Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9260. Velvet67 (válaszként erre: 9256. - 16c96cb7a5)
2018. márc. 7. 20:25

Kedves Lilian! mennyi ideig tart a kezelés?

doktornő használ hozzá speciális készüléket, több tűvel juttatja a bőrbe a hialuront vagy egyenként szurkál injekciós tűvel ?

9259. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9239. - Moggi)
2018. márc. 7. 17:07

Úgy szokták mondani, a hír igaz, csak némi módosításra szorul. Nem osztogatnak, hanem fosztogatnak…


Nem ismerem ezt kollagén eljárást, csak végig gondolom az egészet az energia szintjén. Van egy szabály, a szolárium négyzetméterenként 0,3 W energiát adhat le. Ezt 10 percre határozták meg. Ezzel szemben a legnagyobb villanófény teljesítményű ELOS rendszer összenergiája négyzetcentiméterenként 25 w. Egy lövéssel, kb. 1/3 másodperc alatt. A négyzetcentiméter és a négyzetméter között a váltószám 10 000. Tehát, ha az energiát hasonlítjuk össze, úgy 75 000-szer erősebb egy orvosi fiatalító gép teljesítménye. Erre ráadásul az idő is ott van. A bőrfiatalítás lényege pedig az, hogy nagyon rövid ideig, a megégés LÁTHATÓ jele nélkül nagyon nagy energiával sugarazzunk be. Ez a kollagén stimuláló szolárium a melegedésre valószínű elég jó.


Régebben volt egy érdekes bőrbetegség, amikor idősebb hölgyek a cserépkályhának nekitámaszkodva melegedtek esténként. A bőrükön csíkos (radiátor) vagy elmosódott szélű (cserépkályha) elszíneződés keletkezett.


Kolbi

9258. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9257. - Kori54)
2018. márc. 7. 16:53

Az arcra a leglátványosabb. A nyak-dekoltázsra is, jó, de az arcra a legjobb állítólag:)

A dokinő mondta, ezt tapasztalta.

9257. kori54
2018. márc. 7. 16:21
Ja, így már értem, azt hittem, hogy a volite csak dekoltázsra jó :)
9256. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9255. - Kori54)
2018. márc. 7. 16:00

Szia!

Nem, ez nem töltés, hanem sok pici szúrással juttatta az arcomba az 1 ml-t. Belülről hidratálás. Így nincs kanülözés. Én úgy olvastam, hogy kb 1 cm-enként lesznek a szúrások. Mondta a dokinő, h Ő sokkal közelebb szúr, a szúrás ugye maga egy stimulálás. Nem akarok vad dolgot írni, de szerintem 100, vagy több szúrás is volt pl az arcomon.

De Nekem a dekoltázs is volt, az nem volt annyira érzékeny, de azért éreztem, és ugye az is sok szúrás, igy összefolyt az “élmény”.

Remélem, gyönyörűséges leszek majd:))

A töltés az teljesen más, kanüllel lehet, és nem ilyen vészes. Nekem régen volt pofiba, amikor lefogytam. Tavaly csak a szám felé ment kicsi, meg a szám két oldalán a szomorúba, az sima szúrás volt. Idén meg meglátom ezt, hátha nem kell ehhez tölteni. Én elég kerek képű vagyok..még:)

9255. kori54 (válaszként erre: 9254. - 16c96cb7a5)
2018. márc. 7. 14:35
Szia! Az arcod nem kanüllel csinálták ? Több ponton szúrtak ott is ? Én sem bírom a fájdalmat, de azzal kibírható volt. Állítólag a Volumában volt lidocain is és csak egy ponton szúrtak meg. Gyors szépülést !
2018. márc. 7. 14:12

Sziasztok!

Múlt hét pénteken voltam Juvederm Volite kezelésen.

Arc és dekoltázs.

Eredményről még nem tudok beszámolni, ahhoz kell két hét, akkor csinálják a képeket is:) de a közvetlen utána tapasztalatokról igen.

Én voltam régebben Drakula kezelésen a fájdalmat ahhoz hasonlítanám, de itt több szúrás van. /szóval ott közben eltöprengtem, minek is vagyok itt, fáj, és ezért még fizetek is? De április végéig elfelejtem:)/

Az arcom megúszta a nagy haematómát, a dekoltázsom ellenben elég gáz lett. Szerencsére eddig lehetett zárt felsőben járni, meg még most is lehet.

Az arcom elvileg jó volt, de most 2 napja látszik, hogy volt mélyen bevérzés, mert sárgul. De alapozóval simán elmegy. Szóval én másnap már tudtam simán menni emberek közé.

Persze szerencse dolga, hogy az arcomon nem lett semmi, lehetett volna, ha eltalál vmit.

Szóval azért érezni, fáj valamennyire sajnos .Én az inkább érzékenyek közé tartozom, fájdalom érzésben, tűrésben is. De mi nők sokmindent kibirunk a szépségünkért:)

9253. 2af282e602 (válaszként erre: 9252. - Rozibaba)
2018. márc. 7. 09:27
Jaj nagyon sajnálom. Talán még történhet változás jó irányba. Ne keseredj el. Bizto s van rá megoldás
9252. Rozibaba
2018. márc. 7. 07:20
Köszönöm mindenkinek.De igen, sajnos azonnal látható volt az arcom két oldalán a behúzódás, és az alsó rész megereszkedése.A bőrgyógyász szerint a zsír bontása azonnali, egy hét- 10 nap ,és távozik, mint a test zsírbontó kezelései esetében is.Ha még ezej után is sorvad pár hónapig, akkor inkább most ásom el magam.
2018. márc. 6. 22:35
3 éves kutatás. Hú az nem sok.
9250. 2af282e602 (válaszként erre: 9247. - Rozibaba)
2018. márc. 6. 22:34
A zsír 3 hét után kezd meghalni és kiürülni ahol kezelték . Ha egyeltalán megtörténik.Nem hiszem hogy azonnal eltűnik a zsír. Nem zsírleszíváson voltál.
9249. szédült-napraforgó (válaszként erre: 9247. - Rozibaba)
2018. márc. 6. 21:32
Készített rólad a dokid előtte képet? Mert ha igen, és igazolni tudod, hogy ez a zsírvesztés ehhez köthető, akkor minimum elvárható, hogy vendége légy egy zsírfeltöltésre pár hónap múlva.
9248. szédült-napraforgó (válaszként erre: 9247. - Rozibaba)
2018. márc. 6. 21:29

A sorvadás lassú folyamat 2-3 hónapos időszak is lehet. Amúgy általában az szokott lenni, hogy az első pár hónap inkább javít, mert van a kezelésnek egy azonnali összehúzó hatása, mint amikor a forróvízbe berakod a ruhát és összemegy. Aztán ez tart 3-4 hónapig max és utána szépen alattomosan 2-3 hónap- alatt leépül a zsír.

Az azért durva, ha neked azonnal kiszedte a zsírt, az mindenképpen kezelési hiba, nem csak a technológia kockázata.

9247. Rozibaba
2018. márc. 6. 15:59
Igen.Félek nem vagyok jó alany a türelemhez.Azt ugyanis senki nem tudja megmondani, mennyi ideig esik össze, sorvadok.Kiinduló állapot? Már soha nem lesz olyan.Nagyon félek,és nagyon sok negatív gondolatom van.
9246. anyucica45 (válaszként erre: 9245. - Rozibaba)
2018. márc. 6. 15:51
Jaj, a múltkor azt hittem, csak te látod negatívan a helyezetet, hogy ilyen rövid idő alatt már volumen vesztést okozott, de ezek szerint orvos is megerősítette. Tudom, most legszívesebben azonnal rohannál egy teljes fejcserére, de most várj egy kicsit türelmesen. A volumen hiányt töltéssel jól fogják tudni korrigálni, csak a kiinduló állapotot várd meg. Később én megpróbálnám az arctornát, de azt is csak akkor, ha ezek a folyamatok már leálltak, nehogy ráerősíts a negatív hatásokra.
9245. Rozibaba
2018. márc. 6. 15:40

Kedves Mindenki!


Kérlek segítsetek😑mi den biztatás jól jöhet.Én vagyok a szerencsétlen balek, aki elmentem teljes arc-nyak hifu beavatkozásra immár 12 napja.Már másnap besüppedés volt az arcom mindkét oldalán.Több jelzésemre is azt a választ kaptam, kizárólag telefonon, hogy nem okozhat ilyet.3 mélységben kezeltek, 12 soros géppel 4.5 mm pofacsont alatt.Nem tudom, mennyi lövést kaptam.Az orvos, akihez elmentem, és maga is végez ilyet, azt mondta, kilőtték a zsírt az arcomból.Szerinte jobb lesz.Napról napra rosszabb, rondának látom az arcom, lyukakkal, besüllyedésekkel.Nem tudok így dolgozni, takargatom az arcom, folyamatosan szorongok.Lehet ebből jobb? Hová forduljak, mit tanácsoltok? Félek, hogy nagyon rossz vége lesz a folyamatnak és nekem .Köszönöm előre is.

9244. kori54
2018. márc. 4. 20:10

Igen,feküdj be és megfiatalodsz csupán 6-8 hét alatt heti 3x . Fokozza a kollagéntermelést blablabla....

Érdekes, hogy ez nem újdonság, mégsem terjedt el valamiért. Mostanában már nem tudnak mivel szoliba csábítani és nagy a konkurencia is.

2018. márc. 4. 18:09
Szerintem nem barnulásra van. Vagy nem tudom. Úgy veszem ki hogy ez egy fény terápia vagy mi
9242. szédült-napraforgó (válaszként erre: 9239. - Moggi)
2018. márc. 4. 17:57
Nem bőrgyógyászként- de ez egy vicc ..... mármint az a vicc, hogy már ezzel is hülyítenek. A következő az lesz, hogy feküdj be és tagadj le 20 évet....
9241. moggi
2018. márc. 4. 12:42
Én ritkán járok szoliba, -csak ép hogy legyen egy halvány alapszínem-, kipróbaltam párszor a kollagénost, de mintha inkább kicsit kiszárította volna a bőröm és egyáltalán nem barnított. Egyébként is vannak fenntartásaim a fényterápiákkal kapcsolatban, mivel régen használtam a bioptron lampát, amitől csodákat ígértek, nekem inkább ártot, mint használt. Bár azóta fejlődött a tudomány!
9240. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 9239. - Moggi)
2018. márc. 4. 10:58

Szia, üdv itt! :)

De jó, hogy rákérdezel, a napokban láttam először kollagénes szoláriumot.

Mondjuk, én nem vagyok érintett, nem szolizom, de jót nevettem magamban. Szerintem biztosan parasztvakítás, jobban hangzik azok számára, akik abban reménykednek, hogy így nem is árt...

Kb. olyan lehet, mintha pl. valami maró bőrkárosító savval kenegetnék a bőrt, de csakis azután, hogy előtte hozzákevernének egy fincsi bőrápoló olajat vagy krémet, mert akkor az biztos nem is árt... ;)

Én is kíváncsi vagyok Kolbi véleményére. :)

9239. moggi
2018. márc. 4. 10:40

Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra, mindenkinek köszönet a rengeteg tapasztalatért. Kolbitól szeretném megkérdezni, mint bőrgyógyásztól, hogy mi a véleménye a kollagénes szoláriumokról. Hátha mást is érdekel.

Használ vagy ez megint csak egy népbutítás?

9238. anyucica45 (válaszként erre: 9237. - 2af282e602)
2018. márc. 2. 21:13
Megnyugodtam :) már azt gondoltam, így működik, előbb töltünk aztán kérdezünk :)
9237. 2af282e602 (válaszként erre: 9232. - Anyucica45)
2018. márc. 2. 15:24
Jaj. Hihetetlen
9236. Velvet67 (válaszként erre: 9232. - Anyucica45)
2018. márc. 2. 15:14

kissé rámenős a doktor néni :D :D :D

remélem a telefonbeszélgetésért nem kért pénzt :)


Dr. Bubót idézve:


"Állapíts meg bátran bármilyen bajt, a beteg előbb-utóbb majdcsak beszerzi"

9235. kori54 (válaszként erre: 9230. - Anyucica45)
2018. márc. 2. 15:07
Nem így működik, távgyógyítás is lehetséges :), de kiről van szó ?
9234. marika10 (válaszként erre: 9230. - Anyucica45)
2018. márc. 2. 14:15
Ezek szerint ezt már így látatlanban el is döntötte,hogy lehet ez?Nem is látott.Ez tényleg fura.
9233. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 9230. - Anyucica45)
2018. márc. 2. 13:08

Nem te vagy furcsa, hanem ez az orvos. Azaz ő sem "furcsa", csak nagyon nyomul. Azok alapján, amit leírtál, biztos nem mennék hozzá mégegyszer.

Ez úgy működik, hogy a konzultáción megbeszélitek, hogy mit javasol, és a kezelésre már úgy érkezel, hogy tudod, mi történik majd veled.

9232. anyucica45 (válaszként erre: 9231. - 2af282e602)
2018. márc. 2. 13:06

ez egy telefon beszélgetés volt csak, március végére adott időpontot.

Nem tudom, hogy elmegyek-e így, mert az tisztán látszik, tölt, akár szükséges, akár nem :)

9231. 2af282e602 (válaszként erre: 9230. - Anyucica45)
2018. márc. 2. 12:19
És akkor most mi történt? Volt töltés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook