Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9290. Velvet67 (válaszként erre: 9286. - Pamacs12)
2018. márc. 11. 12:37

Huh nagyon jót kérdeztél és megmondom őszintén több órás kutatást kellett végeznem.

Azt mondom mielőtt bárki is ismeretlen kezelésbe fogna alaposan olvasson utána.



Jett plazmánál nincsenek pörkök, nekem erről a hifu jutott szembe. Mentségére szólva az előbbi eljárásnak itt plazmakisülés segítségével történnek a kezelések, akinél olvastam annál az van, hogy bőr mélyebb rétegeibe jutva kezelnek vele! Nah ez nekem már nem tetszik!

A HIFU pedig Rádiófrekvenciás, amit itt ugye többen próbáltunk és senki nem kér belőle.


Ha tovább boncolgatom a dolgot, akkor a JettPlasma generálja a plazmakisülés áramlását., mely hatása a szövetekre rendkívül hatékony szöveti regenerációt, rugalmasságot biztosít és erősíti a szövetek ellenálló és védekező képességét. (kérdés, vajon ez éri el? felmelegíti-sokkalja-? ) Személy szerint nem szeretnék olyan kezelést, ami alsó réteget roncsolja!

Optimista megközelítésből ez a kezelés Splendid plasma LIGHT kezelésre hasonlít, ami kúrában végzendő, 4- 7 alkalom szükséges a kívánt eredmény eléréséhez. Azt tudni kell, hogy sokkal drágábbra jön ki, mert itt is ugyanannyit kell kifizetni kezelésenként. Ami Splemdid light plazmánál szimpatikus sincsenek pörkök, DEEEE sehol nem találtam meg, hogy milyen rétegekig megy le!!!

Ebből szempontból legyenek pörkök és vállalom 4-5 nap napszemüvegben járkálást, mert ez a kezelés csak a HÁMRÉTEGET ingerli.



Kihez megyek? kozmetikussal csináltatom. Gondolom u. úgy működik szemöldöknél, mint a szemhéjnál... azaz zsugorítja a bőrt. Kb 1-2 évig tarthat, ezt 100%-ra nem tudjuk megmondani, mivel innen a fórumról max kezelések voltak mostanában. Azt tudni kell, egy szemhéjplasztikával nem ér fel, pedig sok helyen azt írják-ez csak marketing fogás- Akinek kevés felesleg van annak lesz jó alternatíva. Majd teszek ki képet nyilvánosba.


Budapesten sok helyen van kezelés, itt a gép forgalmazójánál térképen rá lehet keresni ki van a közeletekben kozmetikusok és dokik is vannak:

[link]


kifejezetten orvost kerestek, itt is vannak:

[link]



Hogyan működik a spendid plazma?

A levegőben található gázok ionizálásával a készülék hegyén apró, úgynevezett plazmatikus vakuívek keletkeznek, amelyek segítségével a bőr felszínén mikro-milliméter nagyságú pontokat párologtat el, összehúzó hatása azonnal érvényesül anélkül, hogy a környező szöveteket roncsolná, vagy túlságosan felmelegítené. A pontok mátrixszerű elhelyezkedése azonnal csökkenti a bőrfelesleget. A kezelés helyén vékony kérgesedés jelentkezik, amely 5-7 nap alatt gyógyul, helyén új, feszesebb bőr keletkezik.

9289. Velvet67 (válaszként erre: 9288. - Garymoni)
2018. márc. 11. 11:00

mini facelifting, tehát az alsó részre korlátozódott. Középarc nincs benne!

vágás fülben, fül mögött és pici halántéknál.

Ha valaki ilyenre vállalkozik minimum 2 hét otthon léttel számoljon, nem árt ha hosszabb hajat növeszt, amivel lehet takarni a műtéti hegeket.

9288. Garymoni (válaszként erre: 9285. - Velvet67)
2018. márc. 11. 07:23

Szia,

Érdeklődni szeretnék hogy az alsó arcplasztika mit foglal magába? Ez a mini facelifting vagy ez más? Mennyi ideig nem vagy szalonképes utána? És kinél voltál? B.B. doktornőm nagyon ajánlja dr Lászlo Zsoltot mini arcliftinggel kapcsolatban. Van valakinek tapasztalata róla vagy ezzel a típusú műtéttel kapcsolatban?

Köszönöm

Móni

9287. grizus
2018. márc. 11. 01:13
Ki tudja, hogy az Ovestin és egyéb hormonkrémek voltaképpen miből készülnek egészen konkrétan? Azt hiszem ez nem mindegy.
9286. Pamacs12 (válaszként erre: 9285. - Velvet67)
2018. márc. 10. 22:03

Szia!

A plasmage kezelést hol csinaltatod? Az ugyanaz mint a jett plasma? (Ami szemhej feszesites) erdekelne h a plasmage hogy tud szemoldokot emelni? Köszi !

9285. Velvet67 (válaszként erre: 9283. - Lunaluna)
2018. márc. 10. 21:13

persze gyere beengedlek oda is :)


nekem egy ülésben volt januárban:

Alsó arcplasztika +

toka leszívás, pici metszéssel - Ez jelentős változást hozott most látszik!!! (nem nagy dolog) + Alulra-felülre kb. 6-6 ml zsírátültetés= összesen 12 ml.


Március végére pedig be vagyok jelentkezve Plasmaage kezelésre. Szemöldökömet szeretném emeltetni. Mivel nem értem meg szemhéjplasztikára, viszont jó lenne kicsit a széleit emelni.


Kezelésekről egyelőre nem szeretnék semmit mondani, műtét óta 7 hét telt el, ez kevés idő a véleményformáláshoz.

Május végén itt a fórumon (is) részletesen meg fogom osztani veletek tapasztalataimat.

9284. szédült-napraforgó (válaszként erre: 9273. - Noja93)
2018. márc. 10. 20:17
itthon Belkyra, menj a naplómba.
9283. Lunaluna (válaszként erre: 9274. - Velvet67)
2018. márc. 10. 16:35

Velvet neked végül ki csinálta a sajátzsír töltést? Meg vagy elégedve?

Jelentkeztem a naplódba:)

9282. Pamacs12 (válaszként erre: 9252. - Rozibaba)
2018. márc. 10. 01:08

Szia!

Remelem jobb lesz, az angol nyelvi realself-en en nagyon nagyon sok hasonlo storyt olvastam mint a tied, total letettem a hifurol. Kar hogy elotte nem olvastal a kezelesrol. Gyakorlatilag elolvasztja a zsirt a bor alatt, ha nem jol csinaljak. Sajat zsirral plusz feltoltessel (hialuron v radiesse) lehet korrigalni.

Orvosi hifun voltal ezek szerint? Lehet tudni hogy hol?

2018. márc. 9. 20:18
Berylltől szeretném kérdezni a tapasztalataid MACS Lift-tel kapcsolatban. Mennyire durva a dagadás utána? Tényleg elég nehéz megszervezni a lábadozási időt ha dolgozik az ember lánya. Emiatt kérdezem. Amúgy nekem volt szálbehúzásom, feltöltésem, vettem rádiófrekvenciás gépet, igaz csak bipolárisat, nem hexát, de látványos eredményt nem nagyon hoznak. Bár az RF gép használata után mondták már hogy mitől simultam úgy ki, de lehet hogy csak többet aludtam. A problémám főleg a lefelé nézéssel van. Az általam magamról készített képek egészen mások ha felfelé vagy egyenesen előre nézek, a fölösleges bőrlebernyeg azonnal megjelenik lefele nézéskor. Az is egy érdekes dolog, a tükörben még szalonképes ábrázat a video-chat ablakban azonnal átváltozik olyan: Úristen azonnal mennem kell egy arcműtétre c. képpé.
9280. Velvet67 (válaszként erre: 9279. - Cici)
2018. márc. 9. 10:00
dr Szőcs Hajnalka Diósd vagy Budatétényben rendel
9279. cici (válaszként erre: 9278. - Velvet67)
2018. márc. 9. 09:33
Ki csinálja neked a töltést ?
9278. Velvet67 (válaszként erre: 9277. - SSszonja)
2018. márc. 9. 09:06

igen, felemeli én is szoktam kérni, sőt dokinőm is szokta ajánlani rakjuk oda is, mert azzal jobban meg lehet emelni a száj sarkait.

Amikor középarcot töltettem tavaly, akkor pedig az orrnál lévő redőbe is tett egy kicsit -annak ellenére, hogy nekem alig van olyanom- , hogy alátámasszuk a középarcot és tényleg.

Mivel az arc több "izomrekeszből (kötegből) " áll, ezek összefüggnek.


Ha jó a dokid, akkor ezt úgy is fogja ajánlani...

9277. SSszonja
2018. márc. 9. 08:43
Azon agyalok hogy ha megyek töltetni kérek egy kis töltest a ket szájzugba is ill srehen fölé a nasobialis részbe. kerdesem az lenne hogy ez felemeli picit azt a részt vagy pedig a plusz súly esetleg pont hogy lenyomhatja azt a részt ? Ezen filózok.tapasztalat erre a részre töltéssel van valakinek?
9276. noja93 (válaszként erre: 9275. - Velvet67)
2018. márc. 8. 21:47
Igen ezt en is lattam de nem tudom hogy ez az e amit a nemet oldalakon talaltam mert ott csak ezt a Lipolyse spriccet emliti mint toka eltavolito spricc
9275. Velvet67 (válaszként erre: 9273. - Noja93)
2018. márc. 8. 21:06

9297. bejegyzésemhez kiegészítés


most megtaláltam német oldalon... szerintem ezt hívják Belkyra- nak


[link]

9274. Velvet67
2018. márc. 8. 21:01

attól függ, hogy mekkora a toka...

ha kicsi, akkor Belkyra (lipolízis-zsíroldás) injekcióval le tudják bontani a zsírt, ahol a sejtek egyúttal feszesednek is... ha kicsit nagyobb, azaz jól látható az elváltozás, akkor sajnos nem úszod meg a műtétet, de nem egy nagy dolog... leszívják a zsírt és a felesleges bőrt 2-3 cm-es metszéssel kiveszik. Nekem nem rég volt, nincs még 2 hónapja és alig látszik a metszés. Érdemes egy plasztikai sebészhez menned, aki sok eljárást alkalmaz, ő megmondja neked melyik lenne a megfelelő.


a mezoterápiásban lipolízisben nem hiszek, bár vannak gépek amikkel jól tudnak zsírt bontani, de mi lesz a leszívott területtel ? az úgy szép ha feszes, különben "fodros/kreppes" lesz a terület.

9273. noja93
2018. márc. 8. 18:28
Lipolyse valakinek tapasztalata? toka miatt kerdezem,hiaba a fogyas a toka nagyon makacs ,op nelkul szeretnem megoldani a helyzetet. Neztem a kybellat de nemetben csak ezt a Lipolyse spriccet talaltam,esetleg ugyan az a ketto?
9272. 2af282e602 (válaszként erre: 9271. - 16c96cb7a5)
2018. márc. 8. 16:46
Még nem..
9271. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9270. - 2af282e602)
2018. márc. 8. 16:14
Te 2-t megcsináltál már Tiszike?
9270. 2af282e602 (válaszként erre: 9265. - Lunaluna)
2018. márc. 8. 16:10
Hát 3 kezeléstől nem történhet nagy csoda. Erre rendszeresen kell járni. Úgy képzeld el mint mondjuk amikor edzeni jár valaki. 3 szor elmész nem fog semmi történni. A rendszeresség a lényeg.
9269. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9265. - Lunaluna)
2018. márc. 8. 14:08

Igen, nem látványos a változás nagyon annál a kezelésnél. Az a lány, akivel leveleztem erről, is 40 ezret fizetett érte. És mondta, másnap már semmi nyoma nem volt, csak a szeménél lett egyik alkalommal egy bevérzés, azt írta, h még egy hét után is látszott kicsit. De azt mondta a dokinő neki, h kevésbé fáj is a hydrovalance, mert ugye kisebb tű, és nem okyan mélyre szúrja.mert Ő a fájdalomtól is tartott, meg másnap dolgozni ment, vállalható legyen az arca másnap..

Ezt a Volite-ot majd meglátjuk, mennyire lesz hatékony. Ez is 3 kell igazából sorozatban, és azt ismételgetni fél évente.

Nekem szúrások közben azt mondta a doktornő, hogy az orcán lesz a legjobban látható, a legszebb eredmény, meg a szemem alatt, nem közbetlenül alá szúrt, hanem lejjebb, a pofi fölött, de azt tényleg fájt, szívogattam a levegőt. :(

Remélem, megérte a fájdalom:)

Alulra, az állam és szám köré kevesebbet szürt, és azt nem is tudom, a naso-ba szúrt-e, sokat biztos nem, mert nem látszik pirosság a képen. Legközelebb kérni fogom, h alulra koncentráljon, ha a homlokra nem. Szerintem akkor nem lenne elég 1 ml, ha homlokot is szúrna, az meg ha 2 ml lenne, megdrágítaná úgymond a költséget.

És mivel Én nem csak arcot csináltatok, ezért Én sem ugrándozok a 2 ml az arcba verzióért, pedig lehet, az lenne az igazán hatékony..

9268. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9267. - SSszonja)
2018. márc. 8. 13:57

Szia!

Beengedtelek:)

Nem csinált homlokot, pedig lehetne. Nekem februárban azt mondta ez a dokinő, h Ő homlokba nem ad, oda botoxot.

Pedig nem ártana ott is hidratálni. És a neten van olyan videó, hogy tényleg szúrják homlokba.

9267. SSszonja (válaszként erre: 9264. - 16c96cb7a5)
2018. márc. 8. 13:42
Lilian majd kerlek engedj be a naplodba nagyon erdekel az eredmeny!homlokot is csinalta?
9266. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9261. - Moggi)
2018. márc. 8. 09:50

Az ultrahangot úgy kell elképzelni, mint egy hanggal működő kalapácsot, mely az anyagokat mintegy beleüti a bőrbe. Magyarán sokkal több anyagot vihetünk be a bőrbe, mint egy sima maszkkal vagy masszázzsal. Az ultrahang megütheti a szembgolyót, ezért kerüljük a szem körüli “kalapálást”.


Kolbi

9265. Lunaluna (válaszként erre: 9264. - 16c96cb7a5)
2018. márc. 8. 08:30
Köszönöm, nekem tavaly volt 3 hydrobalance kezelésem, szinte semmi nem vátotott tőle, A szúrások nyomai is estére elmúltak. Egyébként nem egész arcra adták csak a két orcára 1 ml.-t. 40 e volt kezelésenkét.
9264. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9263. - Lunaluna)
2018. márc. 7. 23:02

Szia!

Én beszéltem egy lánnyal, aki Volite-ra készült, de végülis hydrobalance lett belőle. Most gyorsan átolvastam a levelezésünket.

Szóval ez kisebb tűvel, nem olyan mélyre, olcsóbb, és nem olyan hatásos, mint a Volite. Neki a hydrobalance-től is lett egyik alkalommal bevérzés, máskor nem. Persze a Volite-nál nagyobb az esély erre. Szinte biztos:(

Azt írta, hogy nem lát nagy változast, de volt kolléganője, aki mondta, hogy szebb az arca. Nekem azt javasolta, inkább válasszam a Volite-ot, azzal tuti láthatóbb lesz az eredmény.

Azóta nem irt, most éppen nem volt fenn egy ideje, lehet pont nemsoká jön, és beszámol Ő, amúgy régi fórumos.

Nekem még nincs eredmeny, csak a haematómák szívódnak fel éppen..

9263. Lunaluna
2018. márc. 7. 22:45
A Volite kezeléstől miben külömbözik ahydrobalance kezelés?
9262. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9260. - Velvet67)
2018. márc. 7. 21:27

Szia Velvet!

Nincs semmi készülék, csak készen a fecskendő, meg hozzá egy vékony tű.

Egyesével vannak a szúrások. A neten amúgy van videó róla, hogyan csinálják.

Bevallom, Nekem olyan tűiszonyom van, h nem nagyon birok odanézni, mikor a tű a bőrbe hatol. Az olyan “ szédítő” érzes rossz értelemben, szóval magamnak sajnos nem birnám csinálni:(

Nagyon vékony tű, azt hiszen a doktornő az arcomnál és a dekoltázsomnál is cserélt tűt, mert görbült.

A kezelés Kb 20-20 perc volt, ezt néztem a végén, de sokkal többnek tűnt, főleg az arcom. Vagyis a hűtés is benne volt,, plusz pár perc..

Előtte a krémes érzéstelenítés 30-40 perc kb, erre pontosan nem emlékszem.

Szóval nem volt leányálom, de vissza fogok menni, ha használ tuti:)

9261. moggi (válaszként erre: 9259. - 8f8f3a827e)
2018. márc. 7. 20:55

Kedves Kolbi!

Köszönöm a választ! Sokat segített:)

Lehetne még egy kérdésem? Van egy otthoni UH arckezelő gépem. A használati útmutatóban az áll, hogy a szemkörnyékét ki kell hagyni. Viszont nekem pont az a problémásabb rész, ott szeretném igazán bevinni hatóanyagokat, de így nem tudom, hogy merjem-e használni? Vagy többet árt mint használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook