Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem a legjobb barátomba?! fórum

Beleszerettem a legjobb barátomba?! (beszélgetős fórum)


101. Ada12
2007. jún. 21. 09:45

Szió Csöpp!


Ne haragudj, h nem voltam...


Ha minden igaz most sétálgattok a városban? Remélem végre erőt merítettél :))


Délután felnézek hátha itt leszel és beszélünk


szió

100. Csöpp
2007. jún. 20. 19:26

holnaptól kezdve kb. 10 napon keresztül nem fogunk Lacival találkozni, azt mondta, hiányozni fogok... :)

De még holnap délelőtt még találkozunk (az ő ötlete)...és ez most nem tanulás...városban, sétikálunk... :)

99. Csöpp
2007. jún. 20. 17:23
Ma összefutottam véletlenül Lacival a városban...ma is a zöld pólóban volt...szóval nem csak az én kedvemért veszi fel... :(
98. Csöpp
2007. jún. 20. 09:00

Nos, eltelt 1-2 nap...eldöntöttem, kell Laci!!! Ha ma, vagy holnap este meg tudom szervezni, elmegyünk borozni...

Talán akkor mindkettőnknek meglesz a kellő bátorítás...és kiderül minden...


Pár napra haza akarok utazni, de úgy érzem, idehúz a szívem, ahol Laci van, félek, ha hazamegyek, nagyon fog hiányozni...


Meg az a gond, hogyha most (1-2 napon belül) nem lépek, találkozni fog egy másik csajjal... :(

Szóval, meg kell tennem...de olyan nyúl vagyok...

De muszáj feltennem mindent egy lapra!!!


(Ada12...írj, mikor leszel fent, és akkor próbálok én is fellépni...ma du. vagy estefelé?)

97. Csöpp
2007. jún. 18. 20:29
Ada12, eltűntél... :(((
96. Csöpp
2007. jún. 18. 16:20

felhívtam Lacit...nem sikerült a nyelvvizsgája...36-ból csak 32-t kapott...ajjjajjjj... :((((

Na de mi következik ebből? Jön még hozzám németezni a nyáron... :))))

95. Csöpp
2007. jún. 18. 16:03
most dumáltam anyával...mondtam neki a zöld pólót...uazon a véleményen van, mint te...egy barátnak nem akar tetszeni az ember... :D
94. Ada12 (válaszként erre: 93. - Csöpp)
2007. jún. 18. 15:47
Nem egyáltaán, örülök, h tudunk beszélgetni :))) És persze nagyon szorítok ám Neked, és azon vagyok, h ne félj, vállald fel az érzéseid
93. Csöpp (válaszként erre: 92. - Ada12)
2007. jún. 18. 15:45

Igen, rákérdezett, és nem hitte el, hogy még semmi nem volt...

Laci (mint aki nincs képben a pia miatt), semmit nem mondott, erre Bálint: "Tudod milyen Laci..."...

Talán Bálintot kellene beizzítani...huh...

Köszi, h itt irogatsz nekem...de sztem lassan beleunsz... :DDD

92. Ada12
2007. jún. 18. 15:43

Bálint rákérdezett, h Ti miért is nem vagytok egy pár, és akkor Te válaszoltál, h ha Laci akar vmit lépjen. Laci akkor mit válaszolt?


magyarul: csak azért nem vagytok együtt, mert bocsi, de buták vagytok és egymásra mutogattok, de mindenki tudja, h mindketten szeretnétek

91. Csöpp
2007. jún. 18. 15:41

Tudod, igazából akkor lett kimondva az egész, mikor Bálint próbált beszélni velünk...és én akkor mondtam, hogy ha Laci akar vmit, lépjen...

Igaz, azóta is jön... :) wááááááááá

Ez most kellett...igen, azóta is jön... :)))

90. Ada12
2007. jún. 18. 15:38

Várj egy kicsit!!


Azt már megbeszéltük, h biztosan érzi Te mit érzel. Érdekes és még mindig ott van Veled, akkor hogy is van az, h majd kerülni fogja a társaságod, ha beszélsz Vele?


Ja ha tudja de nem beszéltek róla, akkor az nem is létezik?

89. Csöpp (válaszként erre: 87. - Ada12)
2007. jún. 18. 15:37
Ha meg nem kellek neki, kerülni fogja a társaságomat...és elveszítem őt is, és Bálintot is... :(
88. Csöpp
2007. jún. 18. 15:36

Biztos, hogy ettől, mert már volt, h mondta, milyen jó barát vagyok...na ez olyan lehangoló...nem? :(

A haját is megnövesztette kicsit, mert mondtam, hogy úgy jobban áll neki... :) Most olyan ari... :)

87. Ada12 (válaszként erre: 85. - Csöpp)
2007. jún. 18. 15:34

Oké az egy dolog, h az ember hallgat a barátjára, megfontolja a véleményét stb, de vesz fel miatta egy évek óta nem hordott pólót csak azért mert szereti a színét. A barátok nem ilyenek, legalábbis én nem a barátaimnak szeretnék tetszeni, hanem a szerelmemnek.


Másik kérdés:


Mi az oka annak, h arra vársz Ő lépjen? Kinevetni nem fog, sőt ha ilyen jelek vannak attól sem kell tartanod, h Ő nem így érez. Annyira nyilvánvaló.


Biztos, h ettől félsz nem vmi mástól?

86. Csöpp
2007. jún. 18. 15:32
Miből tudhatja? Ahogy nézek rá...hogy segítek neki, amikor csak kéri...keresem a társaságát...megdicsérem néha... (de sokszor nem szabad, mert nagy az egoja)... :DDD
85. Csöpp
2007. jún. 18. 15:31

de bármit is tesz, nem vagyok biztos benne, hogy ez "annak" a jele... :(

MOndjuk az iwiw-adatlapját is együtt alakítgatjuk..szted jó lesz ez a kép? szted milyen becenevet írjak?stb...szóval hallgat rám... :)

De miér tnem tett semmit? Ez még nem elég...

84. Ada12
2007. jún. 18. 15:28

Drága egyetlen virágszálam, mit szeretnél még? Hogy letérdeljen eléd és megkérje a kezed :)))))


Látod, látod, azért tesz Ő azért, h észrevedd, és mivel NŐ Vagy, észre is vetted, de most már lehet, h Neked kell lépned.


Te milyen jelét adtad annak, h szereted? Ő miből tudhatja?

83. Csöpp
2007. jún. 18. 15:26

Tudod, van vmi olyasmi idézet, hogy tudod mi a szerelem? "Az, amikor egy srácnak azt mondod, hogy jó a pólója, és ő azt veszi fel..."

Beszélgettünk, milyen pólójai vannak, mondta, van egy zöld. Ennek én megörültem, hogy majd megmutatod?...és tegnap abban jött...még sose láttam benne a fél év alatt...és még ő mondta, h látod, a zöld pólóban jöttem... :)))

82. Ada12
2007. jún. 18. 15:25
Na azért ez nem biztos, tudnak ám évekig is várni, úgyhogy erre ne alapozz!!!!
81. Csöpp
2007. jún. 18. 15:24
mert szeretek vele lenni, és sztem, ha kellenék neki, akkor már léphetett volna november óta... (Bálint is csodálkozott, ugyebár, hogy hogyhogy nem vagyunk még együtt)...wáááááááááá
80. Ada12
2007. jún. 18. 15:23
Most őszintén. Mitől félsz? Mi az ami annyira visszatart attól, h ne beszélj Vele?
79. Csöpp
2007. jún. 18. 15:22

De látod, ez az...simán feljöhetett volna tegnap Bálint is egy pohárkára... :) De nem szólhattam, neki... :)

Kíváncsi vagyok, Bálint mit szól majd a nyaraláshoz... :)))

78. Ada12
2007. jún. 18. 15:20

Aha persze, vagy nem mer Veled egyedül elmenni nyaralni, nehogy vmi kiderülön :))))


Láttam én már ilyet

77. Csöpp (válaszként erre: 76. - Ada12)
2007. jún. 18. 15:19
Tudod, barátok vagyunk...így buli...hármasban... :DDD
76. Ada12 (válaszként erre: 75. - Csöpp)
2007. jún. 18. 15:18

Szerintem ragadd meg az alkalmat és mondj el Neki mindent. Ha már nem vagy biztos a dolgodban akkor is. Együtt előrébb léphettek.


NEm értem ezt a hármasban nyaralást... vagy csak én vagyok ennyire értetlen?

75. Csöpp (válaszként erre: 74. - Ada12)
2007. jún. 18. 15:16

Na látod, ezt nem értem, olyan kétértelműen viselkedik Laci...

És nem nagyon akar mást is beszervezni a Balcsira, a hármasban-t hajtotta... :)

Nem ittunk eleget...nem volt szabad, ma nyelvvizsgázik... :)

Bálint...Laci szerint csajozós...de Bálint azt mondja, nincs nője... :)))

Lesz még jó alkalom...hiszen meg kell ünnepelni a nyelvvizsgát...ha sikerült, arra iszunk, ha nem sikerül, akkor arra... :)))

Csak a létszám kérdéses, hogy ketten, vagy hárman leszünk... :DDD

74. Ada12 (válaszként erre: 73. - Csöpp)
2007. jún. 18. 15:03

Na, végre kezdek képben lenni :)


Szal Laci sejti, h vmennyire bejön Neked Bálint, és valószínűleg ez nem tetszik Neki, ezért nem akarja, h ott legyen Veletek. De akkor meg minek mentek hármasban nyaralni és nem kettesben?


Ez a Bálint gyerek ilyen rámenős? Mindenkit befűzős? Vigyázz vele.


A borozgatás közben nem tudtál elejteni egy-két mondatot, arról, h milyen jó Vele és h mást is érzel? Mire vársz? Ennél jobb alkalom......

73. Csöpp (válaszként erre: 71. - Ada12)
2007. jún. 18. 13:20

Laci arra, h Bálint feljön néha úgy reagált, hogy "Jártok?" :)

Mondta, hogy ha lemegyünk Balcsira, lehet Bálint velem is ki fog kezdeni... :)

Tegnap a nagy tanulás közepette Lacival felbontottunk egy üveg vörösbort...mondtam, h szóljunk Bálintnak, jöjjön fel egy pohárra, de Laci egyből nem-et mondott... :)

72. Ada12
2007. jún. 18. 12:23
Még annyit, h én nem voltam szerelmes, csak tetszett a fiú

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook