Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem a legjobb barátomba?! fórum

Beleszerettem a legjobb barátomba?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11. mandella (válaszként erre: 10. - Csöpp)
2007. máj. 29. 18:29

... ez a legjobb barátság uszkve másfél évig tartott, bennem lassanként átalakult szerelemmé, de fogalmam sem volt arról, hgy benne is. két év után merte megkérdezni (közvetítők útján), hogy mi lenne, ha járnánk. gondolhatod: a karjaiba omlottam. :)

kisebb megszakításokkal két évig jártunk, és én egyre jobban megszerettem, és azt gondoltam, ő (lesz) az igazi. Igaz, voltak apróbb veszekedések, de ő volt a másik felem. aztán egyszer csak végleg kiadta az utamat, és hosszú-hosszú évek teltek el, mire feldolgoztam. még most sem teljesen. és most már azt gondolom, jobb lett volna, ha barátok maradunk, de ha az ember lánya szerelmes, nem gondol erre, és ez talán így is van jól.

mégiscsak azt mondom: hallgass a szívedre. és várj. figyelj az esetleges jelekre, légy résen. aztán ha ő is, hát akkor légy boldog. vágül is jól is elsülhet. minden jót!

10. Csöpp (válaszként erre: 9. - Mandella)
2007. máj. 29. 18:19
Veled/veletek mi törpént? :(
9. mandella (válaszként erre: 7. - Csöpp)
2007. máj. 29. 18:16

hm. nekem is így indult... barátok voltunk, a legjobb barátok... együtt tanultunk, mindent együtt csináltunk.

igaza van egy előttem szólónak: mindegy, mi lesz, úgyis te fogsz szenvedni. tapasztalat! :(

2007. máj. 29. 18:07
Nem sikerüüüült....wááááááá!!!!! Gyáva nyúúúúl vagyoooook!!! :((((((((((((((
2007. máj. 29. 13:10

Oh, jajj, hát beszélgetni kellene?! Ajjjajjj...be vagyok rezelve...

De talán ma...egy óra múlva itt lesz (tanulunk). :)

Drukkoljatok, hogy sikerüljön! :)

2007. máj. 26. 09:43

Teljesen mindegy elmondod-e, vagy sem ugyis te fogsz szenvedni!

Tapasztalat!

2007. máj. 26. 09:16
Egyetértk az előttem szólókkal. Beszélned kell vele. Ha igazi a barátságotok azt is túléli ha ő nem viszonozza a szerelmedet. Szerintem is érdemes kockáztatni.
4. Asra
2007. máj. 26. 07:42

csak akkor tudod meg, hogy mit gondol a dologról, ha megtudja:)

szóval: hajrá! egy jó kis beszélgetés csak tisztánlátást hozhat.

3. mociscsaj (válaszként erre: 2. - Mazsi-drazsi)
2007. máj. 26. 04:48

Okos tanacs! Beszelj vele nyiltan es oszinten aztan meglatod hogy alakul a dolog.

Megtagadni ugysem tudod az erzeseidet.


Minden jot kivanok!

2007. máj. 25. 23:34

Megvan az esélye, hogy elrontod vele a barátságotokat, de ha nem mutatod ki az érzéseidet, akkor a legjobb barátodat csapod be.

Szerintem egy barátság onnantól kezdve már nem igazi barátság, ha az egyik bele van zúgva a másikba. Ilyenkor az egyik a másikat akarja, a másik meg egy harmadikat. Az igazi barátság meg nem erről szól.

Én ha már tudom és biztos vagyok az érzéseimben, hogy ez szerelem, akkor nyitnék, lesz ami, lesz!!!

2007. máj. 25. 19:23

Barátság? Szerelem? Magam sem tudom már. :)

Talán Ti is éreztetek már hasonlót. A legjobb barátom, akivel imádok együtt lenni, egyre többet jelent nekem, és azt hiszem, kezdek beleszeretni...

Mégis nehéz, hisz lehet. hogy ezzel elrontom a barátságunkat. :(

Ti mit tennétek a helyemben?

Csöpp

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook