Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem a legjobb barátomba?! fórum

Beleszerettem a legjobb barátomba?! (beszélgetős fórum)


161. Ada12
2007. júl. 18. 10:03

Szió!



Sajnálattal olvasom soraid. Miért gondolod így? Mi van, ha Ő is arra vár, h Te lépj? Ezen csak akkor tudtok segíteni ha végre nem egymásra vártok, meg azt figyelitek mit csinál a másik, hanem tényleg megbeszélitek (szavakkal, őszintén!!)

Próbáld meg, hidd el ennyit még megérdemeltek

160. Csöpp
2007. júl. 18. 07:17

Szia!

Áh, csak nevettünk, annyira borzasztó volt a film, semmi romantika...:))) Barátság... :(

Utána feljöttünk hozzám, fél 1-ig dumcsiztunk sokmindenről, elvileg filmet is néztünk, de nem tudjuk, mi az értelme, annyira nem figyeltük... :DDDD

A párnámra hajtotta ő is a fejét, kis aranyos, de már tuti, hogy nem kellek neki...lassan zár a fórum... :((((

159. Ada12
2007. júl. 17. 21:59

Szia!



Most már biztosan túl vtok a mozin és még pár dolgon (beszélgetés stb stb), kiváncsi vagyok nagyon ám.


Pussz

158. Csöpp
2007. júl. 17. 14:50
Na, most ment el megvenni a jegyeket...szóval tuti megyünk kettecskén moziba ma este... :)))))))
157. Csöpp
2007. júl. 16. 18:57
Lesz, csak holnap... :)
156. Csöpp
2007. júl. 16. 11:04

Tegnap este feljött dumálni, elhívott mára moziba. Vagy oda megyünk, vagy színházba, majd kiderül...remélem lesz is belőle vmi... :)))

Cupp

155. Ada12
2007. júl. 16. 09:55

Szió!



Hú kicsit mozgalmas volt az utóbbi pár nap. Egyi mondatában egyfolytában arról beszél, h TE vagy az igazi Neki a másikban meg persze hárítani kell, mert nehogy már azt hidd h ez így van. Megbeszéltétek, h nem vagytok egymásba szerelmesek? Akkor mit szeretnétek egymástól? Nem hiszem, h ez az egész ilyen nehéz lenne, ha végre mindketten eldöntenétek mit akartok.


Ha pedig Bálintot akarod, akkor legyen, de erről már írtam.


Pussz

154. Csöpp
2007. júl. 14. 16:09

Hejhó!

Ma lehet, hogy feljön este Bálint birkozni, filmet nézni... :DDD

Laci meg kapjon észhez, ha egyáltalán érdeklem vmilyen szinten...hadd aggódjon csak, hogy Bálint egyre közelebb kerül hozzám... :D

Azért is... :)))

153. Csöpp
2007. júl. 13. 22:53

Most beszéltünk MSN-en...ha mondom a buliban, hogy hajrá, akkor lehet, h nem mert volna lekapni, mert lehet, nem csókol jól...


És megbeszéltük, nem szerelmes belém, én se belé. De tudom, h szeret, h fontos vagyok neki, és mostanában akarja, h végre újra jól ismerje vki, szüksége van rá, és ez az ember én vagyok.


Véleménye rólam (idézem): "hidd el hogy te egy nagyon is normális, jó természetű, jó szívű, jó fej, jó felfogású lány vagy" és a másik idézet: "de valami ilyesmi csaj kéne nekem mint te egyébként ez biztos", és még egy szösszenet: "én már csak az igazit keresem,de mi meg szerintem így barátoknak nagyon jók vagyunk".


Asszem erről ennyit. Vélemény?

152. Csöpp
2007. júl. 13. 12:26

Ja, és mikor otthon voltam 3 napra, próbált hívni 7főn...de nem voltam otthon... :)))

Szóval tényleg hívott... :)))

Cuki... :)))))))

Szeretem!!! :)

151. Csöpp
2007. júl. 13. 12:22
ööö...a következőnél...akkor hagyni fogom...
150. Ada12
2007. júl. 13. 11:53

Szóval arra vársz, h Ő lépjen igaz? Úgy gondolom ezt már megtette egy párszor,úgyhogy hagyhatnád magad :)))


Nekem 10 éve van párom, imádom :))))

149. Csöpp
2007. júl. 13. 11:49

:))))))))


Majd kiderül...kettőn áll a vásár...hátha megvesz... :DDDD


És veled mizu szerelmi téren? :)

148. Ada12
2007. júl. 13. 10:07

Háát kedvesem, sajna nem tudok ellenkezni Veled.... na de sebaj, most már remélem egyre nyilvánvalóbbá válik számodra is mit érez irántad ez a férfiú. Bár alkalomból már volt elég, reméljük lesz is még és végre nem puskázod el. (bocsi)

Úgy várom már, h jó híreket lássak :))

147. Csöpp (válaszként erre: 146. - Ada12)
2007. júl. 12. 19:43

Szia!


Nos az eső nem állt el...de...az apja felhozta kocsival... :)

Belekezdtünk 3 filmbe is, de egyik sem kötött le igazán...eldumáltuk...

Azt mondta, attól fél, hogy már jobban szeretem Bálintot, mint őt... :) Mondtam, iparkodni kell... :)

Kitalálta, menjünk el bulizni, szóval csörögtünk egy jót...megint felhozta a csókot, de elmaradt...nem tudom, miért...talán kellett volna...nyúl vagyok...hülye nyúl... :(((((((

146. Ada12
2007. júl. 12. 14:33

Szió!


Nálunk elég ramaty idő volt, de remélem arrafelé elállt az eső, tegnap este, :)))))

145. Csöpp
2007. júl. 11. 20:28
Lehet ma este (ha eláll az eső), átjön filmet nézni... :)
144. Ada12 (válaszként erre: 143. - Csöpp)
2007. júl. 8. 19:22

Ha így van, akkor min gondolkozol?


Vigyázz magadra, jó utat

143. Csöpp
2007. júl. 7. 16:07

Pár napra, sztem kedden jövök...

Nem tudom, mit is akarok...nem vagyok egyszerű eset... :)))

Ha nem hív, majd én fogom...mert szeretem... :)))

Cupp

142. Ada12
2007. júl. 7. 09:26

Mennyi időre mész? Messze laksz? Múltkor is hívott, gyhogy biztosan fog megint.


Van gy olyan érzésem, h most megint nem tudod mit szeretnél, igaz?

141. Csöpp
2007. júl. 7. 07:16

Csövi!


Bálint nem volt, Lacival helyzet változatlan...

Most meg hazamegyek...majd meglátom, hív -e Laci...

Cupp

140. Ada12
2007. júl. 6. 23:27

Szió!



Mi újság? Volt Bálint? Beszéltél Lacival?


Nem tudtam jönni :(((

139. Csöpp
2007. júl. 5. 17:41

Nem lesz a hancúrokból semmi, tudom a határt... :)

Itt vagy még? :)

138. Ada12
2007. júl. 5. 17:28

Szia!


Egy dolgot kellene eldöntened, Laci v Bálint, mert ha ezekből a hancúrokbkól véletlenül lesz vmi, abban biztos lehetsz, h Laci tudni fog róla és utána már nem sok esélyed marad.


Szerintem egyértelmű a dolog, és ezért kellene megbeszélni.

137. Csöpp
2007. júl. 5. 17:06

Képzeld, beszéltem MSN-en Bálinttal nemrég, este vlsz. feljön filmet nézni, meg "birkozni"... :), mivel mondtam, h haragszom rá (kis hülyeség miatt), ezért még kap...mondjuk birkózás közben...erre ő ugrott egyből, hogy akkor este jön...ajjjajjj, nem tudom, mi ez, ha nem kavarás... :)

Na, majd meglátom, jön -e tényleg... :DDD

136. Csöpp (válaszként erre: 135. - Badonyimariaeva)
2007. júl. 5. 15:33
várok...várok...várok... :)
2007. júl. 5. 15:14

Semmi sem úgy alakul,mint ahogyan azt mi szeretnénk.

Várd meg,hogy mi jön ki belőle.

134. Csöpp
2007. júl. 5. 13:09
Az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy én kellek neki, mint nő...ha tuttti lenne, már kibukott volna...vagy szted egyértelmű?
133. Ada12 (válaszként erre: 132. - Csöpp)
2007. júl. 5. 10:12

Szió!



Nos erre nem tudom mit írjak. Magad sem tudod mit szeretnél.


Ha egy pár volnátok akkor is járhatnétok együtt szórakozni, sőt nyilván így is lenne.

Most már mindkettőtöknek nyilvánvaló a dolog, szeretnétek mind a ketten, de féltek is tőle, talán le kellene ülnötük ketten (nem hármasban) és végre őszintén megbeszélni a dolgokat.


Mi lenne jobb mindkettőtöknek, mert ha ez így marad és esetleg jönnek a képbe mások akkor az nagyon sok szenvedést fog Nektek okozni.

132. Csöpp
2007. júl. 4. 13:53

Borús, esős idő, strand elmaradt...de jót csatangoltunk hármasban a cityben... :DDD Egy tűzoltókiállításon be is öltöztünk, tüzet oltottunk... :DDD

Lehet, csak barátok maradunk...lehet, jobban járok, jó így együtt hárman... :DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook