó ez a bikini...csak hogy mondjon már vmi bókot... :)

Mostanság egyre többet beszélünk a szexről... :)

Jövö 7en megyünk ketten Hajdúszoboszlóra...már nagyon várja, jobban, mint én. :) Na, majd kiderül...már itt, a 3 óra alatt is megfogta a kezem, átölelt...mi lesz egész nap? :)

Csak érdekes ez a mi kapcsolatunk... :DDD

177. Csöpp
2007. aug. 1. 10:35

Ja, strand kicsit eltolva, előtte a csajjal megy úszni uszodába...mondtam, akkor ne menjünk, de ő akar...

Hát, majd meglátjuk, mennyire áradozik a csajról... :)

176. Ada12
2007. aug. 1. 10:27

Szió!



Örülök, most legalább már jobban érzed magad, azért én kiváncsi vagyok arra a lánykára....


A fórm? Szerintem maradhat, max nem lesz ideillő a cím, és ki tudja vki még kérhet Tőled tanácsot :))

175. Csöpp
2007. aug. 1. 09:07

Ma megyek Lacival strandra... :)))

Elvileg van vmi csaja...nem érdekel annyira, mint ahogy azt korábban gondoltam...lehet, mégiscsak elég a barátság...

Irány az új cél...

De így most mi lesz a fórummal, Ada?

Cupp

174. Csöpp (válaszként erre: 173. - Ada12)
2007. júl. 31. 21:31

Hejhó! :)

Jaja, elvagyok. Oh, csak egy aranyos kisfickó, de semmi extra. Tudod, a változatosság kedvéért ő meg Bálint barátja. :) De csak egyszerűen cuki... :)

Laci meg már nem érdekel...jó barát... :)

Na, jó ez így? :)

173. Ada12 (válaszként erre: 168. - Csöpp)
2007. júl. 30. 09:06

Szió!


Na ez nem semmi.... Örülök, h boldog Vagy, sugárzol, no de ki a szerencsés, és mit tett, h így elfelejtetted L-t?

172. virgilius (válaszként erre: 171. - Csöpp)
2007. júl. 29. 23:03
Lehet :))) De nekem se Balázs, se Gábor nem volt egy se, asszem :DDD
171. Csöpp
2007. júl. 29. 17:09
Ennél már csak a Balázs-Gábor párosítás a gyakoribb...általában, ha bekerül egy Balázs az életembe, nemsoká megjelenik egy Gábor is arrafelé... :DDD Ezek párossával járnak?! :DDD
170. virgilius (válaszként erre: 169. - Virgilius)
2007. júl. 29. 17:03
Vicces, de a barátot nálam is Lacinak hívták, a férjem meg pont Bálint :))) Szóval poén lett ez az utolsó mondat nekem is :DDD
2007. júl. 29. 16:55
Csöpp, ezeknek a kapcsolatoknak ez a sorsa ;-))) De ha magamból indulok ki, még évek múlva is rágni fogod magad miatta, hogy de hátha mégis Laci vagy Bálint lett volna az Igazi :DDD
168. Csöpp
2007. júl. 29. 12:31

Szia!

Nem voltam netközelben, aztán meg behalt a gépem... :(

Mikor visszajöttem, akkor talákoztunk páp percre.

Ja, nagy poén lenne leültetni, hogy olvassa el ezt a sokmindent, amit ide irogattam... :DDD Inkább nem... :)))

Most nincs rá időm...és nem vagyok szerelmes... :)

Indítsak egy "Mégse vagyok szerelmes a legjobb barátomba" fórumot? :DDD

Új kiszemelt a láthatáron... :)))

167. Ada12
2007. júl. 28. 09:20
Csöpp merre jársz? Régen voltál :(
166. Ada12
2007. júl. 21. 09:28
Szerintem ez nem jó ötlet, miért nem jó ez így Neked? Azért mert szereted, akkor mondd meg Neki, nem érdemes halogatni állandóan várni. Miért Tőleg várod a dolgokat? (ha hiánbyzom hív, megijed stb). Kapd össze magad és állj elé, vagy egyszerűen ültesd a gép elé és olvastasd el vele ezt a fórumot, v kérd ki a véleményét, h ő mit tenne, ha. Ne hagyd veszni a dolgot.
165. Csöpp
2007. júl. 20. 13:25

Hát nem tudom. Most meg arra gondoltam, talán azt mondom neki, jobb ha pár 7ig nem találkozunk, mert ez így nekem nem jó...akkor talán megijedne, vagy mi? Már nem tudok mást kitalálni. Így talán érezhetné, hogy lehet, hogy elveszít...

Mindegy, sztem ma még találkozunk este, mert megint megyek haza pár napra...

Majd még este írok...rem. addig te is...

Cupp

164. Csöpp (válaszként erre: 163. - Ada12)
2007. júl. 20. 13:22

Szia!

Igazad van. De sajna már egyre inkább biztos vagyok benne, hogy nem kellek neki... :(((

Igen, az is igaz, hogy mindig a következő találkozástól várom a megváltást, és vhogy mindig máshogy alakul...

Hagynom kellene az egészet, ha kellenék neki, már rég lett volna vmi, de nem így történt. Megmarad barátnak... :((((

Wáááááááááááá!!!!!!!

163. Ada12
2007. júl. 20. 10:24

Szia!


Ma este, ma este.....


Többször írtam már, h szerintem nem ilyen alkalmakra kellene várnod, meg hasonló, hanem egyszerűen találkozni (időpontot kérni hihi) és megbeszélni ŐSZINTÉN mindent. Nagyon jóban vagytok, még ha 0 is lenne az e fajta érzelme feléd, akkor is lehet Vele őszintén beszélni, így meg pláne, mert amiket írsz abból egyértelmű, h nem 0.

Miért gáz az, ha végre elmondod Neki, h Te figyelj régóta őrlödöm, mert úgy érzem több vagy nekem, mint egy barát. De nem vagyok biztos a dolgomban meg félek is stb stb, hidd el ketten többre mentek, mint ha itt emészted magad és várod a megfelelő pillanatot, ami persze nem jön el.......mert mindig becsúszik vmi, v vki.

162. Csöpp
2007. júl. 18. 13:43
Hát nem is tudom...lehet, péntek este lemegyünk a völgybe borozni...egy kis alkohol talán mindkettőnknek ad kellő bátorságot. Talán még a csók is meglesz...az még fordíthat a dolgokon...nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook